OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
83
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
1.1km
Herk_All
6.1km
Herk_All
11.1km
Herk_All
16.1km
Czas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1BARCZYK Bogdan 523NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 1200:06:5700:39:5301:13:0801:47:0802:22:49.20 6:468,9
2ŻYDACZEWSKI Ryszard 595KS METRACO POLKOWICELUBINM50-592M 1300:07:0100:40:3201:14:3901:48:5702:23:30.45+00:00:416:488,8
3LASKOWSKI Mirosław 456LKS MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM50-593M 1400:07:1000:40:3701:14:2401:49:0002:23:31.25+00:00:426:488,8
4ADAMSKI Robert 521DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM50-594M 1800:07:0600:41:1701:15:4901:51:3602:28:25.20+00:05:367:028,5
5KOWALSKI Marek 550UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-595M 2500:07:2900:43:0501:18:3701:54:4102:31:12.15+00:08:227:098,4
6LENZ Andrzej 552MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-596M 2700:07:4000:43:5701:20:2101:57:1002:33:39.20+00:10:507:168,2
7ŻAMOJCIN Marek 593NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-597M 3000:07:3100:44:0201:20:5801:58:3302:36:54.20+00:14:057:268,1
8SZYMAŃSKI Jacek 581DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSKÓRKAM50-598M 3200:07:3100:44:2801:21:3301:59:1602:37:28.95+00:14:397:278,0
9RAKOWIECKI Zbigniew 572FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-599M 3300:07:4600:44:2301:21:4201:59:1802:37:29.50+00:14:407:278,0
10GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 536ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM50-5910M 3400:07:3200:44:0601:21:0101:58:4002:37:46.45+00:14:577:288,0
11GODAWA Ireneusz 535STADION ŚLĄSKIKATOWICEM50-5911M 3900:07:5000:45:1701:22:5602:01:3602:41:37.75+00:18:487:397,8
12KACZMAREK Jarosław 541SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM50-5912M 4300:08:4900:49:2601:29:4502:10:1502:52:06.00+00:29:168:097,4
13MAŁKIEWICZ Jacek 555TBKM WILKSOLEC KUJAWSKIM50-5913M 4400:08:5100:49:2701:29:4402:10:1202:52:08.00+00:29:188:097,4
14PALUCH Paweł 564AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5914M 4500:08:1300:49:3801:29:2002:10:5002:53:42.80+00:30:538:137,3
15WENDT Jarosław 585POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM50-5915M 47100:08:2300:49:1601:30:3002:13:3402:56:41.35+00:33:528:227,2
16MÓRAWSKI Sławomir 560TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5916M 5100:09:3700:57:4101:45:0902:36:1003:29:55.85+01:07:069:566,0
Znaleziono 16 wynik(ów)