OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Osielsko
Data : 2019-08-10
Miejsce : Osielsko
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 391
Wystartowało : 364
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 363
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartki
   
1KĘDZIERSKA Edyta 345GDAŃSKK45-49
2PUSZKARSKI Adam 201GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci
3WAWRZYNIAK Igor 276POLIPACK TEAM GWEGDYNIAM-Dzieci
4BRZEZIŃSKI Jan 24OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci
5RYCHLIK Fabian 221FUNDACJA W TE PĘDYHALASYM-Dzieci
6GIERLACH Wojciech 312TRISPACE/TREKNIEMCZM-Dzieci
7LEWANDOWSKI Szymon 138OSIELSKOM-Dzieci
8LEWANDOWSKI Sławomir 139GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci
9GAPIŃSKI Jakub 355CKZIU NYSA MECHANIKBŁAŻEJOWICEM-Dzieci
10KOMOROWSKI Filip 103KCYNIAM-Dzieci
11LEWANDOWSKI Krzysztof 141GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci
12POSŁUSZNY Kamil 194WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM-Dzieci
13LEWANDOWSKI Kacper 140GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci
14LESZCZYŃSKI Bartosz 326GOSIR OSIELSKOM40-44
15SŁOWIK Przemysław 553GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOM40-44
16SŁOWIK Błażej 520GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOM-Dzieci
17NAJDER Mateusz 162INPOWERWĄGROWIECM-Dzieci
18WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 278DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBRZOZAM-Dzieci
19ZARĘBSKI Maciej 290NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci
20STANECKI Maciej 397SKIERNIEWICEM-Niepełnosprawni(B)
21MĘCZYŃSKI Michał 153FUNDACJA W TE PĘDYMISIEM-Jun.1
22POSŁUSZNY Paweł 193WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM-Jun.
23GRUSZKA Michał 490UNIA MIASTM-Jun.
24TUZIMEK Jakub 267KURÓWM-Jun.1
25KNITTER Michał 331KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.1
26KOŁEK Patryk 100KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWM-Jun.
27PODGÓRSKI Szymon 188CKZIU MECHANIK NYSAWĘŻAM-Jun.
28WALESZKO Adam 273PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.
29SŁOWIK Kacper 549GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOM-Jun.
30FRĄCKOWIAK Mateusz 47KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.
31KOLCZYŃSKI Jan 99SKRWILNOOSIELSKOM-Jun.
32ROSAK Kajetan 589ZIELONA GÓRAM-Jun.
33TOPOLNICKI Konrad 263CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM18-29
34MALINOWSKI Paweł 147KRAKÓWM18-29
35STĘPAK Piotr 241LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAZBYLITOWSKA GÓRAM18-29
36GIZIEWSKI Michał 57NOWE MIASTO LUBAWSKIEM18-29
37KAMIŃSKI Paweł 301GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM30-39
38BIŃCZYK Dariusz 10KABEX PODKOWA JANÓW / SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-39
39BRZOZOWSKI Piotr 186EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSŁAWNOM30-39
40GROCHALA Michał 64BYDGOSZCZM30-391
41KUSA Piotr 130BYDGOSZCZM30-39
42RYCHLIK Grzegorz 220FUNDACJA W TE PĘDYHALASYM30-39
43ZARĘBSKI Michał 289NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-39
44STACHOWICZ Marcin 339KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-39
45BARTOSIEWICZ Łukasz 4NWPL / LUKI TEAM GDAŃSKGDAŃSKM30-39
46BOJANOWSKI Marcin 12WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM30-39
47JANIK Maciej 79ZASAPANI HYDROPIŁAM30-39
48STANECKI Marcin 519SKIERNIEWICEM40-44
49 297
50SZARSZUNOWICZ Mariusz 245KRAM TEAMPASŁĘKM40-441
51ŚLUSARCZYK Marcin 258WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-44
52DĘBSKI Bartłomiej 38NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-44
53MĘCZYŃSKI Sylwester 152FUNDACJA W TE PĘDYMISIEM40-44
54ŻYWICKI Marcin 336KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-44
55BIELAWSKI Leszek 8SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM40-44
56GRUSZKA Michał 66UNIA MIASTLUBLINIECM40-44
57REMISZ Włodzimierz 213TEAM FIRANKARNIAKOŁOM40-44
58OLSZAŃSKI Karol 175FEAR THE RETURNKATOWICEM40-441
59JASIŁEK Przemysław 80RADAWNICAM40-44
60SZYCKO Radosław 250KOBYLNICAM40-44
61BUJNICKI Marcin 21NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-44
62GĄGÓŁ Krzysztof 54GŁOGÓWM40-44
63GRZEBIELA Artur 71NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-44
64LIPIŃSKI Karol 395EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-44
65NAJDER Jacek 161INPOWERWĄGROWIECM40-44
66SKIERŚ Albert 369ZAMACH W SMOLEŃSKUZIELONA GÓRAM45-49
67OKNIŃSKI Krzysztof 171NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-49
68RAJEWSKI Sebastian 210KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-49
69ŚLUSARCZYK Grzegorz 259WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-491
70GRODZKI Ireneusz 65GORZÓW WLKP.M45-49
71KUBIAK Przemysław 123KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM45-49
72WITUCKI Jacek 283POZNAŃM45-49
73KUBAT Janusz 120NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-49
74POLEWCZAK Mariusz 189CLLEOZAWIERCIEZAWIERCIEM45-49
75WOJCIECHOWSKI Przemysław 1007GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-49
76FRĄCKOWIAK Krzysztof 48NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-49
77WALESZKO Andrzej 271PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-49
78ZDANUK Artur 400EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM45-49
79WIŚNIEWSKI Sławomir 280FLUGGER TEAMGDAŃSKM45-49
80KAWALERSKI Krzysztof 346GOSiR OSIELSKOOSIELSKOM45-49
81STEMPNIAK Krzysztof 517KS SOKÓŁ GĄSAWAINOWROCŁAWM45-49
82KAŹMIERCZAK Sebastian 306GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-49
83URBAŃSKI Radosław 313StockmeierOSIELSKOM45-49
84ZASADA Grzegorz 347GOSiR OSIELSKONIEMCZM45-49
85BORKOWSKI Dariusz 13SIEDLCEM50-54
86BUDYNEK Karol 17TEAM FIRANKARNIAKOŁOM50-54
87PERLIKOWSKI Piotr 182INOWROCŁAWM50-54
88SPYCHAŁA Lesław 235CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-54
89BADZIĄG Waldemar 2ELITE TEAMSŁUPSKM50-54
90SOKOŁOWSKI Marek 352PTG SOKÓŁ RYMANÓWROMANÓW-ZDRÓJM50-54
91PRACKI Zbigniew 197SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-54
92MIKOŁAJCZYK Arkadiusz 154PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM50-54
93CUDAK Zbigniew 28NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM50-54
94KOTEWICZ Sławomir 108AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-54
95RAJEK Tomasz 208NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-54
96RECZULSKI Mariusz 211SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-54
97FRĄCKOWIAK Roman 46KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-54
98TRZCIŃSKI Franciszek 265WOPR / SPORT I REKREACJA START (CHEŁKMNO)CHEŁMNOM50-54
99SAPA Dariusz 223BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM50-54
100JAKIMIAN Piotr 358LUCI TIM SIEDLCESIEDLCEM55-59
101BREWKA Joachim 14UNIA MIASTLUBLINIECM55-59
102HOLWEK Jarosław 76ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM55-59
103WOJCIECHOWSKA Iwona 1006GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK45-49
104KOP Wiesław 105DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-59
105SZYMAŃSKI Michał 254TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM55-59
106JANIK Bogusław 78STADION ŚLĄSKISIEMIANOWICE ŚL.M55-59
107NIESŁONY Ryszard 164STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-59
108SŁOMIAN Leszek 228STADION ŚLĄSKIKATOWICEM55-59
109BOGAJSKI Krzysztof 11ŚWIECIEM55-59
110SAMOJŁO Sławomir 380ŚWINOUJŚCIEM55-591
111RADECKI Artur 206K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM55-59
112RADZIEJOWSKI Bogusław 207NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM55-59
113ROŻYNEK Miron 218KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-59
114GÓRSKI Piotr 1009GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM55-59
115GAJEWSKI Eugeniusz 50GORZÓW WIELKOPOLSKIM60-64
116KUCZYŃSKI Włodzimierz 126NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIM60-64
117PAJĘCKI Adam 179PARAKULOS KOWALKOWALM60-64
118NOWAKOWSKI Tomasz 315GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM60-64
119TARCZYŃSKI Waldemar 368BYDGOSZCZM60-64
120WOROCH Roman 285KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-64
121GAPIŃSKI Leszek 356CKZIU MECHANIK NYSATRZEBINAM60-64
122POZNAŃSKI Wiesław 195BIAŁYSTOKM60-64
123CIESIELSKI Krzysztof 27FAST WALKERGNIEZNOM60-64
124GOŁĘBIEWSKI Andrzej 60KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-64
125TRZCIŃSKI Eugeniusz 264BYDGOSZCZM60-64
126KARCZMARSKI Krzysztof 92IPA RADOMKOZIENICEM60-64
127KĘSY Wiesław 93MY Z PODWÓRKAPOLICEM60-64
128ŁUKASIK Michał 143TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-64
129MOTOCZYŃSKI Krzysztof 158GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-64
130REZMER Mieczysław 215TUCHOLAM60-64
131STAROSZ Andrzej 239INOWROCŁAWM60-64
132KOZIARZ Roman 112STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-64
133WIŚNIEWSKI Kazimierz 281PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-64
134BUŁAKOWSKI Bohdan 23PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-69
135WROŃSKI Włodzimierz 287PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-69
136DEMBOWSKI Ryszard 308GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM65-69
137BARTOSIEWICZ Włodzimierz 5FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-69
138BUCZKOWSKI Jerzy 16KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-69
139WALAWKO Mirosław 269WARSZAWAM65-69
140ZAWISŁA Stanisław 362MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65-69
141CZEKAJŁO Franciszek 30REMIDREZDENKOM65-69
142DUDEK Edward 41KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-69
143CZMOCH Marian 32PUKS JEDYNKAŁOSICEM65-69
144PERLIK Wiesław 181ZIELONKAM65-69
145KULCZYCKI Jan 127GDAŃSKM65-69
146TOMCZYK Edward 262MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+
147RURAŃSKI Jerzy 219STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+1
148STAŃCZAK Ryszard 236FACE NORDIC TEAMGDAŃSKM70+1
149GRZYWOCZ Bernard 390MOSINAM70+
150KOŁPAK Jan 101LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+
151BONIEWICZ Konrad 310GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM70+
152ŚCIESIŃSKI Henryk 323GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM70+1
153KIEDROWSKI Włodzimierz 94BYDGOSZCZM70+
154SZYMAŃSKI Stefan 255XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+
155ADAMUS Marian 303SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM70+
156DĄBROWSKI Andrzej 36MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM70+
157DROP Mieczysław 40KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+
158KOLBUSZ Janina 98KS METRACO POLKOWICELUBINK70+
159MATECKI Ryszard 151KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM70+
160CHWALISZEWSKI Michał 1005GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM70+
161GAŁĄZKA Paweł 349MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)
162PIĄTEK Dariusz 183POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)
163POLISZCZUK Piotr 190PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)
164SKWIRUT Jerzy 227PODKARPACIE-PRZEMYŚLRYMANÓWM-Niepełnosprawni(A)
164DUSZEŃKO Zygmunt 42KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)
166PYRA Jan 202SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOM65-69
167GUTOWSKI Paweł 73WESOŁY BORSUK TEAMNYSAM-Niepełnosprawni(B)
168GARBOWSKI Piotr 52PODKARPACIE-PRZEMYŚLKLIMKÓWKAM-Niepełnosprawni(B)
169LEWANDOWSKI Jacek 137STADION ŚLĄSKICZ-WAM-Niepełnosprawni(B)
170GRYGOROWICZ Bogdan 69KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)
171JÓŹWIAK Łukasz 87SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)
172WYCISKO Romuald 394DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)
173WITUCKA Karolina 282POZNAŃK-Dzieci
174SZYBUT Weronika 377POTĘGOWOK-Dzieci
175JAWORSKA Daria 82WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci
176OLEJNICZAK Aleksandra 173KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-Dzieci
177SZYCKO Oliwia 249KOBYLNICAK-Dzieci
178KNITTER Zofia 332KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci
179KOLARSKA Nadia 97NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci
180BUGAŁA Alicja 19NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.
181KRAJEWSKA Hanna 115MARSZ PO ZDROWIEPIŁAK-Jun.1
182NACZK Wiktoria 160LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Jun.
183NIECHWIEJCZYK Kinga 163UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.
184KNITTER Agata 329KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.
185SŁOWIK Amelia 579GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK-Jun.
186ŚLUSARCZYK Karolina 260WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.
187STANECKA Zuzanna 399SKIERNIEWICEK-Jun.
188BUJNICKA Magdalena 20NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Jun.
189SZCZUDLIK Małgorzata 246KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-39
190SZYMSKA Małgorzata 256SZCZECINK30-39
191MALINOWSKA Monika 422LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-391
192LIPIŃSKA Karolina 396EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-39
193JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna 83FUNDACJA W TE PĘDYMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-39
194NIETRZEBKA Aleksandra 165MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-29
195KONIK Katarzyna 104BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK30-39
196KORDYŚ Alicja 135KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-39
197NIKODEMSKA Bogna 167KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-39
198TUZIMEK Agata 266STADION ŚLĄSKIKURÓWK30-39
199WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 275BYDGOSZCZK30-39
200MISZCZAK Sylwia 586NEW4 YOU TEAMKOŁOK30-39
201KOBIELA Daria 96KABEX PODKOWA JANÓWCZĘSTOCHOWAK30-39
202KOMOROWSKA Hanna 102KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-391
203KUŹMICZ Magdalena 132POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOK30-39
204JĘDRYCZEK Weronika 85RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAK30-39
205POŁUBIAK Sylwia 192SIECINOK30-39
206SNOPKOWSKA Emilia 232PARAKULOS KOWALGRODZTWOK30-39
207KUCHARKO Justyna 124GMINA PRUSZCZPRUSZCZK30-39
208ZIELIŃSKA Wioletta 294GMINA PRUSZCZPRUSZCZK45-49
209GRZEMPA Karolina 318GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-39
210KWIATKOWSKA Agnieszka 321GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-39
211BUKOWSKA Justyna 22DOBRCZK30-39
212KOWALCZYK Magdalena 111SZUBINK30-39
213ZIELIŃSKA Julia 293GMINA PRUSZCZPRUSZCZK-Dzieci
214ŚCIESIŃSKA Victoria 370OSIELSKOK-Dzieci
215ŚCIESIŃSKA Wioleta 371OSIELSKOK30-39
216PUSZKARSKA Małgorzata 200GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-44
217GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka 55NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-44
218PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 392PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRZYKOWICEK40-44
219NOWICKA Izabela 304K40-44
220PINIS Agnieszka 187NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-44
221WOŁK Beata 284DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMTRZCIANKAK40-44
222KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka 296BYDGOSZCZK40-44
223BUGAŁA Anna 18NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-44
224SOBICZEWSKA Ewa 233NOWI SIEDLCESIEDLCEK40-44
225BANACH URBAŃSKA Marta 314StockmeierOSIELSKOK45-49
226BIERNAT Lucyna 9FACE NORDIC WALKING TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK40-44
227ŻERO Beata 386696243413GRĘBOCINK40-441
228PUCHOWSKA Alicja 1001GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-44
229STANECKA Małgorzata 398SKIERNIEWICEK40-44
230GÓŹDŹ Aleksandra 62FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK40-44
231ZDEB Katarzyna 291FACE NORDIC WALKING TEAMBYDGOSZCZK40-44
232SŁOWIK Sylwia 575GOSiR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK40-44
233RAJEWSKA Beata 209DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK40-44
234ROSIŃSKA Wiesława 217PARAKULOS KOWALKOWALK40-44
235LESZCZYŃSKA Lucyna 317GOSIR OSIELSKOK40-44
236BIELAWSKA Elwira 7SONSIEDZI TEAMOKUNIEWK40-44
237STEJUK Aleksandra 584AMS TRIATHLONK40-44
238MAKOWSKA Justyna 388GOSiR OSIELSKOK40-44
239GAJEK Agnieszka 387GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK40-44
240KOZŁOWSKA Agnieszka 1003GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-44
241ŁUKASIEWICZ Joanna 379GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-49
242JÓŹWIAK Marianna 88SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-49
243MAŚLANKA Iwona 150MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-49
244PIETRUSEWICZ Joanna 185PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-49
245MIKUSINSKA Jola 155FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-49
246WAWRZYNIAK Anna 277POLIPACK TEAM GWEGDYNIAK45-49
247PONKA Barbara 350POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK45-49
248DRAPIEWSKA Beata 39BYDGOSZCZK45-491
249KŁOS Lidia 95SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOPAPOWO BISKUPIEK45-49
250KUBAT Monika 121NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOK45-49
251STEMPNIAK Anna 481INOWROCŁAWK45-49
252PSZCZÓŁKOWSKA Agnieszka 199SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-49
253LEŚNIEWSKA Magdalena 134KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK45-49
254KAWALERSKA Anna 348GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK45-49
255GDAŃSKA Aneta 56PARAKULOS KOWALKOWALK45-49
256LAL Małgorzata 133PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK45-49
257WALESZKO Anna 272PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-49
258RADECKA Grażyna 205K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKWARSZAWAK45-49
259GRABOWSKA Bożena 1010ZANTYR SZTUMSZTUMK45-49
260PIECZARA Iwona 184NIEMCZK45-49
261GORCZYCKA Anna 319GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-44
262JURECZKO-GRZEBIELA Ewa 89NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-49
263KAMIŃSKA Beata 91NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-54
264OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 172KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-54
265SŁOWIŃSKA Alicja 229NOWI SIEDLCESIEDLCEK50-54
266MOTUL Anna 363NW POLAND/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK50-54
267LEŹNICKA-BUDYNEK Agnieszka 142TEAM FIRANKARNIAKOŁOK50-54
268WOROCH Jolanta 286KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-54
269GAWOR Renata 53NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-54
270GÓRECKA Iwona 61STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-54
271HINEBORG Bogumiła 75KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-54
272STOLARSKA Magdalena 391NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-54
273HENNIG Barbara 74SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK50-54
274ŚLIWIŃSKA Ewa 257KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-54
275MACIUSZONEK Małgorzata 146NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK50-54
276OWCZAREK Magdalena 177MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-54
277ŚWISŁOCKA Ewa 261FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK50-54
278KOTEWICZ Mariola 109AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK50-54
279WRZEŚNIAK Barbara 288PARAKULOS KOWALKOWALK50-54
280NOWAK Ewa 168STADION ŚLĄSKICZ-WAK50-54
281SAPA Stefania 224BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK50-54
282SYROCZYŃSKA Hanna 497SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-54
283DĄBEK Ilona 35INOWROCŁAWK50-54
284MÓRAWSKA Zdzisława 159TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-54
285PRACKA Katarzyna 196SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-54
286SZYFER Ola 1002GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-59
287POLOWIEC Alina 191KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK50-54
288KRUCZKOWSKA Małgorzata 1004GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-54
289OLEKSYK Małgorzata 174KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNE, BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-59
290CHYREK Renata 176GOSiR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-59
291NOWAKOWSKA Ewa 311GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-64
292STOLTMANN Helena 334KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-59
293SIERACKA Katarzyna 372LESZNO :)LESZNOK55-59
294ZIELIŃSKA Jolanta 292GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-59
295KUCZYŃSKA Anna 125NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-59
296NIEWIADOMSKA Zofia 166SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-59
297OGONOWSKA Edyta 170KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-59
298BARCZYK Jolanta 3NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-59
299KOZIARZ Jadwiga 113STADION ŚLĄSKIKATOWICEK55-59
300REDA Alicja 212AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK55-59
301SROCZYŃSKA Aldona 393POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK55-59
302MARCINIAK Hanna 148SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-59
303STAROSZ Danuta 238INOWROCŁAWK55-59
304LUZAK Jadwiga 389BYDGOSZCZK55-59
305JANIK Marzenna 77STADION ŚLĄSKICHORZÓWK55-59
306SZYMAŃSKA Anna 252TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK55-59
307MOTOCZYŃSKA Aleksandra 157GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-64
308CZERNIECKA Krystyna 31SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK60-641
309MIŚKOWICZ Anna 156CKZIU MECHANIK NYSAGŁOGÓWEKK60-64
310SMARSZCZ Grażyna 230LĘBORSKIE LWYLĘBORKK60-64
311GAPIŃSKA Janina 357CKZIU NYSA MECHANIKTRZEBINAK60-64
312KUPIBIDA Bogusława 129SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK60-64
313SZENDZIELORZ Ilona 248STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-64
314DAROSZEWSKA Krystyna 34SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-64
315GRZEMPA Krystyna 320GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-64
316MASALSKA Ludmiła 298GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK65-69
317GRYGIEL Teresa 67MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-64
318BAZELA Henryka 6PARAKULOS KOWALKOWALK60-64
319JAROCH Elżbieta 302GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-64
320KAŁAMAJSKA Barbara 90KLUBNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-64
321KRAWCZYKOWSKA Barbara 117LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK60-64
322KORCZYŃSKA Regina 328GOSiR OSIELSKOK60-64
323SPRUTA Henryka 316GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-64
324GAJEWSKA Aleksandra 49GORZÓW WIELKOPOLSKIK60-64
325ŁUKASIK Elżbieta 144TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK60-64
326JASIULEWICZ Jolanta 433BYDGOSZCZK65-69
327REZMER Maria 214TUCHOLAK60-64
328SOKULSKA Stanisława 234FUNDACJA W TE PĘDYMIĘDZYRZEC PODLASKIK65-69
329ŻYWICKA Irena 335KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-64
330CHYLEWSKA-KĘSY Danuta 26MY Z PODWÓRKAPOLICEK60-64
331WARCHALSKA Teresa 274STADION ŚLĄSKIKATOWICEK65-69
332ANGIELCZYK Małgorzata 354MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-69
333DANA Kazimiera 33KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-69
334GRYGOROWICZ Teresa 68KS METRACO POLKOWICELUBINK65-69
335JASIŃSKA Krystyna 81PARAKULOS KOWALKOWALK65-69
336STAŃCZAK Grażyna 237FACE NORDIC TEAMGDAŃSKK65-69
337SMARUJ-SADOWSKA Janina 231BYDGOSZCZK65-69
338KONIECKA Urszula 307GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK65-69
339GRZYWOCZ Irena 72MOSINAK65-69
340STAWNIAK Wanda 240ŻNINK65-69
341NOWAKOWSKA Irena 169AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK70+
342RACZYŃSKA Aleksandra 204STADION ŚLĄSKICHORZÓWK70+
343SUCHECKA Bożenna 243ŻYRARDÓWK70+
344MALINOWSKA Grażyna 405LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+
345BONIEWICZ Alina 305GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK70+
346PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 180FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+
347RUCIŃSKA Alina 385BYDGOSZCZK70+
348LIPIŃSKA Regina 425WARSZAWAK70+
349PACYNA Helena 178KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+1
350SUMARA Bernardyna 325GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK70+
351ŚCIESIŃSKA Justyna 322GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK45-49
352ŚCIESIŃSKI Sławomir 324GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-49
353GÓRCZYCKI Piotr 1008GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-49
354SULECKA Gabriela 244ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)
355SZYMANOWSKA Anna 251LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)
356DUSZEŃKO Elwira 43KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)
357DYBEŁ Agnieszka 44NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)
358SZYMAŃSKA Lucyna 253XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)
359HANUS Joanna 300PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)
360GROBELNA Jadwiga 63KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)
361BRODZIŃSKA Ewelina 15SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)
362HANUS Teresa 327PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)
363GIBAS Joanna 25NW BAŻANT ELBLĄGELBLĄGK30-39
Niesklasyfikowani
DQMACHNIK Janusz 145CLLEOZAWIERCIEZAWIERCIEM45-491
Znaleziono 364 wynik(ów)