OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Osielsko |
Data : | 2019-08-10 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 391 |
Wystartowało : | 364 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 363 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PUSZKARSKA Małgorzata | 200 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | |||
2 | GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka | 55 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
3 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 392 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRZYKOWICE | K40-44 | |||
4 | NOWICKA Izabela | 304 | K40-44 | |||||
5 | PINIS Agnieszka | 187 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | |||
6 | WOŁK Beata | 284 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | TRZCIANKA | K40-44 | |||
7 | KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka | 296 | BYDGOSZCZ | K40-44 | ||||
8 | BUGAŁA Anna | 18 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | |||
9 | SOBICZEWSKA Ewa | 233 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K40-44 | |||
10 | BIERNAT Lucyna | 9 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40-44 | |||
11 | ŻERO Beata | 386 | 696243413 | GRĘBOCIN | K40-44 | 1 | ||
12 | PUCHOWSKA Alicja | 1001 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | |||
13 | STANECKA Małgorzata | 398 | SKIERNIEWICE | K40-44 | ||||
14 | GÓŹDŹ Aleksandra | 62 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K40-44 | |||
15 | ZDEB Katarzyna | 291 | FACE NORDIC WALKING TEAM | BYDGOSZCZ | K40-44 | |||
16 | SŁOWIK Sylwia | 575 | GOSiR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | K40-44 | |||
17 | RAJEWSKA Beata | 209 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K40-44 | |||
18 | ROSIŃSKA Wiesława | 217 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K40-44 | |||
19 | LESZCZYŃSKA Lucyna | 317 | GOSIR OSIELSKO | K40-44 | ||||
20 | BIELAWSKA Elwira | 7 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K40-44 | |||
21 | STEJUK Aleksandra | 584 | AMS TRIATHLON | K40-44 | ||||
22 | MAKOWSKA Justyna | 388 | GOSiR OSIELSKO | K40-44 | ||||
23 | GAJEK Agnieszka | 387 | GOSiR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | |||
24 | KOZŁOWSKA Agnieszka | 1003 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | |||
25 | GORCZYCKA Anna | 319 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 |
Znaleziono 25 wynik(ów)