OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Osielsko
Data : 2019-08-10
Miejsce : Osielsko
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 391
Wystartowało : 364
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 363
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAŚLANKA Iwona 150MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-491K 500:33:48.75 6:458,9
2JÓŹWIAK Marianna 88SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 700:34:02.00+00:00:136:488,8
3ŁUKASIEWICZ Joanna 379GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-493K 1100:34:43.40+00:00:546:568,6
4LAL Małgorzata 133PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK45-494K 2300:35:46.25+00:01:577:098,4
5KŁOS Lidia 95SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOPAPOWO BISKUPIEK45-495K 4000:36:50.85+00:03:027:228,1
6PIETRUSEWICZ Joanna 185PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-496K 4300:36:57.20+00:03:087:238,1
7WAWRZYNIAK Anna 277POLIPACK TEAM GWEGDYNIAK45-497K 4800:37:27.65+00:03:387:298,0
8STEMPNIAK Anna 481INOWROCŁAWK45-498K 5300:37:45.40+00:03:567:337,9
9MIKUSINSKA Jola 155FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-499K 6200:38:07.75+00:04:197:377,9
10RADECKA Grażyna 205K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKWARSZAWAK45-4910K 6300:38:07.90+00:04:197:377,9
11WALESZKO Anna 272PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-4911K 6800:38:47.90+00:04:597:457,7
12GRABOWSKA Bożena 1010ZANTYR SZTUMSZTUMK45-4912K 7200:39:14.90+00:05:267:517,6
13PONKA Barbara 350POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK45-4913K 7400:39:19.65+00:05:307:527,6
14KUBAT Monika 121NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOK45-4914K 7500:39:27.85+00:05:397:537,6
15PIECZARA Iwona 184NIEMCZK45-4915K 7700:39:30.85+00:05:427:547,6
16GDAŃSKA Aneta 56PARAKULOS KOWALKOWALK45-4916K 7800:39:35.15+00:05:467:557,6
17PSZCZÓŁKOWSKA Agnieszka 199SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4917K 9200:40:45.35+00:06:568:097,4
18WOJCIECHOWSKA Iwona 1006GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK45-4918K 9900:41:06.00+00:07:178:137,3
19LEŚNIEWSKA Magdalena 134KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK45-4919K 11300:42:26.95+00:08:388:297,1
20KAWALERSKA Anna 348GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK45-4920K 11700:42:41.75+00:08:538:327,0
21KĘDZIERSKA Edyta 345GDAŃSKK45-4921K 13600:43:52.50+00:10:038:466,8
22DRAPIEWSKA Beata 39BYDGOSZCZK45-4922K 141100:44:21.70+00:10:328:526,8
23JURECZKO-GRZEBIELA Ewa 89NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-4923K 16200:46:17.65+00:12:289:156,5
24ZIELIŃSKA Wioletta 294GMINA PRUSZCZPRUSZCZK45-4924K 16500:47:21.80+00:13:339:286,3
25BANACH URBAŃSKA Marta 314StockmeierOSIELSKOK45-4925K 18100:51:00.90+00:17:1210:125,9
26ŚCIESIŃSKA Justyna 322GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK45-4926K 18901:02:07.00+00:28:1812:254,8
Znaleziono 26 wynik(ów)