OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Osielsko |
Data : | 2019-08-10 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 391 |
Wystartowało : | 364 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 363 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WAWRZYNIAK Igor | 276 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | M-Dzieci | 1 | M 106 | 00:37:56.75 | 7:35 | 7.9 (100%) | ||||
2 | LEWANDOWSKI Szymon | 138 | OSIELSKO | M-Dzieci | 2 | M 119 | 00:39:47.20 | +00:01:50 (4.6%) | 7:57 | 7.5 (94.9%) | ||||
3 | LEWANDOWSKI Sławomir | 139 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | 3 | M 121 | 00:39:53.70 | +00:01:56 (4.9%) | 7:58 | 7.5 (94.9%) | |||
4 | GAPIŃSKI Jakub | 355 | CKZIU NYSA MECHANIK | BŁAŻEJOWICE | M-Dzieci | 4 | M 122 | 00:39:58.00 | +00:02:01 (5.1%) | 7:59 | 7.5 (94.9%) | |||
5 | GIERLACH Wojciech | 312 | TRISPACE/TREK | NIEMCZ | M-Dzieci | 5 | M 132 | 00:42:09.60 | +00:04:12 (10.0%) | 8:25 | 7.1 (89.9%) | |||
6 | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | 278 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | BRZOZA | M-Dzieci | 6 | M 133 | 00:42:19.10 | +00:04:22 (10.3%) | 8:27 | 7.1 (89.9%) | |||
7 | PUSZKARSKI Adam | 201 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 7 | M 142 | 00:43:51.80 | +00:05:55 (13.5%) | 8:46 | 6.8 (86.1%) | |||
8 | ZARĘBSKI Maciej | 290 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Dzieci | 8 | M 145 | 00:44:34.50 | +00:06:37 (14.9%) | 8:54 | 6.7 (84.8%) | |||
9 | POSŁUSZNY Kamil | 194 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | M-Dzieci | 9 | M 146 | 00:44:39.90 | +00:06:43 (15.0%) | 8:56 | 6.7 (84.8%) | |||
10 | RYCHLIK Fabian | 221 | FUNDACJA W TE PĘDY | HALASY | M-Dzieci | 10 | M 148 | 00:45:33.60 | +00:07:36 (16.7%) | 9:06 | 6.6 (83.5%) | |||
11 | KOMOROWSKI Filip | 103 | KCYNIA | M-Dzieci | 11 | M 149 | 00:46:14.30 | +00:08:17 (17.9%) | 9:14 | 6.5 (82.3%) | ||||
12 | BRZEZIŃSKI Jan | 24 | OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M-Dzieci | 12 | M 150 | 00:46:21.05 | +00:08:24 (18.1%) | 9:16 | 6.5 (82.3%) | |||
13 | LEWANDOWSKI Kacper | 140 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | 13 | M 151 | 00:46:23.95 | +00:08:27 (18.2%) | 9:16 | 6.5 (82.3%) | |||
14 | NAJDER Mateusz | 162 | INPOWER | WĄGROWIEC | M-Dzieci | 14 | M 152 | 00:46:26.45 | +00:08:29 (18.3%) | 9:17 | 6.5 (82.3%) | |||
15 | SŁOWIK Błażej | 520 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M-Dzieci | 15 | M 162 | 00:52:42.55 | +00:14:45 (28.0%) | 10:32 | 5.7 (72.2%) | |||
16 | LEWANDOWSKI Krzysztof | 141 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | 16 | M 165 | 00:53:09.15 | +00:15:12 (28.6%) | 10:37 | 5.6 (70.9%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)