OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Osielsko
Data : 2019-08-10
Miejsce : Osielsko
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 391
Wystartowało : 364
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 363
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1RAJEWSKI Sebastian 210KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 500:30:18.65 6:039,9
2POLEWCZAK Mariusz 189CLLEOZAWIERCIEZAWIERCIEM45-492M 800:30:38.75+00:00:206:079,8
3GRODZKI Ireneusz 65GORZÓW WLKP.M45-493M 1100:30:48.90+00:00:306:099,7
4WITUCKI Jacek 283POZNAŃM45-494M 1800:31:18.25+00:00:596:159,6
5KUBIAK Przemysław 123KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM45-495M 3300:33:00.50+00:02:416:369,1
6ZDANUK Artur 400EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM45-496M 4100:33:30.35+00:03:116:429,0
7WIŚNIEWSKI Sławomir 280FLUGGER TEAMGDAŃSKM45-497M 5000:34:12.10+00:03:536:508,8
8STEMPNIAK Krzysztof 517KS SOKÓŁ GĄSAWAINOWROCŁAWM45-498M 6100:34:39.45+00:04:206:568,7
9FRĄCKOWIAK Krzysztof 48NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-499M 6500:34:45.15+00:04:266:578,6
10KAŹMIERCZAK Sebastian 306GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4910M 6700:34:49.55+00:04:306:578,6
11OKNIŃSKI Krzysztof 171NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-4911M 7000:35:03.60+00:04:447:008,6
12KUBAT Janusz 120NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-4912M 7500:35:18.30+00:04:597:038,5
13SKIERŚ Albert 369ZAMACH W SMOLEŃSKUZIELONA GÓRAM45-4913M 8400:36:35.15+00:06:167:198,2
14WALESZKO Andrzej 271PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-4914M 9900:37:44.70+00:07:267:328,0
15ŚLUSARCZYK Grzegorz 259WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-4915M 104100:37:56.15+00:07:377:357,9
16KAWALERSKI Krzysztof 346GOSiR OSIELSKOOSIELSKOM45-4916M 14000:43:25.20+00:13:068:416,9
17WOJCIECHOWSKI Przemysław 1007GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4917M 15300:47:01.95+00:16:439:246,4
18ZASADA Grzegorz 347GOSiR OSIELSKONIEMCZM45-4918M 15900:48:44.35+00:18:259:446,2
19GÓRCZYCKI Piotr 1008GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4919M 16400:53:07.90+00:22:4910:375,6
20URBAŃSKI Radosław 313StockmeierOSIELSKOM45-4920M 16800:56:30.40+00:26:1111:185,3
21ŚCIESIŃSKI Sławomir 324GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4921M 17001:02:08.35+00:31:4912:254,8
Niesklasyfikowani
DQMACHNIK Janusz 145CLLEOZAWIERCIEZAWIERCIEM45-491 DQ--
Znaleziono 22 wynik(ów)