OSIELSKO - RAJD GMINNY NORDIC WALKING
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 4.2195 km
Zgłoszonych : 159
Wystartowało : 142
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 141
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu
    
1GAJEWSKI Eugeniusz 110KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WLKPM-OPEN02:52:32
2WIŚNIEWSKA Iwona 77WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-OPEN02:52:32
3JÓŹWIAK Dominik 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-OPEN02:52:32
4GRYGOROWICZ Bogdan 129KS METRACO POLKOWICELUBINM-OPEN02:52:32
5DEMBKOWSKI Ryszard 144GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:52:33
6STARZYŃSKA Ewa 128KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:52:33
7CZĘSTOCHOWSKI Tadeusz 113BYDGOSZCZM-OPEN02:52:33
8MIELECKA Agnieszka 147GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:52:33
9SULECKA Gabriela 67ŚWIECIEK-OPEN02:52:33
10LUBIATOWSKI Ireneusz 112KS METRACO POLKOWICELUBINM-OPEN02:52:33
11UKLEJEWSKI Przemysław 94OSIELSKOM-OPEN02:52:34
12SKRYCKA Katarzyna 127KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:52:34
13MOTYLSKA Aleksa 149NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK-OPEN02:52:34
14LEWANDOWSKI Szymon 86GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:52:34
15WALENDZIAK Jan 126POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORKM-OPEN02:52:34
16GOSTOMSKA Bożena 105DZIEMIANYK-OPEN02:52:35
17MAJCHRZAK Jakub 125POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORKM-OPEN02:52:35
18GÓRSKI Jacek 98OSIELSKOM-OPEN02:52:35
19KUSIEWICZ Piotr 32GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:52:35
20LEWANDOWSKI Sławek 87GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:52:35
21DANIELS Teresa 103DZIEMIANYK-OPEN02:52:35
22MÓL Wioletta 96CZELADŹ BIEGACZELADŹK-OPEN02:52:36
23KRYZEL Dorota 104DZIEMIANYK-OPEN02:52:36
24APPEL Jerzy 2GOSIR OSIELSKOBYDGOSZGZ-FORDONM-OPEN02:52:36
25STAWNIAK Karol 130KS METRACO POLKOWICELUBINM-OPEN02:52:36
26GRUDNOWSKA Wiktoria 108DZIEMIANYK-OPEN02:52:37
27GRUDNOWSKI Norbert 111DZIEMIANYM-OPEN02:52:37
28GIERSZEWSKA Barbara 106K-OPEN02:52:37
29STAUBACH Mirosława 121BŁĘKITNIDZIEMIANYK-OPEN02:52:37
30WYSOCKI Gabriel 123BŁĘKITNIDZIEMIANYM-OPEN02:52:38
31KUŚMIEREK Beata 107K-OPEN02:52:38
32DZIEMIŃSKI Jan 120BŁĘKITNIDZIEMIANYM-OPEN02:52:38
33GROBELNA Jadwiga 102KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:52:38
34KUŁAKOWSKA Anna 143GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:52:39
35KOLBUSZ Janina 101KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:52:39
36GOŁĘBIOWSKI Andrzej 118PATYCZAKIGRUDZIĄDZM-OPEN02:53:59
37OGONOWSKA Edyta 117PATYCZAKIGRUDZIĄDZK-OPEN02:54:00
38CHABROS Małgorzata 139ŚWIECIEK-OPEN02:54:00
39NOWAKOWSKA Ewa 48GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:54:01
40TURZYŃSKA Józefa 116BŁĘKITNIDZIEMIANYM-OPEN02:54:01
41CICHOWSKI Wiesław 119PATYCZAKIGRUDZIĄDZM-OPEN02:54:01
42KĘDZIERSKA Edyta 99PFNWGDAŃSKK-OPEN02:54:02
43STOPA Gerard 109M-OPEN02:54:02
44MOTOCZYŃSKA Aleksandra 46GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:54:02
45UKLEJEWSKA Agnieszka 95OSIELSKOK-OPEN02:54:02
46SZCZEPAŃSKI Rafał 132OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM-OPEN02:54:03
47GÓRSKA Violetta 97OSIELSKOK-OPEN02:54:03
48GÓRSKI Piotr 124GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:54:03
49SIKORSKA Małgorzata 151ZSB OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:54:04
50MŁYNARCZYK Dorota 150ZSB OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:54:04
51AŁADOWICZ Anna 1BRAKBYDGOSZCZK-OPEN02:54:04
52ORLIKOWSKA Barbara 50'NASZA WIEś'MIJANOWOK-OPEN02:54:04
53FRELICH Barbara 18'NASZA WIEś'MIATYK-OPEN02:54:05
54SŁOWIK Amelia 62MAKSYMILIANOWOK-OPEN02:54:05
55SŁOWIK Kacper 61MAKSYMILIANOWOM-OPEN02:54:06
56DASZKIEWICZ Jadwiga 16'NASZA WIEś'SZYDŁOWOK-OPEN02:54:06
57CHYREK Renata 13BYDGOSZCZK-OPEN02:54:06
58MĄDRA Eleonora Krystyna 42'NASZA WIEś'TRZEMŻALK-OPEN02:54:06
59ŚLEWIŃSKA Magdalena 137BŁĘKITNIDZIEMIANYK-OPEN02:54:07
60BONIEWICZ Konrad 9GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:54:07
61ZACZYŃSKA Anna 83KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:55:11
62SKIBA Krzysztof 58KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM-OPEN02:55:11
63PERS Agnieszka 51'NASZA WIEś'TRZEMŻALK-OPEN02:55:12
64WOJTASZAK Weronika 82'NASZA WIEś'ZIELEŃK-OPEN02:55:12
65MATUSZAK Ksawera 41'NASZA WIEś'UNIEMYŚLK-OPEN02:55:12
66WOJTASZAK Maria 81'NASZA WIEś'TRZEMŻALK-OPEN02:55:12
67STELMACH Dariusz 66ST TEAMCHEŁMŻAM-OPEN02:55:12
68SKRZYPCZAK Cyprian 152ZSB OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:55:13
69STELMACH Katarzyna 142ST TEAMCHEŁMŻAK-OPEN02:55:13
70STELMACH Anita 65ST TEAMCHEŁMŻAK-OPEN02:55:13
71DOMINIKOWSKI Tomasz 153ZSB OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:55:13
72BANASZAK Małgorzata 160OSIELSKOK-OPEN02:55:14
73ZABRZEŃSKA Anna 158ZSB OSIELSKOBYDGOSZCZK-OPEN02:55:14
74SMARUJ-SADOWSKA Janina 64BYDGOSZCZK-OPEN02:55:14
75ZAMYŚLEWSKA Danuta 157OSIELSKOK-OPEN02:55:14
76PIOTRKIEWICZ Anna 52GDAŃSKK-OPEN02:55:15
77SZPILMAN Janusz 69FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM-OPEN02:55:15
78SIEG Patrycja 56OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:16
79KOZA Patrycja 29OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:16
80TABAKA Anna 72OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:16
81GAŁGAŃSKA Beata 19OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'AOSIELSKOK-OPEN02:55:16
82RACKA Mariola 55OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:16
83POPOWSKI Tomasz 544DONBYDGOSZCZM-OPEN02:55:17
84MIERZYŃSKA Weronika 44OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:17
85BUBANS Natalia 11OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:18
86MYLER Georgina 145KSN ŁUCZNICZKA OCULUSBYDGOSZCZK-OPEN02:55:19
87BONIEWICZ Alina 10GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:55:19
88BACZYŃSKA Grażyna 3GOSIR--OSIELSKOJARUZYNK-OPEN02:55:20
89GÓRNA Urszula 146KSN ŁUCZNICZKA OCULUSBYDGOSZCZK-OPEN02:55:20
90WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 75BYDGOSZCZK-OPEN02:56:35
91SŁOWIK Błażej 63MAKSYMILIANOWOM-OPEN02:56:36
92LESZCZYŃSKI Bartek 90OSIELSKOM-OPEN02:56:36
93LESZCZYŃSKI Darek 88OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:56:36
94WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 76BRZOZAM-OPEN02:56:36
95MATAŚKA Teresa 100BYDGOSZCZK-OPEN02:56:37
96LESZCZYŃSKA Pola 89OSIELSKOK-OPEN02:56:37
97LESZCZYŃSKA Lucyna 93OSIELSKOK-OPEN02:56:37
98BIERYT Arkadiusz 5KLUB WEELNES BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN02:56:38
99SŁOWIK Sylwia 59MAKSYMILIANOWOK-OPEN02:56:38
100JANIEC Jadwiga 23ZALESIE SZLACHECKIEK-OPEN02:56:38
101CZARNOWSKI Janusz 148KUCZEKM-OPEN02:56:38
102ZIELIŃSKA Danuta 84BYDGOSZCZK-OPEN02:56:38
103BALICKA Krzysztofa 4DRZYCIMK-OPEN02:56:39
104SŁOWIK Przemysław 60MAKSYMILIANOWOM-OPEN02:56:39
105BALBUZA-WALKOWSKA Lucyna 136NIEMCZK-OPEN02:56:40
106CZAJA Aneta 15JEZIORKI AKTYWNA WIEśJEZIORKIK-OPEN02:56:40
107CZAJA Agnieszka 14BRAKBYDGOSZCZK-OPEN02:56:40
108CHABROS Teresa 140ŚWIECIEK-OPEN02:56:40
109LESZCZYŃSKA Wiesława 33GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:56:41
110BIERYT Joanna 7KLUB WELLNESS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-OPEN02:56:42
111LESZCZYŃSKA Kazimiera 34GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:56:43
112LESZCZYŃSKI Władysław 35GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:56:43
113OSOWIEC Julian 122ŻOŁĘDOWOM-OPEN02:56:43
114KOWALKOWSKA Anna 91OSIELSKOK-OPEN02:56:43
115LINOWSKA Katarzyna 40BYDGOSZCZK-OPEN02:57:55
116BARANOWSKA Agnieszka 135NIEMCZK-OPEN02:58:01
117SITEK Justyna 57GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:01
118WOJCIECHOWSKA Janina 80BYDGOSZCZK-OPEN02:58:02
119JAKUBOWSKA Anna 155POWIAT BYDGOSKIBYDGOSZCZK-OPEN02:58:03
120KOZŁOWSKI Piotr 156POWIAT BYDGOSKIBYDGOSZCZM-OPEN02:58:03
121JUSZCZAK Justyna 141OSIELSKOK-OPEN02:58:04
122KAŹMIERCZAK Lena 27GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:04
123KAŹMIERCZAK Żanetta 28GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:05
124KUBIAK Andrzej 114BRZOZAM-OPEN02:58:05
125SZUMIŁO Mateusz 71GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:58:05
126SZUMIŁO Joanna 70GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:05
127MROCZEK-ŻAL Justyna 47BUSHI TORUŃTORUŃK-OPEN02:58:05
128PORZYCH Wojciech 159POWIAT BYDGOSKIKORONOWOM-OPEN02:58:06
129WIŚNIEWSKI Janusz 78WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-OPEN02:58:07
130KOMAJDA Jarosław 115GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:58:07
131CZĘSTOCHOWSKI Piotr 154DZIECĘCE GRAFFITIBYDGOSZCZM-OPEN02:58:08
132ZIELIŃSKA Jolanta 131GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:08
133CHWALISZEWSKA Barbara 138GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:58:09
134KOZŁOWSKA Julia 31FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-OPEN02:58:10
135CHWALISZEWSKI Michał 43GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN02:58:11
136GIERSZENDORF Borys 21FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINAM-OPEN02:58:11
137GIERSZENDORF Monika 22FACE NORDIC WALKING TEAMMUROWANA GOŚLINAK-OPEN02:58:11
138TYLUTKI Andrzej 73FACE NW TEAM, UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGM-OPEN02:58:11
139GIERSZENDORF Paweł 20FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINAM-OPEN02:58:12
140LIKOWSKI Wojciech 134KOBYLARNIAM-OPEN02:58:13
141LIKOWSKA Zofia 39KOBYLARNIAK-OPEN02:58:13
142LIKOWSKA Lidia 38KOBYLARNIAK-OPEN02:58:13
Znaleziono 142 wynik(ów)