OSIELSKO - RAJD GMINNY NORDIC WALKING
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 4.2195 km
Zgłoszonych : 159
Wystartowało : 142
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 141
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu
    
1WIŚNIEWSKA Iwona 77WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-OPEN02:52:32
2STARZYŃSKA Ewa 128KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:52:33
3MIELECKA Agnieszka 147GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:52:33
4SULECKA Gabriela 67ŚWIECIEK-OPEN02:52:33
5SKRYCKA Katarzyna 127KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:52:34
6MOTYLSKA Aleksa 149NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK-OPEN02:52:34
7GOSTOMSKA Bożena 105DZIEMIANYK-OPEN02:52:35
8DANIELS Teresa 103DZIEMIANYK-OPEN02:52:35
9MÓL Wioletta 96CZELADŹ BIEGACZELADŹK-OPEN02:52:36
10KRYZEL Dorota 104DZIEMIANYK-OPEN02:52:36
11GRUDNOWSKA Wiktoria 108DZIEMIANYK-OPEN02:52:37
12GIERSZEWSKA Barbara 106K-OPEN02:52:37
13STAUBACH Mirosława 121BŁĘKITNIDZIEMIANYK-OPEN02:52:37
14KUŚMIEREK Beata 107K-OPEN02:52:38
15GROBELNA Jadwiga 102KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:52:38
16KUŁAKOWSKA Anna 143GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:52:39
17KOLBUSZ Janina 101KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:52:39
18OGONOWSKA Edyta 117PATYCZAKIGRUDZIĄDZK-OPEN02:54:00
19CHABROS Małgorzata 139ŚWIECIEK-OPEN02:54:00
20NOWAKOWSKA Ewa 48GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:54:01
21KĘDZIERSKA Edyta 99PFNWGDAŃSKK-OPEN02:54:02
22MOTOCZYŃSKA Aleksandra 46GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:54:02
23UKLEJEWSKA Agnieszka 95OSIELSKOK-OPEN02:54:02
24GÓRSKA Violetta 97OSIELSKOK-OPEN02:54:03
25SIKORSKA Małgorzata 151ZSB OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:54:04
26MŁYNARCZYK Dorota 150ZSB OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:54:04
27AŁADOWICZ Anna 1BRAKBYDGOSZCZK-OPEN02:54:04
28ORLIKOWSKA Barbara 50'NASZA WIEś'MIJANOWOK-OPEN02:54:04
29FRELICH Barbara 18'NASZA WIEś'MIATYK-OPEN02:54:05
30SŁOWIK Amelia 62MAKSYMILIANOWOK-OPEN02:54:05
31DASZKIEWICZ Jadwiga 16'NASZA WIEś'SZYDŁOWOK-OPEN02:54:06
32CHYREK Renata 13BYDGOSZCZK-OPEN02:54:06
33MĄDRA Eleonora Krystyna 42'NASZA WIEś'TRZEMŻALK-OPEN02:54:06
34ŚLEWIŃSKA Magdalena 137BŁĘKITNIDZIEMIANYK-OPEN02:54:07
35ZACZYŃSKA Anna 83KS METRACO POLKOWICELUBINK-OPEN02:55:11
36PERS Agnieszka 51'NASZA WIEś'TRZEMŻALK-OPEN02:55:12
37WOJTASZAK Weronika 82'NASZA WIEś'ZIELEŃK-OPEN02:55:12
38MATUSZAK Ksawera 41'NASZA WIEś'UNIEMYŚLK-OPEN02:55:12
39WOJTASZAK Maria 81'NASZA WIEś'TRZEMŻALK-OPEN02:55:12
40STELMACH Katarzyna 142ST TEAMCHEŁMŻAK-OPEN02:55:13
41STELMACH Anita 65ST TEAMCHEŁMŻAK-OPEN02:55:13
42BANASZAK Małgorzata 160OSIELSKOK-OPEN02:55:14
43ZABRZEŃSKA Anna 158ZSB OSIELSKOBYDGOSZCZK-OPEN02:55:14
44SMARUJ-SADOWSKA Janina 64BYDGOSZCZK-OPEN02:55:14
45ZAMYŚLEWSKA Danuta 157OSIELSKOK-OPEN02:55:14
46PIOTRKIEWICZ Anna 52GDAŃSKK-OPEN02:55:15
47SIEG Patrycja 56OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:16
48KOZA Patrycja 29OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:16
49TABAKA Anna 72OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:16
50GAŁGAŃSKA Beata 19OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'AOSIELSKOK-OPEN02:55:16
51RACKA Mariola 55OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:16
52MIERZYŃSKA Weronika 44OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:17
53BUBANS Natalia 11OSW NR 1 IM. L.BRAILLE'ABYDGOSZCZK-OPEN02:55:18
54MYLER Georgina 145KSN ŁUCZNICZKA OCULUSBYDGOSZCZK-OPEN02:55:19
55BONIEWICZ Alina 10GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:55:19
56BACZYŃSKA Grażyna 3GOSIR--OSIELSKOJARUZYNK-OPEN02:55:20
57GÓRNA Urszula 146KSN ŁUCZNICZKA OCULUSBYDGOSZCZK-OPEN02:55:20
58WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 75BYDGOSZCZK-OPEN02:56:35
59MATAŚKA Teresa 100BYDGOSZCZK-OPEN02:56:37
60LESZCZYŃSKA Pola 89OSIELSKOK-OPEN02:56:37
61LESZCZYŃSKA Lucyna 93OSIELSKOK-OPEN02:56:37
62SŁOWIK Sylwia 59MAKSYMILIANOWOK-OPEN02:56:38
63JANIEC Jadwiga 23ZALESIE SZLACHECKIEK-OPEN02:56:38
64ZIELIŃSKA Danuta 84BYDGOSZCZK-OPEN02:56:38
65BALICKA Krzysztofa 4DRZYCIMK-OPEN02:56:39
66BALBUZA-WALKOWSKA Lucyna 136NIEMCZK-OPEN02:56:40
67CZAJA Aneta 15JEZIORKI AKTYWNA WIEśJEZIORKIK-OPEN02:56:40
68CZAJA Agnieszka 14BRAKBYDGOSZCZK-OPEN02:56:40
69CHABROS Teresa 140ŚWIECIEK-OPEN02:56:40
70LESZCZYŃSKA Wiesława 33GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:56:41
71BIERYT Joanna 7KLUB WELLNESS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-OPEN02:56:42
72LESZCZYŃSKA Kazimiera 34GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:56:43
73KOWALKOWSKA Anna 91OSIELSKOK-OPEN02:56:43
74LINOWSKA Katarzyna 40BYDGOSZCZK-OPEN02:57:55
75BARANOWSKA Agnieszka 135NIEMCZK-OPEN02:58:01
76SITEK Justyna 57GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:01
77WOJCIECHOWSKA Janina 80BYDGOSZCZK-OPEN02:58:02
78JAKUBOWSKA Anna 155POWIAT BYDGOSKIBYDGOSZCZK-OPEN02:58:03
79JUSZCZAK Justyna 141OSIELSKOK-OPEN02:58:04
80KAŹMIERCZAK Lena 27GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:04
81KAŹMIERCZAK Żanetta 28GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:05
82SZUMIŁO Joanna 70GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:05
83MROCZEK-ŻAL Justyna 47BUSHI TORUŃTORUŃK-OPEN02:58:05
84ZIELIŃSKA Jolanta 131GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-OPEN02:58:08
85KOZŁOWSKA Julia 31FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-OPEN02:58:10
86GIERSZENDORF Monika 22FACE NORDIC WALKING TEAMMUROWANA GOŚLINAK-OPEN02:58:11
87LIKOWSKA Zofia 39KOBYLARNIAK-OPEN02:58:13
88LIKOWSKA Lidia 38KOBYLARNIAK-OPEN02:58:13
Znaleziono 88 wynik(ów)