OSIELSKO - RAJD GMINNY NORDIC WALKING
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 4.2195 km
Zgłoszonych : 159
Wystartowało : 142
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 141
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuCzas
netto
4.2195km
Czas
brutto
4.2195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LUBIATOWSKI Ireneusz 112KS METRACO POLKOWICELUBINM-OPEN1M 102:52:3300:25:07.2503:17:40.40 5:5710,1
2SKIBA Krzysztof 58KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM-OPEN2M 202:55:1100:25:26.8503:20:37.85+00:00:196:0110,0
3DEMBKOWSKI Ryszard 144GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN3M 302:52:3300:26:58.2503:19:31.70+00:01:516:239,4
4GAJEWSKI Eugeniusz 110KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WLKPM-OPEN4M 402:52:3200:27:16.5503:19:49.15+00:02:096:279,3
5STAWNIAK Karol 130KS METRACO POLKOWICELUBINM-OPEN5M 502:52:3600:28:55.2503:21:31.80+00:03:486:518,8
6GRYGOROWICZ Bogdan 129KS METRACO POLKOWICELUBINM-OPEN6M 602:52:3200:29:09.3003:21:41.55+00:04:026:548,7
7WALENDZIAK Jan 126POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORKM-OPEN7M 702:52:3400:29:27.1503:22:01.85+00:04:196:588,6
8SZCZEPAŃSKI Rafał 132OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM-OPEN8M 802:54:0300:29:28.2003:23:31.75+00:04:206:588,6
9UKLEJEWSKI Przemysław 94OSIELSKOM-OPEN9M 902:52:3400:30:22.7003:22:56.80+00:05:157:118,3
10WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 76BRZOZAM-OPEN10M 1002:56:3600:30:56.0503:27:32.25+00:05:487:198,2
11GÓRSKI Jacek 98OSIELSKOM-OPEN11M 1102:52:3500:31:00.3503:23:35.95+00:05:537:208,2
12KUSIEWICZ Piotr 32GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN12M 1202:52:3500:31:40.4003:24:15.45+00:06:337:308,0
13GOŁĘBIOWSKI Andrzej 118PATYCZAKIGRUDZIĄDZM-OPEN13M 1302:53:5900:31:56.3503:25:56.20+00:06:497:347,9
14DOMINIKOWSKI Tomasz 153ZSB OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN14M 1402:55:1300:31:58.0003:27:11.45+00:06:507:347,9
15SKRZYPCZAK Cyprian 152ZSB OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN15M 1502:55:1300:31:58.1503:27:11.20+00:06:507:347,9
16SZPILMAN Janusz 69FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM-OPEN16M 1602:55:1500:32:38.4503:27:53.50+00:07:317:437,8
17MAJCHRZAK Jakub 125POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORKM-OPEN17M 1702:52:3500:33:00.7503:25:35.80+00:07:537:497,7
18APPEL Jerzy 2GOSIR OSIELSKOBYDGOSZGZ-FORDONM-OPEN18M 1802:52:3600:33:19.9003:25:56.85+00:08:127:537,6
19POPOWSKI Tomasz 544DONBYDGOSZCZM-OPEN19M 1902:55:1700:33:23.0503:28:40.85+00:08:157:547,6
20KUBIAK Andrzej 114BRZOZAM-OPEN20M 2002:58:0500:33:55.7003:32:01.30+00:08:488:027,5
21STELMACH Dariusz 66ST TEAMCHEŁMŻAM-OPEN21M 2102:55:1200:33:56.4003:29:08.40+00:08:498:027,5
22JÓŹWIAK Dominik 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-OPEN22M 2202:52:3200:34:12.6003:26:45.15+00:09:058:067,4
23WIŚNIEWSKI Janusz 78WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-OPEN23M 2302:58:0700:34:56.4503:33:03.75+00:09:498:167,2
24DZIEMIŃSKI Jan 120BŁĘKITNIDZIEMIANYM-OPEN24M 2402:52:3800:35:04.8003:27:43.00+00:09:578:187,2
25SŁOWIK Kacper 61MAKSYMILIANOWOM-OPEN25M 2502:54:0600:35:21.0503:29:27.50+00:10:138:227,2
26BIERYT Arkadiusz 5KLUB WEELNES BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN26M 2602:56:3800:35:42.3503:32:21.30+00:10:358:277,1
27BONIEWICZ Konrad 9GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN27M 2702:54:0700:35:44.8003:29:52.00+00:10:378:287,1
28CZARNOWSKI Janusz 148KUCZEKM-OPEN28M 2802:56:3800:35:45.8003:32:23.85+00:10:388:287,1
29GÓRSKI Piotr 124GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN29M 2902:54:0300:36:04.4503:30:08.40+00:10:578:337,0
30KOMAJDA Jarosław 115GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN30M 3002:58:0700:36:20.8003:34:27.90+00:11:138:367,0
31CZĘSTOCHOWSKI Piotr 154DZIECĘCE GRAFFITIBYDGOSZCZM-OPEN31M 3102:58:0800:36:21.6503:34:30.35+00:11:148:377,0
32WYSOCKI Gabriel 123BŁĘKITNIDZIEMIANYM-OPEN32M 3202:52:3800:36:31.5503:29:10.20+00:11:248:396,9
33GRUDNOWSKI Norbert 111DZIEMIANYM-OPEN33M 3302:52:3700:36:48.4003:29:26.25+00:11:418:436,9
34PORZYCH Wojciech 159POWIAT BYDGOSKIKORONOWOM-OPEN34M 3402:58:0600:37:14.6003:35:20.85+00:12:078:496,8
35KOZŁOWSKI Piotr 156POWIAT BYDGOSKIBYDGOSZCZM-OPEN35M 3502:58:0300:37:53.8003:35:56.95+00:12:468:586,7
36TURZYŃSKA Józefa 116BŁĘKITNIDZIEMIANYM-OPEN36M 3602:54:0100:38:39.5003:32:40.85+00:13:329:096,6
37LEWANDOWSKI Szymon 86GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN37M 3702:52:3400:39:21.0003:31:55.50+00:14:139:196,4
38CZĘSTOCHOWSKI Tadeusz 113BYDGOSZCZM-OPEN38M 3802:52:3300:40:39.4003:33:13.15+00:15:329:386,2
39GIERSZENDORF Paweł 20FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINAM-OPEN39M 3902:58:1200:40:58.7003:39:11.05+00:15:519:426,2
40LESZCZYŃSKI Władysław 35GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN40M 4002:56:4300:41:23.6503:38:06.75+00:16:169:486,1
41LESZCZYŃSKI Bartek 90OSIELSKOM-OPEN41M 4102:56:3600:41:24.4503:38:00.65+00:16:179:486,1
42LEWANDOWSKI Sławek 87GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN42M 4202:52:3500:41:41.8003:34:17.30+00:16:349:526,1
43STOPA Gerard 109M-OPEN43M 4302:54:0200:41:56.4003:35:59.00+00:16:499:566,0
44OSOWIEC Julian 122ŻOŁĘDOWOM-OPEN44M 4402:56:4300:44:50.6003:41:33.80+00:19:4310:375,6
45GIERSZENDORF Borys 21FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINAM-OPEN45M 4502:58:1100:45:11.4503:43:22.80+00:20:0410:425,6
46TYLUTKI Andrzej 73FACE NW TEAM, UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGM-OPEN46M 4602:58:1100:45:12.7503:43:23.90+00:20:0510:425,6
46LIKOWSKI Wojciech 134KOBYLARNIAM-OPEN47M 4702:58:1300:45:12.7503:43:25.85+00:20:0510:425,6
48CHWALISZEWSKA Barbara 138GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN48M 4802:58:0900:45:36.2503:43:45.75+00:20:2910:485,6
49SZUMIŁO Mateusz 71GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN49M 4902:58:0500:46:03.6003:44:08.75+00:20:5610:545,5
50CHWALISZEWSKI Michał 43GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN50M 5002:58:1100:46:30.4503:44:41.55+00:21:2311:015,4
51CICHOWSKI Wiesław 119PATYCZAKIGRUDZIĄDZM-OPEN51M 5102:54:0100:48:13.3503:42:14.70+00:23:0611:255,3
52SŁOWIK Przemysław 60MAKSYMILIANOWOM-OPEN52M 5202:56:3900:53:12.2503:49:51.90+00:28:0512:364,8
53SŁOWIK Błażej 63MAKSYMILIANOWOM-OPEN53M 5302:56:3600:53:15.9003:49:51.90+00:28:0812:374,8
54LESZCZYŃSKI Darek 88OSIELSKOOSIELSKOM-OPEN54M 5402:56:3600:58:18.7503:54:55.70+00:33:1113:494,3
Znaleziono 54 wynik(ów)