OSIELSKO - V SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING

Organizator:
PFNW
Data:
2016-04-23
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
32
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976kmCzas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                  
1SKIBA Krzysztof
LUBIATOWSKI Ireneusz
ZACZYŃSKA Anna
SIWAK Piotr
JĘDRASIAK Renata
9/2
9/5
9/1
9/4
9/3
METRACO 1   100:14:2400:27:0200:55:0801:20:3201:46:5302:16:0302:45:4303:14:4603:44:2404:11:3204:39:01.0004:53:25.15 6:369.1
2GAJEWSKI Eugeniusz
LESIŃSKA Marzenna
KASPRZYK Lilianna
HELWIH Stefan
WOROCH Roman
10/5
10/3
10/2
10/1
10/4
METRACO 2   200:14:1900:26:4600:54:0901:23:4101:53:1002:22:4702:52:3603:18:5703:46:1004:13:1904:41:38.0504:55:57.60+00:02:376:409
3DRAWC Mieczysław
SZPILMAN Marta
JASTRZĘBSKA Emilia
GRZEGORY Marek
PIOTROWSKI Michał
7/5
7/2
7/1
7/3
7/4
FACE NORDIC WALKING TEAM 3   300:14:2000:28:3900:58:5001:27:4501:57:3502:27:0202:56:0503:22:5503:49:5104:15:4204:41:56.3004:56:16.65+00:02:556:409
4BIŁEK Artur
WOJTASIŃSKI Daniel
RECZULSKA Katarzyna
RECZULSKI Mariusz
DUSIEL Ewa
31/5
31/1
31/2
31/3
31/4
NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWA   400:14:2400:26:1800:53:4901:23:3401:53:3002:21:2002:49:5603:20:4703:51:5704:18:0104:44:27.2004:58:51.50+00:05:266:448.9
5WALENDZIAK Ryszard
WALENDZIAK Alicja
Justyna
KONKULEWSKA Daniel
TARAS Marek
MARCINKOWSKI
35/1
35/2
35/3
35/4
35/5
POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORK   500:14:2400:27:0400:55:0701:24:3801:54:3302:26:0902:56:4103:25:4403:55:0504:21:4304:49:06.3505:03:30.65+00:10:056:518.8
6KRZYŻANOWSKI Robert
BŁĘDOWSKA Agata
MIELECKA Agnieszka
KRYCH Włodzimierz
UKLEJEWSKI Kacper
27/2
27/3
27/1
27/5
27/4
GOSIR OSIELSKO- WYMIATACZEOSIELSKO   600:14:2200:27:1400:55:3101:23:5201:52:3702:23:1802:54:2603:22:2603:52:4804:21:3004:49:39.2505:04:01.75+00:10:386:518.7
7KOPEĆ Dorota
KNITTER Tomasz
KUŚMIEREK Patryk
KUŚMIEREK Jan
ŚLEWIŃSKA Edyta
14/1
14/2
14/3
14/4
14/5
BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANY   700:14:2000:28:4200:57:3701:28:2001:59:0302:30:0503:01:4503:29:4703:57:5704:26:1604:54:54.6005:09:14.65+00:15:536:598.6
8ŚWISŁOCKI Bogdan
DREWA Marian
ROSZMAN Maciej
SZPILMAN Katarzyna
KOLOSZ-PERZ Monika Karolina
11/4
11/2
11/5
11/1
11/3
FACE NORDIC WALKING TEAM 6   800:14:2200:28:5800:59:0901:28:2301:57:5702:27:0202:56:3703:26:0203:56:1004:25:4104:55:15.8505:09:37.85+00:16:146:598.6
9GAŁĄZKA Paweł
WOLEK Waldemar
KAŹMIERCZAK PUĆKA Monika
MOTYLSKA Alexa
CIESIELSKI Krzysztof
3/1
3/2
3/3
3/4
3/5
NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNO   900:14:2100:27:1400:55:5201:26:1901:56:3602:28:1903:00:1503:31:0504:01:3804:31:0505:00:46.7005:15:08.05+00:21:457:078.4
10DROZD Maria
ŚLUSARCZYK Grzegorz
ŚLUSARCZYK Andrzej
PARTYKA Teresa
GAPIŃSKI Leszek
5/3
5/2
5/1
5/5
5/4
WESOŁY BORSUK TEAM   1000:14:2000:30:4101:00:5801:33:0502:04:2502:35:4303:08:0003:37:3504:08:3704:37:4305:06:30.7505:20:51.20+00:27:297:158.3
11BARTOSIEWICZ Łukasz
BARTOSIEWICZ Włodzimierz
BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina
SZYMCZYK Magdalena
WITCZUK Łukasz
34/1
34/2
34/3
34/4
34/5
LUKI TEAM SIEDLCE   1100:14:2100:28:2400:57:3701:30:4302:04:1502:36:0003:09:0803:43:0004:16:4704:43:3305:09:59.7505:24:21.00+00:30:587:208.2
12DUBAJ Grzegorz
KORDECKA Henryka
KULIG Bożena
KAPTEINA Robert
KOLENKIEWICZ Dariusz
12/1
12/2
12/4
12/3
12/5
KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄG   1200:14:2500:27:5700:56:5701:29:4902:02:3202:34:0003:05:3703:39:0004:13:2704:42:0905:11:19.9005:25:45.15+00:32:187:228.1
13BURDANOWSKI Andrzej
ZDZIEBŁO Anna
MOTOCZYŃSKI Krzysztof
KĘDZIERSKA Agnieszka
KAŻMIERCZAK Sebastian
28/5
28/1
28/2
28/3
28/4
GOSIR OSIELSKO -ŻÓŁTKIOSIELSKO   1300:14:1900:32:0301:05:1901:35:5502:07:2702:38:0203:09:1803:40:2504:11:3504:41:4705:12:07.1005:26:26.40+00:33:067:238.1
14WYSOCKI Marcin
GRONALEWSKI Krzysztof
KNITTER Michał
SŁOMIŃSKA Marta
STOLTMANN Helena
15/1
15/2
15/3
15/4
15/5
BŁĘKITNI DZIEMIANY IIDZIEMIANY   1400:14:2100:32:4501:05:1801:35:5202:11:1302:41:0503:11:4703:43:5504:16:1204:46:5005:18:26.0505:32:47.05+00:39:257:328
15WITKOWSKI Jacek
BALCERAK-KOLASA Joanna
BAKALARZ Aleksandra
KACZMAREK Włodzimierz
MROCZKOWSKI Janusz
21/5
21/1
21/3
21/2
21/4
EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹ   1500:14:2100:29:5101:00:1701:32:1402:04:1602:37:4703:11:5303:44:4904:17:4904:48:0505:18:34.4505:32:55.80+00:39:337:327.9
16GOLIK Piotr
RAJEWSKI Sebastian
JANECKI Dariusz
JANECKA Agnieszka
SZCZEPANIAK Lucyna
22/1
22/3
22/5
22/4
22/2
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'A'JEZIORKI   1600:14:2300:31:4901:04:0601:38:3802:13:5202:40:3103:07:5903:40:5504:14:3804:46:5405:19:47.7005:34:10.80+00:40:467:347.9
17KUTNIEWSKA Maria
FOLWARSKA Małgorzata
HINC Iwona
FORMELA Sebastian
KOWALCZUK Robert
8/1
8/2
8/3
8/4
8/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 5ŻUKOWO   1700:14:2200:33:0201:07:2501:41:2902:15:2502:49:2003:22:4103:54:5304:26:1704:55:1005:25:43.7505:40:05.90+00:46:427:437.8
18SŁYSZ Arkadiusz
RATUSZNA Iwona
POLASIK Beata
BAUMGART Jacek
WIEKIERAK Andrzej
26/2
26/4
26/1
26/5
26/3
RADNI GMINY OSIELSKOOSIELSKO   1800:14:2000:32:5601:06:4901:36:4602:06:3902:42:0903:17:2703:52:1804:27:5704:56:5405:26:23.9005:40:44.75+00:47:227:447.8
19NOWICKI Ryszard
PAWŁOWSKI Roman
MUSZYŃSKA Lidia
EWERTOWSKA Dorota
SZYGENDA Waldemar
32/1
32/2
32/3
32/4
32/5
ŁAKINA TEAMWĄGROWIEC   1900:14:2500:32:4601:05:0401:35:3502:07:1302:40:0103:13:4403:47:2204:22:1404:58:5705:33:49.0505:48:14.65+00:54:487:547.6
20SZCZEPAŃSKI Rafał
TKOCZ Adam
TKOCZ Alicja
SZENDZIELORZ Ilona
SZCZEPAŃSKA Anna
20/1
20/2
20/3
20/4
20/5
FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKA   2000:14:2200:30:2401:00:5901:33:3802:05:3602:44:1403:21:4403:55:1304:29:2005:01:5605:33:52.3505:48:15.15+00:54:517:547.6
21KARCZEWSKI Karol
LEWANDOWSKI Robert
DROŻYŃSKA Marlena
CIECHANOWSKA Małgorzata
PERLIK Wiesław
30/2
30/3
30/4
30/5
30/1
GOSIR OSIELSKO- NW TEAMOSIELSKO   2100:14:2300:31:5501:05:1001:36:1702:08:4402:42:2303:16:4803:52:1904:29:3405:09:3305:42:08.0505:56:31.45+01:03:078:067.4
22KUŚMIEREK Mateusz
WROŃSKA Wiesława
RADOMSKA Weronika
DZIEMIŃSKA Magda
KOBIELA Daria
16/1
16/2
16/3
16/4
16/5
BŁĘKITNI DZIEMIANY IIIDZIEMIANY   2200:14:2100:33:2001:07:1801:41:3402:16:4602:52:1103:27:3504:00:1404:32:5405:06:4605:42:08.6005:56:30.15+01:03:078:067.4
23RYCHEL Grażyna
ŚLIŻEWSKA Sylwia
ŻUBEREK Aleksandra
HEIGELMANN Sara
PISKORSKI Henryk
29/4
29/1
29/2
29/3
29/5
GOSIR OSIELSKO- CAMELOSIELSKO   2300:14:2300:35:3001:11:2301:44:5502:18:1202:53:3903:29:2204:04:3704:40:4005:12:1605:44:49.3005:59:12.85+01:05:488:107.3
24GIERWIATOWSKA Natalia
WIERESZKO-CZYŻ Regina
KRZYNÓWEK Krystyna
BOROWIK Bożena
WASZCZUK Zofia
6/5
6/2
6/4
6/3
6/1
POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKINGDOBRE MIASTO   2400:14:2000:33:0301:06:1301:41:2002:17:1302:50:0103:23:3303:59:2404:36:1805:11:1305:45:10.7005:59:31.35+01:06:098:107.3
25WYSOCKA Bernadeta
ŻYWICKA Irena
KNITTER Agata
TURZYŃSKA-STOPA Maria
LEHMANN Teresa
25/4
25/5
25/1
25/2
25/3
BŁĘKITNI DZIEMIANY IVDZIEMIANY   2500:14:2200:31:4801:04:5701:39:4002:15:1402:49:5503:26:0404:00:5004:36:4105:11:2905:46:50.6006:01:12.65+01:07:498:137.3
26FAJNAS Ryszard
BIERNAT Lucyna
WASIELA Beata
WAWRZYNIAK Anna
MARCZYK Jerzy Paweł
4/5
4/1
4/3
4/2
4/4
FACE NORDIC WALKING TEAM   2600:14:1900:36:0001:12:4601:44:0902:16:0502:51:3703:26:4204:01:2704:36:5605:11:4205:47:23.6506:01:43.55+01:08:228:137.3
27JASOŃ Grażyna
NOWAKOWSKI Rafał
ZDRADA Sławomir
RAJEWSKA Beata
CZAJA Aneta
23/2
23/5
23/4
23/3
23/1
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'B'JEZIORKI   2700:14:2200:34:2601:07:5201:42:1302:16:2802:53:0103:28:5604:06:0804:43:4105:16:5005:49:39.3506:04:02.15+01:10:388:177.2
28SZEWCZYK Agnieszka
SZEWCZYK Marek
PIECZKA Monika
STEFAŃSKI Andrzej
NOWALIŃSKI Piotr
1/1
1/2
1/3
1/4
1/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 1   2800:14:1900:37:5901:15:4501:51:0002:29:1403:03:5503:39:1704:12:3504:46:4005:20:0005:54:06.2006:08:25.90+01:15:058:237.2
29JARYSZ Agnieszka
KOZŁOWSKA Jagoda
KOZŁOWSKA Julia
ZIELIŃSKA Kamila
TYLUTKI Andrzej
33/1
33/2
33/3
33/4
33/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 4   2900:14:2400:38:3201:18:1101:52:2302:28:0203:00:5703:35:0704:09:3404:44:1405:26:3706:05:54.4506:20:18.75+01:26:538:406.9
30MAĆKOWIAK Krystyna
GIERSZENDORF Monika
GIERSZENDORF Roman
BOROWSKI Marcin
KOZŁOWSKA Agnieszka
2/3
2/1
2/2
2/4
2/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 2DŁUGA GOŚLINA   3000:14:2000:37:0001:13:5801:58:4102:44:5603:20:0603:55:1604:29:4505:04:1805:36:3006:09:13.6006:23:34.15+01:30:128:446.9
31KĄCKOWSKA Beata
BUDASZ Krzysztof
BUDASZ Grażyna
BONZEL Dorota
KĄCKOWSKI Marek
24/3
24/1
24/2
24/4
24/5
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'C'JEZIORKI   3100:14:2300:37:2901:16:0201:56:0002:37:0603:12:5503:49:2704:24:4305:00:2505:37:5606:15:35.1006:29:58.80+01:36:348:546.7
32KRYGIEL Maria
KRYGIEL Irena
WEIMAN Violetta
SZYFFER Aleksandra
SZOBER Karolina
13/5
13/2
13/4
13/1
13/3
MB-KOLEŻANKIMAKSYMILIANOWO   3200:14:2400:37:2701:15:3601:54:1902:34:3403:12:0803:50:5004:30:0105:10:2105:46:1706:23:51.4506:38:15.80+01:44:509:056.6
DQMÓL Wioletta
SCHRÖDER Karol
CYRUS Bogdan
DUDA Krzysztof
ZIĘTEK Sylwia
17/1
17/2
17/3
17/4
17/5
SILESIA NORDIC TEAMKATOWICE DQ00:27:02 DQ00:55:07 DQ01:25:19 DQ01:56:07 DQ02:26:15 DQ02:56:26 DQ03:22:07 DQ03:49:38 DQ DQ DQ DQ--
DQGRYGOROWICZ Bogdan
KALISZ Krzysztof
SKRYCKA Katarzyna
STARZYŃSKA Ewa
STAWNIAK Karol
19/5
19/1
19/2
19/3
19/4
KS-METRACO-POLKOWICELUBIN DQ00:28:37 DQ01:05:32 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
Znaleziono 34 wynik(ów)