Organizator : | PFNW |
Data : | 2016-04-23 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 34 |
Wystartowało : | 34 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 32 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAJEWSKI Eugeniusz LESIŃSKA Marzenna KASPRZYK Lilianna HELWIH Stefan WOROCH Roman | 10/5 10/3 10/2 10/1 10/4 | METRACO 2 | 00:14:19 | 00:26:46 | 00:54:09 | 01:23:41 | 01:53:10 | 02:22:47 | 02:52:36 | 03:18:57 | 03:46:10 | 04:13:19 | |||||
2 | SZEWCZYK Agnieszka SZEWCZYK Marek PIECZKA Monika STEFAŃSKI Andrzej NOWALIŃSKI Piotr | 1/1 1/2 1/3 1/4 1/5 | FACE NORDIC WALKING TEAM 1 | 00:14:19 | 00:37:59 | 01:15:45 | 01:51:00 | 02:29:14 | 03:03:55 | 03:39:17 | 04:12:35 | 04:46:40 | 05:20:00 | |||||
3 | FAJNAS Ryszard BIERNAT Lucyna WASIELA Beata WAWRZYNIAK Anna MARCZYK Jerzy Paweł | 4/5 4/1 4/3 4/2 4/4 | FACE NORDIC WALKING TEAM | 00:14:19 | 00:36:00 | 01:12:46 | 01:44:09 | 02:16:05 | 02:51:37 | 03:26:42 | 04:01:27 | 04:36:56 | 05:11:42 | |||||
4 | BURDANOWSKI Andrzej ZDZIEBŁO Anna MOTOCZYŃSKI Krzysztof KĘDZIERSKA Agnieszka KAŻMIERCZAK Sebastian | 28/5 28/1 28/2 28/3 28/4 | GOSIR OSIELSKO -ŻÓŁTKI | OSIELSKO | 00:14:19 | 00:32:03 | 01:05:19 | 01:35:55 | 02:07:27 | 02:38:02 | 03:09:18 | 03:40:25 | 04:11:35 | 04:41:47 | ||||
5 | GIERWIATOWSKA Natalia WIERESZKO-CZYŻ Regina KRZYNÓWEK Krystyna BOROWIK Bożena WASZCZUK Zofia | 6/5 6/2 6/4 6/3 6/1 | POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING | DOBRE MIASTO | 00:14:20 | 00:33:03 | 01:06:13 | 01:41:20 | 02:17:13 | 02:50:01 | 03:23:33 | 03:59:24 | 04:36:18 | 05:11:13 | ||||
6 | DRAWC Mieczysław SZPILMAN Marta JASTRZĘBSKA Emilia GRZEGORY Marek PIOTROWSKI Michał | 7/5 7/2 7/1 7/3 7/4 | FACE NORDIC WALKING TEAM 3 | 00:14:20 | 00:28:39 | 00:58:50 | 01:27:45 | 01:57:35 | 02:27:02 | 02:56:05 | 03:22:55 | 03:49:51 | 04:15:42 | |||||
7 | SŁYSZ Arkadiusz RATUSZNA Iwona POLASIK Beata BAUMGART Jacek WIEKIERAK Andrzej | 26/2 26/4 26/1 26/5 26/3 | RADNI GMINY OSIELSKO | OSIELSKO | 00:14:20 | 00:32:56 | 01:06:49 | 01:36:46 | 02:06:39 | 02:42:09 | 03:17:27 | 03:52:18 | 04:27:57 | 04:56:54 | ||||
8 | KOPEĆ Dorota KNITTER Tomasz KUŚMIEREK Patryk KUŚMIEREK Jan ŚLEWIŃSKA Edyta | 14/1 14/2 14/3 14/4 14/5 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | 00:14:20 | 00:28:42 | 00:57:37 | 01:28:20 | 01:59:03 | 02:30:05 | 03:01:45 | 03:29:47 | 03:57:57 | 04:26:16 | ||||
9 | DROZD Maria ŚLUSARCZYK Grzegorz ŚLUSARCZYK Andrzej PARTYKA Teresa GAPIŃSKI Leszek | 5/3 5/2 5/1 5/5 5/4 | WESOŁY BORSUK TEAM | 00:14:20 | 00:30:41 | 01:00:58 | 01:33:05 | 02:04:25 | 02:35:43 | 03:08:00 | 03:37:35 | 04:08:37 | 04:37:43 | |||||
10 | MAĆKOWIAK Krystyna GIERSZENDORF Monika GIERSZENDORF Roman BOROWSKI Marcin KOZŁOWSKA Agnieszka | 2/3 2/1 2/2 2/4 2/5 | FACE NORDIC WALKING TEAM 2 | DŁUGA GOŚLINA | 00:14:20 | 00:37:00 | 01:13:58 | 01:58:41 | 02:44:56 | 03:20:06 | 03:55:16 | 04:29:45 | 05:04:18 | 05:36:30 | ||||
11 | BARTOSIEWICZ Łukasz BARTOSIEWICZ Włodzimierz BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina SZYMCZYK Magdalena WITCZUK Łukasz | 34/1 34/2 34/3 34/4 34/5 | LUKI TEAM SIEDLCE | 00:14:21 | 00:28:24 | 00:57:37 | 01:30:43 | 02:04:15 | 02:36:00 | 03:09:08 | 03:43:00 | 04:16:47 | 04:43:33 | |||||
12 | WYSOCKI Marcin GRONALEWSKI Krzysztof KNITTER Michał SŁOMIŃSKA Marta STOLTMANN Helena | 15/1 15/2 15/3 15/4 15/5 | BŁĘKITNI DZIEMIANY II | DZIEMIANY | 00:14:21 | 00:32:45 | 01:05:18 | 01:35:52 | 02:11:13 | 02:41:05 | 03:11:47 | 03:43:55 | 04:16:12 | 04:46:50 | ||||
13 | GAŁĄZKA Paweł WOLEK Waldemar KAŹMIERCZAK PUĆKA Monika MOTYLSKA Alexa CIESIELSKI Krzysztof | 3/1 3/2 3/3 3/4 3/5 | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | 00:14:21 | 00:27:14 | 00:55:52 | 01:26:19 | 01:56:36 | 02:28:19 | 03:00:15 | 03:31:05 | 04:01:38 | 04:31:05 | ||||
14 | KUŚMIEREK Mateusz WROŃSKA Wiesława RADOMSKA Weronika DZIEMIŃSKA Magda KOBIELA Daria | 16/1 16/2 16/3 16/4 16/5 | BŁĘKITNI DZIEMIANY III | DZIEMIANY | 00:14:21 | 00:33:20 | 01:07:18 | 01:41:34 | 02:16:46 | 02:52:11 | 03:27:35 | 04:00:14 | 04:32:54 | 05:06:46 | ||||
15 | WITKOWSKI Jacek BALCERAK-KOLASA Joanna BAKALARZ Aleksandra KACZMAREK Włodzimierz MROCZKOWSKI Janusz | 21/5 21/1 21/3 21/2 21/4 | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | 00:14:21 | 00:29:51 | 01:00:17 | 01:32:14 | 02:04:16 | 02:37:47 | 03:11:53 | 03:44:49 | 04:17:49 | 04:48:05 | ||||
16 | KRZYŻANOWSKI Robert BŁĘDOWSKA Agata MIELECKA Agnieszka KRYCH Włodzimierz UKLEJEWSKI Kacper | 27/2 27/3 27/1 27/5 27/4 | GOSIR OSIELSKO- WYMIATACZE | OSIELSKO | 00:14:22 | 00:27:14 | 00:55:31 | 01:23:52 | 01:52:37 | 02:23:18 | 02:54:26 | 03:22:26 | 03:52:48 | 04:21:30 | ||||
17 | WYSOCKA Bernadeta ŻYWICKA Irena KNITTER Agata TURZYŃSKA-STOPA Maria LEHMANN Teresa | 25/4 25/5 25/1 25/2 25/3 | BŁĘKITNI DZIEMIANY IV | DZIEMIANY | 00:14:22 | 00:31:48 | 01:04:57 | 01:39:40 | 02:15:14 | 02:49:55 | 03:26:04 | 04:00:50 | 04:36:41 | 05:11:29 | ||||
18 | JASOŃ Grażyna NOWAKOWSKI Rafał ZDRADA Sławomir RAJEWSKA Beata CZAJA Aneta | 23/2 23/5 23/4 23/3 23/1 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'B' | JEZIORKI | 00:14:22 | 00:34:26 | 01:07:52 | 01:42:13 | 02:16:28 | 02:53:01 | 03:28:56 | 04:06:08 | 04:43:41 | 05:16:50 | ||||
19 | ŚWISŁOCKI Bogdan DREWA Marian ROSZMAN Maciej SZPILMAN Katarzyna KOLOSZ-PERZ Monika Karolina | 11/4 11/2 11/5 11/1 11/3 | FACE NORDIC WALKING TEAM 6 | 00:14:22 | 00:28:58 | 00:59:09 | 01:28:23 | 01:57:57 | 02:27:02 | 02:56:37 | 03:26:02 | 03:56:10 | 04:25:41 | |||||
20 | SZCZEPAŃSKI Rafał TKOCZ Adam TKOCZ Alicja SZENDZIELORZ Ilona SZCZEPAŃSKA Anna | 20/1 20/2 20/3 20/4 20/5 | FABRIKANORDIKA | RUDA ŚLĄSKA | 00:14:22 | 00:30:24 | 01:00:59 | 01:33:38 | 02:05:36 | 02:44:14 | 03:21:44 | 03:55:13 | 04:29:20 | 05:01:56 | ||||
21 | KUTNIEWSKA Maria FOLWARSKA Małgorzata HINC Iwona FORMELA Sebastian KOWALCZUK Robert | 8/1 8/2 8/3 8/4 8/5 | FACE NORDIC WALKING TEAM 5 | ŻUKOWO | 00:14:22 | 00:33:02 | 01:07:25 | 01:41:29 | 02:15:25 | 02:49:20 | 03:22:41 | 03:54:53 | 04:26:17 | 04:55:10 | ||||
22 | GOLIK Piotr RAJEWSKI Sebastian JANECKI Dariusz JANECKA Agnieszka SZCZEPANIAK Lucyna | 22/1 22/3 22/5 22/4 22/2 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'A' | JEZIORKI | 00:14:23 | 00:31:49 | 01:04:06 | 01:38:38 | 02:13:52 | 02:40:31 | 03:07:59 | 03:40:55 | 04:14:38 | 04:46:54 | ||||
23 | KARCZEWSKI Karol LEWANDOWSKI Robert DROŻYŃSKA Marlena CIECHANOWSKA Małgorzata PERLIK Wiesław | 30/2 30/3 30/4 30/5 30/1 | GOSIR OSIELSKO- NW TEAM | OSIELSKO | 00:14:23 | 00:31:55 | 01:05:10 | 01:36:17 | 02:08:44 | 02:42:23 | 03:16:48 | 03:52:19 | 04:29:34 | 05:09:33 | ||||
24 | RYCHEL Grażyna ŚLIŻEWSKA Sylwia ŻUBEREK Aleksandra HEIGELMANN Sara PISKORSKI Henryk | 29/4 29/1 29/2 29/3 29/5 | GOSIR OSIELSKO- CAMEL | OSIELSKO | 00:14:23 | 00:35:30 | 01:11:23 | 01:44:55 | 02:18:12 | 02:53:39 | 03:29:22 | 04:04:37 | 04:40:40 | 05:12:16 | ||||
25 | KĄCKOWSKA Beata BUDASZ Krzysztof BUDASZ Grażyna BONZEL Dorota KĄCKOWSKI Marek | 24/3 24/1 24/2 24/4 24/5 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'C' | JEZIORKI | 00:14:23 | 00:37:29 | 01:16:02 | 01:56:00 | 02:37:06 | 03:12:55 | 03:49:27 | 04:24:43 | 05:00:25 | 05:37:56 | ||||
26 | WALENDZIAK Ryszard WALENDZIAK AlicjaJustyna KONKULEWSKA Daniel TARAS Marek MARCINKOWSKI | 35/1 35/2 35/3 35/4 35/5 | POCHODZĘ Z MALBORKA | MALBORK | 00:14:24 | 00:27:04 | 00:55:07 | 01:24:38 | 01:54:33 | 02:26:09 | 02:56:41 | 03:25:44 | 03:55:05 | 04:21:43 | ||||
27 | BIŁEK Artur WOJTASIŃSKI Daniel RECZULSKA Katarzyna RECZULSKI Mariusz DUSIEL Ewa | 31/5 31/1 31/2 31/3 31/4 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | 00:14:24 | 00:26:18 | 00:53:49 | 01:23:34 | 01:53:30 | 02:21:20 | 02:49:56 | 03:20:47 | 03:51:57 | 04:18:01 | ||||
28 | SKIBA Krzysztof LUBIATOWSKI Ireneusz ZACZYŃSKA Anna SIWAK Piotr JĘDRASIAK Renata | 9/2 9/5 9/1 9/4 9/3 | METRACO 1 | 00:14:24 | 00:27:02 | 00:55:08 | 01:20:32 | 01:46:53 | 02:16:03 | 02:45:43 | 03:14:46 | 03:44:24 | 04:11:32 | |||||
29 | KRYGIEL Maria KRYGIEL Irena WEIMAN Violetta SZYFFER Aleksandra SZOBER Karolina | 13/5 13/2 13/4 13/1 13/3 | MB-KOLEŻANKI | MAKSYMILIANOWO | 00:14:24 | 00:37:27 | 01:15:36 | 01:54:19 | 02:34:34 | 03:12:08 | 03:50:50 | 04:30:01 | 05:10:21 | 05:46:17 | ||||
30 | JARYSZ Agnieszka KOZŁOWSKA Jagoda KOZŁOWSKA Julia ZIELIŃSKA Kamila TYLUTKI Andrzej | 33/1 33/2 33/3 33/4 33/5 | FACE NORDIC WALKING TEAM 4 | 00:14:24 | 00:38:32 | 01:18:11 | 01:52:23 | 02:28:02 | 03:00:57 | 03:35:07 | 04:09:34 | 04:44:14 | 05:26:37 | |||||
31 | NOWICKI Ryszard PAWŁOWSKI Roman MUSZYŃSKA Lidia EWERTOWSKA Dorota SZYGENDA Waldemar | 32/1 32/2 32/3 32/4 32/5 | ŁAKINA TEAM | WĄGROWIEC | 00:14:25 | 00:32:46 | 01:05:04 | 01:35:35 | 02:07:13 | 02:40:01 | 03:13:44 | 03:47:22 | 04:22:14 | 04:58:57 | ||||
32 | DUBAJ Grzegorz KORDECKA Henryka KULIG Bożena KAPTEINA Robert KOLENKIEWICZ Dariusz | 12/1 12/2 12/4 12/3 12/5 | KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE' | ELBLĄG | 00:14:25 | 00:27:57 | 00:56:57 | 01:29:49 | 02:02:32 | 02:34:00 | 03:05:37 | 03:39:00 | 04:13:27 | 04:42:09 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
DQ | MÓL Wioletta SCHRÖDER Karol CYRUS Bogdan DUDA Krzysztof ZIĘTEK Sylwia | 17/1 17/2 17/3 17/4 17/5 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | DQ | 00:27:02 DQ | 00:55:07 DQ | 01:25:19 DQ | 01:56:07 DQ | 02:26:15 DQ | 02:56:26 DQ | 03:22:07 DQ | 03:49:38 DQ | DQ | ||||
DQ | GRYGOROWICZ Bogdan KALISZ Krzysztof SKRYCKA Katarzyna STARZYŃSKA Ewa STAWNIAK Karol | 19/5 19/1 19/2 19/3 19/4 | KS-METRACO-POLKOWICE | LUBIN | DQ | 00:28:37 DQ | 01:05:32 DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ |
Znaleziono 34 wynik(ów)