OSIELSKO - V SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 34
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 8.439km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km
      
1BIŁEK Artur
WOJTASIŃSKI Daniel
RECZULSKA Katarzyna
RECZULSKI Mariusz
DUSIEL Ewa
31/5
31/1
31/2
31/3
31/4
NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWA 00:14:2400:26:1800:53:49
2GAJEWSKI Eugeniusz
LESIŃSKA Marzenna
KASPRZYK Lilianna
HELWIH Stefan
WOROCH Roman
10/5
10/3
10/2
10/1
10/4
METRACO 2 00:14:1900:26:4600:54:09
3WALENDZIAK Ryszard
WALENDZIAK Alicja
Justyna
KONKULEWSKA Daniel
TARAS Marek
MARCINKOWSKI
35/1
35/2
35/3
35/4
35/5
POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORK 00:14:2400:27:0400:55:07
Niesklasyfikowani
DQMÓL Wioletta
SCHRÖDER Karol
CYRUS Bogdan
DUDA Krzysztof
ZIĘTEK Sylwia
17/1
17/2
17/3
17/4
17/5
SILESIA NORDIC TEAMKATOWICE DQ00:27:02 DQ00:55:07 DQ
5SKIBA Krzysztof
LUBIATOWSKI Ireneusz
ZACZYŃSKA Anna
SIWAK Piotr
JĘDRASIAK Renata
9/2
9/5
9/1
9/4
9/3
METRACO 1 00:14:2400:27:0200:55:08
6KRZYŻANOWSKI Robert
BŁĘDOWSKA Agata
MIELECKA Agnieszka
KRYCH Włodzimierz
UKLEJEWSKI Kacper
27/2
27/3
27/1
27/5
27/4
GOSIR OSIELSKO- WYMIATACZEOSIELSKO 00:14:2200:27:1400:55:31
7GAŁĄZKA Paweł
WOLEK Waldemar
KAŹMIERCZAK PUĆKA Monika
MOTYLSKA Alexa
CIESIELSKI Krzysztof
3/1
3/2
3/3
3/4
3/5
NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNO 00:14:2100:27:1400:55:52
8DUBAJ Grzegorz
KORDECKA Henryka
KULIG Bożena
KAPTEINA Robert
KOLENKIEWICZ Dariusz
12/1
12/2
12/4
12/3
12/5
KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄG 00:14:2500:27:5700:56:57
9KOPEĆ Dorota
KNITTER Tomasz
KUŚMIEREK Patryk
KUŚMIEREK Jan
ŚLEWIŃSKA Edyta
14/1
14/2
14/3
14/4
14/5
BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANY 00:14:2000:28:4200:57:37
10BARTOSIEWICZ Łukasz
BARTOSIEWICZ Włodzimierz
BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina
SZYMCZYK Magdalena
WITCZUK Łukasz
34/1
34/2
34/3
34/4
34/5
LUKI TEAM SIEDLCE 00:14:2100:28:2400:57:37
11DRAWC Mieczysław
SZPILMAN Marta
JASTRZĘBSKA Emilia
GRZEGORY Marek
PIOTROWSKI Michał
7/5
7/2
7/1
7/3
7/4
FACE NORDIC WALKING TEAM 3 00:14:2000:28:3900:58:50
12ŚWISŁOCKI Bogdan
DREWA Marian
ROSZMAN Maciej
SZPILMAN Katarzyna
KOLOSZ-PERZ Monika Karolina
11/4
11/2
11/5
11/1
11/3
FACE NORDIC WALKING TEAM 6 00:14:2200:28:5800:59:09
13WITKOWSKI Jacek
BALCERAK-KOLASA Joanna
BAKALARZ Aleksandra
KACZMAREK Włodzimierz
MROCZKOWSKI Janusz
21/5
21/1
21/3
21/2
21/4
EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹ 00:14:2100:29:5101:00:17
14DROZD Maria
ŚLUSARCZYK Grzegorz
ŚLUSARCZYK Andrzej
PARTYKA Teresa
GAPIŃSKI Leszek
5/3
5/2
5/1
5/5
5/4
WESOŁY BORSUK TEAM 00:14:2000:30:4101:00:58
15SZCZEPAŃSKI Rafał
TKOCZ Adam
TKOCZ Alicja
SZENDZIELORZ Ilona
SZCZEPAŃSKA Anna
20/1
20/2
20/3
20/4
20/5
FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKA 00:14:2200:30:2401:00:59
16GOLIK Piotr
RAJEWSKI Sebastian
JANECKI Dariusz
JANECKA Agnieszka
SZCZEPANIAK Lucyna
22/1
22/3
22/5
22/4
22/2
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'A'JEZIORKI 00:14:2300:31:4901:04:06
17WYSOCKA Bernadeta
ŻYWICKA Irena
KNITTER Agata
TURZYŃSKA-STOPA Maria
LEHMANN Teresa
25/4
25/5
25/1
25/2
25/3
BŁĘKITNI DZIEMIANY IVDZIEMIANY 00:14:2200:31:4801:04:57
18NOWICKI Ryszard
PAWŁOWSKI Roman
MUSZYŃSKA Lidia
EWERTOWSKA Dorota
SZYGENDA Waldemar
32/1
32/2
32/3
32/4
32/5
ŁAKINA TEAMWĄGROWIEC 00:14:2500:32:4601:05:04
19KARCZEWSKI Karol
LEWANDOWSKI Robert
DROŻYŃSKA Marlena
CIECHANOWSKA Małgorzata
PERLIK Wiesław
30/2
30/3
30/4
30/5
30/1
GOSIR OSIELSKO- NW TEAMOSIELSKO 00:14:2300:31:5501:05:10
20WYSOCKI Marcin
GRONALEWSKI Krzysztof
KNITTER Michał
SŁOMIŃSKA Marta
STOLTMANN Helena
15/1
15/2
15/3
15/4
15/5
BŁĘKITNI DZIEMIANY IIDZIEMIANY 00:14:2100:32:4501:05:18
21BURDANOWSKI Andrzej
ZDZIEBŁO Anna
MOTOCZYŃSKI Krzysztof
KĘDZIERSKA Agnieszka
KAŻMIERCZAK Sebastian
28/5
28/1
28/2
28/3
28/4
GOSIR OSIELSKO -ŻÓŁTKIOSIELSKO 00:14:1900:32:0301:05:19
DQGRYGOROWICZ Bogdan
KALISZ Krzysztof
SKRYCKA Katarzyna
STARZYŃSKA Ewa
STAWNIAK Karol
19/5
19/1
19/2
19/3
19/4
KS-METRACO-POLKOWICELUBIN DQ00:28:37 DQ01:05:32 DQ
23GIERWIATOWSKA Natalia
WIERESZKO-CZYŻ Regina
KRZYNÓWEK Krystyna
BOROWIK Bożena
WASZCZUK Zofia
6/5
6/2
6/4
6/3
6/1
POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKINGDOBRE MIASTO 00:14:2000:33:0301:06:13
24SŁYSZ Arkadiusz
RATUSZNA Iwona
POLASIK Beata
BAUMGART Jacek
WIEKIERAK Andrzej
26/2
26/4
26/1
26/5
26/3
RADNI GMINY OSIELSKOOSIELSKO 00:14:2000:32:5601:06:49
25KUŚMIEREK Mateusz
WROŃSKA Wiesława
RADOMSKA Weronika
DZIEMIŃSKA Magda
KOBIELA Daria
16/1
16/2
16/3
16/4
16/5
BŁĘKITNI DZIEMIANY IIIDZIEMIANY 00:14:2100:33:2001:07:18
26KUTNIEWSKA Maria
FOLWARSKA Małgorzata
HINC Iwona
FORMELA Sebastian
KOWALCZUK Robert
8/1
8/2
8/3
8/4
8/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 5ŻUKOWO 00:14:2200:33:0201:07:25
27JASOŃ Grażyna
NOWAKOWSKI Rafał
ZDRADA Sławomir
RAJEWSKA Beata
CZAJA Aneta
23/2
23/5
23/4
23/3
23/1
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'B'JEZIORKI 00:14:2200:34:2601:07:52
28RYCHEL Grażyna
ŚLIŻEWSKA Sylwia
ŻUBEREK Aleksandra
HEIGELMANN Sara
PISKORSKI Henryk
29/4
29/1
29/2
29/3
29/5
GOSIR OSIELSKO- CAMELOSIELSKO 00:14:2300:35:3001:11:23
29FAJNAS Ryszard
BIERNAT Lucyna
WASIELA Beata
WAWRZYNIAK Anna
MARCZYK Jerzy Paweł
4/5
4/1
4/3
4/2
4/4
FACE NORDIC WALKING TEAM 00:14:1900:36:0001:12:46
30MAĆKOWIAK Krystyna
GIERSZENDORF Monika
GIERSZENDORF Roman
BOROWSKI Marcin
KOZŁOWSKA Agnieszka
2/3
2/1
2/2
2/4
2/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 2DŁUGA GOŚLINA 00:14:2000:37:0001:13:58
31KRYGIEL Maria
KRYGIEL Irena
WEIMAN Violetta
SZYFFER Aleksandra
SZOBER Karolina
13/5
13/2
13/4
13/1
13/3
MB-KOLEŻANKIMAKSYMILIANOWO 00:14:2400:37:2701:15:36
32SZEWCZYK Agnieszka
SZEWCZYK Marek
PIECZKA Monika
STEFAŃSKI Andrzej
NOWALIŃSKI Piotr
1/1
1/2
1/3
1/4
1/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 1 00:14:1900:37:5901:15:45
33KĄCKOWSKA Beata
BUDASZ Krzysztof
BUDASZ Grażyna
BONZEL Dorota
KĄCKOWSKI Marek
24/3
24/1
24/2
24/4
24/5
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'C'JEZIORKI 00:14:2300:37:2901:16:02
34JARYSZ Agnieszka
KOZŁOWSKA Jagoda
KOZŁOWSKA Julia
ZIELIŃSKA Kamila
TYLUTKI Andrzej
33/1
33/2
33/3
33/4
33/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 4 00:14:2400:38:3201:18:11
Znaleziono 34 wynik(ów)