OSIELSKO - V SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 34
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 33.756km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km
            
1SKIBA Krzysztof
LUBIATOWSKI Ireneusz
ZACZYŃSKA Anna
SIWAK Piotr
JĘDRASIAK Renata
9/2
9/5
9/1
9/4
9/3
METRACO 1 00:14:2400:27:0200:55:0801:20:3201:46:5302:16:0302:45:4303:14:4603:44:24
2GAJEWSKI Eugeniusz
LESIŃSKA Marzenna
KASPRZYK Lilianna
HELWIH Stefan
WOROCH Roman
10/5
10/3
10/2
10/1
10/4
METRACO 2 00:14:1900:26:4600:54:0901:23:4101:53:1002:22:4702:52:3603:18:5703:46:10
Niesklasyfikowani
DQMÓL Wioletta
SCHRÖDER Karol
CYRUS Bogdan
DUDA Krzysztof
ZIĘTEK Sylwia
17/1
17/2
17/3
17/4
17/5
SILESIA NORDIC TEAMKATOWICE DQ00:27:02 DQ00:55:07 DQ01:25:19 DQ01:56:07 DQ02:26:15 DQ02:56:26 DQ03:22:07 DQ03:49:38 DQ
4DRAWC Mieczysław
SZPILMAN Marta
JASTRZĘBSKA Emilia
GRZEGORY Marek
PIOTROWSKI Michał
7/5
7/2
7/1
7/3
7/4
FACE NORDIC WALKING TEAM 3 00:14:2000:28:3900:58:5001:27:4501:57:3502:27:0202:56:0503:22:5503:49:51
5BIŁEK Artur
WOJTASIŃSKI Daniel
RECZULSKA Katarzyna
RECZULSKI Mariusz
DUSIEL Ewa
31/5
31/1
31/2
31/3
31/4
NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWA 00:14:2400:26:1800:53:4901:23:3401:53:3002:21:2002:49:5603:20:4703:51:57
6KRZYŻANOWSKI Robert
BŁĘDOWSKA Agata
MIELECKA Agnieszka
KRYCH Włodzimierz
UKLEJEWSKI Kacper
27/2
27/3
27/1
27/5
27/4
GOSIR OSIELSKO- WYMIATACZEOSIELSKO 00:14:2200:27:1400:55:3101:23:5201:52:3702:23:1802:54:2603:22:2603:52:48
7WALENDZIAK Ryszard
WALENDZIAK Alicja
Justyna
KONKULEWSKA Daniel
TARAS Marek
MARCINKOWSKI
35/1
35/2
35/3
35/4
35/5
POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORK 00:14:2400:27:0400:55:0701:24:3801:54:3302:26:0902:56:4103:25:4403:55:05
8ŚWISŁOCKI Bogdan
DREWA Marian
ROSZMAN Maciej
SZPILMAN Katarzyna
KOLOSZ-PERZ Monika Karolina
11/4
11/2
11/5
11/1
11/3
FACE NORDIC WALKING TEAM 6 00:14:2200:28:5800:59:0901:28:2301:57:5702:27:0202:56:3703:26:0203:56:10
9KOPEĆ Dorota
KNITTER Tomasz
KUŚMIEREK Patryk
KUŚMIEREK Jan
ŚLEWIŃSKA Edyta
14/1
14/2
14/3
14/4
14/5
BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANY 00:14:2000:28:4200:57:3701:28:2001:59:0302:30:0503:01:4503:29:4703:57:57
10GAŁĄZKA Paweł
WOLEK Waldemar
KAŹMIERCZAK PUĆKA Monika
MOTYLSKA Alexa
CIESIELSKI Krzysztof
3/1
3/2
3/3
3/4
3/5
NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNO 00:14:2100:27:1400:55:5201:26:1901:56:3602:28:1903:00:1503:31:0504:01:38
11DROZD Maria
ŚLUSARCZYK Grzegorz
ŚLUSARCZYK Andrzej
PARTYKA Teresa
GAPIŃSKI Leszek
5/3
5/2
5/1
5/5
5/4
WESOŁY BORSUK TEAM 00:14:2000:30:4101:00:5801:33:0502:04:2502:35:4303:08:0003:37:3504:08:37
12BURDANOWSKI Andrzej
ZDZIEBŁO Anna
MOTOCZYŃSKI Krzysztof
KĘDZIERSKA Agnieszka
KAŻMIERCZAK Sebastian
28/5
28/1
28/2
28/3
28/4
GOSIR OSIELSKO -ŻÓŁTKIOSIELSKO 00:14:1900:32:0301:05:1901:35:5502:07:2702:38:0203:09:1803:40:2504:11:35
13DUBAJ Grzegorz
KORDECKA Henryka
KULIG Bożena
KAPTEINA Robert
KOLENKIEWICZ Dariusz
12/1
12/2
12/4
12/3
12/5
KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄG 00:14:2500:27:5700:56:5701:29:4902:02:3202:34:0003:05:3703:39:0004:13:27
14GOLIK Piotr
RAJEWSKI Sebastian
JANECKI Dariusz
JANECKA Agnieszka
SZCZEPANIAK Lucyna
22/1
22/3
22/5
22/4
22/2
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'A'JEZIORKI 00:14:2300:31:4901:04:0601:38:3802:13:5202:40:3103:07:5903:40:5504:14:38
15WYSOCKI Marcin
GRONALEWSKI Krzysztof
KNITTER Michał
SŁOMIŃSKA Marta
STOLTMANN Helena
15/1
15/2
15/3
15/4
15/5
BŁĘKITNI DZIEMIANY IIDZIEMIANY 00:14:2100:32:4501:05:1801:35:5202:11:1302:41:0503:11:4703:43:5504:16:12
16BARTOSIEWICZ Łukasz
BARTOSIEWICZ Włodzimierz
BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina
SZYMCZYK Magdalena
WITCZUK Łukasz
34/1
34/2
34/3
34/4
34/5
LUKI TEAM SIEDLCE 00:14:2100:28:2400:57:3701:30:4302:04:1502:36:0003:09:0803:43:0004:16:47
17WITKOWSKI Jacek
BALCERAK-KOLASA Joanna
BAKALARZ Aleksandra
KACZMAREK Włodzimierz
MROCZKOWSKI Janusz
21/5
21/1
21/3
21/2
21/4
EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹ 00:14:2100:29:5101:00:1701:32:1402:04:1602:37:4703:11:5303:44:4904:17:49
18NOWICKI Ryszard
PAWŁOWSKI Roman
MUSZYŃSKA Lidia
EWERTOWSKA Dorota
SZYGENDA Waldemar
32/1
32/2
32/3
32/4
32/5
ŁAKINA TEAMWĄGROWIEC 00:14:2500:32:4601:05:0401:35:3502:07:1302:40:0103:13:4403:47:2204:22:14
19KUTNIEWSKA Maria
FOLWARSKA Małgorzata
HINC Iwona
FORMELA Sebastian
KOWALCZUK Robert
8/1
8/2
8/3
8/4
8/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 5ŻUKOWO 00:14:2200:33:0201:07:2501:41:2902:15:2502:49:2003:22:4103:54:5304:26:17
20SŁYSZ Arkadiusz
RATUSZNA Iwona
POLASIK Beata
BAUMGART Jacek
WIEKIERAK Andrzej
26/2
26/4
26/1
26/5
26/3
RADNI GMINY OSIELSKOOSIELSKO 00:14:2000:32:5601:06:4901:36:4602:06:3902:42:0903:17:2703:52:1804:27:57
21SZCZEPAŃSKI Rafał
TKOCZ Adam
TKOCZ Alicja
SZENDZIELORZ Ilona
SZCZEPAŃSKA Anna
20/1
20/2
20/3
20/4
20/5
FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKA 00:14:2200:30:2401:00:5901:33:3802:05:3602:44:1403:21:4403:55:1304:29:20
22KARCZEWSKI Karol
LEWANDOWSKI Robert
DROŻYŃSKA Marlena
CIECHANOWSKA Małgorzata
PERLIK Wiesław
30/2
30/3
30/4
30/5
30/1
GOSIR OSIELSKO- NW TEAMOSIELSKO 00:14:2300:31:5501:05:1001:36:1702:08:4402:42:2303:16:4803:52:1904:29:34
23KUŚMIEREK Mateusz
WROŃSKA Wiesława
RADOMSKA Weronika
DZIEMIŃSKA Magda
KOBIELA Daria
16/1
16/2
16/3
16/4
16/5
BŁĘKITNI DZIEMIANY IIIDZIEMIANY 00:14:2100:33:2001:07:1801:41:3402:16:4602:52:1103:27:3504:00:1404:32:54
24GIERWIATOWSKA Natalia
WIERESZKO-CZYŻ Regina
KRZYNÓWEK Krystyna
BOROWIK Bożena
WASZCZUK Zofia
6/5
6/2
6/4
6/3
6/1
POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKINGDOBRE MIASTO 00:14:2000:33:0301:06:1301:41:2002:17:1302:50:0103:23:3303:59:2404:36:18
25WYSOCKA Bernadeta
ŻYWICKA Irena
KNITTER Agata
TURZYŃSKA-STOPA Maria
LEHMANN Teresa
25/4
25/5
25/1
25/2
25/3
BŁĘKITNI DZIEMIANY IVDZIEMIANY 00:14:2200:31:4801:04:5701:39:4002:15:1402:49:5503:26:0404:00:5004:36:41
26FAJNAS Ryszard
BIERNAT Lucyna
WASIELA Beata
WAWRZYNIAK Anna
MARCZYK Jerzy Paweł
4/5
4/1
4/3
4/2
4/4
FACE NORDIC WALKING TEAM 00:14:1900:36:0001:12:4601:44:0902:16:0502:51:3703:26:4204:01:2704:36:56
27RYCHEL Grażyna
ŚLIŻEWSKA Sylwia
ŻUBEREK Aleksandra
HEIGELMANN Sara
PISKORSKI Henryk
29/4
29/1
29/2
29/3
29/5
GOSIR OSIELSKO- CAMELOSIELSKO 00:14:2300:35:3001:11:2301:44:5502:18:1202:53:3903:29:2204:04:3704:40:40
28JASOŃ Grażyna
NOWAKOWSKI Rafał
ZDRADA Sławomir
RAJEWSKA Beata
CZAJA Aneta
23/2
23/5
23/4
23/3
23/1
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'B'JEZIORKI 00:14:2200:34:2601:07:5201:42:1302:16:2802:53:0103:28:5604:06:0804:43:41
29JARYSZ Agnieszka
KOZŁOWSKA Jagoda
KOZŁOWSKA Julia
ZIELIŃSKA Kamila
TYLUTKI Andrzej
33/1
33/2
33/3
33/4
33/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 4 00:14:2400:38:3201:18:1101:52:2302:28:0203:00:5703:35:0704:09:3404:44:14
30SZEWCZYK Agnieszka
SZEWCZYK Marek
PIECZKA Monika
STEFAŃSKI Andrzej
NOWALIŃSKI Piotr
1/1
1/2
1/3
1/4
1/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 1 00:14:1900:37:5901:15:4501:51:0002:29:1403:03:5503:39:1704:12:3504:46:40
31KĄCKOWSKA Beata
BUDASZ Krzysztof
BUDASZ Grażyna
BONZEL Dorota
KĄCKOWSKI Marek
24/3
24/1
24/2
24/4
24/5
JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ 'C'JEZIORKI 00:14:2300:37:2901:16:0201:56:0002:37:0603:12:5503:49:2704:24:4305:00:25
32MAĆKOWIAK Krystyna
GIERSZENDORF Monika
GIERSZENDORF Roman
BOROWSKI Marcin
KOZŁOWSKA Agnieszka
2/3
2/1
2/2
2/4
2/5
FACE NORDIC WALKING TEAM 2DŁUGA GOŚLINA 00:14:2000:37:0001:13:5801:58:4102:44:5603:20:0603:55:1604:29:4505:04:18
33KRYGIEL Maria
KRYGIEL Irena
WEIMAN Violetta
SZYFFER Aleksandra
SZOBER Karolina
13/5
13/2
13/4
13/1
13/3
MB-KOLEŻANKIMAKSYMILIANOWO 00:14:2400:37:2701:15:3601:54:1902:34:3403:12:0803:50:5004:30:0105:10:21
DQGRYGOROWICZ Bogdan
KALISZ Krzysztof
SKRYCKA Katarzyna
STARZYŃSKA Ewa
STAWNIAK Karol
19/5
19/1
19/2
19/3
19/4
KS-METRACO-POLKOWICELUBIN DQ00:28:37 DQ01:05:32 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ
Znaleziono 34 wynik(ów)