OSTROMECKO 2022 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA DUATHLON I BIEG
Weekend sportowy - Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska
Weekend sportowy - Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska
Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2022-10-02 |
Miejsce : | Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 113 |
Wystartowało : | 105 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 30 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Duathlon | Bieg | Suma punktów |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTŁOWSKI Bartosz | 46 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M Open | 1 | M 1 | 2 | 4 | 6 | |
2 | RYMER Jakub | 82 | BYDGOSZCZ | M Open | 2 | M 2 | 4 | 11 | 15 | ||
3 | DONARSKI Franciszek | 16 | BYDGOSZCZ | M Open | 3 | M 3 | 3 | 13 | 16 | ||
4 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 87 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M Open | 4 | M 4 | 5 | 12 | 17 | |
5 | GOŁATA Wojciech | 26 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M Open | 5 | M 5 | 8 | 25 | 33 | |
6 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 73 | AKADEMIAMISTRZOWSPORTU | BYDGOSZCZ | M Open | 6 | M 6 | 14 | 31 | 45 | |
7 | GILL Daniel | 25 | LKS OSTROMECKO | BYDGOSZCZ | M Open | 7 | M 7 | 17 | 35 | 52 | |
8 | ŁUCZAK Paweł | 55 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M Open | 8 | M 8 | 21 | 45 | 66 | |
9 | GRUBICH Arkadiusz | 32 | NIEMCZ | M Open | 9 | M 9 | 19 | 53 | 72 | ||
10 | BOROWSKI Radosław | 6 | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | BYDGOSZCZ | M Open | 10 | M 10 | 22 | 63 | 85 | |
11 | MOROSZCZAK Bogumił | 62 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M Open | 11 | M 11 | 27 | 67 | 94 | |
12 | PACZKOWSKI Mirosław | 70 | BYDGOSZCZ | M Open | 12 | M 12 | 26 | 69 | 95 | ||
13 | KOWALSKI Jacek | 47 | BYDGOSZCZ | M Open | 13 | M 13 | 40 | 71 | 111 | ||
14 | WESTFALEWSKI Tomek | 93 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M Open | 14 | M 14 | 35 | 78 | 113 | |
15 | PUCHACZ Marcin | 75 | BYDGOSZCZ | M Open | 15 | M 15 | 29 | 87 | 116 | ||
16 | BAGROWSKI Marek | 2 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M Open | 16 | M 16 | 61 | 83 | 144 | |
17 | GRUBA Jacek | 31 | BRZOZA | M Open | 17 | M 17 | 55 | 90 | 145 | ||
18 | MICHALAK Paweł | 58 | ASSECO ACTIVE TEAM | BYDGOSZCZ | M Open | 18 | M 18 | 47 | 108 | 155 | |
19 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 106 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M Open | 19 | M 19 | 39 | 119 | 158 | ||
20 | KALISZ Andrzej | 40 | TKT | CHEŁMŹA | M Open | 20 | M 20 | 49 | 111 | 160 | |
21 | OLSZÓWKA Michał | 68 | OSTROMECKO | M Open | 21 | M 21 | 69 | 139 | 208 | ||
22 | ZIELIŃSKI Radosław | 100 | BYDGOSZCZ | M Open | 22 | M 22 | 54 | 157 | 211 |
Znaleziono 77 wynik(ów)