OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NW - 10 KM
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 106 |
Wystartowało : | 97 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 97 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | Laps_5km 5km | 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIEPOKÓJ Radosław | 55 | GMINA MIEJSCE PIASTOWE/OSP WROCANKA | WROCANKA | M30-39 | 00:16:31 | 00:30:51 | 00:48:03 | |||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 106 | M30-39 | 00:16:29 | 00:30:45 | 00:48:11 | |||||
3 | ROMANOWSKI Daniel | 75 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-29 | 00:16:59 | 00:31:23 | 00:49:02 | |||
4 | MARCZAK Tomasz | 48 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 1 | 00:17:00 | 00:31:35 | 00:49:03 | ||
5 | SKIBA Krzysztof | 79 | MSPORTTEAM | LEGNICA | M60-69 | 1 | 00:16:47 | 00:31:33 | 00:49:06 | ||
6 | POŁUBIAK Paweł | 68 | SIECINO | M30-39 | 00:17:19 | 00:31:50 | 00:50:26 | ||||
7 | MICHALSKI Andrzej | 51 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | SANOK | M60-69 | 00:17:44 | 00:32:27 | 00:50:49 | |||
8 | POLKOWSKI Piotr | 63 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:17:43 | 00:31:40 | 00:50:52 | |||
9 | PRZYSTARZ Grzegorz | 71 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-59 | 00:17:46 | 00:32:58 | 00:51:00 | |||
10 | SIWAK Piotr | 78 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:17:42 | 00:31:54 | 00:51:02 | |||
11 | JUREK Adam | 32 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 2 | 00:17:27 | 00:31:53 | 00:51:04 | ||
12 | WILCZEK Krzysztof | 92 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M40-49 | 00:18:14 | 00:33:07 | 00:51:46 | |||
13 | HELWICH Stefan | 25 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 00:18:02 | 00:32:33 | 00:51:46 | |||
14 | KOŁODZIEJ Joanna | 38 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA 6 | K50-59 | 1 | 00:18:29 | 00:34:31 | 00:53:14 | ||
15 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 98 | MSPORT | LEGNICA | K40-49 | 00:18:32 | 00:34:00 | 00:53:27 | |||
16 | BARCZYK Bogdan | 3 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:18:15 | 00:33:23 | 00:53:41 | |||
17 | CHOJNACKI Paweł | 7 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 1 | 00:19:00 | 00:34:39 | 00:54:31 | ||
18 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 94 | FLÜGGER | GDAŃSK | M40-49 | 1 | 00:18:34 | 00:34:43 | 00:54:43 | ||
19 | SIEMIEŃSKA Marta | 77 | GORZESZÓW | K30-39 | 00:18:50 | 00:34:46 | 00:54:49 | ||||
20 | CZŁAPSKI Krzysztof | 15 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:01 | 00:34:40 | 00:55:07 | |||
21 | BIBKO Martin | 4 | SPEEDBAR.CZ | KOSICE | M40-49 | 00:19:12 | 00:35:08 | 00:55:13 | |||
22 | HRYCIUK Waldemar | 26 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-69 | 1 | 00:19:05 | 00:35:19 | 00:55:21 | ||
23 | RADECKI Artur | 73 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 1 | 00:19:08 | 00:35:22 | 00:55:36 | ||
24 | KOWALSKI Marek | 39 | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:19:29 | 00:35:48 | 00:55:41 | ||||
25 | KUBICKI Paweł | 42 | NORDIK WALKING KIEKRZ | SKOKI | M50-59 | 1 | 00:19:02 | 00:35:11 | 00:55:46 | ||
26 | JĘDRASIAK Renata | 30 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K50-59 | 00:19:42 | 00:35:38 | 00:56:25 | |||
27 | MĄDRY Grzegorz | 49 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:19:31 | 00:35:52 | 00:56:26 | |||
28 | KRAWĘTEK Agnieszka | 332 | NW PL BEŁCHATÓW | K40-49 | 00:19:40 | 00:35:56 | 00:56:28 | ||||
29 | POLAK Łukasz | 67 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-49 | 00:19:20 | 00:35:51 | 00:56:37 | |||
30 | KLIMCZAK Adam | 37 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:35 | 00:35:53 | 00:57:04 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
DQ | SZYMAŃSKI Stefan | 88 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 1 | 00:20:10 DQ | 00:36:44 DQ | 00:57:16 DQ | |
32 | KACZMAREK Eugeniusz | 34 | SŁUPSK | M70+ | 00:20:12 | 00:36:46 | 00:57:17 | ||||
33 | CHYRA Janusz | 11 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:19:41 | 00:36:38 | 00:57:24 | ||||
34 | LUDWICZAK Andżelika | 45 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:19:52 | 00:35:44 | 00:57:32 | |||
35 | TOMCZAK Jarosław | 91 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M50-59 | 1 | 00:19:58 | 00:36:19 | 00:57:38 | ||
36 | MACIEJEWSKI Robert | 335 | M40-49 | 00:20:01 | 00:37:34 | 00:57:39 | |||||
37 | KUŁAKOWSKA Halina | 43 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 2 | 00:20:01 | 00:36:37 | 00:57:44 | ||
38 | ROMAN Krzysztof | 336 | M60-69 | 1 | 00:19:49 | 00:37:15 | 00:57:56 | ||||
39 | SOMIAK Piotr | 80 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-49 | 00:20:00 | 00:37:08 | 00:58:09 | |||
40 | ŚLUSARCZYK Marcin | 89 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:20:23 | 00:37:11 | 00:58:18 | |||
41 | SZEGLOWSKA Justyna | 86 | MOCNA GRUPA CEZARA/CAŁA OLEŚNICA BIEGA | PĘGÓW | K30-39 | 2 | 00:19:52 | 00:37:25 | 00:59:00 | ||
42 | STANKOWSKA Justyna | 82 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:25 | 00:38:09 | 00:59:43 | |||
43 | CHRZANOWSKA Daria | 9 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | K30-39 | 00:20:51 | 00:38:06 | 01:00:01 | |||
44 | KĘPA Andrzej | 36 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:20:56 | 00:38:24 | 01:00:08 | |||
DQ | FRANCZAK Dariusz | 22 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 1 | 00:21:07 DQ | 00:38:26 DQ | 01:00:13 DQ | ||
46 | JUZOF Iwona | 33 | IWONA JUZOF INSTRUKTOR NORDIC WALKING | POGWIZDÓW | K40-49 | 00:20:53 | 00:38:30 | 01:00:22 | |||
47 | FRANCZAK Małgorzata | 21 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:21:26 | 00:38:52 | 01:00:23 | |||
48 | DYLEWICZ Weronika | 20 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 1 | 00:20:51 | 00:38:14 | 01:00:34 | ||
49 | CZAJKA Urszula | 12 | RUMIA | K60-69 | 00:20:44 | 00:38:09 | 01:00:37 | ||||
50 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 90 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 2 | 00:21:21 | 00:38:24 | 01:00:42 | ||
51 | WÓJCIK Barbara | 97 | NWPL/LUKITEAM | KRZCZONÓW | K60-69 | 00:21:30 | 00:38:48 | 01:00:51 | |||
52 | ROWIŃSKI Paweł | 76 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:21:23 | 00:39:36 | 01:01:03 | |||
53 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 24 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:20:43 | 00:39:00 | 01:01:23 | |||
54 | KAMIANOWSKI Jan | 35 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M70+ | 00:21:27 | 00:38:25 | 01:01:42 | |||
55 | CZEREBA Leszek | 13 | PRUDNIK | M50-59 | 1 | 00:21:49 | 00:39:45 | 01:01:43 | |||
56 | WITALEC Anna | 95 | BOGUCHWAŁA | K30-39 | 1 | 00:20:56 | 00:39:17 | 01:01:58 | |||
57 | LIGĘZA Janusz | 103 | M60-69 | 00:21:35 | 00:39:38 | 01:02:07 | |||||
58 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 85 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:22:05 | 00:39:22 | 01:02:24 | |||
59 | MIŚKOWICZ Anna | 52 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 1 | 00:21:52 | 00:39:42 | 01:02:42 | ||
60 | KAŁUSKI Marek | 107 | M60-69 | 1 | 00:21:17 | 00:40:13 | 01:02:43 | ||||
61 | KURZEJA Marlena | 105 | K50-59 | 00:21:49 | 00:40:03 | 01:02:53 | |||||
62 | JARUGA Beata | 29 | OŁAWA | K40-49 | 00:21:47 | 00:39:20 | 01:03:14 | ||||
63 | PALUCH Paweł | 59 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:22:06 | 00:40:17 | 01:03:35 | |||
64 | MADAJ Robert | 47 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M50-59 | 2 | 00:21:53 | 00:39:31 | 01:03:53 | ||
65 | KRIGER Roman | 40 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | 00:22:37 | 00:40:32 | 01:04:10 | |||
66 | WNEK Ewa | 96 | RNB POLANICA ZDRÓJ | KŁODZKO | K60-69 | 00:22:39 | 00:41:04 | 01:04:46 | |||
67 | PUZICHOWSKA Małgorzata | 72 | STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING NORDIKI | JELCZ-LASKOWICE | K50-59 | 00:23:11 | 00:41:18 | 01:04:54 | |||
68 | KURZAWSKA Jolanta | 44 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 00:22:23 | 00:41:01 | 01:05:10 | |||
69 | POSTEK Danuta | 69 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:22:28 | 00:41:53 | 01:05:35 | |||
70 | STANIEC Stanisław | 81 | STRZELIN | M60-69 | 00:22:04 | 00:41:29 | 01:05:44 | ||||
71 | PAPIÓR Roman | 60 | KGHM METRACO RUDNA | WROCŁAW | M60-69 | 00:18:13 | 00:43:30 | 01:05:59 | |||
72 | GENDERA Ewa | 109 | DRUŻYNA OD SERCA | K40-49 | 00:23:20 | 00:42:01 | 01:07:06 | ||||
73 | CZERWINSKA Anna | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K60-69 | 00:23:18 | 00:42:08 | 01:07:15 | |||
74 | DOBROWOLSKI Robert | 18 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA | JELENIA GORA | M60-69 | 1 | 00:23:42 | 00:43:32 | 01:07:23 | ||
75 | TUCHULSKA Ewa | 333 | K30-39 | 00:23:08 | 00:42:00 | 01:07:41 | |||||
76 | POHL Anna | 66 | NESSI TIME BIAŁA | BIAŁA | K50-59 | 00:23:58 | 00:43:19 | 01:07:55 | |||
77 | JANKOWSKA Anna | 28 | OŁAWA | K40-49 | 00:23:29 | 00:42:50 | 01:07:57 | ||||
78 | PIETRUSZYŃSKA Dorota | 62 | PRUDNIK | K50-59 | 00:23:56 | 00:42:56 | 01:08:14 | ||||
79 | FRANCZAK Anna | 23 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:24:14 | 00:43:35 | 01:08:56 | |||
80 | MORAWIEC Marzena | 53 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-49 | 00:24:07 | 00:44:22 | 01:09:03 | |||
81 | ZAWADZKA Maria | 99 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 00:24:16 | 00:45:04 | 01:09:37 | |||
82 | JÓŹWIAK Łukasz | 31 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:25:31 | 00:43:49 | 01:09:42 | |||
83 | GENDERA Ewa- Evita | 108 | DRUŻYNA OD SERCA | K50-59 | 00:24:00 | 00:44:26 | 01:09:45 | ||||
84 | WANDTKE Antoni | 101 | REDA | M70+ | 00:23:38 | 00:44:40 | 01:09:56 | ||||
85 | NOGALSKA Halina | 223 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K60-69 | 00:25:14 | 00:45:06 | 01:10:15 | |||
86 | CHRZANOWSKI Mateusz | 10 | WROCŁAW | M30-39 | 00:25:07 | 00:45:04 | 01:11:44 | ||||
87 | MAŁGORZATA Bzdyra | 104 | DZIKI OSIOŁ | K40-49 | 00:24:48 | 00:45:09 | 01:12:13 | ||||
88 | CHOLEWKA Jolanta | 8 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:24:57 | 00:45:11 | 01:12:13 | |||
89 | JANOWSKA Emilia | 110 | TEATR ZDROJOWY | K30-39 | 00:25:06 | 00:45:23 | 01:12:15 | ||||
90 | NIEPOROWSKA Beata | 56 | ZIELONA GÓRA | K50-59 | 00:24:25 | 00:45:53 | 01:12:17 | ||||
91 | PIÓRKOWSKA Elwira | 64 | JANIKÓW | K40-49 | 00:25:10 | 00:45:40 | 01:12:51 | ||||
92 | STANKOWSKA Marzena | 83 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:25:15 | 00:44:48 | 01:13:08 | |||
93 | PIÓRKOWSKI Jakub | 65 | JANIKÓW | M30-39 | 00:25:45 | 00:47:04 | 01:15:00 | ||||
94 | DOBROWOLSKA Bozena | 17 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA | JELENIA GORA | K60-69 | 00:26:04 | 00:48:04 | 01:15:04 | |||
95 | PATER Zbigniew | 61 | WKB PIAST | WROCŁAW | M70+ | 00:30:55 | 00:54:13 | 01:24:08 | |||
96 | WINIARSKI Robert | 93 | LEGNICA | M50-59 | 00:28:20 | 00:52:57 | 01:26:00 | ||||
97 | NOWICKA Ewa | 58 | GŁUSZYCA | K50-59 | 1 | 00:29:07 | 00:53:02 | 01:29:48 |
Znaleziono 97 wynik(ów)