OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Tarnowskie Góry |
Data : | 2021-09-05 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry / Strzybnica |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 100 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 87 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 7.03km | 14.07km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 96 | POLIPACK TEAM | K35-39 | 00:43:03 | 01:26:20 | ||||
2 | KOLODZIEJ Joanna | 36 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 2 | 00:49:21 | 01:40:43 | ||
3 | RAJEK Magdalena | 64 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 00:51:56 | 01:42:43 | |||
4 | MAŚLANKA Iwona | 51 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 2 | 00:51:25 | 01:44:07 | ||
5 | SITTEK Agnieszka | 71 | KATOWICE | K40-44 | 1 | 00:52:00 | 01:45:13 | |||
6 | KOWACZ Agata | 39 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K35-39 | 00:51:42 | 01:45:31 | |||
7 | WOJTAL Marta | 88 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K35-39 | 00:53:26 | 01:46:06 | |||
8 | WÓJCIK Barbara | 89 | LUKI TEAM POLSKA | CHRZĄSTAWA WIELKA | K60-64 | 00:52:15 | 01:46:24 | |||
9 | DRENDA Alicja | 15 | PARK ŚLĄSKI | KATOWICE | K40-44 | 00:53:13 | 01:46:27 | |||
10 | HOCZEK Aneta | 31 | KIEDY SIĘ ZMĘCZYSZ ? JUTRO ! | KOLANOWICE | K40-44 | 00:52:42 | 01:46:46 | |||
11 | JUZOF Iwona | 32 | POGWIZDÓW | K45-49 | 00:53:24 | 01:49:15 | ||||
12 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 87 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K18-34 | 2 | 00:54:35 | 01:50:17 | ||
13 | TERESIŃSKA Jolanta | 79 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 00:53:28 | 01:50:25 | |||
14 | KOŚCIEŃ Joanna | 38 | BOBRY WALKING | BYTOM | K50-54 | 00:54:54 | 01:50:48 | |||
15 | POSTEK Danuta | 61 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 1 | 00:54:39 | 01:50:54 | ||
16 | GUTOWSKA Magdalena | 28 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:54:06 | 01:51:10 | |||
17 | STEFANIAK Emilia | 74 | HARPAGAN SOSNOWIEC NW | SOSNOWIEC | K60-64 | 00:55:04 | 01:51:32 | |||
18 | ŚWITALSKA Beata | 77 | PRZYSTAJŃ | K40-44 | 00:55:08 | 01:51:43 | ||||
19 | GAŹDZICKA-WÓDKA Ewa | 19 | STUDZIENICE | K35-39 | 00:54:39 | 01:52:56 | ||||
20 | GARBUZ Agnieszka | 18 | BRZESZCZE | K45-49 | 1 | 00:55:09 | 01:53:56 | |||
21 | ANYŻ Maria | 4 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70-74 | 00:56:13 | 01:54:35 | |||
22 | PAŤORKOVÁ Sabina | 58 | OSTRAVA | K45-49 | 00:58:10 | 01:57:04 | ||||
23 | BARCZYK Jolanta | 5 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:58:12 | 01:57:37 | |||
24 | GRZEBIELUCH Elżbieta | 27 | HARPAGAN SOSNOWIEC NW | SOSNOWIEC | K65-69 | 00:58:31 | 01:59:03 | |||
25 | DRYGALSKA Aleksandra | 16 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K65-69 | 00:58:53 | 02:00:00 | |||
26 | NOGALSKA Halina | 56 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | 00:58:58 | 02:00:01 | |||
27 | GÓRECKA Iwona | 25 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K55-59 | 00:59:01 | 02:00:02 | |||
28 | KROGULEC Alina | 98 | K40-44 | 01:01:05 | 02:02:10 | |||||
29 | ZAWADZKA Maria | 91 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70-74 | 01:01:10 | 02:02:58 | |||
30 | KANICKA Sylwia | 34 | RUDNIKI | K40-44 | 01:01:19 | 02:03:39 | ||||
31 | ZIEMBA Elżbieta | 93 | STRZELCE OPOLSKIE | K45-49 | 01:01:07 | 02:03:42 | ||||
32 | BARTOSIK Sylwia | 7 | NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | K35-39 | 01:10:37 | 02:25:55 | |||
33 | PLEBAN Hanna | 59 | TARNOWSKIE GÓRY | K35-39 | 1 | 01:12:37 | 02:30:51 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | GIERCZAK Sara | 21 | BIBICE | K18-34 | 01:14:24 | 02:40:38 |
Znaleziono 34 wynik(ów)