PFB 2017 :: KLASYFIKACJA FESTIWALOWA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Pultovia
Data/ Date:
2017-05-05
Miejsce/ Place:
Pułtusk
Dystans/ Distance:
20 km
Zgłoszonych/ Registered:
103
Wystartowało/ Started:
101
Nie ukończyło/ Not finished:
26
Ukończyło/ Finished:
75
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Mieszkaniec Pułtuska | K16-29 | M16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MBieg wokół najdłuższego rynku w EuropieBieg Nocny śladami historii PułtuskaBieg Dwóch WyspBursztynowy Bieg Po Puszczy BiałejCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŻEBROWSKI Krzysiek 173FENIKS SIEDLCEKARNIEWOM16-291M 100:04:25.7500:09:46.0500:15:13.2500:31:38.3501:01:03.40 3:0319.7
2DĄBROWSKI Przemysław 186DECATHLONBORAWEM16-292M 200:04:42.8000:09:49.8500:15:27.3500:32:20.2501:02:20.25+00:01:163:0719.3
3MARYNICZ Vitalij 193KIJOWM30-491M 300:04:25.4000:09:48.6500:15:37.8500:32:58.7001:02:50.60+00:01:473:0819.1
4DZIĘGIELEWSKI Marek 112KB IM. P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 400:05:01.2000:10:38.4000:16:59.5000:34:04.8001:06:43.90+00:05:403:2018
5ŚWIECAK Robert 176WILGA GARWOLINZWOLA PODUCHOWNAM30-492M 500:04:50.4000:10:30.9000:16:57.5000:35:44.8501:08:03.65+00:07:003:2417.6
6NOWOSIELSKI Michał 181Z BIEGIEM NARWIPUŁTUSKM30-493M 600:05:08.4500:11:08.0000:17:18.8000:35:56.9501:09:32.20+00:08:283:2817.3
7ŁASIŃSKI Michał 14221I1.PLWARSZAWAM30-494M 700:05:05.9000:11:07.9000:17:22.8500:37:00.2501:10:36.90+00:09:333:3117
8JEŻ Adam 125DREAM RUNWARSZAWAM30-495M 800:05:12.7000:11:35.3000:18:11.2500:38:25.8001:13:25.05+00:12:213:4016.3
9ZYCH Tomasz 18712TRI.PLJASIENICAM16-293M 900:05:27.9000:11:38.2500:18:25.7000:38:05.4001:13:37.25+00:12:333:4016.3
10KUCIEJCZYK Henryk 138TEMPO MLAWASZYDŁOWOM50+2M 1000:05:39.0000:11:47.9500:18:34.7500:38:09.6001:14:11.30+00:13:073:4216.2
11JAGIELSKA Ewa 184LKS OSTROWIANKAOSTRÓW MAZOWIECKAK30-491K 100:05:10.5500:11:28.5000:18:29.9000:39:41.0001:14:49.95+00:13:463:4416
12DIATLOVA Yulia 192MENAK16-291K 200:05:11.2500:11:29.9500:18:31.6500:39:44.9501:14:57.80+00:13:543:4416
13OLIJNYK Swietlana 194WINNICAK30-492K 300:05:26.1500:11:31.0000:18:31.2000:39:50.8501:15:19.20+00:14:153:4515.9
14ZAJĄC Paweł 172PUŁTUSKM30-496M 1100:05:31.0000:12:18.3000:18:52.8000:39:37.1001:16:19.20+00:15:153:4815.7
15SUDZIŃSKA Mariola 195OLSZTYNK30-493K 400:05:24.1500:11:44.7000:19:08.3000:43:09.3001:19:26.45+00:18:233:5815.1
16FALĘCKI Dominik 113LIDER WINNICAWINNICAM16-294M 1200:05:46.1500:12:58.0000:20:56.3500:43:12.8001:22:53.30+00:21:494:0814.5
17FALĘCKI Dawid 114LIDER WINNICAWINNICAM16-295M 1300:05:49.9000:13:08.0500:21:22.0500:42:40.3001:23:00.30+00:21:564:0914.5
18SKRZYPCZYŃSKI Krzysztof 164NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-497M 1400:05:53.2000:13:03.3000:20:27.5000:44:24.2001:23:48.20+00:22:444:1114.3
19SOBOTA Krzysztof 174LIDER WINNICAPULTUSKM30-498M 1500:06:00.7000:13:15.8000:21:08.4500:43:36.1001:24:01.05+00:22:574:1214.3
20MALICKI Krzysztof 144PUŁTUSKM30-499M 1600:06:32.3500:13:30.3500:20:55.2000:43:18.1501:24:16.05+00:23:124:1214.2
21ROZIŃSKI Arkadiusz 185UKS '4 URSUS' WARSZAWAWARSZAWAM30-4910M 1700:05:58.5000:13:28.1000:20:47.2500:44:05.8001:24:19.65+00:23:164:1214.2
22JANISZEWSKI Jarosław 122KS MAKÓW BIEGAMAKÓW MAZOWIECKIM30-4911M 1800:05:44.0500:12:48.3000:20:16.0500:46:35.1001:25:23.50+00:24:204:1614.1
23KAMIŃSKI Mateusz 126LIDER WINNICASTARE BULKOWOM16-296M 1900:05:45.9000:13:49.3000:21:12.4500:45:16.8001:26:04.45+00:25:014:1813.9
24KARASIEWICZ Dariusz 128LIDER WINNICAWINNICAM16-297M 2000:05:52.1000:13:50.3500:21:12.3000:45:13.7001:26:08.45+00:25:054:1813.9
25SWATOWSKA Michalina 166OSTRÓW MAZOWIECKAK30-494K 500:06:16.5000:13:33.4000:21:49.1500:44:49.0501:26:28.10+00:25:244:1913.9
26OLKOWSKA Wiktoria 196KS MAKÓW BIEGAPUŁTUSKK16-292K 600:06:07.6000:13:31.3000:22:08.6500:46:05.3501:27:52.90+00:26:494:2313.7
27NAJMOŁA Piotr 150ZABIEGANI PUŁTUSKPUŁTUSKM30-4912M 2100:06:31.2000:14:36.4500:21:39.2000:45:09.5501:27:56.40+00:26:534:2313.6
28KOZAK Mariusz 135CIECHANÓWM30-4913M 2200:06:31.3000:14:13.8500:22:19.6500:46:19.8001:29:24.60+00:28:214:2813.4
29RUSZCZYŃSKA Marta 159KS MAKÓW BIEGAPRZASNYSZK30-495K 700:06:40.1000:14:07.3500:22:34.0500:46:35.2501:29:56.75+00:28:534:2913.3
30JANKOWSKI Radek 124NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4914M 2300:06:34.3500:14:10.4000:22:06.6000:47:21.7501:30:13.10+00:29:094:3013.3
31KOPKA Artur 183LIDER WINNICAPULTUSKM30-4915M 2400:06:13.0500:13:46.7000:22:15.5000:48:55.5001:31:10.75+00:30:074:3313.2
32CHABIERA Michał 107KOBYŁKAM16-298M 2500:06:04.1500:14:00.7500:22:59.6500:48:45.4001:31:49.95+00:30:464:3513.1
33NOWOSIELSKA T Iwona 152ZABIEGANIPUŁTUSKPUŁTUSKK30-496K 800:06:35.7500:14:58.6500:22:47.5000:47:34.5001:31:56.40+00:30:534:3513.1
34RYDZEWSKI Andrzej 160PUŁTUSKM30-4916M 2600:06:39.6000:14:45.0000:23:04.7500:47:37.6501:32:07.00+00:31:034:3613
35CISZEWSKA Danuta 180PUŁTUSKK30-497K 900:06:35.3000:14:14.2500:22:51.9500:48:38.0001:32:19.50+00:31:164:3613
36KARAŚKIEWICZ Paweł 198PUŁTUSKM16-299M 2700:06:52.7500:15:10.5500:23:15.6500:48:09.4001:33:28.35+00:32:244:4012.8
37LEWANDOWSKI Mariusz 191ZABIEGANI PUŁTUSKPUŁTUSKM16-2910M 2800:06:13.1000:14:30.4500:23:07.9000:49:40.7501:33:32.20+00:32:284:4012.8
38KIPKEMOI Terer 188WARSZAWAM50+3M 2900:06:56.5500:15:02.5500:23:26.8000:48:52.1501:34:18.05+00:33:144:4212.7
39DŁUGOŁĘCKA Angelika 110WOSK NA WŁOS BIEGAKRASNEK16-293K 1000:06:55.8000:15:22.5500:23:39.0000:48:58.5501:34:55.90+00:33:524:4412.6
40MALUCHNIK Marek 145NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4917M 3000:07:03.3500:15:06.1500:21:52.5500:53:21.1501:37:23.20+00:36:194:5212.3
41JADACKI Mateusz 121PUŁTUSKM16-2911M 3100:05:59.7000:14:23.5000:24:24.9500:52:47.6001:37:35.75+00:36:324:5212.3
42KAMIŃSKI Wiesław 127WARSZAWAM50+4M 3200:06:49.9000:14:51.7500:23:32.4500:53:04.8501:38:18.95+00:37:154:5412.2
43MIECZNIKOWSKI Rafał 148ŚWIERCZEM16-2912M 3300:06:21.8500:14:44.9000:24:52.6500:52:38.4501:38:37.85+00:37:344:5512.2
44TYMIŃSKI Konrad 169PUŁTUSKM16-2913M 3400:06:28.2000:14:55.6000:24:25.4500:52:50.9501:38:40.20+00:37:364:5612.2
45ŁASIŃSKI Paweł 14321I1.PLWARSZAWAM30-4918M 3500:06:53.2500:15:51.6000:25:17.8000:52:30.2001:40:32.85+00:39:295:0111.9
46GUTKOWSKI Janusz 120WARSZAWAM30-4919M 3600:07:30.9000:15:57.9500:25:00.8500:52:54.5501:41:24.25+00:40:205:0411.8
47CICHOCKI Szymon 203AKTYWNIE ZAKRĘCENIKUCHARY ŻYDOWSKIEM30-4920M 3700:07:28.9500:16:05.6000:24:32.5000:53:49.2001:41:56.25+00:40:525:0511.8
48RUDNICKA Anna 158AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓWWARSZAWAK30-498K 1100:07:23.5000:16:14.4500:25:08.9500:53:24.5001:42:11.40+00:41:085:0611.7
49KOZŁOWSKI Witold 136LRCWARSZAWAM30-4921M 3800:07:17.1000:16:38.6000:25:42.1000:53:54.3001:43:32.10+00:42:285:1011.6
50KONCA Mariusz 131OŻARÓW MAZOWIECKIM30-4922M 3900:07:01.8500:15:43.8500:25:05.6000:56:28.3001:44:19.60+00:43:165:1211.5
51KONCA Aleksander 179OŻARÓW MAZ.M16-2914M 4000:06:48.1000:15:40.9500:26:34.4500:55:19.2001:44:22.70+00:43:195:1311.5
52DZIĘGIELEWSKA Małgorzata 111KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOK50+1K 1200:08:05.7500:16:53.4500:25:42.2000:53:56.4001:44:37.80+00:43:345:1311.5
53MARCZAK Grażyna 146LECZO TEAMWARSZAWAK50+2K 1300:08:25.8000:17:41.7000:26:06.7000:53:24.2501:45:38.45+00:44:355:1611.4
54MROCZEK Agnieszka 189ZABIEGANI PUŁTUSKPUŁTUSKK30-499K 1400:07:41.8000:17:48.4000:26:31.7000:55:45.0001:47:46.90+00:46:435:2311.1
55BORKOWSKA Zuzanna 105MAMY RUSZAMYWARSZAWAK30-4910K 1500:07:23.1500:17:53.6000:26:37.5000:56:29.6501:48:23.90+00:47:205:2511.1
56BORKOWSKI Jacek 106WARSZAWAM30-4923M 4100:07:35.8000:17:32.3000:26:54.2000:57:17.8001:49:20.10+00:48:165:2811
57JANKOWSKA Agnieszka 123NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4911K 1600:07:50.0000:16:42.4500:27:41.5000:59:09.7501:51:23.70+00:50:205:3410.8
58GRZYBOWSKI Mikołaj 119PUŁTUSKM30-4924M 4200:08:18.7500:18:27.6500:27:28.3500:57:37.9001:51:52.65+00:50:495:3510.7
59KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 130NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4925M 4300:07:31.8500:16:39.6500:27:35.2001:00:09.6501:51:56.35+00:50:525:3510.7
60PRZYBYSZ Marcin 155WARSZAWAM30-4926M 4400:07:48.2000:17:27.0000:28:39.5500:58:46.0001:52:40.75+00:51:375:3810.7
61KOWALCZYK Jola 133WARSZAWAK16-294K 1700:07:54.0500:17:33.6500:28:39.2500:58:46.9001:52:53.85+00:51:505:3810.6
62BALCERZAK Paweł 103PUŁTUSKM30-4927M 4500:07:52.2000:18:51.7000:28:44.1000:57:26.3001:52:54.30+00:51:505:3810.6
63NOWOSIELSKA Ewelina 151ZABIEGANI PUŁTUSKPUŁTUSKK16-295K 1800:07:21.7500:18:09.3500:29:45.8500:57:42.2501:52:59.20+00:51:555:3810.6
64KOZŁOWSKI Sebastian 137LIDER WINNICAWINNICAM16-2915M 4600:07:49.6500:16:46.1000:27:54.7001:01:21.7501:53:52.20+00:52:485:4110.5
65KAŹMIERCZAK Joanna 182BRWINÓWK30-4912K 1900:08:30.9000:18:51.8500:28:43.8000:59:19.5001:55:26.05+00:54:225:4610.4
66WRÓBLEWSKA Ewelina 170LIDER WINNICAWINNICAK16-296K 2000:08:06.9000:17:54.8000:28:53.1501:01:21.4001:56:16.25+00:55:125:4810.3
67BRZĘCKA Ewelina 177KS MAKÓW BIEGAMAKOW MAZOWIECKIK16-297K 2100:08:15.4000:18:24.4000:29:49.0001:01:00.7001:57:29.50+00:56:265:5210.2
68RUCIŃSKI Jarosław 157NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4928M 4700:08:16.4000:18:05.5500:28:49.1001:03:20.3501:58:31.40+00:57:285:5510.1
69RŻANY Monika 161ZABIEGANI MIELECMIELECK30-4913K 2200:09:15.9000:19:28.1000:30:09.0001:02:21.1502:01:14.15+01:00:106:039.9
70KONCA Beata 132KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK30-4914K 2300:09:06.4000:19:32.3500:29:49.9001:03:28.3002:01:56.95+01:00:536:059.8
71KULASZEWSKI Piotr 139PUŁTUSKM16-2916M 4800:08:33.0500:18:39.6500:30:16.6501:12:08.0002:09:37.35+01:08:336:289.3
72BAJOREK Jacek 102WYSZKÓWM30-4929M 4900:08:44.7500:19:41.8000:30:12.1001:12:07.6002:10:46.25+01:09:426:329.2
73ŁASIŃSKA Marzena 14121I1.PLWARSZAWAK50+3K 2400:09:57.9500:21:16.1500:33:13.6501:12:07.9502:16:35.70+01:15:326:498.8
74KILIAN Monika 129ELEKTRYKWARSZAWA.PLWARSZAWAK30-4915K 2500:11:09.6500:24:48.1500:43:47.9001:49:50.6003:09:36.30+02:08:329:286.3
75FIOŁKA Julia 190WARSZAWAK30-4916K 2600:11:09.7500:24:48.1500:43:47.8001:49:50.7003:09:36.40+02:08:339:286.3
LUBIŃSKA Aneta 140CIECHANÓWK30-4900:10:32.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JAROSZ Marcin 200MAZOVIA PROACTIVGRODZISK MAZOWIECKIM30-4900:10:33.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TOMCZAK Marcin 201CIECHANÓWM30-4900:05:30.55 DNF00:11:39.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GREGAJTYS Jacek 118PUŁTUSKM30-4900:07:25.35 DNF00:15:45.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GÓRSKA Zuzanna 116LIDER WINNICAWINNICAK16-2900:06:57.20 DNF00:16:45.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SIEŃKOWSKA Izabela 163LIDER WINNICAWINNICAK16-2900:07:00.15 DNF00:17:51.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MATEJAK Patryk 147PASEKM16-2900:07:55.60 DNF00:17:25.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRASKOWSKA Ewelina 199MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWK16-2900:10:33.60 DNF00:16:32.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ELSNER Anna 202WOLA CYGOWSKAK30-4900:08:45.65 DNF00:19:35.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ROZBICKI Tomek 156PUŁTUSKM16-2900:06:15.95 DNF00:00:00.00 DNF00:23:33.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CIEMERYCH Adrian 109LIDER WINNICAWINNICAM16-2900:05:44.05 DNF00:00:00.00 DNF00:27:55.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LISOWSKI Stanisław 197KAZAHSTANM50+00:08:26.90 DNF00:00:00.00 DNF00:30:32.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GÓRSKI Paweł 117LIDER WINNICAWINNICAM16-2900:05:36.80 DNF00:14:23.65 DNF00:27:55.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BEFINGER Sylwia 104ZABIEGANI PUŁTUSKPUŁTUSKK30-4900:07:35.50 DNF00:16:18.40 DNF00:26:25.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOWALIŃSKI Maciej 134MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWM30-4900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:53:24.10 DNF DNF--
WRÓBLEWSKI Robert 171LIDER WINICAWINNICAM30-4900:07:49.30 DNF00:17:54.85 DNF00:28:53.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SPIEWAK Maciej 165WARSZAWAM30-4900:08:45.70 DNF00:20:15.50 DNF00:31:46.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZAFRAŃSKA Aneta 167KB TKKF PROMYKCIECHANÓWK30-4900:06:24.90 DNF00:13:52.85 DNF00:00:00.00 DNF00:45:03.45 DNF DNF--
SADŁOWSKA Justyna 162ZABIEGANI PUŁTUSKPUŁTUSKK30-4900:10:03.35 DNF00:22:04.40 DNF00:37:51.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIEKUTOWSKI Sławomir 153PUŁTUSKM30-4900:06:36.75 DNF00:14:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:50:01.25 DNF DNF--
PREWĘCKI Adam 154ZABIEGANI PUŁTUSKPUŁTUSKM30-4900:07:10.15 DNF00:15:51.05 DNF00:00:00.00 DNF00:50:09.50 DNF DNF--
ELSNER Artur 178WOLA CYGOWSKAM30-4900:07:03.55 DNF00:19:23.95 DNF00:00:00.00 DNF00:53:09.35 DNF DNF--
AMPULSKI Mariusz 101NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4900:08:12.65 DNF00:18:16.70 DNF00:00:00.00 DNF00:59:20.50 DNF DNF--
CHMURSKA Aneta 108NASIELSKK30-4900:08:46.95 DNF00:20:18.80 DNF00:00:00.00 DNF01:00:10.90 DNF DNF--
TOMASIŃSKA Katarzyna 168NASIELSKK30-4900:08:52.30 DNF00:20:18.85 DNF00:00:00.00 DNF01:03:33.60 DNF DNF--
DQMAZUREK Marek 175WILGA MIASTKÓWMIASTKÓW KOŚCIELNYM50+00:06:29.30 DQ00:13:57.15 DQ00:22:18.55 DQ00:00:00.00 DQ DQ--
Znaleziono 101 wynik(ów)