PFB 2017 :: PUŁTUSKI PÓŁMARATON LEŚNIKA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Pultovia
Data/ Date:
2017-05-06
Miejsce/ Place:
Pułtusk
Dystans/ Distance:
21.097 km
Zgłoszonych/ Registered:
39
Wystartowało/ Started:
35
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
35
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 10.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Leśnik | Mieszkanka Pułtuska | Mieszkaniec Pułtuska | K16-29 | M16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MLeśnikCzas startu/Start time10.3kmCzas
netto
21.097km
Czas
brutto
21.097km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MALUCHNIK Radosław 429KS MAKÓW BIEGAGRĄDYM30-491M 100:00:0100:41:4001:22:36.7001:22:38.60 4:0714.5
2NOWAK Paweł 420ROCH JASIENICAKALINOWOM16-291M 200:00:0200:42:0301:23:37.5501:23:39.95+00:01:004:1014.4
3WESOŁOWSKI Mariusz 430WARSZAWAM30-492M 300:00:0200:42:4201:26:34.7001:26:36.85+00:03:584:1913.9
4WIŚNIEWSKI Paweł 424LIDER WINNICAPUŁTUSKM16-292M 400:00:0100:44:0101:29:08.0501:29:09.65+00:06:314:2713.5
5KUKLA Marcin 425RYSIK RUNNERSWARSZAWAM30-493M 500:00:0200:46:0101:33:02.7001:33:05.15+00:10:264:3912.9
6ONISK Kamil 428MKB DREPTAK/NADLEŚNICTWO DREWNICAMIŃSK MAZOWIECKIM16-293M 6Yes00:00:0100:45:0301:37:07.4501:37:09.00+00:14:304:5112.4
7KOWALCZYK Krystian 434NADLEŚNICTWO OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM16-294M 7100:00:0300:46:3901:37:51.3501:37:54.65+00:15:144:5312.3
8ZALEWSKI Marcin 416INOBEPUŁTUSKM30-494M 800:00:0100:47:1201:38:22.7501:38:24.60+00:15:464:5512.2
9SIKORSKI Daniel 403LIDER WINNICAWARSZAWAM16-295M 900:00:0100:46:3401:38:56.0001:38:57.60+00:16:194:5612.1
10WOJCIESZKIEWICZ Piotr 404WYSZKÓWM30-495M 1000:00:0300:49:4301:40:07.3001:40:10.80+00:17:305:0012
11CHMIELEWSKI Sebastian 433GAŁKOWOM16-296M 1100:00:0400:50:3301:41:14.6001:41:19.50+00:18:375:0311.9
12TURLEJ Dariusz 413KONDYCJAWARSZAWAM50+1M 1200:00:0500:50:2801:41:17.6501:41:23.35+00:18:405:0311.8
13KRASOWSKI Jakub 419ATAK KRETAWARSZAWAM30-496M 1300:00:0200:49:3501:42:01.0001:42:03.75+00:19:245:0611.8
14MALIK Olga 421OSTRÓW BIEGAPODBORZEK16-291K 100:00:0200:50:0501:43:08.4001:43:10.90+00:20:315:0911.6
15MAJKOWSKI Łukasz 405KLUB BIEGACZA IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUPŁOŃSKM30-497M 1400:00:0500:51:3701:44:09.7001:44:14.90+00:21:335:1211.5
16ZAŁOGA Paweł 406GZYM16-297M 1500:00:0300:51:3501:46:02.8001:46:06.00+00:23:265:1811.3
17KRAWCZAK Krzysztof 437WARSZAWAM16-298M 1600:00:0300:51:4701:46:04.2501:46:07.75+00:23:275:1811.3
18TRZCIŃSKI Wiesław 415Z BIEGIEM NARWIPUŁTUSKM50+2M 1700:00:0200:51:2601:46:52.7001:46:54.70+00:24:165:2011.2
19ZWOLIŃSKI Mariusz 423WARSZAWAM30-498M 1800:00:0400:54:4901:48:07.6001:48:12.40+00:25:305:2411.1
20PIEKUTOWSKI Sławomir 153PUŁTUSKM30-499M 1900:00:0400:52:0401:49:01.5001:49:05.90+00:26:245:2711
21WENDOŁOWSKI Michał 431PUŁTUSKM30-4910M 2000:00:0500:53:0201:49:02.0001:49:07.80+00:26:255:2711
22PNIEWSKI Zdzisław 414Z BIEGIEM NARWIPUŁTUSKM50+3M 2100:00:0400:55:2601:49:07.0501:49:11.60+00:26:305:2711
23CZYŻ Dominik 401GRUPA BIEGOWA CHTMOZEGRZEM30-4911M 2200:00:0400:54:4901:49:12.6501:49:17.35+00:26:355:2711
24LEPERT Jarosław 410Z BIEGIEM NARWIPUŁTUSKM30-4912M 2300:00:0300:52:0301:49:19.1001:49:22.90+00:26:425:2711
25POPOWSKA-STAWISKA Monika 417SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVILWINNICAK16-292K 200:00:0100:51:5501:50:10.1001:50:11.65+00:27:335:3010.9
26MISIURA Jarek 432I3TONOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-4913M 2400:00:0300:55:1401:51:19.8501:51:23.55+00:28:435:3410.8
27ROSIŃSKI Arkadiusz 436WKB META LUBLINIECMAŁKINIAM30-4914M 25Tak00:00:0200:54:3901:54:00.0001:54:02.80+00:31:235:4210.5
28SAMSEL Beata 435TEAM MAŁKINIAORŁOK30-491K 300:00:0200:54:3801:54:00.2001:54:02.80+00:31:235:4210.5
29LESZCZYŃSKI Roman 426SO-BIEBIE-GAMOSTROŁĘKAM50+4M 2600:00:0301:01:1502:03:00.5002:03:04.40+00:40:236:099.8
30ŁYSZCZ Magdalena 427ZĄBKIK30-492K 4Tak00:00:0201:00:4902:03:37.9002:03:40.70+00:41:016:109.7
31WAJTRYT Krzysztof 462WARSZAWAM30-4915M 2700:00:0201:00:1602:04:58.0002:05:00.00+00:42:216:149.6
32GREGAJTYS Jacek 407PUŁTUSKM30-4916M 2800:00:0501:02:1702:10:54.2002:10:59.70+00:48:176:329.2
33SZCZEPANKOWSKI Jerzy 411Z BIEGIEM NARWIPUŁTUSKM50+5M 2900:00:0401:02:1802:10:54.6002:10:59.20+00:48:176:329.2
34WOJCIECHOWSKA Wioletta 418MODLIN - TWIERDZAK30-493K 500:00:0301:04:2702:22:50.1502:22:54.05+01:00:137:088.4
35MORAWSKA Anna 408WARSZAWAK50+1K 600:00:0501:06:5502:27:04.4002:27:09.70+01:04:277:218.2
Znaleziono 35 wynik(ów)