PFB 2018 :: BIEG DWÓCH WYSP

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Pultovia
Data/ Date:
2018-05-05
Miejsce/ Place:
Pułtusk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
180
Wystartowało/ Started:
88
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Mieszkaniec Pułtuska | K16-29 | M16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1VERECKYI Pavel 170LKB RUDNIKM30-491M 100:00:0000:15:37.8500:15:38.80 3:0719.2
2DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKAM16-291M 200:00:0000:16:04.9500:16:05.90+00:00:273:1318.7
3MARYNYCZ Vitalii 172SAPIK-TEAMM30-492M 300:00:0000:16:24.7500:16:25.70+00:00:463:1718.3
4MAKOWSKI Michał 109MAZOVIA PROACTIV, 2.OREL PRZASNYSZCIECHANÓWM30-493M 400:00:0100:16:27.6000:16:28.65+00:00:493:1718.2
5DZIĘGIELEWSKI Marek 159KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 500:00:0100:16:29.6000:16:31.15+00:00:513:1818.2
6MIKIELSKI Daniel 143OLSZTYNEKM16-292M 600:00:0100:16:44.9500:16:46.40+00:01:073:2117.9
7TABER Konrad 150ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM16-293M 700:00:0000:17:21.2500:17:21.25+00:01:433:2817.3
8KUJAWA Krzysztof 157WIĘCKOWSKI TEAMPŁOCKM30-494M 800:00:0100:17:24.5000:17:25.80+00:01:463:2817.2
9ŁASIŃSKI Michał 15421I1.PL / BIEGAM BO LUBIĘ NOCĄWARSZAWAM30-495M 900:00:0000:17:32.6500:17:32.65+00:01:543:3017.1
10KILIAVSKA Valentyna 171LKB RUDNIKNIKOLARVK16-291K 100:00:0100:17:51.4000:17:52.45+00:02:133:3416.8
11POPOVA Olena 168CHMELNICKK30-491K 200:00:0100:17:54.2000:17:55.75+00:02:163:3416.8
12MEJER Jacek 100DRUŻYNA SZPIKUSUCHY LASM30-496M 1000:00:0100:18:08.9500:18:10.80+00:02:313:3716.5
13DIATLOVA Julia 163KB RAWICZK16-292K 300:00:0100:18:12.7000:18:13.95+00:02:343:3816.5
14KUCIEJCZYK Henryk 104TEMPO MŁAWASZYDŁOWOM50+2M 1100:00:0200:18:22.1500:18:24.20+00:02:443:4016.3
15WIĘCKOWSKI Wojciech 180M50+3M 1200:00:0100:18:48.3000:18:50.05+00:03:103:4515.9
16KUNOWSKI Bartosz 147ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM30-497M 1300:00:0200:18:55.8000:18:57.85+00:03:173:4715.9
17ŚLIWIAK Justyna 138KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWK16-293K 400:00:0200:19:32.6500:19:34.80+00:03:543:5415.4
18WRÓBEL Marcin 118ŁÓDŹM30-498M 1400:00:0200:19:44.2500:19:46.70+00:04:063:5615.2
19MIELCZARSKI Bartosz 144POMIJALNIWARSZAWAM30-499M 1500:00:0300:19:49.4500:19:52.85+00:04:113:5715.1
20SUDZIŃSKA Mariola 129AKM OLSZTYNOLSZTYNK30-492K 500:00:0100:20:25.8000:20:27.75+00:04:474:0514.7
21SOBOTA Krzysztof 167BRAVE HEARTSPUŁTUSKM30-4910M 1600:00:0300:20:39.7000:20:42.95+00:05:014:0714.5
22DUDA Tomasz 105LUBLINM30-4911M 1700:00:0300:20:41.5500:20:44.70+00:05:034:0814.5
23LEWANDOWSKA Karolina 160DREAM RUNGAMRATKAK30-493K 600:00:0200:20:46.9500:20:49.70+00:05:094:0914.4
24SARZAŁA Dariusz 192SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+4M 1800:00:0200:20:56.8500:20:59.75+00:05:194:1114.3
25OLKOWSKA Wiktoria 141PUŁTUSKK16-294K 700:00:0200:21:01.0000:21:03.75+00:05:234:1214.3
26RUCHLEWICZ Natalia 111SZTUMK16-295K 800:00:0200:21:05.7000:21:08.15+00:05:274:1314.2
27CISZEWSKA Danuta 173PUŁTUSKK30-494K 900:00:0200:21:10.1000:21:12.30+00:05:324:1414.2
28KARASIEWICZ Dariusz 106LIDER WINNICAWINNICAM16-294M 1900:00:0200:21:29.3500:21:32.00+00:05:514:1814
29ROSIŃSKA Barbara 102STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKK50+1K 1000:00:0200:21:38.1000:21:40.25+00:06:004:1913.9
30TRZCIŃSKI Wiesław 162SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+5M 2000:00:0300:21:51.0000:21:54.20+00:06:134:2213.7
31WITKOWSKI Łukasz 133NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4912M 2100:00:0200:22:08.5500:22:11.30+00:06:304:2513.5
32KARASIEWICZ Paweł 101LIDER WINNICAWINNICAM16-295M 2200:00:0700:22:22.5000:22:29.65+00:06:444:2813.4
33JAKUBOWSKI Dariusz 122WINNICAM30-4913M 2300:00:0600:22:44.6000:22:51.55+00:07:064:3313.2
34ŚRUTKOWSKI Sylwester 292SZTUMM16-296M 2400:00:0400:23:04.7500:23:09.35+00:07:264:3713
35ŻYŁA Arkadiusz 190NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM16-297M 2500:00:0200:23:06.1000:23:08.25+00:07:284:3713
36KRAWCZYK Paweł 151LIDER WINNICAWINNICAM30-4914M 2600:00:0600:23:30.5500:23:37.05+00:07:524:4212.8
37ROSIŃSKI Eugeniusz 103STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKM50+6M 2700:00:0600:23:41.7500:23:47.90+00:08:034:4412.7
38ŁASIŃSKI Paweł 15621I1.PLWARSZAWAM30-4915M 2800:00:0300:23:42.4500:23:46.20+00:08:044:4412.6
39GŁOWACKI Andrzej 165DOWÓDZTWO WOTLEGIONOWOM30-4916M 2900:00:0600:23:46.6000:23:53.40+00:08:084:4512.6
40SARZAŁA Bartłomiej 161SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM16-298M 3000:00:0200:23:53.6000:23:56.05+00:08:154:4612.6
41PASZKOWSKA Renata 130LEGIONOWOK30-495K 1100:00:0500:23:55.0500:24:00.75+00:08:174:4712.5
42TABER Jerzy 183ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM50+7M 3100:00:0100:24:01.3500:24:03.30+00:08:234:4812.5
43MUZYKA Marek 142WIELISZEW HERON TEAMPUŁTUSKM30-4917M 3200:00:0300:24:04.1500:24:07.90+00:08:264:4812.5
44BRACH Agnieszka 146GZYK16-296K 1200:00:0400:24:04.6000:24:08.70+00:08:264:4812.5
45KONCA Aleksander 177KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.M16-299M 3300:00:0400:24:30.4500:24:34.75+00:08:524:5412.2
46BANASIAK Artur 112WARSZAWAM16-2910M 3400:00:0600:24:41.2000:24:47.30+00:09:034:5612.2
47KONCA Mariusz 176KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.M30-4918M 3500:00:0600:24:45.1500:24:51.15+00:09:074:5712.1
48KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 128NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4919M 3600:00:0800:25:07.2000:25:16.10+00:09:295:0111.9
49DOBROSIELSKI Kazimierz 125PUŁTUSKM50+8M 3700:00:0400:25:09.6000:25:14.40+00:09:315:0211.9
50KOZŁOWSKI Witold 113WARSZAWA-BEMOWOWARSZAWAM30-4920M 3800:00:0800:25:10.8000:25:19.45+00:09:325:0211.9
51SZADKOWSKI Piotr 295LEKÓNIECM16-2911M 3900:00:0100:25:30.5500:25:32.30+00:09:525:0611.8
52DZIĘGIELEWSKA Małgorzata 158KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOK50+2K 1300:00:0300:26:25.0500:26:28.50+00:10:475:1711.4
53KIELAN Damian 140TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-2912M 4000:00:0500:26:41.4500:26:47.00+00:11:035:2011.2
54CHOJNACKI Kamil 189LIDER WINNICANASIELSKM16-2913M 4100:00:0500:26:48.2000:26:53.80+00:11:105:2111.2
55MARCZAK Grażyna 114LECZO TEAMWARSZAWAK50+3K 1400:00:0400:26:55.1500:26:59.30+00:11:175:2311.1
56GRZYBOWSKI Mikołaj 132PUŁTUSKM30-4921M 4200:00:0500:27:21.6000:27:27.10+00:11:435:2811
57PIWOWARCZYK Marcin 187BRAVE HEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM30-4922M 4300:00:0900:27:54.9000:28:04.40+00:12:175:3510.7
58BALCERZAK Paweł 116PUŁTUSKM30-4923M 4400:00:0800:27:57.5500:28:06.00+00:12:195:3510.7
59PAWEŁAS Marta 145POMIJALNIWARSZAWAK30-496K 1500:00:0300:28:20.6000:28:23.80+00:12:425:4010.6
60BARANOWSKA Marta 117KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWLESZCZYDÓŁ NOWINYK16-297K 1600:01:4500:28:35.9500:30:20.95+00:12:585:4310.5
61FEDERCZYK Zbigniew 294WARSZAWAM30-4924M 4500:00:0500:28:36.8500:28:41.95+00:12:595:4310.5
62KONCA Beata 175KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.K30-497K 1700:00:0500:28:54.6000:29:00.25+00:13:165:4710.4
63WALCZYNA Dariusz 179INOS TOWARZYSZEWARSZAWAM30-4925M 4600:00:0400:28:57.9000:29:02.40+00:13:205:4710.4
64CHMURSKA Aneta 148NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-498K 1800:00:1000:28:58.9000:29:09.15+00:13:215:4710.4
65BAŁABAS Adam 194MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4926M 4700:00:0900:29:07.9500:29:17.15+00:13:305:4910.3
66KRASKOWSKA Ewelina 188MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWK30-499K 1900:00:0800:29:08.3500:29:17.25+00:13:305:4910.3
67STRZELECKI Michał 120WARSZAWAM30-4927M 4800:00:0600:29:14.8000:29:21.65+00:13:365:5110.3
68SZMYT Barbara 178INOS TOWARZYSZEWARSZAWAK30-4910K 2000:00:0400:29:30.0500:29:34.20+00:13:525:5410.2
69WOJCIECHOWSKA Wioletta 136NOWY DWÓR MAZOWIECKIK50+4K 2100:00:0300:29:59.3500:30:02.75+00:14:215:5910
70STRZELECKA Marta 119WARSZAWAK30-4911K 2200:00:0600:30:03.4500:30:10.25+00:14:256:0010
71PIWOWARCZYK Agata 186BRAVE HEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK30-4912K 2300:00:0800:30:15.6500:30:23.75+00:14:376:039.9
72JAKUBCZYK Edyta 293PUŁTUSKK30-4913K 2400:00:0300:30:15.9000:30:19.15+00:14:386:039.9
73FILIPOWICZ Ewa 126LIPOWIECK16-298K 2500:00:0500:30:30.7000:30:36.00+00:14:526:069.8
74FILIPOWIVZ Tomek 124BUDKIM30-4928M 4900:00:0500:30:30.7500:30:35.95+00:14:526:069.8
75SIENIKOWSKA Izabela 174LIDER WINNICAWINNICZKAK16-299K 2600:00:0500:31:11.4000:31:17.25+00:15:336:149.6
76KAŹMIERCZAK Joanna 182BRWINÓWK30-4914K 2700:00:0700:31:13.2000:31:21.15+00:15:356:149.6
77ZAWARTKA Zofia 181TDM SPORT TEAMSARSTEDTK50+5K 2800:00:0700:31:13.5500:31:21.00+00:15:356:149.6
78RUCIŃSKI Jarosław 134NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4929M 5000:00:1100:31:24.5500:31:36.15+00:15:466:179.5
79TOMASIŃSKI Paweł 127NASIELSKM30-4930M 5100:00:1000:31:25.8000:31:36.20+00:15:476:179.5
80ŁASIŃSKA Marzena 15521I1.PLWARSZAWAK50+6K 2900:00:0600:31:27.6500:31:33.85+00:15:496:179.5
81RUCIŃSKA Jolanta 135NASIELSK BASZTA TEAMNOWE PIEŚCIROGIK30-4915K 3000:00:1100:31:28.8000:31:40.15+00:15:506:179.5
82TOMASIŃSKA Katarzyna 123NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4916K 3100:00:1000:31:29.6000:31:39.85+00:15:516:179.5
83SKRZYPEK Roman J. 115PUŁTUSKM50+9M 5200:00:0700:32:51.9000:32:59.45+00:17:146:349.1
84GŁOWACKA Aleksandra 164LEGIONOWOK30-4917K 3200:00:0900:35:04.1500:35:13.35+00:19:267:008.6
85KILIAN Monika 137ELEKTRYKWARSZAWA.PLWARSZAWAK30-4918K 3300:00:0400:35:21.0500:35:25.70+00:19:437:048.5
86MALUCHNIK Marek 110NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4931M 5300:00:0900:35:46.2500:35:55.95+00:20:087:098.4
87KULASZEWSKI Piotr 185PUŁTUSKM16-2914M 5400:00:0600:36:38.9000:36:45.55+00:21:017:198.2
88ROZHNIATOWSKA Ksenia 296KIJÓWK16-2910K 3400:00:0300:36:42.6000:36:45.65+00:21:047:208.2
Znaleziono 88 wynik(ów)