PFB 2018 :: BIEG NOCNY ŚLADAMI HISTORII PUŁTUSKA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Pultovia
Data/ Date:
2018-05-04
Miejsce/ Place:
Pułtusk
Dystans/ Distance:
3.4 km
Zgłoszonych/ Registered:
170
Wystartowało/ Started:
96
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
96
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Mieszkaniec Pułtuska | M16-29 | K16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
3.4km
Czas
brutto
3.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1VERECKYI Pavel 170LKB RUDNIKM30-491M 100:00:0100:10:02.9000:10:04.00 2:5720.3
2DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKAM16-291M 200:00:0100:10:08.7500:10:10.00+00:00:052:5920.1
3MARYNYCZ Vitalii 172SAPIK-TEAMM30-492M 300:00:0000:10:25.0500:10:25.90+00:00:223:0319.6
4MAKOWSKI Michał 109MAZOVIA PROACTIV, 2.OREL PRZASNYSZCIECHANÓWM30-493M 400:00:0100:10:32.1000:10:33.20+00:00:293:0519.4
5MIKIELSKI Daniel 143OLSZTYNEKM16-292M 500:00:0100:10:34.4000:10:35.50+00:00:313:0619.3
6DZIĘGIELEWSKI Marek 159KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 600:00:0100:10:46.2000:10:47.60+00:00:433:1018.9
7TABER Konrad 150ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM16-293M 700:00:0100:11:06.8000:11:08.05+00:01:033:1618.4
8ŁASIŃSKI Michał 15421I1.PL / BIEGAM BO LUBIĘ NOCĄWARSZAWAM30-494M 800:00:0100:11:11.8500:11:13.40+00:01:083:1718.2
9KUJAWA Krzysztof 157WIĘCKOWSKI TEAMPŁOCKM30-495M 900:00:0100:11:17.7000:11:19.55+00:01:143:1918.1
10KILIAVSKA Valentyna 171LKB RUDNIKNIKOLARVK16-291K 100:00:0100:11:24.1500:11:25.70+00:01:213:2117.9
11DIATLOVA Julia 163KB RAWICZK16-292K 200:00:0000:11:30.3500:11:31.20+00:01:273:2317.7
12POPOVA Olena 168CHMELNICKK30-491K 300:00:0100:11:32.8500:11:34.45+00:01:293:2317.7
13KUCIEJCZYK Henryk 104TEMPO MŁAWASZYDŁOWOM50+2M 1000:00:0200:11:46.4000:11:48.40+00:01:433:2717.3
14SUDZIŃSKA Mariola 129AKM OLSZTYNOLSZTYNK30-492K 400:00:0200:11:55.9000:11:57.90+00:01:533:3017.1
15WIĘCKOWSKI Wojciech 180M50+3M 1100:00:0100:12:07.5000:12:09.20+00:02:043:3416.8
16KUNOWSKI Bartosz 147ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM30-496M 1200:00:0200:12:10.5000:12:12.65+00:02:073:3416.8
17WRÓBEL Marcin 118ŁÓDŹM30-497M 1300:00:0100:12:19.2500:12:20.95+00:02:163:3716.6
18ŚLIWIAK Justyna 138KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWK16-293K 500:00:0100:12:23.0500:12:24.80+00:02:203:3816.5
19MIELCZARSKI Bartosz 144POMIJALNIWARSZAWAM30-498M 1400:00:0200:12:37.1500:12:39.75+00:02:343:4216.2
20SOBOTA Krzysztof 167BRAVE HEARTSPUŁTUSKM30-499M 1500:00:0200:13:10.5000:13:12.65+00:03:073:5215.5
21OLKOWSKA Wiktoria 141PUŁTUSKK16-294K 600:00:0300:13:16.0500:13:19.05+00:03:133:5415.4
22DUDA Tomasz 105LUBLINM30-4910M 1600:00:0200:13:20.1500:13:22.45+00:03:173:5515.3
23LEWANDOWSKA Karolina 160DREAM RUNGAMRATKAK30-493K 700:00:0200:13:22.9500:13:25.60+00:03:203:5615.2
24SARZAŁA Dariusz 192SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+4M 1700:00:0200:13:28.5500:13:31.00+00:03:253:5715.1
25CISZEWSKA Danuta 173PUŁTUSKK30-494K 800:00:0100:13:31.8000:13:33.55+00:03:283:5815.1
26CHUCHAŁA Włodzimierz 184PRZASNYSZM50+5M 1800:00:0400:13:39.4000:13:43.65+00:03:364:0014.9
27RUCHLEWICZ Natalia 111SZTUMK16-295K 900:00:0200:13:46.2500:13:48.55+00:03:434:0214.8
28KARASIEWICZ Dariusz 106LIDER WINNICAWINNICAM16-294M 1900:00:0300:13:53.7500:13:57.60+00:03:504:0514.7
29SZAFRAŃSKA Aneta 153KB TKKF PROMYKCIECHANÓWK30-495K 1000:00:0100:13:59.2500:14:01.10+00:03:564:0714.6
30KARASIEWICZ Paweł 101LIDER WINNICAWINNICAM16-295M 2000:00:0400:14:03.1000:14:07.55+00:04:004:0714.5
31ROSIŃSKA Barbara 102STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKK50+1K 1100:00:0200:14:18.7000:14:21.05+00:04:154:1214.2
32ŻYŁA Arkadiusz 190NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM16-296M 2100:00:0600:14:21.6000:14:28.10+00:04:184:1314.2
33MALUCHNIK Marek 110NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4911M 2200:00:0500:14:23.4500:14:29.35+00:04:204:1414.2
34WITKOWSKI Łukasz 133NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4912M 2300:00:0600:14:24.6000:14:30.90+00:04:214:1414.2
35SARZAŁA Bartłomiej 161SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM16-297M 2400:00:0400:14:28.2500:14:32.85+00:04:254:1514.1
36SARZAŁA Dariusz 162SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+6M 2500:00:0500:14:35.9000:14:41.45+00:04:334:1714
37GALA Kamila 276NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK30-496K 1200:00:0300:14:37.5500:14:40.80+00:04:344:1714
38JAKUBOWSKI Dariusz 122WINNICAM30-4913M 2600:00:0500:14:38.8500:14:44.25+00:04:354:1813.9
39KALKA Kamil 131LEGIONOWOM30-4914M 2700:00:0200:14:43.8000:14:46.30+00:04:404:2013.8
40PASZKOWSKA Renata 130LEGIONOWOK30-497K 1300:00:0200:14:43.9500:14:46.80+00:04:414:2013.8
41BRACH Agnieszka 146GZYK16-296K 1400:00:0300:14:49.0000:14:52.45+00:04:464:2113.8
42KONCA Aleksander 177KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.M16-298M 2800:00:0500:14:53.6500:14:58.85+00:04:504:2213.7
43ŁASIŃSKI Paweł 15621I1.PLWARSZAWAM30-4915M 2900:00:0200:14:56.4500:14:59.15+00:04:534:2313.6
44GŁOWACKI Andrzej 165DOWÓDZTWO WOTLEGIONOWOM30-4916M 3000:00:0500:15:03.1000:15:09.00+00:05:004:2513.5
45PIEKUTOWSKI Sławomir 108PUŁTUSKM30-4917M 3100:00:0600:15:03.2500:15:09.30+00:05:004:2513.6
46GREGAJTYS Aleksandra 121PUŁTUSKK16-297K 1500:00:0200:15:15.1500:15:17.80+00:05:124:2913.4
47ROSIŃSKI Eugeniusz 103STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKM50+7M 3200:00:0500:15:18.8000:15:23.90+00:05:154:3013.3
48BANASIAK Artur 112WARSZAWAM16-299M 3300:00:0400:15:29.9500:15:34.50+00:05:274:3313.2
49TABER Jerzy 183ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM50+8M 3400:00:0200:15:32.8500:15:35.50+00:05:294:3413.1
50KRAWCZYK Paweł 151LIDER WINNICAWINNICAM30-4918M 3500:00:0400:15:38.5500:15:43.15+00:05:354:3613
51KONCA Mariusz 176KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.M30-4919M 3600:00:0500:15:39.9500:15:45.80+00:05:374:3613
52MUZYKA Marek 142WIELISZEW HERON TEAMPUŁTUSKM30-4920M 3700:00:0400:15:43.4000:15:47.75+00:05:404:3713
53PIWOWARCZYK Marcin 187BRAVE HEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM30-4921M 3800:00:0700:15:49.8000:15:57.05+00:05:464:3912.9
54KOZŁOWSKI Witold 113WARSZAWA-BEMOWOWARSZAWAM30-4922M 3900:00:0500:15:51.8500:15:57.25+00:05:484:4012.9
55KIELAN Damian 140TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-2910M 4000:00:0400:16:01.0000:16:05.25+00:05:584:4212.7
56GREGAJTYS Jacek 107PUŁTUSKM30-4923M 4100:00:0300:16:10.7000:16:13.95+00:06:074:4512.6
57MEJER Jacek 100DRUŻYNA SZPIKUM30-4924M 4200:00:0400:16:11.5500:16:16.20+00:06:084:4512.6
58SIENIKOWSKA Izabela 174LIDER WINNICAWINNICZKAK16-298K 1600:00:0400:16:12.0500:16:16.20+00:06:094:4512.6
59KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 128NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4925M 4300:00:0500:16:17.5000:16:23.40+00:06:144:4712.5
60DOBROSIELSKI Kazimierz 125PUŁTUSKM50+9M 4400:00:0700:16:24.4000:16:32.20+00:06:214:4912.4
61VUCO Ivo 275UNESCO MBZAMOŚĆM30-4926M 4500:00:0500:16:53.7000:16:58.95+00:06:504:5712.1
62BOREK Emilia 277PUŁTUSKK16-299K 1700:00:0100:16:54.9500:16:56.80+00:06:524:5812.1
63NOLASTNAME Nofirstname 189LIDER WINNICANASIELSKM30-4927M 4600:00:1000:16:55.6500:17:06.00+00:06:524:5812
64MAREK Roman 274WARSZAWAM50+10M 4700:00:0500:17:05.0000:17:10.10+00:07:025:0111.9
65DZIĘGIELEWSKA Małgorzata 158KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOK50+2K 1800:00:0200:17:15.1500:17:18.10+00:07:125:0411.8
66PAWEŁAS Marta 145POMIJALNIWARSZAWAK30-498K 1900:00:0300:17:24.6500:17:28.30+00:07:215:0711.7
67BARANOWSKA Marta 117KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWLESZCZYDÓŁ NOWINYK16-2910K 2000:00:1000:17:26.4500:17:37.20+00:07:235:0711.7
68WOJCIECHOWSKA Wioletta 136NOWY DWÓR MAZOWIECKIK50+3K 2100:00:0300:17:46.6000:17:49.90+00:07:435:1311.5
69GRZYBOWSKI Mikołaj 132PUŁTUSKM30-4928M 4800:00:0300:17:52.3500:17:56.00+00:07:495:1511.4
70RUCIŃSKA Jolanta 135NASIELSK BASZTA TEAMNOWE PIEŚCIROGIK30-499K 2200:00:1000:17:52.5500:18:02.55+00:07:495:1511.4
71RUCIŃSKI Jarosław 134NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4929M 4900:00:0500:18:17.3500:18:22.60+00:08:145:2211.2
72WALCZYNA Dariusz 179INOS TOWARZYSZEWARSZAWAM30-4930M 5000:00:0400:18:22.1000:18:26.25+00:08:195:2411.1
73MARCZAK Grażyna 114LECZO TEAMWARSZAWAK50+4K 2300:00:0300:18:23.8500:18:27.20+00:08:205:2411.1
74FILIPOWIVZ Tomek 124BUDKIM30-4931M 5100:00:0700:18:26.0000:18:33.50+00:08:235:2511.1
75FILIPOWICZ Ewa 126LIPOWIECK16-2911K 2400:00:0700:18:26.1000:18:33.40+00:08:235:2511.1
76KONCA Beata 175KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.K30-4910K 2500:00:0500:18:26.4500:18:31.60+00:08:235:2511.1
77SZMYT Barbara 178INOS TOWARZYSZEWARSZAWAK30-4911K 2600:00:0300:18:29.3000:18:33.25+00:08:265:2611
78STRZELECKI Michał 120WARSZAWAM30-4932M 5200:00:0800:19:26.1500:19:34.30+00:09:235:4210.5
79STRZELECKA Marta 119WARSZAWAK30-4912K 2700:00:0700:19:26.5000:19:34.05+00:09:235:4310.5
80BALCERZAK Paweł 116PUŁTUSKM30-4933M 5300:00:0600:19:28.7000:19:35.60+00:09:255:4310.5
81ZAWARTKA Zofia 181TDM SPORT TEAMSARSTEDTK50+5K 2800:00:0600:19:28.9500:19:35.60+00:09:265:4310.5
82KAŹMIERCZAK Joanna 182BRWINÓWK30-4913K 2900:00:0600:19:30.9500:19:37.60+00:09:285:4410.5
83TOMASIŃSKI Paweł 127NASIELSKM30-4934M 5400:00:0800:19:33.2500:19:41.90+00:09:305:4510.4
84TOMASIŃSKA Katarzyna 123NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4914K 3000:00:0800:19:35.6500:19:44.40+00:09:325:4510.4
85CHMURSKA Aneta 148NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4915K 3100:00:0800:19:36.3000:19:44.35+00:09:335:4510.4
86KILIAN Monika 137ELEKTRYKWARSZAWA.PLWARSZAWAK30-4916K 3200:00:0800:21:36.4000:21:44.95+00:11:336:219.4
87SKRZYPEK Roman J. 115PUŁTUSKM50+11M 5500:00:0700:22:07.1000:22:14.10+00:12:046:309.2
88ŁASIŃSKA Marzena 15521I1.PLWARSZAWAK50+6K 3300:00:0600:22:07.4500:22:13.95+00:12:046:309.2
89KULASZEWSKI Piotr 185PUŁTUSKM16-2911M 5600:00:0300:22:33.5500:22:36.55+00:12:306:379
90PIWOWARCZYK Agata 186BRAVE HEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK30-4917K 3400:00:0600:23:13.3000:23:20.20+00:13:106:508.8
91GŁOWACKA Aleksandra 164LEGIONOWOK30-4918K 3500:00:0600:23:13.7000:23:20.15+00:13:106:508.8
92BAJCHRZAK Jacek 191WARSZAWAM30-4935M 5700:00:0600:23:29.4500:23:36.40+00:13:266:548.7
93GAJEWSKA Anna 284MAZOVIA PROACTIVBIAŁOBRZEG DALSZYK30-4919K 3600:00:1000:25:04.7500:25:15.05+00:15:017:228.1
94KRASKOWSKA Ewelina 188MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWK30-4920K 3700:00:1000:25:05.3000:25:15.45+00:15:027:228.1
95KOWALIŃSKI Maciej 273MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4936M 5800:00:0900:25:05.7000:25:15.20+00:15:027:228.1
96BAŁABAS Adam 194MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4937M 5900:00:0900:25:05.7000:25:15.20+00:15:027:228.1
Znaleziono 96 wynik(ów)