PFB 2018 :: BIEG WOKÓŁ NAJDŁUŻSZEGO RYNKU W EUROPIE

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Pultovia
Data/ Date:
2018-05-04
Miejsce/ Place:
Pułtusk
Dystans/ Distance:
1.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
170
Wystartowało/ Started:
105
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
105
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Mieszkaniec Pułtuska | M16-29 | K16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.8kmCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MARYNYCZ Vitalii 172SAPIK-TEAMM30-491M 100:00:0100:02:1800:04:43.0000:04:44.25 2:5620.4
2VERECKYI Pavel 170LKB RUDNIKM30-492M 200:00:0100:02:1800:04:43.1500:04:44.65+00:00:002:5620.4
3DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKAM16-291M 300:00:0100:02:2000:04:46.3000:04:47.55+00:00:032:5820.1
4MAKOWSKI Michał 109MAZOVIA PROACTIV, 2.OREL PRZASNYSZCIECHANÓWM30-493M 400:00:0100:02:2300:04:53.3500:04:54.90+00:00:103:0319.7
5MIKIELSKI Daniel 143OLSZTYNEKM16-292M 500:00:0100:02:2800:05:00.7500:05:02.55+00:00:173:0819.1
6DZIĘGIELEWSKI Marek 159KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 600:00:0100:02:2900:05:04.5500:05:06.30+00:00:213:1018.9
7MEJER Jacek 100DRUŻYNA SZPIKUM30-494M 700:00:0200:02:3400:05:06.0000:05:08.05+00:00:233:1118.8
8KILIAVSKA Valentyna 171LKB RUDNIKNIKOLARVK16-291K 100:00:0100:02:2900:05:07.3000:05:09.10+00:00:243:1218.7
9ŁASIŃSKI Michał 15421I1.PL / BIEGAM BO LUBIĘ NOCĄWARSZAWAM30-495M 800:00:0200:02:3100:05:08.8000:05:10.85+00:00:253:1218.7
10TABER Konrad 150ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM16-293M 900:00:0100:02:2900:05:12.9500:05:14.45+00:00:293:1518.4
11DIATLOVA Julia 163KB RAWICZK16-292K 200:00:0100:02:3100:05:16.2500:05:17.65+00:00:333:1718.2
12KUJAWA Krzysztof 157WIĘCKOWSKI TEAMPŁOCKM30-496M 1000:00:0200:02:3900:05:19.6000:05:21.95+00:00:363:1918.1
13SZCZOTKA Arkadiusz 256WOLA KANTOWSKAM30-497M 1100:00:0100:02:3200:05:23.2000:05:25.15+00:00:403:2217.8
14WRÓBEL Marcin 118ŁÓDŹM30-498M 1200:00:0100:02:3500:05:27.0500:05:28.80+00:00:443:2417.6
15KUNOWSKI Bartosz 147ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM30-499M 1300:00:0200:02:4000:05:30.1500:05:32.70+00:00:473:2617.5
16POPOVA Olena 168CHMELNICKK30-491K 300:00:0200:02:4200:05:32.3000:05:34.35+00:00:493:2717.3
17WIĘCKOWSKI Wojciech 180M50+2M 1400:00:0100:02:4200:05:34.6500:05:36.15+00:00:513:2917.2
18SUDZIŃSKA Mariola 129AKM OLSZTYNOLSZTYNK30-492K 400:00:0200:02:4800:05:34.8000:05:37.15+00:00:513:2917.2
19KUCIEJCZYK Henryk 104TEMPO MŁAWASZYDŁOWOM50+3M 1500:00:0100:02:4800:05:43.4000:05:45.35+00:01:003:3516.7
20MIELCZARSKI Bartosz 144POMIJALNIWARSZAWAM30-4910M 1600:00:0300:02:5000:05:48.6000:05:52.45+00:01:053:3816.5
21DUDA Tomasz 105LUBLINM30-4911M 1700:00:0200:02:4800:05:53.1000:05:55.50+00:01:103:4016.3
22SOBOTA Krzysztof 167BRAVE HEARTSPUŁTUSKM30-4912M 1800:00:0200:03:0000:05:53.7000:05:56.05+00:01:103:4116.3
23ŚLIWIAK Justyna 138KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWK16-293K 500:00:0200:02:5500:05:55.0000:05:57.05+00:01:123:4116.2
24OLKOWSKA Wiktoria 141PUŁTUSKK16-294K 600:00:0200:02:5200:06:00.8000:06:03.50+00:01:173:4516
25ŻYŁA Arkadiusz 190NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM16-294M 1900:00:0300:02:5800:06:06.4000:06:09.50+00:01:233:4815.7
26KARASIEWICZ Dariusz 106LIDER WINNICAWINNICAM16-295M 2000:00:0300:02:5900:06:09.0000:06:12.45+00:01:263:5015.6
27KARASIEWICZ Paweł 101LIDER WINNICAWINNICAM16-296M 2100:00:0300:03:0600:06:13.1500:06:17.00+00:01:303:5315.4
28CISZEWSKA Danuta 173PUŁTUSKK30-493K 700:00:0200:02:5900:06:13.2500:06:15.30+00:01:303:5315.4
29SARZAŁA Dariusz 192SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+4M 2200:00:0200:02:5900:06:15.2000:06:17.75+00:01:323:5415.4
30LEWANDOWSKA Karolina 160DREAM RUNGAMRATKAK30-494K 800:00:0200:03:0300:06:16.2500:06:18.65+00:01:333:5515.3
31SZAFRAŃSKA Aneta 153KB TKKF PROMYKCIECHANÓWK30-495K 900:00:0200:03:0700:06:23.1500:06:26.00+00:01:404:0015
32BRACH Agnieszka 146GZYK16-295K 1000:00:0300:03:0900:06:23.5000:06:26.60+00:01:403:5915
33MALUCHNIK Marek 110NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4913M 2300:00:0700:03:1700:06:25.5500:06:33.10+00:01:424:0114.9
34KONCA Aleksander 177KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.M16-297M 2400:00:0600:03:0600:06:25.6500:06:31.95+00:01:424:0015
35RUCHLEWICZ Natalia 111SZTUMK16-296K 1100:00:0300:03:1300:06:27.5500:06:30.70+00:01:444:0114.9
36CHUCHAŁA Włodzimierz 184PRZASNYSZM50+5M 2500:00:0400:03:0700:06:29.8500:06:34.05+00:01:464:0314.8
37WITKOWSKI Łukasz 133NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4914M 2600:00:0300:03:1700:06:31.2000:06:34.65+00:01:484:0414.7
38PASZKOWSKA Renata 130LEGIONOWOK30-496K 1200:00:0200:03:1700:06:32.5500:06:35.25+00:01:494:0514.7
39KALKA Kamil 131LEGIONOWOM30-4915M 2700:00:0200:03:1700:06:32.6500:06:35.00+00:01:494:0514.7
40SARZAŁA Bartłomiej 161SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM16-298M 2800:00:0200:03:0600:06:33.2000:06:35.25+00:01:504:0514.7
41JAKUBOWSKI Dariusz 122WINNICAM30-4916M 2900:00:0400:03:1700:06:34.2500:06:39.05+00:01:514:0614.6
42TRZCIŃSKI Wiesław 162PUŁTUSKM50+6M 3000:00:0300:03:1500:06:34.8500:06:38.30+00:01:514:0614.6
43GALA Kamila 257NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK30-497K 1300:00:0200:03:0900:06:35.1500:06:37.80+00:01:524:0614.6
44SKOROSZEWSKI Zygmunt Krzysztof 260M16-299M 3100:00:0300:03:0800:06:36.1500:06:39.85+00:01:534:0714.5
45KIELAN Damian 140TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-2910M 3200:00:0500:03:1200:06:36.5000:06:41.90+00:01:534:0714.5
46GREGAJTYS Aleksandra 121PUŁTUSKK16-297K 1400:00:0300:03:1300:06:40.0000:06:43.55+00:01:574:1014.4
47PIEKUTOWSKI Sławomir 108PUŁTUSKM30-4917M 3300:00:0400:03:0900:06:42.9500:06:47.45+00:01:594:1114.3
48KRAWCZYK Paweł 151LIDER WINNICAWINNICAM30-4918M 3400:00:0300:03:1000:06:43.1500:06:47.10+00:02:004:1214.3
49MUZYKA Marek 142WIELISZEW HERON TEAMPUŁTUSKM30-4919M 3500:00:0300:03:1100:06:45.8000:06:49.65+00:02:024:1314.2
50ROSIŃSKA Barbara 102STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKK50+1K 1500:00:0200:03:1900:06:51.8500:06:54.30+00:02:084:1714
51ŁASIŃSKI Paweł 15621I1.PLWARSZAWAM30-4920M 3600:00:0300:03:2100:06:54.4000:06:57.80+00:02:114:1813.9
52PIWOWARCZYK Marcin 187BRAVE HEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM30-4921M 3700:00:0500:03:2500:06:56.2500:07:01.35+00:02:134:2013.8
53GŁOWACKI Andrzej 165DOWÓDZTWO WOTLEGIONOWOM30-4922M 3800:00:0400:03:2600:07:01.7000:07:05.75+00:02:184:2313.7
54GREGAJTYS Jacek 107PUŁTUSKM30-4923M 3900:00:0400:03:2300:07:03.9500:07:08.20+00:02:204:2513.6
55KONCA Mariusz 176KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.M30-4924M 4000:00:0600:03:2400:07:04.2500:07:10.90+00:02:214:2513.6
56KOZŁOWSKI Witold 113WARSZAWA-BEMOWOWARSZAWAM30-4925M 4100:00:0600:03:2400:07:04.7500:07:11.15+00:02:214:2513.6
57TABER Jerzy 183ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM50+7M 4200:00:0100:03:2400:07:16.7500:07:18.70+00:02:334:3313.2
58BANASIAK Artur 112WARSZAWAM16-2911M 4300:00:0500:03:2200:07:17.0500:07:22.15+00:02:344:3313.2
59STOLIK Olga 258PUŁTUSKK16-298K 1600:00:0400:03:3900:07:22.9000:07:27.50+00:02:394:3613
60ROSIŃSKI Eugeniusz 103STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKM50+8M 4400:00:0600:03:3100:07:23.5500:07:30.20+00:02:404:3713
61KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 128NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4926M 4500:00:0800:03:4300:07:29.7000:07:38.05+00:02:464:4112.8
62SIENIKOWSKA Izabela 174LIDER WINNICAWINNICZKAK16-299K 1700:00:0500:03:4900:07:31.5500:07:37.25+00:02:484:4212.7
63DOBROSIELSKI Kazimierz 125PUŁTUSKM50+9M 4600:00:0600:03:4300:07:33.4500:07:39.50+00:02:504:4312.7
64VUCO Ivo 259UNESCO MBZAMOŚĆM30-4927M 4700:00:0500:03:4000:07:37.3000:07:42.60+00:02:544:4512.6
65WALCZYNA Dariusz 179INOS TOWARZYSZEWARSZAWAM30-4928M 4800:00:0200:03:2700:07:44.0500:07:47.00+00:03:014:5012.4
66MAREK Roman 255WARSZAWAM50+10M 4900:00:0200:03:4100:07:46.5000:07:49.45+00:03:034:5112.3
67BALCERZAK Paweł 116PUŁTUSKM30-4929M 5000:00:0400:04:2400:07:55.2000:07:59.85+00:03:124:5612.1
68STACHACZ Mirosław 251ZPHU DREWMAXOSTROŁĘKAM50+11M 5100:00:0600:04:0000:07:56.9500:08:03.90+00:03:134:5812.1
69BARANOWSKA Marta 117KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWLESZCZYDÓŁ NOWINYK16-2910K 1800:00:0700:04:0000:08:00.0500:08:07.50+00:03:175:0012
70BUDUJ Marek 264WARSZAWAM30-4930M 5200:00:0300:03:5100:08:00.9500:08:04.60+00:03:175:0012
71GRZYBOWSKI Mikołaj 132PUŁTUSKM30-4931M 5300:00:0600:03:5700:08:01.9500:08:08.70+00:03:185:0112
72BŁAŻOWSKI Kamil 262M16-2912M 5400:00:0300:03:3400:08:02.0000:08:05.40+00:03:195:0112
73CHOJNACKI Kamil 189LIDER WINNICANASIELSKM16-2913M 5500:00:0600:04:0900:08:02.6000:08:09.00+00:03:195:0111.9
74RUCIŃSKA Jolanta 135NASIELSK BASZTA TEAMNOWE PIEŚCIROGIK30-498K 1900:00:0800:04:0500:08:03.0000:08:11.45+00:03:205:0111.9
75SZMYT Barbara 178INOS TOWARZYSZEWARSZAWAK30-499K 2000:00:0200:03:5700:08:09.2500:08:12.20+00:03:265:0611.8
76PAWEŁAS Marta 145POMIJALNIWARSZAWAK30-4910K 2100:00:0400:03:5700:08:11.4000:08:15.75+00:03:285:0611.7
77DZIĘGIELEWSKA Małgorzata 158KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOK50+2K 2200:00:0300:03:5900:08:14.6500:08:17.90+00:03:315:0811.7
78WOJCIECHOWSKA Wioletta 136NOWY DWÓR MAZOWIECKIK50+3K 2300:00:0300:04:0300:08:27.7000:08:30.85+00:03:445:1611.4
79STEFAŃSKI Marek 252ZPHU DREWMAXOSTROŁĘKAM50+12M 5600:00:0700:04:1700:08:27.7000:08:34.75+00:03:445:1611.4
80KONCA Beata 175KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.K30-4911K 2400:00:0600:04:2000:08:34.8500:08:40.95+00:03:515:2111.2
81CHMURSKA Aneta 148NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4912K 2500:00:0700:04:1500:08:35.0000:08:42.95+00:03:525:2111.2
82FILIPOWICZ Ewa 126LIPOWIECK16-2911K 2600:00:0700:04:1800:08:37.4500:08:45.20+00:03:545:2311.1
83FILIPOWIVZ Tomek 124BUDKIM30-4932M 5700:00:0700:04:1800:08:38.2000:08:45.45+00:03:555:2311.1
84PIWOWARCZYK Agata 186BRAVE HEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK30-4913K 2700:00:0400:04:0800:08:39.7500:08:44.25+00:03:565:2511.1
85RUCIŃSKI Jarosław 134NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4933M 5800:00:0700:04:2000:08:49.7500:08:57.30+00:04:065:3110.9
86STAŃCZAK Joanna 261K30-4914K 2800:00:0400:03:5900:08:51.6000:08:55.65+00:04:085:3110.8
87MARCZAK Grażyna 114LECZO TEAMWARSZAWAK50+4K 2900:00:0500:04:2300:08:53.0500:08:58.90+00:04:105:3310.8
88TOMASIŃSKI Paweł 127NASIELSKM30-4934M 5900:00:0800:04:2400:08:57.1000:09:05.15+00:04:145:3510.7
89TOMASIŃSKA Katarzyna 123NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4915K 3000:00:0700:04:2500:08:57.7000:09:05.65+00:04:145:3610.7
90KAŹMIERCZAK Joanna 182BRWINÓWK30-4916K 3100:00:0400:04:2500:09:01.2500:09:05.85+00:04:185:3810.6
91ZAWARTKA Zofia 181TDM SPORT TEAMSARSTEDTK50+5K 3200:00:0400:04:2500:09:01.3500:09:05.35+00:04:185:3810.6
92SZCZĘSNY Adam 266PUŁTUSKM16-2914M 6000:00:0500:04:2400:09:22.0500:09:27.45+00:04:395:5110.2
93KULASZEWSKI Piotr 185PUŁTUSKM16-2915M 6100:00:0500:04:3300:09:43.7000:09:49.40+00:05:006:059.9
94MAŃKOWSKA Paulina 265PUŁTUSKK16-2912K 3300:00:0400:04:2500:09:44.8000:09:49.60+00:05:016:059.8
95BAJCHRZAK Jacek 191WARSZAWAM30-4935M 6200:00:0500:04:1200:09:58.9000:10:04.65+00:05:156:149.6
96KILIAN Monika 137ELEKTRYKWARSZAWA.PLWARSZAWAK30-4917K 3400:00:0500:05:0700:10:04.2000:10:10.05+00:05:216:189.5
97GŁOWACKA Aleksandra 164LEGIONOWOK30-4918K 3500:00:0400:05:0900:10:21.3500:10:26.15+00:05:386:289.3
98ŁASIŃSKA Marzena 15521I1.PLWARSZAWAK50+6K 3600:00:0600:05:1900:10:31.5500:10:38.05+00:05:486:359.1
99SKRZYPEK Roman J. 115PUŁTUSKM50+13M 6300:00:0700:04:5900:10:32.9500:10:40.20+00:05:496:359.1
100KOWALIŃSKI Maciej 254MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4936M 6400:00:0900:05:2300:11:17.4000:11:26.85+00:06:347:038.5
101KRASKOWSKA Ewelina 188MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWK30-4919K 3700:00:0900:05:2400:11:17.7000:11:27.10+00:06:347:038.5
102GAJEWSKA Anna 263MAZOVIA PROACTIVBIAŁOBRZEG DALSZYK30-4920K 3800:00:0800:05:2500:11:18.0500:11:27.00+00:06:357:048.5
103BAŁABAS Adam 194MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4937M 6500:00:0900:05:2200:11:18.2000:11:27.30+00:06:357:038.5
104STRZELECKA Marta 119WARSZAWAK30-4921K 3900:00:0800:05:4500:11:25.6500:11:34.25+00:06:427:088.4
105STRZELECKI Michał 120WARSZAWAM30-4938M 6600:00:0800:05:4600:11:25.9500:11:34.50+00:06:427:088.4
Znaleziono 105 wynik(ów)