PFB 2018 :: BURSZTYNOWY BIEG PO PUSZCZY BIAŁEJ

Organizator:
Stowarzyszenie Pultovia
Data:
2018-05-06
Miejsce:
Pułtusk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
180
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Mieszkaniec Pułtuska | K16-29 | M16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1VERECKYI Pavel 170LKB RudnikM30-491M 100:00:0100:32:49.7000:32:51.45 3:1718,3
2DĄBROWSKI Przemysław 166Agro-Metal OstrołękaM16-291M 200:00:0100:33:24.6000:33:25.95+00:00:343:2018,0
3DZIĘGIELEWSKI Marek 159KB im.P.Sękowskiego w PłońskuDŁUŻNIEWOM50+1M 300:00:0200:33:35.6500:33:37.75+00:00:453:2117,9
4MAKOWSKI Michał 109Mazovia ProActiv, 2.ORel PrzasnyszCIECHANÓWM30-492M 400:00:0100:33:50.3000:33:51.80+00:01:003:2317,7
5MARYNYCZ Vitalii 172Sapik-TeamM30-493M 500:00:0100:34:01.7000:34:03.20+00:01:123:2417,6
6MIKIELSKI Daniel 143OLSZTYNEKM16-292M 600:00:0100:35:51.2000:35:53.15+00:03:013:3516,7
7KUJAWA Krzysztof 157Więckowski TeamPŁOCKM30-494M 700:00:0100:36:06.6500:36:08.30+00:03:163:3616,6
8TABER Konrad 150Active Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM16-293M 800:00:0000:36:38.0000:36:38.90+00:03:483:3916,4
9ŁASIŃSKI Michał 15421i1.pl / Biegam Bo Lubię NocąWARSZAWAM30-495M 900:00:0200:36:50.3500:36:52.95+00:04:003:4116,3
10KILIAVSKA Valentyna 171LKB RudnikNIKOLARVK16-291K 100:00:0200:38:32.5000:38:34.50+00:05:423:5115,6
11POPOVA Olena 168CHMELNICKK30-491K 200:00:0200:38:40.8500:38:42.95+00:05:513:5215,5
12DIATLOVA Julia 163KB RawiczK16-292K 300:00:0200:39:21.3500:39:23.60+00:06:313:5615,2
13BUDNIAK Tomasz 340KB TKKF Promyk CiechanówWŁADYSŁAWOWOM30-496M 1000:00:0300:39:35.0000:39:38.25+00:06:453:5715,2
14KUNOWSKI Bartosz 147Zabiegany WołominWOŁOMINM30-497M 1100:00:0200:39:38.1000:39:40.55+00:06:483:5715,1
15WIĘCKOWSKI Wojciech 180M50+2M 1200:00:0100:39:53.5000:39:55.45+00:07:033:5915,0
16KUCIEJCZYK Henryk 104Tempo MławaSZYDŁOWOM50+3M 1300:00:0100:39:53.9000:39:55.75+00:07:043:5915,0
17ŚLIWIAK Justyna 138KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWK16-293K 400:00:0200:40:28.8000:40:31.15+00:07:394:0214,8
18WRÓBEL Marcin 118ŁÓDŹM30-498M 1400:00:0200:41:22.3000:41:24.85+00:08:324:0814,5
19BRYŚKIEWICZ Jacek 329Lider WinnicaWINNICAM30-499M 1500:00:0300:41:48.3000:41:51.40+00:08:584:1014,4
20LISZKIEWICZ Konrad 341PUŁTUSKM30-4910M 1600:00:0300:41:54.8500:41:58.05+00:09:054:1114,3
21SUDZIŃSKA Mariola 129AKM OlsztynOLSZTYNK30-492K 500:00:0300:42:00.0500:42:03.30+00:09:104:1214,3
22MALINOWSKI Łukasz 343STUDZIANKIM16-294M 1700:00:0200:42:18.2000:42:20.60+00:09:284:1314,2
23LEWANDOWSKA Karolina 160DREAM RUNGAMRATKAK30-493K 600:00:0300:42:41.5000:42:44.80+00:09:514:1614,1
24DUDA Tomasz 105LUBLINM30-4911M 1800:00:0200:42:43.6000:42:46.55+00:09:534:1614,0
25CHUCHAŁA Włodzimierz 184PRZASNYSZM50+4M 1900:00:0500:42:51.2500:42:56.70+00:10:014:1714,0
26MIELCZARSKI Bartosz 144PomijalniWARSZAWAM30-4912M 2000:00:0400:43:30.4500:43:34.95+00:10:404:2113,8
27RUCHLEWICZ Natalia 111SZTUMK16-294K 700:00:0200:43:34.3500:43:37.10+00:10:444:2113,8
28SOBOTA Krzysztof 167Brave heartsPUŁTUSKM30-4913M 2100:00:0300:43:38.1500:43:41.45+00:10:484:2113,8
29JASKOT Piotr 333GOŚCISZEWOM50+5M 2200:00:0400:44:21.5500:44:25.65+00:11:314:2613,5
30OLKOWSKA Wiktoria 141PUŁTUSKK16-295K 800:00:0200:44:27.5500:44:30.20+00:11:374:2613,5
31CISZEWSKA Danuta 173PUŁTUSKK30-494K 900:00:0200:44:47.9000:44:50.50+00:11:584:2813,4
32SARZAŁA Dariusz 192SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+6M 2300:00:0700:44:51.4000:44:58.85+00:12:014:2913,4
33MATUSIK Łukasz 332Żyj z całych siłWĘGRÓWM30-4914M 2400:00:0500:45:24.2000:45:30.15+00:12:344:3213,2
34JAKUBOWSKI Dariusz 122WINNICAM30-4915M 2500:00:0400:45:29.4000:45:33.80+00:12:394:3213,2
35ROZE Paweł 328PUŁTUSKM30-4916M 2600:00:0200:45:29.6500:45:32.55+00:12:394:3313,2
36ROSIŃSKA Barbara 102STO-nogi MilanówekMILANÓWEKK50+1K 1000:00:0200:45:30.2500:45:32.80+00:12:404:3313,2
37FILIPOWIVZ Tomek 124BUDKIM30-4917M 2700:00:0600:45:34.6000:45:41.45+00:12:444:3313,2
38SZAFRAŃSKA Aneta 153KB TKKF PROMYKCIECHANÓWK30-495K 1100:00:0300:45:35.6500:45:39.60+00:12:454:3313,2
39DĄBROWSKI Michał 323PUŁTUSKM30-4918M 2800:00:0200:46:15.8500:46:18.60+00:13:264:3713,0
40TRZCIŃSKI Wiesław 162SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+7M 2900:00:0700:46:25.0500:46:32.20+00:13:354:3812,9
41CZWARTEK Piotr 337Więckowski TeamLISZYNOM30-4919M 3000:00:0300:46:44.4500:46:48.40+00:13:544:4012,8
42WITKOWSKI Łukasz 133Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM30-4920M 3100:00:0300:46:51.1000:46:55.00+00:14:014:4112,8
43KARASIEWICZ Dariusz 106Lider WinnicaWINNICAM16-295M 3200:00:0400:46:57.1000:47:01.60+00:14:074:4112,8
44SZPAKIEWICZ Zbigniew 342KB SękowskiegoSTRZĘBOWOM50+8M 3300:00:0400:47:08.7500:47:13.45+00:14:194:4212,7
45MEJER Jacek 100Drużyna SzpikuSUCHY LASM30-4921M 3400:00:1000:47:50.1000:48:00.40+00:15:004:4712,5
46PRZYBYSZ Mateusz 331Żyj z całych siłWĘGRÓWM16-296M 3500:00:0500:48:02.6000:48:08.55+00:15:124:4812,5
47KARASIEWICZ Paweł 101Lider WinnicaWINNICAM16-297M 3600:00:0400:48:14.7500:48:19.55+00:15:254:4912,4
48ROSIŃSKI Eugeniusz 103STO-nogi MilanówekMILANÓWEKM50+9M 3700:00:0600:48:25.6000:48:32.20+00:15:354:5012,4
49ROPOWSKA-SZEWIŃSKA Monika 345K16-296K 1200:00:0100:48:44.7500:48:46.10+00:15:554:5212,3
50TABER Jerzy 183Active Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM50+10M 3800:00:0200:48:46.2500:48:49.00+00:15:564:5212,3
51MAGDA Krzysztof 344Owca Running TeamWARSZAWAM16-298M 3900:00:0600:48:47.3500:48:53.90+00:15:574:5212,3
52KRAWCZYK Paweł 151Lider WinnicaWINNICAM30-4922M 4000:00:0400:48:58.1500:49:02.95+00:16:084:5312,3
53DELUGA Magdalena 339KB WyszkówWYSZKÓWK30-496K 1300:00:0300:48:59.6000:49:03.10+00:16:094:5412,2
54BRALEWSKI Tomasz 336KB WyszkówWYSZKÓWM30-4923M 4100:00:0300:49:33.5000:49:37.30+00:16:434:5712,1
55GLINKA Karol 330PUŁTUSKM30-4924M 4200:00:0300:49:33.6000:49:36.80+00:16:434:5712,1
56SARZAŁA Bartłomiej 161SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM16-299M 4300:00:0500:50:09.3000:50:14.50+00:17:195:0012,0
57GŁOWACKI Andrzej 165Dowództwo WOTLEGIONOWOM30-4925M 4400:00:0800:50:26.9500:50:35.05+00:17:375:0211,9
58PIEKUTOWSKI Sławomir 108PUŁTUSKM30-4926M 4500:00:0700:50:44.9000:50:51.90+00:17:555:0411,8
59ŁASIŃSKI Paweł 15621i1.plWARSZAWAM30-4927M 4600:00:0500:51:10.9500:51:16.15+00:18:215:0711,7
60KIELAN Damian 140TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-2910M 4700:00:0500:51:37.1500:51:42.20+00:18:475:0911,6
61BANASIAK Artur 112WARSZAWAM16-2911M 4800:00:0600:52:14.4000:52:20.65+00:19:245:1311,5
62CZYŻ Dominik 322Grupa Biegowa CHTMOZEGRZEM30-4928M 4900:00:0700:52:21.1500:52:28.45+00:19:315:1411,5
63TURCZYŃSKA Monika 334Leczo TeamWARSZAWAK30-497K 1400:00:0500:52:24.6000:52:30.00+00:19:345:1411,4
64ŻYŁA Arkadiusz 190Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM16-2912M 5000:00:0800:52:46.1000:52:54.30+00:19:565:1611,4
65KONCA Aleksander 177KB Ożarów Maz.OŻARÓW MAZ.M16-2913M 5100:00:0500:52:48.9500:52:54.90+00:19:595:1611,4
66KOZŁOWSKI Witold 113Warszawa-BemowoWARSZAWAM30-4929M 5200:00:0700:52:52.4500:52:59.50+00:20:025:1711,3
67JASKOT Roman 324PULTUSKM50+11M 5300:00:0600:53:08.4000:53:14.85+00:20:185:1811,3
68DOBROSIELSKI Kazimierz 125PUŁTUSKM50+12M 5400:00:0700:53:10.6000:53:18.15+00:20:205:1911,3
69KONCA Mariusz 176KB Ożarów Maz.OŻARÓW MAZ.M30-4930M 5500:00:0600:53:11.7500:53:18.00+00:20:225:1911,3
70KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 128Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM30-4931M 5600:00:0900:54:40.3000:54:49.90+00:21:505:2811,0
71MARCZAK Grażyna 114Leczo TeamWARSZAWAK50+2K 1500:00:0500:54:49.9000:54:55.05+00:22:005:2910,9
72JASTRZĘBSKA Joanna 326WARSZAWAK16-297K 1600:00:0900:56:08.9000:56:18.20+00:23:195:3610,7
73DZIĘGIELEWSKA Małgorzata 158KB im.P.Sękowskiego w PłońskuDŁUŻNIEWOK50+3K 1700:00:0500:57:09.7500:57:14.90+00:24:205:4210,5
74GRZYBOWSKI Mikołaj 132PUŁTUSKM30-4932M 5700:00:0700:57:27.5500:57:35.15+00:24:375:4410,4
75MUZYKA Marek 142Wieliszew Heron TeamPUŁTUSKM30-4933M 5800:00:0400:57:51.2000:57:55.20+00:25:015:4710,4
76KAMIŃSKA Agnieszka 335KB WyszkówKAMIEŃCZYKK30-498K 1800:00:0400:59:25.8500:59:29.95+00:26:365:5610,1
77BALCERZAK Paweł 116PUŁTUSKM30-4934M 5900:00:0800:59:27.8000:59:36.20+00:26:385:5610,1
78BARANOWSKA Marta 117Klub Biegających LeśnikówLESZCZYDÓŁ NOWINYK16-298K 1900:00:0400:59:44.1500:59:48.95+00:26:545:5810,0
79PAWEŁAS Marta 145PomijalniWARSZAWAK30-499K 2000:00:0400:59:52.7000:59:57.40+00:27:035:5910,0
80KONCA Beata 175KB Ożarów Maz.OŻARÓW MAZ.K30-4910K 2100:00:0501:00:34.4501:00:40.20+00:27:446:039,9
81WALCZYNA Dariusz 179Inos TowarzyszeWARSZAWAM30-4935M 6000:00:1001:00:38.4501:00:48.45+00:27:486:039,9
82KOCHMAN Iwona 325Vege RunnersWARSZAWAK50+4K 2200:00:0601:01:33.0001:01:39.00+00:28:436:099,7
83MISIURSKI Grzegorz 338GROMINM30-4936M 6100:00:1101:01:41.8001:01:53.60+00:28:526:109,7
84PIWOWARCZYK Agata 186Brave hearts LegionowoLEGIONOWOK30-4911K 2300:00:0801:02:08.0001:02:16.90+00:29:186:129,7
85PIWOWARCZYK Marcin 187Brave hearts LegionowoLEGIONOWOM30-4937M 6200:00:0901:02:08.1001:02:17.10+00:29:186:129,7
86SZMYT Barbara 178Inos TowarzyszeWARSZAWAK30-4912K 2400:00:0901:02:45.9001:02:55.20+00:29:566:169,6
87TOMASIŃSKA Katarzyna 123Nasielsk Baszta TeamNASIELSKK30-4913K 2500:00:1101:03:50.9001:04:02.65+00:31:016:239,4
88TOMASIŃSKI Paweł 127NASIELSKM30-4938M 6300:00:1001:03:51.8001:04:02.40+00:31:026:239,4
89CHMURSKA Aneta 148Nasielsk Baszta TeamNASIELSKK30-4914K 2600:00:1001:03:51.9501:04:02.50+00:31:026:239,4
90STRZELECKI Michał 120WARSZAWAM30-4939M 6400:00:0801:04:11.5501:04:20.35+00:31:216:259,3
91STRZELECKA Marta 119WARSZAWAK30-4915K 2700:00:0801:04:12.2001:04:20.65+00:31:226:259,3
92KAŹMIERCZAK Joanna 182BRWINÓWK30-4916K 2800:00:0801:05:24.3001:05:32.30+00:32:346:329,2
93ZAWARTKA Zofia 181TDM Sport TeamSARSTEDTK50+5K 2900:00:0701:05:24.6001:05:32.35+00:32:346:329,2
94SKRZYPEK Roman J. 115PUŁTUSKM50+13M 6500:00:1501:07:43.9001:07:59.20+00:34:546:468,9
95BAŁABAS Adam 194Mazovia ProActiv CiechanówCIECHANÓWM30-4940M 6600:00:1001:08:18.8501:08:28.90+00:35:296:498,8
96KRASKOWSKA Ewelina 188Mazovia ProactivCIECHANÓWK30-4917K 3000:00:1001:08:19.0501:08:29.05+00:35:296:498,8
97FILIPOWICZ Ewa 126LIPOWIECK16-299K 3100:00:0701:08:22.0001:08:29.35+00:35:326:508,8
98RUCIŃSKI Jarosław 134Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM30-4941M 6700:00:1101:08:53.3501:09:04.70+00:36:036:538,7
99RUCIŃSKA Jolanta 135Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIK30-4918K 3200:00:1201:08:53.9501:09:06.05+00:36:046:538,7
100WOJCIECHOWSKA Wioletta 136NOWY DWÓR MAZOWIECKIK50+6K 3300:00:0501:09:22.3001:09:28.00+00:36:326:568,6
101GŁOWACKA Aleksandra 164LEGIONOWOK30-4919K 3400:00:0701:10:04.0501:10:11.90+00:37:147:008,6
102KULASZEWSKI Piotr 185PUŁTUSKM16-2914M 6800:00:0801:11:30.4501:11:38.85+00:38:407:098,4
103KILIAN Monika 137elektrykwarszawa.plWARSZAWAK30-4920K 3500:00:0901:17:33.3001:17:43.10+00:44:437:457,7
Znaleziono 103 wynik(ów)