PFB 2018 :: KLASYFIKACJA FESTIWALOWA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Pultovia
Data/ Date:
2018-05-04
Miejsce/ Place:
Pułtusk
Dystans/ Distance:
20 km
Zgłoszonych/ Registered:
150
Wystartowało/ Started:
90
Nie ukończyło/ Not finished:
13
Ukończyło/ Finished:
77
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Mieszkanka Pułtuska | Mieszkaniec Pułtuska | K16-29 | M16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MBieg wokół najdłuższego rynku w EuropieBieg Nocny śladami historii PułtuskaBieg Dwóch WyspBursztynowy Bieg Po Puszczy BiałejCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1VERECKYI Pavel 170LKB RUDNIKM30-491M 100:04:43.1500:10:02.9000:15:37.8500:32:49.7001:03:13.60 3:0919
2DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKAM16-291M 200:04:46.3000:10:08.7500:16:04.9500:33:24.6001:04:24.60+00:01:113:1318.6
3MARYNYCZ Vitalii 172SAPIK-TEAMM30-492M 300:04:43.0000:10:25.0500:16:24.7500:34:01.7001:05:34.50+00:02:203:1618.3
4MAKOWSKI Michał 109MAZOVIA PROACTIV, 2.OREL PRZASNYSZCIECHANÓWM30-493M 400:04:53.3500:10:32.1000:16:27.6000:33:50.3001:05:43.35+00:02:293:1718.3
5DZIĘGIELEWSKI Marek 159KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 500:05:04.5500:10:46.2000:16:29.6000:33:35.6501:05:56.00+00:02:423:1718.2
6MIKIELSKI Daniel 143OLSZTYNEKM16-292M 600:05:00.7500:10:34.4000:16:44.9500:35:51.2001:08:11.30+00:04:573:2417.6
7KUJAWA Krzysztof 157WIĘCKOWSKI TEAMPŁOCKM30-494M 700:05:19.6000:11:17.7000:17:24.5000:36:06.6501:10:08.45+00:06:543:3017.1
8TABER Konrad 150ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM16-293M 800:05:12.9500:11:06.8000:17:21.2500:36:38.0001:10:19.00+00:07:053:3017.1
9ŁASIŃSKI Michał 15421I1.PL / BIEGAM BO LUBIĘ NOCĄWARSZAWAM30-495M 900:05:08.8000:11:11.8500:17:32.6500:36:50.3501:10:43.65+00:07:303:3217
10KILIAVSKA Valentyna 171LKB RUDNIKNIKOLARVK16-291K 100:05:07.3000:11:24.1500:17:51.4000:38:32.5001:12:55.35+00:09:413:3816.5
11POPOVA Olena 168CHMELNICKK30-491K 200:05:32.3000:11:32.8500:17:54.2000:38:40.8501:13:40.20+00:10:263:4116.3
12DIATLOVA Julia 163KB RAWICZK16-292K 300:05:16.2500:11:30.3500:18:12.7000:39:21.3501:14:20.65+00:11:073:4316.1
13KUCIEJCZYK Henryk 104TEMPO MŁAWASZYDŁOWOM50+2M 1000:05:43.4000:11:46.4000:18:22.1500:39:53.9001:15:45.85+00:12:323:4715.8
14KUNOWSKI Bartosz 147ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM30-496M 1100:05:30.1500:12:10.5000:18:55.8000:39:38.1001:16:14.55+00:13:003:4815.7
15WIĘCKOWSKI Wojciech 180M50+3M 1200:05:34.6500:12:07.5000:18:48.3000:39:53.5001:16:23.95+00:13:103:4915.7
16ŚLIWIAK Justyna 138KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWK16-293K 400:05:55.0000:12:23.0500:19:32.6500:40:28.8001:18:19.50+00:15:053:5415.3
17WRÓBEL Marcin 118ŁÓDŹM30-497M 1300:05:27.0500:12:19.2500:19:44.2500:41:22.3001:18:52.85+00:15:393:5615.2
18SUDZIŃSKA Mariola 129AKM OLSZTYNOLSZTYNK30-492K 500:05:34.8000:11:55.9000:20:25.8000:42:00.0501:19:56.55+00:16:423:5915
19MIELCZARSKI Bartosz 144POMIJALNIWARSZAWAM30-498M 1400:05:48.6000:12:37.1500:19:49.4500:43:30.4501:21:45.65+00:18:324:0514.7
20DUDA Tomasz 105LUBLINM30-499M 1500:05:53.1000:13:20.1500:20:41.5500:42:43.6001:22:38.40+00:19:244:0714.5
21LEWANDOWSKA Karolina 160DREAM RUNGAMRATKAK30-493K 600:06:16.2500:13:22.9500:20:46.9500:42:41.5001:23:07.65+00:19:544:0914.4
22SOBOTA Krzysztof 167BRAVE HEARTSPUŁTUSKM30-4910M 1600:05:53.7000:13:10.5000:20:39.7000:43:38.1501:23:22.05+00:20:084:1014.4
23OLKOWSKA Wiktoria 141PUŁTUSKK16-294K 700:06:00.8000:13:16.0500:21:01.0000:44:27.5501:24:45.40+00:21:314:1414.2
24RUCHLEWICZ Natalia 111SZTUMK16-295K 800:06:27.5500:13:46.2500:21:05.7000:43:34.3501:24:53.85+00:21:404:1414.1
25SARZAŁA Dariusz 192SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+4M 1700:06:15.2000:13:28.5500:20:56.8500:44:51.4001:25:32.00+00:22:184:1614
26CISZEWSKA Danuta 173PUŁTUSKK30-494K 900:06:13.2500:13:31.8000:21:10.1000:44:47.9001:25:43.05+00:22:294:1714
27MEJER Jacek 100DRUŻYNA SZPIKUSUCHY LASM30-4911M 1800:05:06.0000:16:11.5500:18:08.9500:47:50.1001:27:16.60+00:24:034:2113.8
28ROSIŃSKA Barbara 102STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKK50+1K 1000:06:51.8500:14:18.7000:21:38.1000:45:30.2501:28:18.90+00:25:054:2413.6
29KARASIEWICZ Dariusz 106LIDER WINNICAWINNICAM16-294M 1900:06:09.0000:13:53.7500:21:29.3500:46:57.1001:28:29.20+00:25:154:2513.6
30TRZCIŃSKI Wiesław 162SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM50+5M 2000:06:34.8500:14:35.9000:21:51.0000:46:25.0501:29:26.80+00:26:134:2813.4
31JAKUBOWSKI Dariusz 122WINNICAM30-4912M 2100:06:34.2500:14:38.8500:22:44.6000:45:29.4001:29:27.10+00:26:134:2813.4
32WITKOWSKI Łukasz 133NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4913M 2200:06:31.2000:14:24.6000:22:08.5500:46:51.1001:29:55.45+00:26:414:2913.3
33KARASIEWICZ Paweł 101LIDER WINNICAWINNICAM16-295M 2300:06:13.1500:14:03.1000:22:22.5000:48:14.7501:30:53.50+00:27:394:3213.2
34ROSIŃSKI Eugeniusz 103STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKM50+6M 2400:07:23.5500:15:18.8000:23:41.7500:48:25.6001:34:49.70+00:31:364:4412.7
35KRAWCZYK Paweł 151LIDER WINNICAWINNICAM30-4914M 2500:06:43.1500:15:38.5500:23:30.5500:48:58.1501:34:50.40+00:31:364:4412.7
36SARZAŁA Bartłomiej 161SARZALA RUN TEAMPUŁTUSKM16-296M 2600:06:33.2000:14:28.2500:23:53.6000:50:09.3001:35:04.35+00:31:504:4512.6
37TABER Jerzy 183ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM50+7M 2700:07:16.7500:15:32.8500:24:01.3500:48:46.2501:35:37.20+00:32:234:4612.6
38GŁOWACKI Andrzej 165DOWÓDZTWO WOTLEGIONOWOM30-4915M 2800:07:01.7000:15:03.1000:23:46.6000:50:26.9501:36:18.35+00:33:044:4812.5
39ŻYŁA Arkadiusz 190NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM16-297M 2900:06:06.4000:14:21.6000:23:06.1000:52:46.1001:36:20.20+00:33:064:4912.5
40ŁASIŃSKI Paweł 15621I1.PLWARSZAWAM30-4916M 3000:06:54.4000:14:56.4500:23:42.4500:51:10.9501:36:44.25+00:33:304:5012.4
41KONCA Aleksander 177KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.M16-298M 3100:06:25.6500:14:53.6500:24:30.4500:52:48.9501:38:38.70+00:35:254:5512.2
42BANASIAK Artur 112WARSZAWAM16-299M 3200:07:17.0500:15:29.9500:24:41.2000:52:14.4001:39:42.60+00:36:294:5912
43KONCA Mariusz 176KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.M30-4917M 3300:07:04.2500:15:39.9500:24:45.1500:53:11.7501:40:41.10+00:37:275:0211.9
44KIELAN Damian 140TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-2910M 3400:06:36.5000:16:01.0000:26:41.4500:51:37.1501:40:56.10+00:37:425:0211.9
45KOZŁOWSKI Witold 113WARSZAWA-BEMOWOWARSZAWAM30-4918M 3500:07:04.7500:15:51.8500:25:10.8000:52:52.4501:40:59.85+00:37:465:0211.9
46DOBROSIELSKI Kazimierz 125PUŁTUSKM50+8M 3600:07:33.4500:16:24.4000:25:09.6000:53:10.6001:42:18.05+00:39:045:0611.7
47FILIPOWIVZ Tomek 124BUDKIM30-4919M 3700:08:38.2000:18:26.0000:30:30.7500:45:34.6001:43:09.55+00:39:555:0911.6
48KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 128NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4920M 3800:07:29.7000:16:17.5000:25:07.2000:54:40.3001:43:34.70+00:40:215:1011.6
49MUZYKA Marek 142WIELISZEW HERON TEAMPUŁTUSKM30-4921M 3900:06:45.8000:15:43.4000:24:04.1500:57:51.2001:44:24.55+00:41:105:1311.5
50MARCZAK Grażyna 114LECZO TEAMWARSZAWAK50+2K 1100:08:53.0500:18:23.8500:26:55.1500:54:49.9001:49:01.95+00:45:485:2711
51DZIĘGIELEWSKA Małgorzata 158KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOK50+3K 1200:08:14.6500:17:15.1500:26:25.0500:57:09.7501:49:04.60+00:45:515:2711
52GRZYBOWSKI Mikołaj 132PUŁTUSKM30-4922M 4000:08:01.9500:17:52.3500:27:21.6000:57:27.5501:50:43.45+00:47:295:3210.8
53PIWOWARCZYK Marcin 187BRAVE HEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM30-4923M 4100:06:56.2500:15:49.8000:27:54.9001:02:08.1001:52:49.05+00:49:355:3810.6
54BARANOWSKA Marta 117KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWLESZCZYDÓŁ NOWINYK16-296K 1300:08:00.0500:17:26.4500:28:35.9500:59:44.1501:53:46.60+00:50:335:4110.5
55PAWEŁAS Marta 145POMIJALNIWARSZAWAK30-495K 1400:08:11.4000:17:24.6500:28:20.6000:59:52.7001:53:49.35+00:50:355:4110.5
56BALCERZAK Paweł 116PUŁTUSKM30-4924M 4200:07:55.2000:19:28.7000:27:57.5500:59:27.8001:54:49.25+00:51:355:4410.5
57WALCZYNA Dariusz 179INOS TOWARZYSZEWARSZAWAM30-4925M 4300:07:44.0500:18:22.1000:28:57.9001:00:38.4501:55:42.50+00:52:285:4710.4
58KONCA Beata 175KB OŻARÓW MAZ.OŻARÓW MAZ.K30-496K 1500:08:34.8500:18:26.4500:28:54.6001:00:34.4501:56:30.35+00:53:165:4910.3
59SZMYT Barbara 178INOS TOWARZYSZEWARSZAWAK30-497K 1600:08:09.2500:18:29.3000:29:30.0501:02:45.9001:58:54.50+00:55:405:5610.1
60CHMURSKA Aneta 148NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-498K 1700:08:35.0000:19:36.3000:28:58.9001:03:51.9502:01:02.15+00:57:486:039.9
61TOMASIŃSKI Paweł 127NASIELSKM30-4926M 4400:08:57.1000:19:33.2500:31:25.8001:03:51.8002:03:47.95+01:00:346:119.7
62TOMASIŃSKA Katarzyna 123NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-499K 1800:08:57.7000:19:35.6500:31:29.6001:03:50.9002:03:53.85+01:00:406:119.7
63PIWOWARCZYK Agata 186BRAVE HEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK30-4910K 1900:08:39.7500:23:13.3000:30:15.6501:02:08.0002:04:16.70+01:01:036:129.7
64STRZELECKI Michał 120WARSZAWAM30-4927M 4500:11:25.9500:19:26.1500:29:14.8001:04:11.5502:04:18.45+01:01:046:129.7
65STRZELECKA Marta 119WARSZAWAK30-4911K 2000:11:25.6500:19:26.5000:30:03.4501:04:12.2002:05:07.80+01:01:546:159.6
66ZAWARTKA Zofia 181TDM SPORT TEAMSARSTEDTK50+4K 2100:09:01.3500:19:28.9500:31:13.5501:05:24.6002:05:08.45+01:01:546:159.6
67KAŹMIERCZAK Joanna 182BRWINÓWK30-4912K 2200:09:01.2500:19:30.9500:31:13.2001:05:24.3002:05:09.70+01:01:566:159.6
68WOJCIECHOWSKA Wioletta 136NOWY DWÓR MAZOWIECKIK50+5K 2300:08:27.7000:17:46.6000:29:59.3501:09:22.3002:05:35.95+01:02:226:169.6
69FILIPOWICZ Ewa 126LIPOWIECK16-297K 2400:08:37.4500:18:26.1000:30:30.7001:08:22.0002:05:56.25+01:02:426:179.5
70RUCIŃSKA Jolanta 135NASIELSK BASZTA TEAMNOWE PIEŚCIROGIK30-4913K 2500:08:03.0000:17:52.5500:31:28.8001:08:53.9502:06:18.30+01:03:046:189.5
71RUCIŃSKI Jarosław 134NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4928M 4600:08:49.7500:18:17.3500:31:24.5501:08:53.3502:07:25.00+01:04:116:229.4
72SKRZYPEK Roman J. 115PUŁTUSKM50+9M 4700:10:32.9500:22:07.1000:32:51.9001:07:43.9002:13:15.85+01:10:026:399
73KRASKOWSKA Ewelina 188MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWK30-4914K 2600:11:17.7000:25:05.3000:29:08.3501:08:19.0502:13:50.40+01:10:366:419
74BAŁABAS Adam 194MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4929M 4800:11:18.2000:25:05.7000:29:07.9501:08:18.8502:13:50.70+01:10:376:419
75GŁOWACKA Aleksandra 164LEGIONOWOK30-4915K 2700:10:21.3500:23:13.7000:35:04.1501:10:04.0502:18:43.25+01:15:296:568.7
76KULASZEWSKI Piotr 185PUŁTUSKM16-2911M 4900:09:43.7000:22:33.5500:36:38.9001:11:30.4502:20:26.60+01:17:137:018.5
77KILIAN Monika 137ELEKTRYKWARSZAWA.PLWARSZAWAK30-4916K 2800:10:04.2000:21:36.4000:35:21.0501:17:33.3002:24:34.95+01:21:217:138.3
KALKA Kamil 131LEGIONOWOM30-4900:06:32.65 DNF00:14:43.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GREGAJTYS Aleksandra 121PUŁTUSKK16-2900:06:40.00 DNF00:15:15.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GREGAJTYS Jacek 107PUŁTUSKM30-4900:07:03.95 DNF00:16:10.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BAJCHRZAK Jacek 191WARSZAWAM30-4900:09:58.90 DNF00:23:29.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PASZKOWSKA Renata 130LEGIONOWOK30-4900:06:32.55 DNF00:14:43.95 DNF00:23:55.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BRACH Agnieszka 146GZYK16-2900:06:23.50 DNF00:14:49.00 DNF00:24:04.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHOJNACKI Kamil 189LIDER WINNICANASIELSKM16-2900:08:02.60 DNF00:16:55.65 DNF00:26:48.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SIENIKOWSKA Izabela 174LIDER WINNICAWINNICZKAK16-2900:07:31.55 DNF00:16:12.05 DNF00:31:11.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MALUCHNIK Marek 110NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4900:06:25.55 DNF00:14:23.45 DNF00:35:46.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHUCHAŁA Włodzimierz 184PRZASNYSZM50+00:06:29.85 DNF00:13:39.40 DNF00:00:00.00 DNF00:42:51.25 DNF DNF--
ŁASIŃSKA Marzena 15521I1.PLWARSZAWAK50+00:10:31.55 DNF00:22:07.45 DNF00:31:27.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZAFRAŃSKA Aneta 153KB TKKF PROMYKCIECHANÓWK30-4900:06:23.15 DNF00:13:59.25 DNF00:00:00.00 DNF00:45:35.65 DNF DNF--
PIEKUTOWSKI Sławomir 108PUŁTUSKM30-4900:06:42.95 DNF00:15:03.25 DNF00:00:00.00 DNF00:50:44.90 DNF DNF--
Znaleziono 90 wynik(ów)