PFB 2019 :: BIEG WOKÓŁ NAJDŁUŻSZEGO RYNKU W EUROPIE

Organizator:
Stowarzyszenie Pultovia
Data:
2019-05-03
Miejsce:
Pułtusk
Dystans:
1.6 km
Zgłoszonych:
120
Wystartowało:
79
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
79
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | M16-29 | K16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MARYNICZ Witalii 123OSTROW WLKPM30-491M 100:00:0000:04:20.5000:04:21.15 2:4322.1
2OBUCHOWSKI Oleksii 125WINNICAM16-291M 200:00:0100:04:20.7000:04:21.75+00:00:002:4222.2
3DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKARZEKUŃM30-492M 300:00:0000:04:27.1500:04:28.00+00:00:062:4721.5
4ŚWIERCZYŃSKI Norbert 134RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.DĘBE WIELKIEM16-292M 400:00:0000:04:44.1500:04:44.85+00:00:232:5720.3
5CHRABAŁOWSKI Jarosław 351LENGOSHOP.PLWARSZAWAM30-493M 500:00:0100:04:50.5000:04:51.90+00:00:303:0119.9
6TABER Konrad 135ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM16-293M 600:00:0000:04:50.7500:04:50.95+00:00:303:0119.9
7ZAKOWICZ Paweł 162PIECHOTĄ PO SCHODACH - ŁÓDŹHALINÓWM30-494M 700:00:0000:04:52.2500:04:53.20+00:00:313:0319.7
8DZIĘGIELEWSKI Marek 147KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 800:00:0100:04:59.5000:05:00.55+00:00:393:0619.3
9WRÓBEL Marcin 140ŁÓDŹM30-495M 900:00:0100:05:07.6000:05:09.00+00:00:473:1218.7
10SZYMAŃSKI Filip 260KS MAKÓW BIEGAPUŁTUSKM16-294M 1000:00:0000:05:15.7000:05:16.65+00:00:553:1718.2
11TOMCZAK Marcin 174KOCI PAZURCIECHANÓWM30-496M 1100:00:0100:05:17.0000:05:18.30+00:00:563:1818.2
12GOLLNIK Adam 148ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-497M 1200:00:0100:05:20.3000:05:21.35+00:00:593:2018
13MALINOWSKI Łukasz 122NASIELSK BASZTA TEAMSTUDZIANKIM16-295M 1300:00:0100:05:23.9000:05:25.50+00:01:033:2217.8
14KUCIEJCZYK Henryk 119TEMPO MŁAWASZYDLOWOM50+2M 1400:00:0100:05:25.8500:05:27.45+00:01:053:2317.7
15KŁOSIŃSKI Rafał 152RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.DĘBE WIELKIEM30-498M 1500:00:0100:05:29.8500:05:31.30+00:01:093:2617.5
16KOLOMIEC Kristina 153WINNICAK16-291K 100:00:0000:05:32.0500:05:32.85+00:01:113:2717.3
17KIELAN Damian 116TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-296M 1600:00:0100:05:32.9000:05:34.80+00:01:123:2817.3
18ZALEWSKI Marcin 142INOBEPUŁTUSKM30-499M 1700:00:0200:05:34.4500:05:36.45+00:01:133:2817.2
19KOMENDA Lech 117KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4910M 1800:00:0200:05:41.5500:05:43.85+00:01:213:3316.9
20LUCHITSKIY Aleksandr 262M16-297M 1900:00:0100:05:41.7500:05:43.70+00:01:213:3316.8
21RUCHLEWICZ Natalia 127SZTUMK16-292K 200:00:0100:05:45.4500:05:47.00+00:01:243:3616.6
22KAMIŃSKI Wiesław 113NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM50+3M 2000:00:0400:05:47.3500:05:51.70+00:01:263:3616.6
23SZARSZEWSKI Marcin 252NASIELSK BASZTA TEAMNOWE PIEŚCIROGIM30-4911M 2100:00:0200:05:47.6500:05:49.90+00:01:273:3616.6
24BONISŁAWSKA Kamila 146GZYK16-293K 300:00:0100:05:48.4500:05:49.50+00:01:273:3716.6
25STANISZ Wiktor 264PUŁTUSKM16-298M 2200:00:0100:05:52.1000:05:53.25+00:01:313:4016.4
26STANISZ Adrian 265PUŁTUSKM16-299M 2300:00:0100:05:52.9000:05:54.50+00:01:323:4016.3
27SARZAŁA Dariusz 160KOCI PAZURPUŁTUSKM50+4M 2400:00:0200:05:53.7000:05:55.90+00:01:333:4016.3
28SADOWSKI Krzysztof 130WARSZAWAM50+5M 2500:00:0200:05:59.1000:06:02.00+00:01:383:4516
29ŚWIERCZ Andrzej 363KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM50+6M 2600:00:0100:06:06.2000:06:08.10+00:01:453:4915.7
30KARASIEWICZ Paweł 114LIDER WINNICAWINNICAM16-2910M 2700:00:0400:06:06.6000:06:11.25+00:01:463:4915.7
31ŚRUTKOWSKI Sylwester 133SZTUMM16-2911M 2800:00:0200:06:08.3500:06:10.45+00:01:473:5015.7
32MIĘTEK Jarosław 124SEROCKM50+7M 2900:00:0200:06:09.1000:06:11.65+00:01:483:5015.6
33SALWIN Sławomir 131WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM50+8M 3000:00:0200:06:13.1000:06:15.65+00:01:523:5315.4
34ŚWIERCZYŃSKI Jakub 177DĘBE WIELKIEM16-2912M 3100:00:0100:06:13.2000:06:14.30+00:01:523:5315.4
35ROSIŃSKA Barbara 126STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKK50+1K 400:00:0100:06:17.9500:06:19.60+00:01:573:5615.2
36PIOTROWSKI Artur 157NASIELSK BASZTATEAMNASIELSKM30-4912M 3200:00:0400:06:19.2000:06:24.15+00:01:583:5715.2
37KWIATKOWSKA Renata 120KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK50+2K 500:00:0200:06:20.3000:06:22.50+00:01:593:5715.2
38TABER Jerzy 364ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM50+9M 3300:00:0100:06:21.3000:06:23.00+00:02:003:5815.1
39SAVA Oleksandr 132TERNOPOLM30-4913M 3400:00:0100:06:21.4500:06:23.40+00:02:003:5815.1
40TRUSZKOWSKA Marta 136WARSZAWAK30-491K 600:00:0200:06:21.4500:06:23.70+00:02:003:5815.1
41SKRZYNSKI Adam 254NARUSZEWOM16-2913M 3500:00:0400:06:23.2500:06:27.90+00:02:023:5915
42OLEKSII Pohrebniak 156LWOWM30-4914M 3600:00:0300:06:29.2500:06:32.65+00:02:084:0314.8
43MUZYKA Marek 357WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM30-4915M 3700:00:0200:06:32.4500:06:35.15+00:02:114:0514.7
44GAJEWSKI Mariusz 105PUŁTUSKM30-4916M 3800:00:0400:06:32.6500:06:36.75+00:02:124:0514.7
45KAMIŃSKA Patrycja 258BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOLSZEWO BORKIK16-294K 700:00:0100:06:44.2500:06:45.40+00:02:234:1214.3
46WRÓBEL Natalia 139ŁÓDŹK30-492K 800:00:0200:06:46.1500:06:48.65+00:02:254:1314.2
47BALCERZAK Paweł 100PUŁTUSKM30-4917M 3900:00:0500:06:49.5500:06:55.40+00:02:294:1614
48GŁOWACKI Andrzej 107MŁODY VS STARYLEGIONOWOM30-4918M 4000:00:0200:06:54.9500:06:57.50+00:02:344:1913.9
49GREGAJTYS Aleksandra 109PUŁTUSKK16-295K 900:00:0300:06:56.7500:06:59.85+00:02:364:2013.8
50GREGAJTYS Jacek 108PUŁTUSKM30-4919M 4100:00:0300:07:00.9500:07:04.05+00:02:404:2313.7
51WYSMYK Ada 141TOMASZÓW MAZOWIECKIK16-296K 1000:00:0200:07:03.7500:07:06.30+00:02:434:2513.6
52GOLLNIK Daria 149ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIK30-493K 1100:00:0300:07:05.5500:07:08.65+00:02:454:2513.6
53ZIELIŃSKA Dorota 143WARSZAWAK16-297K 1200:00:0300:07:06.1500:07:09.25+00:02:454:2613.5
54KLOS Barbara 151SEROCKK50+3K 1300:00:0300:07:08.9000:07:12.30+00:02:484:2813.4
55ROSA Elżbieta 159BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZK50+4K 1400:00:0300:07:10.8000:07:14.35+00:02:504:2913.4
56MACIOŁEK Szymon 121YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM30-4920M 4200:00:0600:07:11.4500:07:17.80+00:02:504:2913.4
57JANKOWSKA Agnieszka 111NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-494K 1500:00:0500:07:13.3500:07:18.90+00:02:524:3013.3
58KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 178NASIELSKM30-4921M 4300:00:0400:07:14.7000:07:19.05+00:02:544:3113.2
59BORKOWSKI Jacek 101WARSZAWAM30-4922M 4400:00:0300:07:21.9000:07:25.45+00:03:014:3613
60ROSA Leszek 158BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM50+10M 4500:00:0300:07:32.4000:07:36.30+00:03:114:4312.7
61CZYŻ Dominik 103GRUPA BIEGOWA CHTMOSEROCKM30-4923M 4600:00:0500:07:36.2500:07:41.85+00:03:154:4512.6
62GRZYBOWSKI Mikołaj 110PUŁTUSKM50+11M 4700:00:0300:07:36.5500:07:40.45+00:03:164:4512.6
63KARŁOWICZ Aleksandra 115ZATORYK16-298K 1600:00:0400:07:39.1500:07:43.80+00:03:184:4612.5
64BARANOWSKA Marta 145LESZCZYDÓŁ NOWINYK30-495K 1700:00:0500:07:48.0000:07:53.90+00:03:274:5212.3
65WITKOWSKI Łukasz 138NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4924M 4800:00:0500:07:49.9000:07:55.50+00:03:294:5312.3
66WITKOWSKA Eliza 137NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-496K 1800:00:0400:07:50.5000:07:55.30+00:03:304:5412.2
67KOWALCZYK Ewelina 154LIDER WINNICAWINNICAK16-299K 1900:00:0500:07:50.5000:07:56.40+00:03:304:5412.2
68SZYMAŃSKI Janusz 263PUŁTUSKM30-4925M 4900:00:0400:07:58.8000:08:02.95+00:03:384:5812.1
69RUCIŃSKA Jolanta 128NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-497K 2000:00:0400:08:16.3500:08:20.80+00:03:555:1011.6
70JAROS Arkadiusz 112RUN VEGANBRWINÓWM50+12M 5000:00:0300:08:16.7000:08:20.50+00:03:565:1011.6
71CZARNOTA Paweł 251LEGIONOWOM30-4926M 5100:00:0300:08:25.0500:08:28.15+00:04:045:1511.4
72KRZYCZKOWSKA Sylwia 176NASIELSKK30-498K 2100:00:0500:08:26.9000:08:32.50+00:04:065:1611.4
73CZARNOTA Dorota 102BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK30-499K 2200:00:0300:08:27.5500:08:30.65+00:04:075:1611.4
74WOJCIECHOWSKA Wioletta 161NOWY DWÓR MAZOWIECKIK50+5K 2300:00:0200:08:31.1000:08:33.70+00:04:105:1911.3
75RUCIŃSKI Jarosław 129NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4927M 5200:00:0500:08:40.1500:08:45.40+00:04:195:2511.1
76KAMIŃSKA Ewa 257OLSZEWO BORKIK30-4910K 2400:00:0200:08:41.6500:08:44.45+00:04:215:2611
77GŁOWACKA Aleksandra 106MŁODY VS STARYLEGIONOWOK30-4911K 2500:00:0400:09:09.5500:09:13.65+00:04:495:4310.5
78SZCZĘSNY Adam 256PUŁTUSKM16-2914M 5300:00:0500:09:38.3500:09:43.50+00:05:176:0110
79MAŃKOWSKA Paulina 253PUŁTUSKK16-2910K 2600:00:0400:09:39.0000:09:43.65+00:05:186:019.9
Znaleziono 79 wynik(ów)