PFB 2019 :: BIEG WOKÓŁ NAJDŁUŻSZEGO RYNKU W EUROPIE

Organizator:
Stowarzyszenie Pultovia
Data:
2019-05-03
Miejsce:
Pułtusk
Dystans:
1.6 km
Zgłoszonych:
120
Wystartowało:
79
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
79
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | M16-29 | K16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MARYNICZ Witalii 123OSTROW WLKPM30-491M 100:00:0000:04:20.5000:04:21.15 2:4322,1
2OBUCHOWSKI Oleksii 125WINNICAM16-291M 200:00:0100:04:20.7000:04:21.75+00:00:002:4222,2
3DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKARZEKUŃM30-492M 300:00:0000:04:27.1500:04:28.00+00:00:062:4721,5
4ŚWIERCZYŃSKI Norbert 134RaceFighter GOSIR Dębe WLK.DĘBE WIELKIEM16-292M 400:00:0000:04:44.1500:04:44.85+00:00:232:5720,3
5CHRABAŁOWSKI Jarosław 351Lengoshop.plWARSZAWAM30-493M 500:00:0100:04:50.5000:04:51.90+00:00:303:0119,9
6TABER Konrad 135Active Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM16-293M 600:00:0000:04:50.7500:04:50.95+00:00:303:0119,9
7ZAKOWICZ Paweł 162Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWM30-494M 700:00:0000:04:52.2500:04:53.20+00:00:313:0319,7
8DZIĘGIELEWSKI Marek 147KB im.P.Sękowskiego w PłońskuDŁUŻNIEWOM50+1M 800:00:0100:04:59.5000:05:00.55+00:00:393:0619,3
9WRÓBEL Marcin 140ŁÓDŹM30-495M 900:00:0100:05:07.6000:05:09.00+00:00:473:1218,7
10SZYMAŃSKI Filip 260KS Maków BiegaPUŁTUSKM16-294M 1000:00:0000:05:15.7000:05:16.65+00:00:553:1718,2
11TOMCZAK Marcin 174Koci PazurCIECHANÓWM30-496M 1100:00:0100:05:17.0000:05:18.30+00:00:563:1818,2
12GOLLNIK Adam 148RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-497M 1200:00:0100:05:20.3000:05:21.35+00:00:593:2018,0
13MALINOWSKI Łukasz 122Nasielsk Baszta TeamSTUDZIANKIM16-295M 1300:00:0100:05:23.9000:05:25.50+00:01:033:2217,8
14KUCIEJCZYK Henryk 119Tempo MławaSZYDLOWOM50+2M 1400:00:0100:05:25.8500:05:27.45+00:01:053:2317,7
15KŁOSIŃSKI Rafał 152RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.DĘBE WIELKIEM30-498M 1500:00:0100:05:29.8500:05:31.30+00:01:093:2617,5
16KIELAN Damian 116TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-296M 1600:00:0100:05:32.9000:05:34.80+00:01:123:2817,3
17ZALEWSKI Marcin 142INOBEPUŁTUSKM30-499M 1700:00:0200:05:34.4500:05:36.45+00:01:133:2817,2
18KOMENDA Lech 117KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM30-4910M 1800:00:0200:05:41.5500:05:43.85+00:01:213:3316,9
19LUCHITSKIY Aleksandr 262M16-297M 1900:00:0100:05:41.7500:05:43.70+00:01:213:3316,8
20KAMIŃSKI Wiesław 113NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM50+3M 2000:00:0400:05:47.3500:05:51.70+00:01:263:3616,6
21SZARSZEWSKI Marcin 252Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIM30-4911M 2100:00:0200:05:47.6500:05:49.90+00:01:273:3616,6
22STANISZ Wiktor 264PUŁTUSKM16-298M 2200:00:0100:05:52.1000:05:53.25+00:01:313:4016,4
23STANISZ Adrian 265PUŁTUSKM16-299M 2300:00:0100:05:52.9000:05:54.50+00:01:323:4016,3
24SARZAŁA Dariusz 160Koci PazurPUŁTUSKM50+4M 2400:00:0200:05:53.7000:05:55.90+00:01:333:4016,3
25SADOWSKI Krzysztof 130WARSZAWAM50+5M 2500:00:0200:05:59.1000:06:02.00+00:01:383:4516,0
26ŚWIERCZ Andrzej 363KB Im. Piotra SękowskiegoPŁOŃSKM50+6M 2600:00:0100:06:06.2000:06:08.10+00:01:453:4915,7
27KARASIEWICZ Paweł 114Lider WinnicaWINNICAM16-2910M 2700:00:0400:06:06.6000:06:11.25+00:01:463:4915,7
28ŚRUTKOWSKI Sylwester 133SZTUMM16-2911M 2800:00:0200:06:08.3500:06:10.45+00:01:473:5015,7
29MIĘTEK Jarosław 124SEROCKM50+7M 2900:00:0200:06:09.1000:06:11.65+00:01:483:5015,6
30SALWIN Sławomir 131Wieliszew Heron TeamWIELISZEWM50+8M 3000:00:0200:06:13.1000:06:15.65+00:01:523:5315,4
31ŚWIERCZYŃSKI Jakub 177DĘBE WIELKIEM16-2912M 3100:00:0100:06:13.2000:06:14.30+00:01:523:5315,4
32PIOTROWSKI Artur 157NASIELSK BASZTATEAMNASIELSKM30-4912M 3200:00:0400:06:19.2000:06:24.15+00:01:583:5715,2
33TABER Jerzy 364Active Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM50+9M 3300:00:0100:06:21.3000:06:23.00+00:02:003:5815,1
34SAVA Oleksandr 132TERNOPOLM30-4913M 3400:00:0100:06:21.4500:06:23.40+00:02:003:5815,1
35SKRZYNSKI Adam 254NARUSZEWOM16-2913M 3500:00:0400:06:23.2500:06:27.90+00:02:023:5915,0
36OLEKSII Pohrebniak 156LWOWM30-4914M 3600:00:0300:06:29.2500:06:32.65+00:02:084:0314,8
37MUZYKA Marek 357Wieliszew Heron TeamWIELISZEWM30-4915M 3700:00:0200:06:32.4500:06:35.15+00:02:114:0514,7
38GAJEWSKI Mariusz 105PUŁTUSKM30-4916M 3800:00:0400:06:32.6500:06:36.75+00:02:124:0514,7
39BALCERZAK Paweł 100PUŁTUSKM30-4917M 3900:00:0500:06:49.5500:06:55.40+00:02:294:1614,0
40GŁOWACKI Andrzej 107Młody vs StaryLEGIONOWOM30-4918M 4000:00:0200:06:54.9500:06:57.50+00:02:344:1913,9
41GREGAJTYS Jacek 108PUŁTUSKM30-4919M 4100:00:0300:07:00.9500:07:04.05+00:02:404:2313,7
42MACIOŁEK Szymon 121Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM30-4920M 4200:00:0600:07:11.4500:07:17.80+00:02:504:2913,4
43KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 178NASIELSKM30-4921M 4300:00:0400:07:14.7000:07:19.05+00:02:544:3113,2
44BORKOWSKI Jacek 101WARSZAWAM30-4922M 4400:00:0300:07:21.9000:07:25.45+00:03:014:3613,0
45ROSA Leszek 158Bóbr TłuszczTŁUSZCZM50+10M 4500:00:0300:07:32.4000:07:36.30+00:03:114:4312,7
46CZYŻ Dominik 103Grupa Biegowa CHTMOSEROCKM30-4923M 4600:00:0500:07:36.2500:07:41.85+00:03:154:4512,6
47GRZYBOWSKI Mikołaj 110PUŁTUSKM50+11M 4700:00:0300:07:36.5500:07:40.45+00:03:164:4512,6
48WITKOWSKI Łukasz 138Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM30-4924M 4800:00:0500:07:49.9000:07:55.50+00:03:294:5312,3
49SZYMAŃSKI Janusz 263PUŁTUSKM30-4925M 4900:00:0400:07:58.8000:08:02.95+00:03:384:5812,1
50JAROS Arkadiusz 112Run VeganBRWINÓWM50+12M 5000:00:0300:08:16.7000:08:20.50+00:03:565:1011,6
51CZARNOTA Paweł 251LEGIONOWOM30-4926M 5100:00:0300:08:25.0500:08:28.15+00:04:045:1511,4
52RUCIŃSKI Jarosław 129Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM30-4927M 5200:00:0500:08:40.1500:08:45.40+00:04:195:2511,1
53SZCZĘSNY Adam 256PUŁTUSKM16-2914M 5300:00:0500:09:38.3500:09:43.50+00:05:176:0110,0
Znaleziono 53 wynik(ów)