PFB 2019 :: BIEG WOKÓŁ NAJDŁUŻSZEGO RYNKU W EUROPIE

Organizator:
Stowarzyszenie Pultovia
Data:
2019-05-03
Miejsce:
Pułtusk
Dystans:
1.6 km
Zgłoszonych:
120
Wystartowało:
79
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
79
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | M16-29 | K16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MARYNICZ Witalii 123OSTROW WLKPM30-491M 100:00:0000:04:20.5000:04:21.15 2:4322.1
2DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKARZEKUŃM30-492M 300:00:0000:04:27.1500:04:28.00+00:00:062:4721.5
3CHRABAŁOWSKI Jarosław 351Lengoshop.plWARSZAWAM30-493M 500:00:0100:04:50.5000:04:51.90+00:00:303:0119.9
4ZAKOWICZ Paweł 162Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWM30-494M 700:00:0000:04:52.2500:04:53.20+00:00:313:0319.7
5WRÓBEL Marcin 140ŁÓDŹM30-495M 900:00:0100:05:07.6000:05:09.00+00:00:473:1218.7
6TOMCZAK Marcin 174Koci PazurCIECHANÓWM30-496M 1100:00:0100:05:17.0000:05:18.30+00:00:563:1818.2
7GOLLNIK Adam 148RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-497M 1200:00:0100:05:20.3000:05:21.35+00:00:593:2018
8KŁOSIŃSKI Rafał 152RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.DĘBE WIELKIEM30-498M 1500:00:0100:05:29.8500:05:31.30+00:01:093:2617.5
9ZALEWSKI Marcin 142INOBEPUŁTUSKM30-499M 1700:00:0200:05:34.4500:05:36.45+00:01:133:2817.2
10KOMENDA Lech 117KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM30-4910M 1800:00:0200:05:41.5500:05:43.85+00:01:213:3316.9
11SZARSZEWSKI Marcin 252Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIM30-4911M 2100:00:0200:05:47.6500:05:49.90+00:01:273:3616.6
12PIOTROWSKI Artur 157NASIELSK BASZTATEAMNASIELSKM30-4912M 3200:00:0400:06:19.2000:06:24.15+00:01:583:5715.2
13SAVA Oleksandr 132TERNOPOLM30-4913M 3400:00:0100:06:21.4500:06:23.40+00:02:003:5815.1
14OLEKSII Pohrebniak 156LWOWM30-4914M 3600:00:0300:06:29.2500:06:32.65+00:02:084:0314.8
15MUZYKA Marek 357Wieliszew Heron TeamWIELISZEWM30-4915M 3700:00:0200:06:32.4500:06:35.15+00:02:114:0514.7
16GAJEWSKI Mariusz 105PUŁTUSKM30-4916M 3800:00:0400:06:32.6500:06:36.75+00:02:124:0514.7
17BALCERZAK Paweł 100PUŁTUSKM30-4917M 3900:00:0500:06:49.5500:06:55.40+00:02:294:1614
18GŁOWACKI Andrzej 107Młody vs StaryLEGIONOWOM30-4918M 4000:00:0200:06:54.9500:06:57.50+00:02:344:1913.9
19GREGAJTYS Jacek 108PUŁTUSKM30-4919M 4100:00:0300:07:00.9500:07:04.05+00:02:404:2313.7
20MACIOŁEK Szymon 121Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM30-4920M 4200:00:0600:07:11.4500:07:17.80+00:02:504:2913.4
21KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 178NASIELSKM30-4921M 4300:00:0400:07:14.7000:07:19.05+00:02:544:3113.2
22BORKOWSKI Jacek 101WARSZAWAM30-4922M 4400:00:0300:07:21.9000:07:25.45+00:03:014:3613
23CZYŻ Dominik 103Grupa Biegowa CHTMOSEROCKM30-4923M 4600:00:0500:07:36.2500:07:41.85+00:03:154:4512.6
24WITKOWSKI Łukasz 138Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM30-4924M 4800:00:0500:07:49.9000:07:55.50+00:03:294:5312.3
25SZYMAŃSKI Janusz 263PUŁTUSKM30-4925M 4900:00:0400:07:58.8000:08:02.95+00:03:384:5812.1
26CZARNOTA Paweł 251LEGIONOWOM30-4926M 5100:00:0300:08:25.0500:08:28.15+00:04:045:1511.4
27RUCIŃSKI Jarosław 129Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM30-4927M 5200:00:0500:08:40.1500:08:45.40+00:04:195:2511.1
Znaleziono 27 wynik(ów)