PFB 2019 :: BURSZTYNOWY BIEG PO PUSZCZY BIAŁEJ

Organizator:
Stowarzyszenie Pultovia
Data:
2019-05-05
Miejsce:
Pułtusk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
136
Wystartowało:
85
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
85
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OBUCHOWSKI Oleksii 125WINNICAM16-291M 100:00:0200:31:29.2000:31:31.30 3:0819.1
2DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKARZEKUŃM30-491M 200:00:0100:33:27.3000:33:28.70+00:01:583:2017.9
3MARYNICZ Witalii 123OSTROW WLKPM30-492M 300:00:0100:34:13.9500:34:15.65+00:02:443:2517.5
4DZIĘGIELEWSKI Marek 147KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 400:00:0100:34:14.6000:34:16.25+00:02:453:2517.5
5TABER Konrad 135ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM16-292M 500:00:0100:34:30.3000:34:31.85+00:03:013:2717.4
6ZAKOWICZ Paweł 162PIECHOTĄ PO SCHODACH - ŁÓDŹHALINÓWM30-493M 600:00:0200:36:04.7500:36:07.65+00:04:353:3616.6
7ŚWIERCZYŃSKI Norbert 134RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.DĘBE WIELKIEM16-293M 700:00:0100:36:05.2000:36:06.85+00:04:363:3616.6
8KUCIEJCZYK Henryk 119TEMPO MŁAWASZYDLOWOM50+2M 800:00:0100:37:27.7500:37:29.65+00:05:583:4416
9CHRABAŁOWSKI Jarosław 351LENGOSHOP.PLWARSZAWAM30-494M 900:00:0200:37:38.0500:37:40.75+00:06:083:4515.9
10TOMCZAK Marcin 174KOCI PAZURCIECHANÓWM30-495M 1000:00:0200:38:10.6500:38:13.05+00:06:413:4915.7
11WRÓBEL Marcin 140ŁÓDŹM30-496M 1100:00:0200:39:18.0500:39:20.85+00:07:483:5515.3
12KŁOSIŃSKI Rafał 152RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.DĘBE WIELKIEM30-497M 1200:00:0400:40:09.8000:40:14.20+00:08:404:0114.9
13MALINOWSKI Łukasz 122NASIELSK BASZTA TEAMSTUDZIANKIM16-294M 1300:00:0200:40:23.2000:40:26.10+00:08:544:0214.9
14KUKLA Marcin 355RYSIK RUNNERSWARSZAWAM50+3M 1400:00:0200:40:24.3500:40:26.60+00:08:554:0214.9
15KOLOMIEC Kristina 153WINNICAK16-291K 100:00:0100:40:28.2500:40:29.90+00:08:594:0214.8
16RUCHLEWICZ Natalia 127SZTUMK16-292K 200:00:0200:40:42.1500:40:44.40+00:09:124:0414.7
17SMUGA Łukasz 344WARSZAWAM30-498M 1500:00:0300:41:27.4000:41:30.50+00:09:584:0814.5
18SARZAŁA Dariusz 160KOCI PAZURPUŁTUSKM50+4M 1600:00:0100:41:53.2000:41:54.90+00:10:244:1114.3
19ZALEWSKI Marcin 142INOBEPUŁTUSKM30-499M 1700:00:0300:41:59.4500:42:02.55+00:10:304:1114.3
20BONISŁAWSKA Kamila 146GZYK16-293K 300:00:0100:42:09.8000:42:11.60+00:10:404:1314.2
21KOMENDA Lech 117KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4910M 1800:00:0300:43:05.1000:43:08.10+00:11:354:1813.9
22ŚWIERCZ Andrzej 363KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM50+5M 1900:00:0300:43:24.1000:43:27.50+00:11:544:2013.8
23GOLLNIK Adam 148ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-4911M 2000:00:0400:43:39.6500:43:43.70+00:12:104:2113.7
24TABER Jerzy 364ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM50+6M 2100:00:0100:43:40.1500:43:41.95+00:12:104:2213.7
25ROSIŃSKA Barbara 126STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKK50+1K 400:00:0200:43:47.3500:43:49.85+00:12:184:2213.7
26DARKOWSKI Rafał 348WINNICAM30-4912M 2200:00:0400:44:03.8500:44:08.25+00:12:344:2413.6
27JAKUBOWSKI Dariusz 349WINNICAM30-4913M 2300:00:0400:44:07.2000:44:11.30+00:12:384:2413.6
28KARASIEWICZ Paweł 114LIDER WINNICAWINNICAM16-295M 2400:00:0600:44:19.6500:44:25.65+00:12:504:2513.5
29KWIATKOWSKI Adam 346WYSZKÓWM30-4914M 2500:00:0500:44:32.3500:44:37.80+00:13:034:2713.5
30BUCZYŃSKI Rafał 342WARSZAWAM30-4915M 2600:00:0100:44:48.4500:44:50.40+00:13:194:2813.4
31GLINKA Karol 321PUŁTUSKM30-4916M 2700:00:0300:44:57.9000:45:01.40+00:13:284:2913.3
32DELUGA Magdalena 328KB WYSZKÓWWYSZKÓWK30-491K 500:00:0200:45:00.6000:45:03.00+00:13:314:3013.3
33TRUSZKOWSKA Marta 136WARSZAWAK30-492K 600:00:0200:45:13.4500:45:16.00+00:13:444:3113.3
34KWIATKOWSKA Renata 120KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK50+2K 700:00:0200:45:34.1000:45:36.40+00:14:044:3313.2
35ŚRUTKOWSKI Sylwester 133SZTUMM16-296M 2800:00:0500:45:38.4000:45:44.15+00:14:094:3313.1
36KIELAN Damian 116TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-297M 2900:00:0400:46:00.6500:46:05.60+00:14:314:3613
37KAMIŃSKI Wiesław 113NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM50+7M 3000:00:0900:46:12.2500:46:21.90+00:14:434:3713
38OLEKSII Pohrebniak 156LWOWM30-4917M 3100:00:0500:46:42.6000:46:47.70+00:15:134:4012.8
39BRALEWSKI Tomasz 347WYSZKÓWM30-4918M 3200:00:0200:46:59.6000:47:02.30+00:15:304:4212.8
40WRONIAK Paweł 327AGD WRONIAKSEROCKM30-4919M 3300:00:0500:47:04.7500:47:10.15+00:15:354:4212.7
41KRAJEWSKA Klaudia 377LEGIONOWOK16-294K 800:00:0200:47:05.7000:47:08.20+00:15:364:4212.7
42SAVA Oleksandr 132TERNOPOLM30-4920M 3400:00:0300:47:13.3000:47:16.60+00:15:444:4312.7
43ROSA Elżbieta 159BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZK50+3K 900:00:0300:47:14.1500:47:18.00+00:15:444:4312.7
44JANCZAK Adrian 329WYSZKÓWM30-4921M 3500:00:0600:47:38.3500:47:44.35+00:16:094:4512.6
45SADOWSKI Krzysztof 130WARSZAWAM50+8M 3600:00:0500:47:40.6500:47:46.40+00:16:114:4612.6
46GŁOWACKI Andrzej 107MŁODY VS STARYLEGIONOWOM30-4922M 3700:00:0700:47:42.8000:47:50.40+00:16:134:4612.6
47WRÓBEL Natalia 139ŁÓDŹK30-493K 1000:00:0500:48:09.8500:48:14.85+00:16:404:4812.5
48PIOTROWSKI Artur 157NASIELSK BASZTATEAMNASIELSKM30-4923M 3800:00:1000:48:10.6000:48:21.35+00:16:414:4912.5
49ŚWIDERSKI Mateusz 326PUŁTUSKM16-298M 3900:00:0700:48:24.7500:48:31.95+00:16:554:5012.4
50UCHROŃSKA Marzena 332LEŚNIEWOK30-494K 1100:00:0300:48:26.3000:48:29.30+00:16:574:5012.4
51LEONARSKA Małgorzata 343WARSZAWAK30-495K 1200:00:0700:48:29.5000:48:36.70+00:17:004:5012.4
52KLOS Barbara 151SEROCKK50+4K 1300:00:0400:48:36.7000:48:41.15+00:17:074:5112.3
53SALWIN Sławomir 131WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM50+9M 4000:00:0700:49:04.0000:49:11.30+00:17:344:5412.2
54UCHROŃSKI Grzegorz 333LEŚNIEWOM30-4924M 4100:00:0300:49:08.9000:49:12.45+00:17:394:5412.2
55GRZĄDZIEL Paweł 150WARSZAWAM50+10M 4200:00:0400:49:23.0500:49:27.10+00:17:534:5612.1
56GAJEWSKI Mariusz 105PUŁTUSKM30-4925M 4300:00:0800:50:13.1000:50:21.10+00:18:435:0111.9
57TURCZYŃSKA Monika 341LECZO TEAMWARSZAWAK30-496K 1400:00:0300:50:28.4000:50:32.10+00:18:595:0211.9
58KRAJEWSKI Przemysław 350WARSZAWAM30-4926M 4400:00:0300:50:28.8000:50:32.40+00:18:595:0211.9
59PRZYBYLSKI Wojciech 339WARSZAWAM30-4927M 4500:00:0300:50:50.2000:50:53.60+00:19:215:0511.8
60KARCZEWSKA Iwona 323LEŚNIEWOK30-497K 1500:00:0200:51:08.7000:51:11.65+00:19:395:0611.7
61KWIATKOWSKA Ilona 345WYSZKÓWK30-498K 1600:00:0500:51:19.4000:51:24.40+00:19:505:0711.7
62CZARNOTA Dorota 102BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK30-499K 1700:00:0400:51:31.3000:51:35.80+00:20:025:0911.6
63ŚWIERCZYŃSKI Jakub 177DĘBE WIELKIEM16-299M 4600:00:0700:51:36.1500:51:43.30+00:20:065:0911.6
64JAKUBCZYK Edyta 322PUŁTUSKK30-4910K 1800:00:0700:51:41.4000:51:48.80+00:20:125:1011.6
65BALCERZAK Paweł 100PUŁTUSKM30-4928M 4700:00:0500:52:23.2500:52:28.55+00:20:545:1411.5
66JANKOWSKA Agnieszka 111NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4911K 1900:00:0800:52:34.0500:52:42.20+00:21:045:1511.4
67SOCHA Dominika 331NOWY DWÓR MAZOWIECKIK30-4912K 2000:00:0400:52:41.1500:52:45.50+00:21:115:1611.4
68HULANICKI Andrzej 337GOGGLE TEAMWARSZAWAM50+11M 4800:00:0500:52:47.7500:52:53.60+00:21:185:1611.4
69GOLLNIK Daria 149ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIK30-4913K 2100:00:0400:52:49.0000:52:53.75+00:21:195:1611.4
70WYSMYK Ada 141TOMASZÓW MAZOWIECKIK16-295K 2200:00:0500:52:55.4000:53:00.95+00:21:265:1711.3
71CZYŻ Dominik 103GRUPA BIEGOWA CHTMOSEROCKM30-4929M 4900:00:0800:53:39.3500:53:48.05+00:22:105:2211.2
72GRZYBOWSKI Mikołaj 110PUŁTUSKM50+12M 5000:00:0600:54:05.6000:54:12.50+00:22:365:2411.1
73KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 178NASIELSKM30-4930M 5100:00:0900:54:28.3000:54:37.70+00:22:595:2611
74WITKOWSKA Eliza 137NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4914K 2300:00:0800:54:29.1000:54:37.25+00:22:595:2611
75BORKOWSKI Jacek 101WARSZAWAM30-4931M 5200:00:0600:55:19.3000:55:25.85+00:23:505:3110.8
76MARSZAŁ Iwona 325BESTIE OCR LEGIONOWONOWY DWÓR MAZOWIECKIK30-4915K 2400:00:0400:57:00.3500:57:05.30+00:25:315:4210.5
77HULANICKA Irina 335GOGGLE TEAMWARSZAWAK50+5K 2500:00:0500:57:04.6000:57:10.15+00:25:355:4210.5
78KARŁOWICZ Aleksandra 115ZATORYK16-296K 2600:00:0800:57:19.4000:57:27.50+00:25:505:4310.5
79JAROS Arkadiusz 112RUN VEGANBRWINÓWM50+13M 5300:00:0600:58:34.2000:58:40.70+00:27:055:5110.2
80ROSA Leszek 158BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM50+14M 5400:00:0700:58:57.4000:59:04.80+00:27:285:5310.2
81BARANOWSKA Marta 145LESZCZYDÓŁ NOWINYK30-4916K 2700:00:0600:59:57.7501:00:04.40+00:28:285:5910
82GŁOWACKA Aleksandra 106MŁODY VS STARYLEGIONOWOK30-4917K 2800:00:0601:01:49.2501:01:55.45+00:30:206:109.7
83KRĘŻOŁEK Paweł 324PUŁTUSKM30-4932M 5500:00:0701:05:03.5001:05:10.90+00:33:346:309.2
84RUCIŃSKA Jolanta 128NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-4918K 2900:00:0901:09:10.0001:09:19.25+00:37:406:558.7
85RUCIŃSKI Jarosław 129NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4933M 5600:00:0901:09:10.4001:09:19.40+00:37:416:558.7
Znaleziono 85 wynik(ów)