PFB 2019 :: BURSZTYNOWY BIEG PO PUSZCZY BIAŁEJ

Organizator:
Stowarzyszenie Pultovia
Data:
2019-05-05
Miejsce:
Pułtusk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
136
Wystartowało:
85
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
85
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OBUCHOWSKI Oleksii 125WINNICAM16-291M 100:00:0200:31:29.2000:31:31.30 3:0819.1
2DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKARZEKUŃM30-491M 200:00:0100:33:27.3000:33:28.70+00:01:583:2017.9
3MARYNICZ Witalii 123OSTROW WLKPM30-492M 300:00:0100:34:13.9500:34:15.65+00:02:443:2517.5
4DZIĘGIELEWSKI Marek 147KB im.P.Sękowskiego w PłońskuDŁUŻNIEWOM50+1M 400:00:0100:34:14.6000:34:16.25+00:02:453:2517.5
5TABER Konrad 135Active Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM16-292M 500:00:0100:34:30.3000:34:31.85+00:03:013:2717.4
6ZAKOWICZ Paweł 162Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWM30-493M 600:00:0200:36:04.7500:36:07.65+00:04:353:3616.6
7ŚWIERCZYŃSKI Norbert 134RaceFighter GOSIR Dębe WLK.DĘBE WIELKIEM16-293M 700:00:0100:36:05.2000:36:06.85+00:04:363:3616.6
8KUCIEJCZYK Henryk 119Tempo MławaSZYDLOWOM50+2M 800:00:0100:37:27.7500:37:29.65+00:05:583:4416
9CHRABAŁOWSKI Jarosław 351Lengoshop.plWARSZAWAM30-494M 900:00:0200:37:38.0500:37:40.75+00:06:083:4515.9
10TOMCZAK Marcin 174Koci PazurCIECHANÓWM30-495M 1000:00:0200:38:10.6500:38:13.05+00:06:413:4915.7
11WRÓBEL Marcin 140ŁÓDŹM30-496M 1100:00:0200:39:18.0500:39:20.85+00:07:483:5515.3
12KŁOSIŃSKI Rafał 152RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.DĘBE WIELKIEM30-497M 1200:00:0400:40:09.8000:40:14.20+00:08:404:0114.9
13MALINOWSKI Łukasz 122Nasielsk Baszta TeamSTUDZIANKIM16-294M 1300:00:0200:40:23.2000:40:26.10+00:08:544:0214.9
14KUKLA Marcin 355Rysik RunnersWARSZAWAM50+3M 1400:00:0200:40:24.3500:40:26.60+00:08:554:0214.9
15SMUGA Łukasz 344WARSZAWAM30-498M 1500:00:0300:41:27.4000:41:30.50+00:09:584:0814.5
16SARZAŁA Dariusz 160Koci PazurPUŁTUSKM50+4M 1600:00:0100:41:53.2000:41:54.90+00:10:244:1114.3
17ZALEWSKI Marcin 142INOBEPUŁTUSKM30-499M 1700:00:0300:41:59.4500:42:02.55+00:10:304:1114.3
18KOMENDA Lech 117KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM30-4910M 1800:00:0300:43:05.1000:43:08.10+00:11:354:1813.9
19ŚWIERCZ Andrzej 363KB Im. Piotra SękowskiegoPŁOŃSKM50+5M 1900:00:0300:43:24.1000:43:27.50+00:11:544:2013.8
20GOLLNIK Adam 148RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-4911M 2000:00:0400:43:39.6500:43:43.70+00:12:104:2113.7
21TABER Jerzy 364Active Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM50+6M 2100:00:0100:43:40.1500:43:41.95+00:12:104:2213.7
22DARKOWSKI Rafał 348WINNICAM30-4912M 2200:00:0400:44:03.8500:44:08.25+00:12:344:2413.6
23JAKUBOWSKI Dariusz 349WINNICAM30-4913M 2300:00:0400:44:07.2000:44:11.30+00:12:384:2413.6
24KARASIEWICZ Paweł 114Lider WinnicaWINNICAM16-295M 2400:00:0600:44:19.6500:44:25.65+00:12:504:2513.5
25KWIATKOWSKI Adam 346WYSZKÓWM30-4914M 2500:00:0500:44:32.3500:44:37.80+00:13:034:2713.5
26BUCZYŃSKI Rafał 342WARSZAWAM30-4915M 2600:00:0100:44:48.4500:44:50.40+00:13:194:2813.4
27GLINKA Karol 321PUŁTUSKM30-4916M 2700:00:0300:44:57.9000:45:01.40+00:13:284:2913.3
28ŚRUTKOWSKI Sylwester 133SZTUMM16-296M 2800:00:0500:45:38.4000:45:44.15+00:14:094:3313.1
29KIELAN Damian 116TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-297M 2900:00:0400:46:00.6500:46:05.60+00:14:314:3613
30KAMIŃSKI Wiesław 113NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM50+7M 3000:00:0900:46:12.2500:46:21.90+00:14:434:3713
31OLEKSII Pohrebniak 156LWOWM30-4917M 3100:00:0500:46:42.6000:46:47.70+00:15:134:4012.8
32BRALEWSKI Tomasz 347WYSZKÓWM30-4918M 3200:00:0200:46:59.6000:47:02.30+00:15:304:4212.8
33WRONIAK Paweł 327AGD WRONIAKSEROCKM30-4919M 3300:00:0500:47:04.7500:47:10.15+00:15:354:4212.7
34SAVA Oleksandr 132TERNOPOLM30-4920M 3400:00:0300:47:13.3000:47:16.60+00:15:444:4312.7
35JANCZAK Adrian 329WYSZKÓWM30-4921M 3500:00:0600:47:38.3500:47:44.35+00:16:094:4512.6
36SADOWSKI Krzysztof 130WARSZAWAM50+8M 3600:00:0500:47:40.6500:47:46.40+00:16:114:4612.6
37GŁOWACKI Andrzej 107Młody vs StaryLEGIONOWOM30-4922M 3700:00:0700:47:42.8000:47:50.40+00:16:134:4612.6
38PIOTROWSKI Artur 157NASIELSK BASZTATEAMNASIELSKM30-4923M 3800:00:1000:48:10.6000:48:21.35+00:16:414:4912.5
39ŚWIDERSKI Mateusz 326PUŁTUSKM16-298M 3900:00:0700:48:24.7500:48:31.95+00:16:554:5012.4
40SALWIN Sławomir 131Wieliszew Heron TeamWIELISZEWM50+9M 4000:00:0700:49:04.0000:49:11.30+00:17:344:5412.2
41UCHROŃSKI Grzegorz 333LEŚNIEWOM30-4924M 4100:00:0300:49:08.9000:49:12.45+00:17:394:5412.2
42GRZĄDZIEL Paweł 150WARSZAWAM50+10M 4200:00:0400:49:23.0500:49:27.10+00:17:534:5612.1
43GAJEWSKI Mariusz 105PUŁTUSKM30-4925M 4300:00:0800:50:13.1000:50:21.10+00:18:435:0111.9
44KRAJEWSKI Przemysław 350WARSZAWAM30-4926M 4400:00:0300:50:28.8000:50:32.40+00:18:595:0211.9
45PRZYBYLSKI Wojciech 339WARSZAWAM30-4927M 4500:00:0300:50:50.2000:50:53.60+00:19:215:0511.8
46ŚWIERCZYŃSKI Jakub 177DĘBE WIELKIEM16-299M 4600:00:0700:51:36.1500:51:43.30+00:20:065:0911.6
47BALCERZAK Paweł 100PUŁTUSKM30-4928M 4700:00:0500:52:23.2500:52:28.55+00:20:545:1411.5
48HULANICKI Andrzej 337Goggle teamWARSZAWAM50+11M 4800:00:0500:52:47.7500:52:53.60+00:21:185:1611.4
49CZYŻ Dominik 103Grupa Biegowa CHTMOSEROCKM30-4929M 4900:00:0800:53:39.3500:53:48.05+00:22:105:2211.2
50GRZYBOWSKI Mikołaj 110PUŁTUSKM50+12M 5000:00:0600:54:05.6000:54:12.50+00:22:365:2411.1
51KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 178NASIELSKM30-4930M 5100:00:0900:54:28.3000:54:37.70+00:22:595:2611
52BORKOWSKI Jacek 101WARSZAWAM30-4931M 5200:00:0600:55:19.3000:55:25.85+00:23:505:3110.8
53JAROS Arkadiusz 112Run VeganBRWINÓWM50+13M 5300:00:0600:58:34.2000:58:40.70+00:27:055:5110.2
54ROSA Leszek 158Bóbr TłuszczTŁUSZCZM50+14M 5400:00:0700:58:57.4000:59:04.80+00:27:285:5310.2
55KRĘŻOŁEK Paweł 324PUŁTUSKM30-4932M 5500:00:0701:05:03.5001:05:10.90+00:33:346:309.2
56RUCIŃSKI Jarosław 129Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM30-4933M 5600:00:0901:09:10.4001:09:19.40+00:37:416:558.7
Znaleziono 56 wynik(ów)