PFB 2019 :: KLASYFIKACJA FESTIWALOWA

Organizator:
Stowarzyszenie Pultovia
Data:
2019-05-03
Miejsce:
Pułtusk
Dystans:
20 km
Zgłoszonych:
105
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
14
Ukończyło:
57
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MBieg wokół najdłuższego rynku w EuropieBieg Nocny śladami historii PułtuskaBieg Dwóch WyspBursztynowy Bieg Po Puszczy BiałejCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1OBUCHOWSKI Oleksii 125WINNICAM16-291M 100:04:20.7000:09:47.7500:15:23.6500:31:29.2001:01:01.30 3:0319.7
2DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKARZEKUŃM30-491M 200:04:27.1500:10:12.8500:16:25.0000:33:27.3001:04:32.30+00:03:313:1318.6
3MARYNICZ Witalii 123OSTROW WLKPM30-492M 300:04:20.5000:10:49.2000:16:58.4500:34:13.9501:06:22.10+00:05:203:1918.1
4TABER Konrad 135ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM16-292M 400:04:50.7500:10:57.7000:17:05.4500:34:30.3001:07:24.20+00:06:223:2217.8
5DZIĘGIELEWSKI Marek 147KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 500:04:59.5000:11:15.8000:17:18.6500:34:14.6001:07:48.55+00:06:473:2317.7
6ŚWIERCZYŃSKI Norbert 134RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.DĘBE WIELKIEM16-293M 600:04:44.1500:10:55.0000:17:15.1000:36:05.2001:08:59.45+00:07:583:2617.4
7ZAKOWICZ Paweł 162PIECHOTĄ PO SCHODACH - ŁÓDŹHALINÓWM30-493M 700:04:52.2500:11:28.6000:17:36.2000:36:04.7501:10:01.80+00:09:003:3017.1
8CHRABAŁOWSKI Jarosław 351LENGOSHOP.PLWARSZAWAM30-494M 800:04:50.5000:11:18.3500:17:35.6000:37:38.0501:11:22.50+00:10:213:3416.8
9KUCIEJCZYK Henryk 119TEMPO MŁAWASZYDLOWOM50+2M 900:05:25.8500:12:24.9500:18:44.3500:37:27.7501:14:02.90+00:13:013:4216.2
10TOMCZAK Marcin 174KOCI PAZURCIECHANÓWM30-495M 1000:05:17.0000:12:10.9500:18:51.6500:38:10.6501:14:30.25+00:13:283:4316.1
11WRÓBEL Marcin 140ŁÓDŹM30-496M 1100:05:07.6000:12:01.5500:19:12.3000:39:18.0501:15:39.50+00:14:383:4615.9
12MALINOWSKI Łukasz 122NASIELSK BASZTA TEAMSTUDZIANKIM16-294M 1200:05:23.9000:12:21.7500:19:33.5000:40:23.2001:17:42.35+00:16:413:5315.4
13KŁOSIŃSKI Rafał 152RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.DĘBE WIELKIEM30-497M 1300:05:29.8500:12:45.8000:19:58.2000:40:09.8001:18:23.65+00:17:223:5515.3
14KOLOMIEC Kristina 153WINNICAK16-291K 100:05:32.0500:12:55.9500:20:00.1000:40:28.2501:18:56.35+00:17:553:5615.2
15RUCHLEWICZ Natalia 127SZTUMK16-292K 200:05:45.4500:13:11.6000:20:07.1000:40:42.1501:19:46.30+00:18:453:5915
16ZALEWSKI Marcin 142INOBEPUŁTUSKM30-498M 1400:05:34.4500:12:57.1000:20:03.7500:41:59.4501:20:34.75+00:19:334:0114.9
17GOLLNIK Adam 148ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-499M 1500:05:20.3000:12:41.5500:19:46.9500:43:39.6501:21:28.45+00:20:274:0414.7
18SARZAŁA Dariusz 160KOCI PAZURPUŁTUSKM50+3M 1600:05:53.7000:13:51.1500:20:47.5000:41:53.2001:22:25.55+00:21:244:0714.6
19BONISŁAWSKA Kamila 146GZYK16-293K 300:05:48.4500:13:25.8000:21:03.7000:42:09.8001:22:27.75+00:21:264:0714.6
20KOMENDA Lech 117KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4910M 1700:05:41.5500:13:23.1500:21:12.1000:43:05.1001:23:21.90+00:22:204:1014.4
21ROSIŃSKA Barbara 126STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKK50+1K 400:06:17.9500:13:58.4000:21:43.9000:43:47.3501:25:47.60+00:24:464:1714
22ŚWIERCZ Andrzej 363KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM50+4M 1800:06:06.2000:14:35.3500:21:48.6500:43:24.1001:25:54.30+00:24:534:1714
23TABER Jerzy 364ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM50+5M 1900:06:21.3000:14:09.6500:22:00.4500:43:40.1501:26:11.55+00:25:104:1813.9
24KARASIEWICZ Paweł 114LIDER WINNICAWINNICAM16-295M 2000:06:06.6000:14:06.5500:21:42.8000:44:19.6501:26:15.60+00:25:144:1813.9
25KIELAN Damian 116TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-296M 2100:05:32.9000:14:52.6000:21:14.5000:46:00.6501:27:40.65+00:26:394:2313.7
26KAMIŃSKI Wiesław 113NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM50+6M 2200:05:47.3500:13:47.3500:22:03.0500:46:12.2501:27:50.00+00:26:484:2313.7
27TRUSZKOWSKA Marta 136WARSZAWAK30-491K 500:06:21.4500:14:21.5500:22:40.6500:45:13.4501:28:37.10+00:27:354:2513.5
28KWIATKOWSKA Renata 120KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK50+2K 600:06:20.3000:14:25.5000:22:43.2500:45:34.1001:29:03.15+00:28:014:2713.5
29ŚRUTKOWSKI Sylwester 133SZTUMM16-297M 2300:06:08.3500:14:22.6000:23:00.6500:45:38.4001:29:10.00+00:28:084:2713.5
30SADOWSKI Krzysztof 130WARSZAWAM50+7M 2400:05:59.1000:14:13.2500:23:02.0500:47:40.6501:30:55.05+00:29:534:3213.2
31PIOTROWSKI Artur 157NASIELSK BASZTATEAMNASIELSKM30-4911M 2500:06:19.2000:14:18.0000:22:30.8000:48:10.6001:31:18.60+00:30:174:3313.1
32OLEKSII Pohrebniak 156LWOWM30-4912M 2600:06:29.2500:15:00.4000:23:51.2000:46:42.6001:32:03.45+00:31:024:3613
33SAVA Oleksandr 132TERNOPOLM30-4913M 2700:06:21.4500:15:27.9000:23:51.0500:47:13.3001:32:53.70+00:31:524:3812.9
34SALWIN Sławomir 131WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM50+8M 2800:06:13.1000:14:54.1500:23:01.8500:49:04.0001:33:13.10+00:32:114:3912.9
35GŁOWACKI Andrzej 107MŁODY VS STARYLEGIONOWOM30-4914M 2900:06:54.9500:15:50.5500:23:31.4000:47:42.8001:33:59.70+00:32:584:4112.8
36WRÓBEL Natalia 139ŁÓDŹK30-492K 700:06:46.1500:15:12.6000:23:58.8000:48:09.8501:34:07.40+00:33:064:4212.8
37ROSA Elżbieta 159BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZK50+3K 800:07:10.8000:16:22.6500:24:37.7000:47:14.1501:35:25.30+00:34:244:4612.6
38KLOS Barbara 151SEROCKK50+4K 900:07:08.9000:16:20.6000:24:27.8500:48:36.7001:36:34.05+00:35:324:4912.4
39GAJEWSKI Mariusz 105PUŁTUSKM30-4915M 3000:06:32.6500:15:44.5500:24:15.2500:50:13.1001:36:45.55+00:35:444:5012.4
40ŚWIERCZYŃSKI Jakub 177DĘBE WIELKIEM16-298M 3100:06:13.2000:16:01.1000:24:08.4500:51:36.1501:37:58.90+00:36:574:5312.2
41BALCERZAK Paweł 100PUŁTUSKM30-4916M 3200:06:49.5500:16:14.4000:25:34.9500:52:23.2501:41:02.15+00:40:005:0311.9
42KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 178NASIELSKM30-4917M 3300:07:14.7000:15:27.1000:24:25.6500:54:28.3001:41:35.75+00:40:345:0411.8
43GOLLNIK Daria 149ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIK30-493K 1000:07:05.5500:16:28.7500:25:31.2500:52:49.0001:41:54.55+00:40:535:0511.8
44JANKOWSKA Agnieszka 111NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-494K 1100:07:13.3500:16:13.2500:25:57.8000:52:34.0501:41:58.45+00:40:575:0511.8
45WYSMYK Ada 141TOMASZÓW MAZOWIECKIK16-294K 1200:07:03.7500:18:22.9000:25:33.3500:52:55.4001:43:55.40+00:42:545:1111.5
46CZYŻ Dominik 103GRUPA BIEGOWA CHTMOSEROCKM30-4918M 3400:07:36.2500:17:03.0000:26:02.6500:53:39.3501:44:21.25+00:43:195:1311.5
47GRZYBOWSKI Mikołaj 110PUŁTUSKM50+9M 3500:07:36.5500:17:58.5500:27:04.1000:54:05.6001:46:44.80+00:45:435:2011.2
48BORKOWSKI Jacek 101WARSZAWAM30-4919M 3600:07:21.9000:17:18.1500:27:18.7500:55:19.3001:47:18.10+00:46:165:2111.2
49CZARNOTA Dorota 102BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK30-495K 1300:08:27.5500:21:56.6500:25:59.0500:51:31.3001:47:54.55+00:46:535:2311.1
50WITKOWSKA Eliza 137NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-496K 1400:07:50.5000:18:33.9500:27:49.3500:54:29.1001:48:42.90+00:47:415:2611
51KARŁOWICZ Aleksandra 115ZATORYK16-295K 1500:07:39.1500:17:58.1500:28:16.2500:57:19.4001:51:12.95+00:50:115:3310.8
52ROSA Leszek 158BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM50+10M 3700:07:32.4000:17:34.8000:27:14.3000:58:57.4001:51:18.90+00:50:175:3310.8
53JAROS Arkadiusz 112RUN VEGANBRWINÓWM50+11M 3800:08:16.7000:18:46.9000:29:18.3000:58:34.2001:54:56.10+00:53:545:4410.4
54BARANOWSKA Marta 145LESZCZYDÓŁ NOWINYK30-497K 1600:07:48.0000:18:14.7500:29:53.9000:59:57.7501:55:54.40+00:54:535:4710.4
55GŁOWACKA Aleksandra 106MŁODY VS STARYLEGIONOWOK30-498K 1700:09:09.5500:20:29.3500:31:55.5501:01:49.2502:03:23.70+01:02:226:109.7
56RUCIŃSKA Jolanta 128NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-499K 1800:08:16.3500:19:17.4500:30:37.3501:09:10.0002:07:21.15+01:06:196:229.4
57RUCIŃSKI Jarosław 129NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4920M 3900:08:40.1500:20:45.2000:31:48.6501:09:10.4002:10:24.40+01:09:236:319.2
WITKOWSKI Łukasz 138NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4900:07:49.90 DNF00:16:26.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GREGAJTYS Aleksandra 109PUŁTUSKK16-2900:06:56.75 DNF00:17:26.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WOJCIECHOWSKA Wioletta 161NOWY DWÓR MAZOWIECKIK50+00:08:31.10 DNF00:20:04.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MASTALERZ Karolina 1551980WROCŁAWK30-4900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:54.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KUKLA Marcin 355RYSIK RUNNERSWARSZAWAM50+00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:40:24.35 DNF DNF--
MIĘTEK Jarosław 124SEROCKM50+00:06:09.10 DNF00:15:02.90 DNF00:23:01.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
37700:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:47:05.70 DNF DNF--
MUZYKA Marek 357WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM30-4900:06:32.45 DNF00:16:13.75 DNF00:24:23.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GREGAJTYS Jacek 108PUŁTUSKM30-4900:07:00.95 DNF00:17:33.35 DNF00:27:03.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MACIOŁEK Szymon 121YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM30-4900:07:11.45 DNF00:18:21.00 DNF00:26:42.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ZIELIŃSKA Dorota 143WARSZAWAK16-2900:07:06.15 DNF00:17:28.65 DNF00:29:10.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOWALCZYK Ewelina 154LIDER WINNICAWINNICAK16-2900:07:50.50 DNF00:18:33.50 DNF00:29:09.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRZYCZKOWSKA Sylwia 176NASIELSKK30-4900:08:26.90 DNF00:20:06.45 DNF00:30:43.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRZĄDZIEL Paweł 150WARSZAWAM50+00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:23:36.85 DNF00:49:23.05 DNF DNF--
Znaleziono 71 wynik(ów)