PIĄTKA ZAPAŚNIKA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-06
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
63
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
62
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GRZYWACZ Marcin 30M Open1M 100:19:03.00 3:4815,7
2GRZANECKI Marcin 29M Open2M 200:19:26.00+00:00:233:5315,4
3ŁUKIANOW Artur 69M Open3M 300:19:43.00+00:00:403:5615,2
4LAFOND Roman 38M Open4M 400:20:20.00+00:01:174:0414,8
5NOWAKOWSKI Daniel 40M Open5M 500:20:30.00+00:01:274:0614,6
6KITALA Radosław 22Wilk Trenuje Family (WTF)M Open6M 600:20:34.00+00:01:314:0614,6
7BYKOWSKI Andrzej 25M Open7M 700:20:35.00+00:01:324:0714,6
8JEZIORAŃSKI Bartosz 15MIDEA POLSKAM Open8M 800:20:47.00+00:01:444:0914,4
9SZYBOWSKI Adam 70M Open9M 900:21:00.00+00:01:574:1214,3
10PTASIŃSKI Kacper 60United RunnersM Open10M 1000:21:11.00+00:02:084:1414,2
11JANISZEWSKI Grzegorz 4DZIADY OCRM Open11M 1100:21:34.00+00:02:314:1813,9
12RYBACKI Błażej 18RMF4RT GladiatorsM Open12M 1200:21:45.00+00:02:424:2113,8
13KANCIRUK Paweł 63M Open13M 1300:21:58.00+00:02:554:2313,7
14KRZYŻANOWSKI Julian 36M Open14M 1400:22:18.00+00:03:154:2713,5
15LEWIŃSKI Bartłomiej 13Laleczka CzakiM Open15M 1500:22:24.00+00:03:214:2813,4
16ŚWICIŃSKI Jan 48M Open16M 1600:22:36.00+00:03:334:3113,3
16KOWALIK Karol 66M Open16M 1600:22:36.00+00:03:334:3113,3
18GRYSZKIEWICZ Sławomir 11KamyczkiM Open18M 1800:22:44.00+00:03:414:3213,2
19SAWICKI Adrian 45M Open19M 1900:23:01.00+00:03:584:3613,0
20DOLIŃSKI Bartosz 61M Open20M 2000:23:40.00+00:04:374:4412,7
21BRODZIAK Andrzej 24M Open21M 2100:24:15.00+00:05:124:5112,4
22JURCZYŃSKI Igor 77M Open22M 2200:25:07.00+00:06:045:0111,9
23GOSZCZYCKI Witold 51GoszczyckiTeam ŁowiczM Open23M 2300:25:16.00+00:06:135:0311,9
24MIELCARZ Marcin 39M Open24M 2400:25:20.00+00:06:175:0411,8
25KMERA Rafał 64M Open25M 2500:25:30.00+00:06:275:0611,8
26MARKIEWICZ Kuba 75M Open26M 2600:26:39.00+00:07:365:1911,3
27CHODORSKI Łukasz 58Psychiatryk KopernikaM Open27M 2700:27:20.00+00:08:175:2811,0
28WŁODARCZYK Grzegorz 53Kocie MordyM Open28M 2800:27:34.00+00:08:315:3010,9
29MUCHA Robert 59RMF4RT GladiatorsM Open29M 2900:27:49.00+00:08:465:3310,8
30SIKORA Mateusz 46M Open30M 3000:27:56.00+00:08:535:3510,7
31DOBROGOWSKI Piotr 26M Open31M 3100:28:01.00+00:08:585:3610,7
32SĄCZAWA Filip 44M Open32M 3200:28:24.00+00:09:215:4010,6
33KOWALSKI Paweł 35M Open33M 3300:28:35.00+00:09:325:4310,5
34ZADROŻNY Krzysztof 3CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWM Open34M 3400:29:07.00+00:10:045:4910,3
35LEWANDOWSKI Marcin 67M Open35M 3500:29:36.00+00:10:335:5510,1
36LECH Rafał 71M Open36M 3600:30:42.00+00:11:396:089,8
37SZMYCIŃSKI Wojciech 19RMF4RT GladiatorsM Open37M 3700:31:47.00+00:12:446:219,4
38KOŁODZIEJSKI Bogumił 12KamyczkiM Open38M 3800:32:00.00+00:12:576:249,4
39SŁODKOWSKI Marek 8HARDCORYM Open39M 3900:32:28.00+00:13:256:299,2
40ŚLIWIŃSKI Kamil 6Ekipa SprzątającaM Open40M 4000:32:54.00+00:13:516:349,1
41SZOPA Tomasz 10HOOAHM Open41M 4100:33:05.00+00:14:026:379,1
42SIERADZAN Michał 5Ekipa SprzątającaM Open42M 4200:33:33.00+00:14:306:428,9
43LEŚNIK Damian 20Runmageddonowe Świry M Open43M 4300:53:58.00+00:34:5510:475,6
44ROJEK Mateusz 43M Open44M 4401:05:53.00+00:46:5013:104,6
45GRUSZFELD Przemek 28M Open45M 4501:18:58.00+00:59:5515:473,8
46JOCHEMSKI Mikołaj 32M Open46M 46   
Znaleziono 46 wynik(ów)