PIERNIKOWY BIEG CHARYTATYWNY DLA KRZYŚKA
Piernikowy Bieg i Marsz Nordic Walking Charytatywny dla Krzyśka
Piernikowy Bieg i Marsz Nordic Walking Charytatywny dla Krzyśka
Organizator : | Fundacja DUM SPIRO, SPERO z siedzibą w Bydgoszczy |
Data : | 2018-12-09 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 254 |
Wystartowało : | 223 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 223 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GUMIENNY Maciej | 204 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
2 | DROCIAK Michał | 34 | OSOWA GÓRA TEAM | BYDGOSZCZ | M-Open | |
3 | DROCIAK Jarosław | 35 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
4 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 57 | BYDGOSKIE OKONIE | BYDGOSZCZ | M-Open | |
5 | KOSIŃSKI Michael | 80 | HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
6 | SOBCZAK Rafał | 97 | OSIECINY | M-Open | ||
7 | NAGORZYSKI Arkadiusz | 113 | BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
8 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 172 | BYDGOSKIE OKONIE | BYDGOSZCZ | M-Open | |
9 | PALACZ Wioletta | 18 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
10 | CYCKOWSKA Karolina | 22 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
11 | DROCIAK Joanna | 36 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
12 | JĘDRZEJEWSKA Karolina | 62 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
13 | KONARSKA Svetlana | 75 | ŚWIECIE | K-Open | ||
14 | NAGORZYSKA Sylwia | 237 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
15 | BŁASZCZYK Joanna | 9 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
16 | CYCKOWSKI Marcin | 23 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
17 | JAGIEŁA Bartosz | 56 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ #BIEGACZE | BYDGOSZCZ | M-Open | |
18 | PIEKARSKI Paweł | 123 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
19 | ZUPA Wojciech | 200 | SISU-OWB TEAM | BYDGOSZCZ | M-Open | |
20 | LEWANDOWSKI Filip | 218 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
21 | KOTLAREK Weronika | 239 | MUROWANIEC | K-Open | ||
22 | BUTOWSKI Michał | 13 | SEN O VICTORI | BYDGOSZCZ | M-Open | |
23 | RENC Patryk | 133 | SERCE TYBETU | BYDGOSZCZ | M-Open | |
24 | WELSBERG Bartosz | 183 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
25 | KOTLAREK Adam | 238 | MUROWANIEC | M-Open | ||
26 | GIERSZEWSKA Grażyna | 44 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
27 | HEMMERLING Michał | 52 | BYTÓW | M-Open | ||
28 | KŁOS Katarzyna | 74 | ŁOCHOWO | K-Open | ||
29 | MIKOŁAJCZAK Paulina | 105 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
30 | MIKOŁAJCZAK Tomasz | 106 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
31 | SOBOCZYŃSKA Barbara | 151 | KRUSZYN | K-Open | ||
32 | SZYMAŃSKI Robert | 167 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
33 | WELSBERG Magdalena | 184 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
34 | KULCZYŃSKA Małgorzata | 230 | ŻNIN | K-Open | ||
35 | KULCZYŃSKA Dagmara | 231 | ŻNIN | K-Open | ||
36 | CYBUL Anna | 21 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
37 | MAJDA Adrian | 98 | BYDGOSKIE DZIKI | BYDGOSZCZ | M-Open | |
38 | MAJDA Katarzyna | 99 | BYDGOSKIE DZIKI | BYDGOSZCZ | K-Open | |
39 | MAJEWSKA Natalia | 100 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-Open | ||
40 | MIĘTUS Marta | 103 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
41 | ROZPŁOCH Karolina | 138 | DRĄŻNO | K-Open | ||
42 | SPLITT Anna | 154 | MROCZA | K-Open | ||
43 | STRZĘBAŁA Adrian | 157 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
44 | JĘDRZEJEWSKA Anna | 205 | TORUŃ | K-Open | ||
45 | RYDELSKA Kinga | 213 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
46 | BADYNIAK Mateusz | 4 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
47 | BYSTRZYŃSKI Jan | 14 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
48 | DEROŃ Waldemar | 28 | 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
49 | FIECEK Łukasz | 38 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
50 | KULWAS Magdalena | 90 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
51 | KWIECIŃSKA Katarzyna | 92 | SOLEC KUJAWSKI | K-Open | ||
52 | NASKRĘT Daria | 115 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
53 | WALCZAK Gracjan | 178 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
54 | BARANOWSKI Roman | 236 | FOREVER TEAM | BYDGOSZCZ | M-Open | |
55 | REZMER Angelina | 290 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
56 | CZAJA Jarosław | 24 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
57 | KUFLEWICZ Justyna | 89 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
58 | WALCZAK Joanna | 177 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
59 | LEWANDOWSKI Robert | 202 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
60 | MALINOWSKI Maciej | 16 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
61 | KACZYŃSKI Rafał | 65 | TORUŃ | M-Open | ||
62 | KOPROWICZ Kasia | 77 | ŚWIECIE | K-Open | ||
63 | KOPROWICZ Adam | 78 | SWIECIE | M-Open | ||
64 | SKORUPA Małgorzata | 147 | KOSOWO | K-Open | ||
65 | SZPECHCIŃSKA Natalia | 166 | KOZIA GÓRA | K-Open | ||
66 | WAJER Marita | 175 | STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON | ŚLESIN | K-Open | |
67 | WNUK Małgorzata | 191 | MROCZA | K-Open | ||
68 | CIEŚLEWICZ Karol | 19 | OLAFCREW | BYDGOSZCZ | M-Open | |
69 | DOMŻALSKI Kamil | 32 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
70 | KLETKIEWICZ Karolina | 45 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
71 | GUŹDZIOŁ Jarek | 51 | WKURW_TEAM | SOLEC KUJAWSKI | M-Open | |
72 | KALINOWSKA Patrycja | 66 | SOLEC KUJAWSKI | K-Open | ||
73 | KALINOWSKI Dariusz | 67 | SOLEC KUJAWSKI | M-Open | ||
74 | NOSKOWIAK-BAJNO Alicja | 117 | BORÓWNO | K-Open | ||
75 | ROMPALSKA Lucyna | 136 | MROCZA | K-Open | ||
76 | ROMPALSKI Tomek | 137 | MROCZA | M-Open | ||
77 | SAS Kasia | 143 | AMATOR | SIENNO | K-Open | |
78 | SIUDA Sebastian | 145 | SOLECCY BIEGACZE | BYDGOSZCZ | M-Open | |
79 | DUSZYŃSKI Filip | 148 | M-Open | |||
80 | FRYDRYCHOWICZ Lilianna | 41 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
81 | KIERSKI Maciej | 72 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
82 | TARCZYŃSKA Marta | 171 | COOKIEFRIENDSRUN | BYDGOSZCZY | K-Open | |
83 | WNUK Artur | 192 | MROCZA | M-Open | ||
84 | ŻEGLICZ Marek | 201 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | BIAŁE BŁOTA | M-Open | |
85 | RUDOL Magdalena | 211 | PRĘDOCIN | K-Open | ||
86 | RUDOL Sebastian | 212 | M-Open | |||
87 | NIEMCZEWSKI Jakub | 244 | ŁABISZYN | M-Open | ||
88 | DERESZYŃSKA Ewelina | 27 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
89 | GACKOWSKI Edward | 43 | BYDGOSZCZ NA START | MĘŻCZYZNA | M-Open | |
90 | GROBELNA Angelika | 48 | BYDGOSZCZ NA START | NIEMCZ | K-Open | |
91 | MRÓWCZYŃSKI Szymon | 111 | ŻNIN | M-Open | ||
92 | NIEMCZEWSKI Mirosław | 116 | NIE | ŁABISZYN | M-Open | |
93 | PRZYBYLSKA Grażyna | 127 | BYDGOSZCZ NA START, PSLA | BYDGOSZCZ | K-Open | |
94 | TYKWIŃSKA Agnieszka | 173 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
95 | KUŻNIAK Helena | 189 | NIEMCZ | K-Open | ||
96 | ZIMMERMANN Michał | 198 | OSOWA GÓRA TEAM | BYDGOSZCZ | M-Open | |
97 | DRERSKA Agnieszka | 206 | BIAŁE BŁOTA | K-Open | ||
98 | LEWANDOWSKI Adam | 208 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
99 | BESS Anna | 6 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
100 | CHROMINSKI Maciej | 17 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
101 | GŁOWSKI Dariusz | 46 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
102 | KWAŚNIEWSKI Waldemar | 91 | MROCZA | M-Open | ||
103 | NALEWALSKA Justyna | 114 | SECE TYBETU | BYDGOSZCZ | K-Open | |
104 | PRZYBYLSKI Mariusz | 128 | BYDGOSZCZ NA START | BYDGOSZCZ | M-Open | |
105 | OJDOWSKI Krzysztof | 207 | KRUSZYN | M-Open | ||
106 | PIOTROWSKA Justyna | 215 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
107 | 242 | |||||
108 | DANIELEK Ewa | 25 | WARSZAWA | K-Open | ||
109 | JELEŃ Agnieszka | 61 | VEGE RUNNERS | BYDGOSZCZ | K-Open | |
110 | KOWALSKA Justyna | 83 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
111 | KRZYWDZIŃSKA Alicja | 85 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
112 | MIROWSKI Tomasz | 109 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
113 | SARNECKI Sławomir | 142 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
114 | SZCZYGIELSKI Leszek | 163 | OL-TRANS | BYDGOSZCZ | M-Open | |
115 | SZYMECZKO Łukasz | 168 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
116 | WESOŁOWSKI Mateusz | 214 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
117 | GRZELAK Tomasz | 220 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
118 | WOJCIECHCIŃSKA Emilia | 30 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
119 | DZIATKOWICZ Radosław | 37 | INOWROCŁAW | M-Open | ||
120 | JĘDRZEJEWSKA Danuta | 63 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
121 | KORPAL Emil | 79 | PRONATURA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
122 | KRZYWDZIŃSKI Daniel | 86 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
123 | DANIELAK Adam | 203 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
124 | MICHALAK Wojciech | 102 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
125 | MIRŻ Piotr | 110 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
126 | OLEJNICZAK Patrycja | 121 | BAŻANT TEAM | BYDGOSZCZ | K-Open | |
127 | WENGLER Sebastian | 185 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
128 | WOJCIECHOWSKI Jarosląw | 5 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
129 | ZIRRA Arkadiusz | 199 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
130 | OLKOWSKI Adam | 217 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
131 | ŁOSIŃSKI Łukasz | 228 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
132 | BIERNACKA Anka | 7 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
133 | BRZEZIŃSKA Marta | 11 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
134 | FRĄCKOWIAK Waldemar | 40 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
135 | GRZYBOWSKA Paulina | 50 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
136 | PAŁASZYŃSKA Anna | 87 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | K-Open | |
137 | RACIBORSKI Grzegorz | 129 | TASAK TEAM | BYDGOSZCZ | M-Open | |
138 | RAPKIEWICZ Ilona | 131 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
139 | WOŹNIAK Monika | 196 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
140 | KOPACZ Hanna | 219 | BRUM BRUM | BYDGOSZCZ | K-Open | |
141 | 241 | |||||
142 | LINKE Robert | 248 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
143 | MALCZEWSKA Mirka | 274 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
144 | KLETKIEWICZ Marek | 39 | WŁOCŁAWEK | M-Open | ||
145 | NOWACKI Edmund | 81 | PRUSZCZ | M-Open | ||
146 | KUBIAK Mariusz | 88 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
147 | RAPKIEWICZ Tomasz | 132 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
148 | ADAMCZYK Mariusz | 1 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
149 | KĄKOLEWSKA Monika | 71 | JANIKOWO | K-Open | ||
150 | ANTCZAK Andrzej | 216 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
151 | 245 | |||||
152 | ZZZ Xxx | 319 | ||||
153 | KOMINIK Mariusz | 320 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
154 | JASINIECKI Wojciech | 59 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
155 | KANIA Daniel | 68 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
156 | LELEWSKA Aleksandra | 94 | JANIKOWO | K-Open | ||
157 | WALCZAK Marcin | 176 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
158 | MARCINIAK Monika | 226 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-Open | ||
159 | GRUDZKA Estera | 227 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-Open | ||
160 | ORZECHOWSKI Zbigniew | 240 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
161 | LIPNIEWSKA Magdalena | 95 | KOLNO 41A 86-200CHELMNO | K-Open | ||
162 | ŁOBOCKI Krzysztof | 96 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
163 | NOWICKA Tatiana | 118 | ŚWIECIE | K-Open | ||
164 | SAWIEŁAJC Michał | 144 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
165 | SMOLIŃSKA Daria | 223 | WOLONTARIUSZ SALUS HOMINI | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-Open | |
166 | CIESIELSKA Agnieszka | 224 | FUNDACJA SALUS HONIKI | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-Open | |
167 | CIESIELSKI Adrian | 225 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-Open | ||
168 | SKONIECZNY Marcin | 243 | FORDON RUNNERS | BYDGOSZCZ | M-Open | |
169 | LUTOWSKI Wojciech | 321 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-Open | |
170 | ADAMCZYK Agnieszka | 31 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-Open | ||
171 | KONOPCZYŃSKI Jakub | 76 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
172 | KOWAL Michał | 82 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-Open | ||
173 | RADAJEWSKI Roger | 130 | ŚLESIN | M-Open | ||
174 | SŁOMSKA Monika | 149 | 697570500 | ŚWIECIE | K-Open | |
175 | SZAMLEWSKI Paweł | 161 | ŚLESIN | M-Open | ||
176 | WIOSNA Tomasz | 186 | BIEGAJĄCE ŻÓŁWIE IT | BYDGOSZCZ | M-Open | |
177 | WOJTECKI Łukasz | 193 | SOLECCY BIEGACZE | SOLEC KUJAWSKI | M-Open | |
178 | SAK Ewa | 222 | WOLONTARIUSZ SALUS HOMINI | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-Open | |
179 | BINGER Katarzyna | 8 | CHOJNICE | K-Open | ||
180 | NOWICKI Olgierd | 119 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
181 | SOBOTA Beata | 152 | BIAŁE BŁOTA | K-Open | ||
182 | MUSIAŁ Piotr | 221 | WOLONTARIUSZ SALUS HOMINI | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-Open | |
183 | BEJM Bartosz | 250 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
184 | BULMAN Kacper | 12 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
185 | GRACZYK Przemysław | 47 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
186 | KACZMAREK Łukasz | 64 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
187 | WOJTYSIAK Dorota | 194 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
188 | KOTYL Artur | 249 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
189 | ASTUKIEWICZ Tomasz | 3 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
190 | GACA Anna Maria | 42 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
191 | RUDEWICZ Łukasz | 49 | PAWŁÓWEK | M-Open | ||
192 | RYBKA-RUDEWICZ Monika | 140 | OL-TRANS | BYDGOSZCZ | K-Open | |
193 | ŁYSAKOWSKI Maciej | 246 | STRZELCE DOLNE | M-Open | ||
194 | NUNZEK Agnieszka | 282 | ZOLTOKROLEWSCY#B3K | BYDGOSZCZ | K-Open | |
195 | SOBCZEK Paweł | 70 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
196 | SZCZYGIELSKI Dawid | 162 | TEAM KULAS | BYDGOSZCZ | M-Open | |
197 | DĄBROWSKI Arkadiusz | 26 | DĄBRÓWKA NOWA | M-Open | ||
198 | WITKOWSKA Natalia | 93 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
199 | TANDECKI Paweł | 170 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
200 | WASIELEWSKI Jacek | 180 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
201 | WASZKIEWICZ Przemysław | 181 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
202 | BROŻYŃSKA Anna | 229 | OSÓWEK | K-Open | ||
203 | MINISZEWSKA Irena | 107 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
204 | BROŻYŃSKI Wojciech | 10 | OSÓWIEC | M-Open | ||
205 | DRAŻDŻEWSKI Marian | 33 | RTW BYDGOSTIA | BYDGOSZCZ | M-Open | |
206 | SPEIER Magdalena | 153 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
207 | PIK Aleksandra | 124 | BIAŁE BŁOTA | K-Open | ||
208 | SZOPIŃSKI Wojtek | 165 | SEROCK | M-Open | ||
209 | SZOPIŃSKA Justyna | 164 | SEROCK | K-Open | ||
210 | WEINEROWSKA Magdalena | 182 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
211 | ONICHIMIUK Robert | 73 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
212 | SŁAWIŃSKI Michał | 233 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
213 | GRZESZEK Martin | 232 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
214 | CISEWSKI Mateusz | 20 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
215 | FRECICHOWSKI Mariusz | 234 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
216 | MARCHLEWSKI Tomasz | 235 | ZAWISZA | ZIELONCZYN | M-Open | |
217 | DERESZYŃSKA Teresa | 84 | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
218 | CAŁCZYŃSKA Barbara | 15 | DZIEMIONNA | K-Open | ||
219 | POLITOWSKI Paweł | 126 | ROWERYBYDGOSZCZ.PL | BYDGOSZCZ | M-Open | |
220 | SKORUPA Krzysztof | 146 | MROCZA | M-Open | ||
221 | POPIELASZ Marcin | 29 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
222 | SŁAWIŃSKI Szymon | 247 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
223 | SZPAKOWSKA Ewelina | 313 | BYDGOSZCZ | K-Open |
Znaleziono 223 wynik(ów)