POLAŃCZYK - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2018 - 5 KM

Organizator/ Organizer:
GOSiR Polańczyk
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Polańczyk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
130
Wystartowało/ Started:
107
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
103
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.66km | 3.32km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki1.66km3.32kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WOJTOWICZ Tomasz 180WIDACZM18-291M 1100:10:4600:21:5200:33:02.35 6:369.1
2KONIK Jacek 129BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGM40-441M 200:11:0600:22:2000:33:39.70+00:00:376:448.9
3TRZCIŃSKI Franciszek 98SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM50-541M 300:11:0300:22:2500:33:50.45+00:00:486:468.9
4GRZĄDZIEL Kazimierz 210SOKÓŁ ZAGÓRZPORAŻM50-542M 400:11:0300:22:2600:33:57.90+00:00:556:478.8
5WOJTASIŃSKI Daniel 104VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 500:11:1400:22:5500:34:42.60+00:01:406:568.6
6ŻALISKO Oksana 120POLKOWICEUKRAINAK60-641K 100:11:3500:23:2900:35:05.10+00:02:027:018.5
7CYRUS Bogdan 9SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM45-491M 600:11:2400:23:1800:35:11.85+00:02:097:028.5
8SANIUK Edward 77FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 700:11:3500:23:3400:35:32.25+00:02:297:068.4
9PASIERB Marek 66RZESZÓWM60-641M 800:11:3900:23:3400:35:33.35+00:02:317:068.4
10SCHRÖDER Karol 78SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-443M 900:11:1900:23:1900:35:35.80+00:02:337:078.4
11TOPOLNICKI Konrad 95CKZIU NYSA MECHANIKNYSAM-Jun.1M 1000:11:2200:23:2900:35:39.30+00:02:367:088.4
12KONIK Jarek 117BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEM30-391M 11200:11:5300:23:4900:35:58.00+00:02:557:118.3
13KASZANY Piotr 38BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEM40-444M 1200:11:4500:23:4000:36:00.25+00:02:577:128.3
14TRZCIŃSKI Eugeniusz 97SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-642M 1300:11:4200:24:0000:36:22.05+00:03:197:168.2
15STAROŃ Krzysztof 85GRODZISKO NOWEM30-392M 14100:11:4700:24:1700:36:31.55+00:03:297:188.2
16FRĄCKOWIAK Roman 13KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-543M 1500:12:0400:24:1800:36:35.65+00:03:337:198.2
17DUSZEŃKO Zygmunt 11KS METRACO POLKOWICELUBINM55-591M 1600:12:0200:24:0600:36:37.00+00:03:347:198.2
18SZYMAŃSKI Stefan 91XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW DYWITYKIEŹLINYM70+1M 1700:11:5000:24:1500:36:58.30+00:03:557:238.1
19OLEKSYK Malgorzta 63MKS HALICZ KLUB BIEGACZ, BK NORDIC WALKING USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK55-591K 2100:12:1300:24:3200:36:59.60+00:03:577:248.1
20SOKOŁOWSKI Marek 83PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANWÓ-ZDRÓJM50-544M 1800:12:1100:24:2100:37:05.45+00:04:037:258.1
21BUL Dariusz 112WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-445M 1900:11:5500:24:3500:37:10.60+00:04:087:268.1
22GIERLASIŃSKI Krzysztof 19NWG PRZYSZŁOŚĆKROSNOM55-592M 2000:12:0700:24:3600:37:16.60+00:04:147:278.1
23CIŚLIK-KASZANY Anna 8BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK30-391K 300:12:1200:24:4200:37:31.55+00:04:297:308
24SULIKOWSKA Agnieszka 110PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-392K 400:12:2700:25:0900:37:44.65+00:04:427:337.9
25KONIK Katarzyna 116BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK30-393K 500:12:1700:25:1500:37:49.60+00:04:477:347.9
26GŁĄBICA Ewa 118WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK30-394K 600:12:3200:25:1200:37:56.00+00:04:537:357.9
27OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 62KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 700:12:3000:25:1700:38:02.50+00:05:007:367.9
28SPYCHAŁA Marzena 84WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK45-491K 800:12:3700:25:2200:38:04.95+00:05:027:377.9
29DUSIEL Ewa 10VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-542K 900:12:3200:25:2300:38:16.05+00:05:137:397.8
30JÓŹWIAK Marianna 31SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 1000:12:3800:25:2500:38:19.90+00:05:177:407.8
31TOMCZYK Edward 94MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 2100:12:1500:25:0900:38:27.55+00:05:257:417.8
32DUDEK Edward 126KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-692M 2200:12:5500:25:4500:38:59.60+00:05:577:487.7
33WROŃSKI Włodzimierz 107PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWM65-693M 2300:12:4500:25:5700:39:11.60+00:06:097:507.7
34BADECKI Ryszard 127M55-593M 2400:12:5800:26:2700:39:43.30+00:06:407:567.6
35KONIK Aleksandra 128BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAK40-441K 1100:12:4500:26:0400:39:51.55+00:06:497:587.5
36MARCINKOWSKA Agnieszka 56UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.1K 1200:12:4600:26:2700:39:59.65+00:06:578:007.5
37PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 125PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRZYKOWICEK40-442K 1300:12:5600:26:2900:40:12.30+00:07:098:027.5
38FRĄCKOWIAK Mateusz 14KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.2M 2500:11:4900:25:4500:40:14.45+00:07:128:027.5
39PANEK Katarzyna 65POLAŃCZYKK30-395K 1400:12:5800:26:4000:40:18.35+00:07:168:037.4
40GRYGOROWICZ Bogdan 22KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 2600:12:5200:26:2900:40:24.85+00:07:228:047.4
41KUPIBIDA Bogusława 49SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-592K 1500:13:0900:26:4400:40:26.85+00:07:248:057.4
42KRAWCZYK Krzysztof 124ŻEGLICEM30-393M 2700:13:0800:26:5600:40:28.60+00:07:268:057.4
43KOWALCZYK Edyta 46KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK45-493K 1600:13:0400:26:5500:40:38.20+00:07:358:077.4
44PUKAS Małgorzata 113BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-593K 1700:13:1200:26:5300:40:52.30+00:07:498:107.3
45MARCINKOWSKI Jakub 57UNIA MIASTLUBLINIECM18-292M 2800:12:4900:26:4700:40:52.55+00:07:508:107.3
46KĘDZIERSKA Edyta 39GDAŃSKK40-443K 1800:13:3800:27:0700:40:52.75+00:07:508:107.3
47JAKUBIEC Piotr 29SANTANDER CONSUME BANKWYSZATYCEM30-394M 29100:12:4700:26:5300:41:16.15+00:08:138:157.3
48KASZANY Karol 37UKS KRZEMIEŃ / BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEM-Dzieci1M 3000:13:1900:27:0400:41:21.35+00:08:198:167.3
49GRYGOROWICZ Teresa 23KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 1900:13:2100:27:2400:41:27.45+00:08:258:177.2
50PIETRUSEWICZ Joanna 70AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-444K 2000:13:2400:27:2900:41:52.25+00:08:498:227.2
51SELWA Zuzanna 79UKS KRZEMIEŃ PRZY SP NR 1 W USTRZYKACH DOLNYCHUSTJANOWA GÓRNAK-Jun.2K 21100:13:0400:27:2900:41:57.00+00:08:548:237.2
52KONIK Mikołaj 44BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM-Dzieci2M 3100:13:2000:27:0800:42:02.15+00:08:598:247.1
53NIECHWIEJCZYK Kinga 61UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.3K 2200:13:4900:28:1400:42:13.45+00:09:118:267.1
54LACHOWSKA Ewa 114BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-594K 2300:13:1300:27:4000:42:14.70+00:09:128:277.1
55HANUS Joanna 24KROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 2400:13:5600:28:2600:42:24.90+00:09:228:297.1
56MICHALIK Krystyna 115BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK60-642K 2500:13:3600:28:0500:42:42.15+00:09:398:327
57BUJNICKA Magdalena 3NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci1K 2600:13:4700:28:0900:42:45.95+00:09:438:337
58KARWOWSKA Anna 36AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)2K 2700:13:5500:28:1800:42:48.65+00:09:468:337
59ANGIELCZYK Małgorzata 2MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-692K 2800:13:4800:28:2600:43:04.15+00:10:018:377
60PYKA Aleksandra 72UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci2K 2900:14:1600:28:4200:43:19.50+00:10:178:396.9
61AGARWAL Ritu 1KAMIENIEC WROCŁAWSKIK45-494K 3000:14:1100:28:4800:43:20.10+00:10:178:406.9
62BURACZYŃSKI Marcin 4AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM30-395M 3200:13:5100:28:3100:43:25.60+00:10:238:416.9
63ZAWADZKA Maria 108KS METRACO POLKOWICELUBINK65-693K 3100:14:0300:28:5900:43:47.55+00:10:458:456.9
64JAKUBIEC Ewelina 28SANTANDER CONSUMER BANKWYSZATYCEK30-396K 3200:13:5100:28:5900:43:47.65+00:10:458:456.8
65PELCZAR Beata 67KROŚCIENKO WYŻNEK30-397K 33100:14:0500:29:0400:44:01.10+00:10:588:486.8
66JURCZYŃSKA Bożena 33VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-595K 3400:14:0700:29:0100:44:01.95+00:10:598:486.8
67SZNAJDER Zenon 88UNIA MIASTRYBNIKM65-694M 3300:14:3500:29:4100:44:26.90+00:11:248:536.7
68CHRZYGŁÓD Halina 184WOŁKOWYJAK45-495K 3500:14:2200:29:2300:44:34.50+00:11:328:556.7
69VEKLYCH Olena 119POLKOWICELLWÓWK30-398K 3600:14:2800:29:2900:44:48.80+00:11:468:576.7
70CHRAPKIEWICZ Olivia 6UKS KRZEMIEŃ PRZY SP NR 1 W USTRZYKACH DOLNYCHUSTRZYKI DOLNEK-Jun.4K 3700:14:2200:29:4100:45:10.60+00:12:089:026.6
71KOCIK Julia 41UKS KRZEMIEŃ PRZY SP NR 1 W USTRZYKACH DOLNYCHUSTRZYKI DOLNEK-Jun.5K 3800:14:2300:29:4200:45:11.00+00:12:089:026.6
72LESIUK Mirosława 51AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK60-643K 3900:14:5000:30:0800:45:12.90+00:12:109:026.6
73TRZCINIECKA Janina 96NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK60-644K 4000:14:1900:29:4700:45:13.75+00:12:119:026.6
74WALCZAK Grzegorz 99OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-492M 3400:15:1900:31:0100:45:24.25+00:12:219:046.6
75WOJDA Angelika 103CKZIU NYSA' MECHANIK'NYSAK18-291K 4100:14:2400:30:1700:45:50.15+00:12:479:106.5
76CHLEBIŃSKI Jerzy 5RZESZÓWM60-643M 3500:15:0500:30:2700:46:02.65+00:13:009:126.5
77SZEWCZYK Genowefa 87NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-694K 4200:14:5000:30:1700:46:06.10+00:13:039:136.5
78HERBUT Elżbieta 27PRZEMYŚLK45-496K 4300:15:0300:30:4100:46:11.85+00:13:099:146.5
79SZYMAŃSKA Lucyna 90XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW DYWITYKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)1K 4400:15:3100:31:0300:46:45.05+00:13:429:216.4
80ŚLUSARCZYK Karolina 92WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.6K 4500:14:3300:30:5800:46:56.95+00:13:549:236.4
81KOCIK Miłosz 40UKS KRZEMIEŃ PRZY SP NR 1 W USTRZYKACH DOLNYCHUSTRZYKI DOLNEM-Dzieci3M 3600:14:4200:30:5300:47:02.55+00:14:009:246.4
82SAŁAK Maria 76NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-695K 4600:15:2400:31:3800:47:28.15+00:14:259:296.3
83PACYNA Helena 64KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-696K 4700:15:5200:31:4600:47:31.40+00:14:299:306.3
84GAWŁOWSKA Justyna 16SANTANDER CONSUMER BANKPRZEMYŚLK18-292K 4800:15:3600:31:4000:47:33.90+00:14:319:306.3
85HATALSKA Sabina 25SANTANDER CONSUMER BANKNEHRYBKAK18-293K 4900:15:2800:31:4100:47:34.95+00:14:329:316.3
86PYKA Tomasz 73UNIA MIASTLUBLINIECM40-446M 3700:14:5500:31:1500:47:41.90+00:14:399:326.3
87KWIATKOWSKA Jadwiga 50KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+1K 5000:15:4000:31:5400:48:01.50+00:14:599:366.2
88CIEŚLIŃSKA Wiesława 7AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK55-596K 5100:15:2600:32:1800:48:47.25+00:15:449:456.1
89WOLAK Iwona 105POLAŃCZYKK40-445K 5200:15:4000:32:1600:49:31.90+00:16:299:546.1
90SKRĘTKOWSKA Dorota 80PRZEMYŚLK-Niepełnosprawni(B)3K 5300:15:4900:32:0600:49:32.15+00:16:299:546.1
91WALCZAK Henryk 100OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+3M 3800:15:5400:32:3200:49:40.80+00:16:389:566
92ALEKSANDROVA Anna 122POLKOWICEK70+2K 5400:16:2300:33:0500:49:58.50+00:16:569:596
93ŁOMNICKA-GUT Ewa 53NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK70+3K 5500:16:2600:33:1200:50:05.80+00:17:0310:016
94RYCHLIK Fabian 75FUNDACJA 'W TE PĘDY'HALASYM-Dzieci4M 3900:16:0200:33:5400:51:18.80+00:18:1610:155.8
95DUSZEŃKO Elwira 12KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)2K 5600:16:4300:34:2800:52:13.60+00:19:1110:265.7
96KULCZYCKI Jan 48GDAŃSKM65-695M 4000:16:5100:34:3800:52:21.55+00:19:1910:285.7
97GROBELNA Jadwiga 20KSMETRACOPOLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)4K 5700:16:5100:35:0200:52:56.75+00:19:5410:355.7
98JÓŹWIAK Dominik 32SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-293M 4100:17:5000:35:4600:52:58.95+00:19:5610:355.7
99WILCZYŃSKA Barbara 102AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK65-697K 5800:17:0100:35:4400:54:29.60+00:21:2710:535.5
100RAK Wanda 74STARY ŻMIGRÓD.K-Niepełnosprawni(B)5K 5900:17:2400:35:2800:54:35.15+00:21:3210:555.5
101GAGATKO Krystyna 15NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-698K 6000:19:4200:39:4901:00:41.05+00:27:3812:084.9
102ŻUBRYD Renata 109NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK70+4K 6100:21:1400:42:5301:04:58.15+00:31:5512:594.6
103NIEBRZEGOWSKA Helena 59AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK60-645K 6200:17:04+00:06:1810:165.8
104NIEBRZEGOWSKI Grzegorz 60AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM65-696M 42   
105PIĄTKOWSKA Małgorzata 68KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+5K 63   
DQPIĄTKOWSKI Józef 69KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+200:14:11 DQ00:32:54 DQ00:51:18.75 DQ--
DQADAMUS Marian 121SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-691 DQ DQ DQ--
Znaleziono 107 wynik(ów)