POLAŃCZYK - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-06-02
Miejsce:
Polańczyk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
32
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
32
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.7km | 3.4km | 5km | 6.7km | 8.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki1.7km3.4km5km6.7km8.4kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KUŹMICZ Adam 163NWPL/POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-391M 100:11:1300:22:4500:34:1800:45:5700:57:4501:09:23.09 6:568.6
2KŁOS Maciej 160GDAŃSKM30-392M 200:11:5600:23:4900:35:2900:47:1200:59:1001:10:26.55+00:01:037:028.5
3JANOCHA Robert 157MUKS PODKARPACIE JEDLICZEKROSNOM50-591M 300:12:0300:23:4900:35:3400:47:1400:59:0001:11:00.21+00:01:377:068.5
4GRZĄDZIEL Kazimierz 154ZKN 'SOKÓŁ' ZAGÓRZPORAŻM50-592M 400:12:0500:23:4900:35:3600:47:1700:59:1401:11:28.53+00:02:057:088.4
5WOJTASIŃSKI Daniel 174NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-491M 500:12:0300:24:1400:36:3900:49:2201:02:2301:14:59.50+00:05:367:298
6KUBISZYN Małgorzata 183KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWK30-391K 100:11:5900:24:2200:37:0200:49:4401:02:3401:15:02.50+00:05:397:308
7ZYCH Witold 177ROGIM40-492M 600:12:2200:24:4900:37:3200:50:2301:03:2101:16:05.39+00:06:427:367.9
8KLIMCZAK Adam 159GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-593M 700:12:1800:25:0700:38:1100:51:1301:04:0901:16:58.05+00:07:347:417.8
9PASIEKA Agnieszka 178USTROBNAK40-491K 200:12:3700:25:4200:38:5300:51:5501:04:5301:17:58.89+00:08:357:477.7
10WEINER Jakub 172CKZIU MECHANIK NYSAPRUDNIKM18-291M 800:13:1500:26:3400:39:4800:52:4301:05:2701:18:15.99+00:08:527:497.7
11GIERLASIŃSKI Krzysztof 17NWG PRZYSZŁOŚĆKROSNOM50-594M 900:12:4900:26:0300:39:2500:52:3001:05:3201:18:26.36+00:09:037:507.6
12KOŃCZEWSKA Bożena 162MKS HALICZ KLUB BIEGACZA BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK50-591K 300:13:0100:26:0900:39:2800:52:5101:06:2601:19:54.28+00:10:317:597.5
13KUBISZYN Wiesława 182LUBACZÓWK50-592K 400:13:0700:26:2100:39:4600:53:1701:06:5701:20:36.12+00:11:138:037.4
14KONIK Katarzyna 161BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK30-392K 500:13:1800:26:5000:40:2700:54:1301:08:0001:21:06.92+00:11:438:067.4
15RAJEK Magdalena 167NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-492K 600:13:1500:26:3900:40:0900:53:4901:07:3801:21:33.67+00:12:108:097.4
16SZCZĘŚNIAK Zbigniew 169NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-595M 1000:13:2000:27:1300:41:2600:55:3301:09:4301:23:50.39+00:14:278:237.2
17DUSIEL Ewa 152NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-593K 700:13:2400:27:2000:41:2800:55:2801:09:4101:24:19.22+00:14:568:257.1
18HRYNDIO Jerzy 155STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-691M 1100:13:4000:27:3900:42:0200:56:4601:11:1001:25:17.88+00:15:548:317
19ADAMCZYK Adam 151PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+1M 1200:14:1900:28:4800:43:1300:57:2901:11:2801:25:45.90+00:16:228:347
20STAWNIAK Karol 168KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+2M 1300:14:2100:28:5000:43:1700:57:3401:11:4201:25:57.66+00:16:348:357
21SZULC Alicja 170NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-493K 800:14:1000:29:0300:43:4900:58:5901:14:2501:29:54.09+00:20:308:596.7
22OLEŚ-TERFECKA Edyta 180KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGROPCZYCAK18-291K 900:15:0700:30:4800:46:1301:01:3001:16:5501:32:25.44+00:23:029:146.5
23JURCZYŃSKA Bożena 158NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-691K 1000:14:4300:29:5200:45:2001:01:0601:17:0501:33:31.16+00:24:089:216.4
24DROZD Stanisław 135CIDRY LOTAJOMBYTOMM60-692M 1400:14:4700:31:1200:47:4101:05:0501:21:3701:38:38.17+00:29:159:516.1
25IRYGORIEVA Ludmila 181KARPATIYALVIVK60-692K 1100:15:2700:31:3500:47:5601:04:3601:21:1601:38:43.27+00:29:209:526.1
26THOMALLA Bogdan 171STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+3M 1500:15:5900:32:1200:48:5801:06:1601:23:3001:40:04.03+00:30:4010:006
27PINIS Michał 166NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-393M 1600:16:2600:33:2400:50:3901:07:2701:23:5601:40:20.00+00:30:5610:026
28DROZD Krystyna 136CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-594K 1200:16:0900:32:4300:49:1901:06:3201:24:1201:41:56.91+00:32:3310:115.9
29MĄDRY Julita 164SANOKK50-595K 1300:16:1200:32:4500:50:0501:07:3501:25:0201:43:15.49+00:33:5210:195.8
30KOBIAŁKA Janina 184K60-693K 14100:16:1300:33:2100:50:4401:09:0801:28:1201:48:11.05+00:38:4710:495.5
31JÓŹWIAK Dominik 27SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-292M 1700:18:3200:37:1900:56:0601:14:3201:32:1801:50:05.33+00:40:4211:005.5
32MOCHNAL Ewa 179POLAŃCZYKK50-596K 1500:16:3100:34:2900:52:4701:11:4701:31:4101:52:43.59+00:43:2011:165.3
Znaleziono 32 wynik(ów)