POLAŃCZYK - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-06-02 |
Miejsce : | Polańczyk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 37 |
Wystartowało : | 32 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 32 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 1.7km | Start_All 3.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŹMICZ Adam | 163 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | 00:11:13 | 00:22:45 | |||
2 | KŁOS Maciej | 160 | GDAŃSK | M30-39 | 00:11:56 | 00:23:49 | ||||
3 | GRZĄDZIEL Kazimierz | 154 | ZKN 'SOKÓŁ' ZAGÓRZ | PORAŻ | M50-59 | 00:12:05 | 00:23:49 | |||
4 | JANOCHA Robert | 157 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | KROSNO | M50-59 | 00:12:03 | 00:23:49 | |||
5 | WOJTASIŃSKI Daniel | 174 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:12:03 | 00:24:14 | |||
6 | KUBISZYN Małgorzata | 183 | KS METRACO POLKOWICE | LUBACZÓW | K30-39 | 00:11:59 | 00:24:22 | |||
7 | ZYCH Witold | 177 | ROGI | M40-49 | 00:12:22 | 00:24:49 | ||||
8 | KLIMCZAK Adam | 159 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:12:18 | 00:25:07 | |||
9 | PASIEKA Agnieszka | 178 | USTROBNA | K40-49 | 00:12:37 | 00:25:42 | ||||
10 | GIERLASIŃSKI Krzysztof | 17 | NWG PRZYSZŁOŚĆ | KROSNO | M50-59 | 00:12:49 | 00:26:03 | |||
11 | KOŃCZEWSKA Bożena | 162 | MKS HALICZ KLUB BIEGACZA BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K50-59 | 00:13:01 | 00:26:09 | |||
12 | KUBISZYN Wiesława | 182 | LUBACZÓW | K50-59 | 00:13:07 | 00:26:21 | ||||
13 | WEINER Jakub | 172 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRUDNIK | M18-29 | 00:13:15 | 00:26:34 | |||
14 | RAJEK Magdalena | 167 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:13:15 | 00:26:39 | |||
15 | KONIK Katarzyna | 161 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K30-39 | 00:13:18 | 00:26:50 | |||
16 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 169 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:13:20 | 00:27:13 | |||
17 | DUSIEL Ewa | 152 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-59 | 00:13:24 | 00:27:20 | |||
18 | HRYNDIO Jerzy | 155 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-69 | 00:13:40 | 00:27:39 | |||
19 | ADAMCZYK Adam | 151 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:14:19 | 00:28:48 | |||
20 | STAWNIAK Karol | 168 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:14:21 | 00:28:50 | |||
21 | SZULC Alicja | 170 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:14:10 | 00:29:03 | |||
22 | JURCZYŃSKA Bożena | 158 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-69 | 00:14:43 | 00:29:52 | |||
23 | OLEŚ-TERFECKA Edyta | 180 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | ROPCZYCA | K18-29 | 00:15:07 | 00:30:48 | |||
24 | DROZD Stanisław | 135 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M60-69 | 00:14:47 | 00:31:12 | |||
25 | IRYGORIEVA Ludmila | 181 | KARPATIYA | LVIV | K60-69 | 00:15:27 | 00:31:35 | |||
26 | THOMALLA Bogdan | 171 | STADION ŚLĄSKI | ZABRZE | M70+ | 00:15:59 | 00:32:12 | |||
27 | DROZD Krystyna | 136 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K50-59 | 00:16:09 | 00:32:43 | |||
28 | MĄDRY Julita | 164 | SANOK | K50-59 | 00:16:12 | 00:32:45 | ||||
29 | KOBIAŁKA Janina | 184 | K60-69 | 1 | 00:16:13 | 00:33:21 | ||||
30 | PINIS Michał | 166 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M30-39 | 00:16:26 | 00:33:24 | |||
31 | MOCHNAL Ewa | 179 | POLAŃCZYK | K50-59 | 00:16:31 | 00:34:29 | ||||
32 | JÓŹWIAK Dominik | 27 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:18:32 | 00:37:19 |
Znaleziono 32 wynik(ów)