POLAŃCZYK - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-06-02
Miejsce:
Polańczyk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
124
Wystartowało:
96
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
93
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | 3.4km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
1.7km
Start_All
3.4km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WOJTOWICZ Tomasz 111BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGWIDACZM18-291M 100:11:0600:22:2700:33:19.20 6:409
2TOPOLNICKI Konrad 96CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM18-292M 200:11:0800:22:2700:33:20.19+00:00:006:409
3KONIK Jacek 37BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM40-441M 300:11:5500:23:4100:35:21.62+00:02:027:048.5
4PODGÓRSKI Szymon 65CKZIU MECHANIK NYSAWĘŻAM-Jun.1M 400:11:2900:23:3200:35:36.39+00:02:177:078.4
5WOROCH Roman 102KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 500:11:5800:23:5000:35:36.80+00:02:177:078.4
6GRZĄDZIEL Dariusz 137BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEM50-541M 600:12:0300:23:5800:35:45.87+00:02:267:098.4
7SPYCHAŁA Lesław 81CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-542M 700:11:4200:23:5300:36:18.36+00:02:597:158.3
8ŻALISKO Oksana 131KARPATIYALVIVK60-641K 100:11:5700:24:2400:36:39.58+00:03:207:198.2
9DUSZEŃKO Zygmunt 10KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 800:12:1400:24:4300:37:00.06+00:03:407:248.1
10FRĄCKOWIAK Roman 12KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-543M 900:12:0100:24:3200:37:15.12+00:03:557:278.1
11KONIK Jarosław 112BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGM30-391M 1000:12:3500:25:1500:37:25.78+00:04:067:298
12MATSEIKO Yevhenii 108KARPATIYADROGOBUCHM30-392M 1100:12:2900:25:0900:37:32.67+00:04:137:308
13OLEKSYK Małgorzata 56KLUB BIEGACZA HALICZ, BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-591K 200:12:3500:25:2600:38:21.16+00:05:017:407.8
14POLISZCZUK Piotr 66PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)2M 1200:12:3300:25:3200:38:22.65+00:05:037:407.8
15PASIERB Marek 59RZESZÓWM65-691M 1300:12:5300:26:0200:38:22.96+00:05:037:407.8
16JANIEC Jakub 140PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓWROPIENKAM-Jun.2M 1400:12:2700:25:3000:38:26.46+00:05:077:417.8
17SZYMAŃSKI Stefan 95XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITYKIEŹLINYM70+1M 1500:12:4700:26:0200:38:57.50+00:05:387:477.7
18BUCZKOWSKI Jerzy 5KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-692M 1600:12:5200:26:0200:39:06.76+00:05:477:497.7
19ZIELIŃSKI Szczepan 105SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-491M 1700:12:2400:25:3500:39:07.70+00:05:487:497.7
20KRAWCZYK Małgorzata 117K30-391K 300:13:0000:25:5700:39:11.28+00:05:527:507.7
21OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 55KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 400:12:4400:26:0700:39:28.92+00:06:097:537.6
22PIĄTEK Dariusz 60POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)3M 1800:12:5200:26:1900:39:32.04+00:06:127:547.6
23RAJEK Tomasz 72NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-544M 1900:12:5400:26:3600:39:38.37+00:06:197:557.6
24KOŁPAK Jan 35LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+2M 20100:13:1200:26:2800:39:40.84+00:06:217:567.6
25DUDEK Edward 9KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-693M 2100:12:5300:26:0500:39:45.61+00:06:267:577.5
26PUSZKARSKA Małgorzata 70GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-441K 500:12:4900:26:1300:39:48.83+00:06:297:577.5
27WASILEWSKI Sławomir 99PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+3M 2200:13:0800:26:3400:40:03.46+00:06:448:007.5
28WROŃSKI Włodzimierz 104PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-694M 2300:13:0400:26:3200:40:13.45+00:06:548:027.5
29JÓŹWIAK Marianna 26SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 600:12:5800:26:4000:40:29.61+00:07:108:057.4
30MALINOWSKA Monika 130LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-392K 700:13:0500:26:3300:40:31.86+00:07:128:067.4
31RÓWIŃSKI Paweł 76KLUB SCBJASŁOM30-393M 2400:13:2800:27:0800:40:43.14+00:07:238:087.4
32MOCHNAL Mirosław 132POLAŃCZYKM70+4M 2500:15:1000:31:0500:40:50.51+00:07:318:107.3
33KONIK Aleksandra 36BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAK40-442K 800:13:0800:27:0900:41:21.99+00:08:028:167.3
34KRAWCZYK Krzysztof 115M30-394M 2600:13:2400:27:2800:41:25.58+00:08:068:177.2
35PIETRUSEWICZ Joanna 61PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-492K 900:13:3100:27:3200:41:31.59+00:08:128:187.2
36SZYDŁOWSKI Oliwiusz 94BOLESTRASZYCEM-Jun.3M 2700:12:4400:27:0700:41:41.73+00:08:228:207.2
37TOPOLNICKI Mariusz 97CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM45-492M 2800:13:4900:28:2100:41:47.06+00:08:278:217.2
38PUKAS Małgorzata 69BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-592K 1000:13:4800:27:5300:41:58.45+00:08:398:237.1
39STAŃCZAK Grażyna 85FACE NORDIC TEAMGDAŃSKK65-691K 1100:13:4100:27:5000:42:17.64+00:08:588:277.1
40GAŁAŚ Joanna 15PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-291K 1200:13:4800:28:2200:42:27.64+00:09:088:297.1
41PINIS Agnieszka 63NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-443K 1300:13:3400:28:1500:42:58.34+00:09:398:357
42KOZIARZ Roman 39STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-642M 2900:14:1000:28:4200:43:29.30+00:10:108:426.9
43GRYGOROWICZ Bogdan 20KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 3000:14:4100:29:1300:43:31.01+00:10:118:426.9
44SOŁDECKA Anna 80WARSZAWAK45-493K 1400:14:2700:28:4800:43:31.06+00:10:118:426.9
45LACHOWSKA Ewa 41BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK60-642K 1500:14:0400:28:5000:43:32.38+00:10:138:426.9
46STAŃCZAK Ryszard 86FACE NORDIC TEAMGDAŃSKM70+5M 3100:13:5500:28:4300:43:39.68+00:10:208:446.9
47WOROCH Jolanta 103KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-542K 1600:14:2800:29:0600:43:49.84+00:10:308:466.8
48SOWIŃSKI Jan 139AGROS ZAMOŚĆPOLAŃCZYKM65-695M 3200:14:0800:29:0100:43:59.73+00:10:408:486.8
49WOLAK Michał 175POLAŃCZYKM-Dzieci1M 3300:14:1600:29:3200:44:02.33+00:10:438:486.8
50DĄBROWSKI Andrzej 7MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM70+6M 3400:14:1500:29:1600:44:05.77+00:10:468:496.8
51JÓŹWIAK Łukasz 25SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 3500:14:2700:29:2800:44:20.85+00:11:018:526.8
52KONIK Mikołaj 38BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM-Dzieci2M 3600:14:3300:29:4200:44:23.15+00:11:038:526.8
53SOVA Mariana 107KARPATIYADOLUNAK18-292K 17100:13:4700:28:2100:44:40.95+00:11:218:566.7
54MICHALIK Krystyna 110Ustrzycki Klub Nordic WalkingUSTRZYKI DOLNEK60-643K 1800:14:1100:28:5600:44:46.79+00:11:278:576.7
55GRYGOROWICZ Teresa 19KS METRACO POLKOWICELUBINK65-692K 1900:14:4400:30:0300:45:16.04+00:11:569:036.6
56MALINOWSKI Paweł 46KRAKÓWM18-293M 3700:14:4300:30:0300:45:21.48+00:12:029:046.6
57ZAPORA Henryk 138AGROS ZAMOŚĆPOLAŃCZYKM65-696M 3800:14:5500:30:2500:45:27.70+00:12:089:056.6
58SURIAK Michał 89NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-395M 3900:14:0800:29:5000:45:45.93+00:12:269:096.6
59RÓWIŃSKA Joanna 75KLUB SCBJASŁOK30-393K 2000:15:0600:30:4000:46:01.34+00:12:429:126.5
60PINIS Gabriela 62NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK-Dzieci1K 2100:14:4300:30:2000:46:06.64+00:12:479:136.5
61SOŁDECKI Wojciech 109WARSZAWAM-Dzieci3M 4000:14:5600:30:4200:46:21.13+00:13:019:166.5
62NYLEC Dawid 53KLUB SCBDĘBICAM30-396M 4100:15:3200:31:0500:46:24.56+00:13:059:176.5
63NOWAK Ewa 51STADION ŚLĄSKICZĘSTOCHOWAK50-543K 2200:14:3500:30:2800:46:45.45+00:13:269:216.4
64STACHYRA Gracjan 84WYSZATYCEM-Jun.4M 4200:14:4500:31:5500:47:18.06+00:13:589:276.3
65BĄK Krzysztof 3WYSZATYCEM30-397M 4300:15:5700:31:5400:47:35.76+00:14:169:316.3
66JAROCH Miłosz 22WYSZATYCEM-Jun.5M 4400:14:4300:31:5400:48:01.48+00:14:429:366.2
67KASPRZYK Karol 29BOLESTRASZYCEM-Jun.6M 4500:14:1800:31:5900:48:25.86+00:15:069:416.2
68HANUS Joanna 133PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 2300:16:0300:32:5100:48:31.06+00:15:119:426.2
69PROKOP Agnieszka 67KLUB SCBDĘBICAK30-394K 2400:16:1800:33:0400:49:32.49+00:16:139:546.1
70NYLEC Urszula 52KLUB SCBDĘBICAK30-395K 2500:16:2300:33:0100:49:34.07+00:16:149:546.1
71KOZIARZ Jadwiga 40STADION ŚLĄSKIKATOWICEK55-593K 2600:16:0000:32:5700:49:59.80+00:16:4010:006
72SZEWCZYK Genowefa 91NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-693K 2700:15:4800:32:5100:50:21.90+00:17:0210:046
73WOLAK Iwona 101POLAŃCZYKK40-444K 2800:17:2200:35:0000:51:53.80+00:18:3410:225.8
74TRZCINIECKA Janina 98NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK60-644K 29100:16:5200:34:0000:51:58.45+00:18:3910:235.8
75BRZEZIŃSKI Jan 113OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci4M 4600:18:0600:36:5300:53:35.75+00:20:1610:435.6
76KĘDZIERSKA Edyta 114PFNWGDAŃSKK45-494K 3000:18:0700:36:5500:53:37.58+00:20:1810:435.6
77OBSZARNA Aleksandra 54WYSZATYCEK-Jun.1K 3100:17:5500:36:5100:54:20.73+00:21:0110:525.5
78GROBELNA Jadwiga 18KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 3200:18:0400:36:2900:55:06.63+00:21:4711:015.4
79SZARUGA Natalia 90WYSZATYCEK-Jun.2K 3300:17:5700:36:5300:55:27.59+00:22:0811:055.4
80SAŁAK Maria 77NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-694K 3400:16:5900:35:4700:55:56.31+00:22:3711:115.4
81ŁOMNICKA-GUT Ewa 44NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK70+1K 3500:18:1800:36:5800:56:00.81+00:22:4111:125.4
82APANASOWICZ Danuta 1NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-695K 3600:18:2700:37:0300:56:01.56+00:22:4211:125.4
83STACHYRA Agata 83BOLESTRASZYCEK-Jun.3K 3700:19:0400:38:4300:57:16.62+00:23:5711:275.2
84RODZEŃ Anna 74WYSZATYCEK-Jun.4K 3800:19:0600:38:4500:57:16.80+00:23:5711:275.2
85ŁOCHA Aleksandra 43BOLESTRASZYCEK-Jun.5K 3900:19:0300:38:4300:57:16.82+00:23:5711:275.2
86BĄK Magda 2WYSZATYCEK30-396K 4000:18:5200:38:4900:58:10.89+00:24:5111:385.2
87DROP Mieczysław 8KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+7M 4700:19:2900:38:5200:58:35.25+00:25:1611:435.1
88GAGATKO Krystyna 14NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-696K 4100:18:2700:37:3200:58:50.17+00:25:3011:465.1
89LEWANDOWSKI Jacek 42STADION ŚLĄSKICZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(B)2M 4800:20:3800:41:2001:02:15.07+00:28:5512:274.8
90HANUS Teresa 134PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)3K 4200:19:4300:41:2301:03:29.73+00:30:1012:424.7
91MYSZAK Zuzanna 50WYSZATYCEK-Jun.6K 4300:20:5400:44:5201:08:18.00+00:34:5813:394.4
92GAMANDA Maria 16BOLESTRASZYCEK-Jun.7K 4400:20:5400:44:5201:08:18.13+00:34:5813:394.4
DQDAROSZEWSKA Krystyna 6SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-64100:14:29 DQ00:29:01 DQ00:44:00.55 DQ--
DQWILK Andrzej 100SANOKM60-64100:13:47 DQ00:28:25 DQ DQ--
DQKOCHANOWICZ Adam 34WŁÓCZYKIJEWYSZATYCEM-Jun.100:36:34 DQ DQ DQ--
ŻUBRYD Renata 106NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK70+00:48:27 DNF DNF DNF--
Znaleziono 96 wynik(ów)