POLANICA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Polanica
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
114
Wystartowało/ Started:
100
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
99
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIECHWIEJCZYK Piotr 305UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:15:2900:31:3900:47:5001:03:43.65 6:229.4
2HELWICH Stefan 274KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 200:15:4900:32:0300:48:3501:05:08.15+00:01:246:309.2
3SIWAK Piotr 322KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-591M 300:16:0700:32:2200:48:4601:05:19.25+00:01:356:319.2
4JANOCHA Robert 277MUKS PODKARPACIE JEDLICZEKROSNOM50-592M 400:16:0900:32:2400:48:4901:05:21.40+00:01:376:329.2
5HAŁAS Marcin 273UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 500:16:2200:33:0700:49:4701:06:12.05+00:02:286:379.1
6RYCHLIK Grzegorz 318FUNDACJA 'W TE PĘDY'HALASYM30-392M 6100:16:2500:33:0800:49:5401:06:58.70+00:03:156:419
7JUREK Adam 282KS METRACO POLKOWICELUBINM50-593M 700:16:1600:33:1400:50:3901:08:04.10+00:04:206:488.8
8HOŁUBKA Mariusz 275SALLER NORDIC WALKING TEAM LEGNICALEGNICAM40-492M 800:16:3900:33:4600:51:1501:08:47.90+00:05:046:528.7
9KUBIAK Przemysław 291KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM40-493M 900:16:3500:33:5900:51:3401:08:57.35+00:05:136:538.7
10KUSTAL Marcin 293VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-393M 1000:16:2400:33:4900:51:3801:09:09.20+00:05:256:548.7
11KUBISZYN Mirosław 351LUBACZÓWM30-394M 11200:17:1600:34:2800:52:0601:09:28.60+00:05:446:568.6
12KUBISZYN Małgorzata 350LUBACZÓWK30-391K 100:16:5200:34:2400:52:0801:09:44.90+00:06:016:588.6
13PASIKOWSKA Mariola 311VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-392K 200:16:5400:34:3800:52:3401:10:18.05+00:06:347:018.5
14SPYCHAŁA Lesław 327BIAŁAM50-594M 1200:16:3400:34:0900:52:2601:10:43.80+00:07:007:048.5
15ZAGAJA Janusz 346WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-692M 1300:17:0100:34:4400:53:0201:11:08.70+00:07:257:068.4
16LENZ Andrzej 294MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-595M 1400:17:4800:35:4300:53:4601:11:30.50+00:07:467:098.4
17JĘDRASIAK Renata 280KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 300:17:3400:35:3800:53:4301:11:50.15+00:08:067:118.4
18MIKOŁAJCZAK Jan 302SALLER NORDIC WALKING TEAM LEGNICALEGNICAM60-693M 1500:17:0500:35:1000:53:4501:12:16.00+00:08:327:138.3
19SMUL Andrzej 326MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃTARNOWO PODGÓRNEM60-694M 1600:17:0000:34:5900:53:3301:12:19.65+00:08:367:148.3
20SIEMIEŃSKA Marta 320GORZESZÓWK30-393K 400:17:5100:35:5800:54:2401:12:21.25+00:08:377:148.3
21BUL Dariusz 260WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-494M 1700:17:4200:36:1700:54:4201:12:39.50+00:08:557:168.3
22SZARSZUNOWICZ Anna 332KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKK30-394K 500:17:4300:35:5800:54:2601:13:24.80+00:09:417:208.2
23WOLNIEWICZ Katarzyna 343UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-491K 600:18:1300:36:3000:55:0001:13:32.35+00:09:487:218.2
24MIKSIK Zdenek 257MOSKT NORDIC WALKINGPRAGAM50-596M 18100:17:3700:36:0000:54:4801:13:36.85+00:09:537:218.2
25HRYNDIO Jerzy 352UNIA MIASTKATOWYM60-695M 1900:17:5300:36:1800:55:2301:13:43.05+00:09:597:228.1
26STYŚ Elżbieta 330WROCANKAK50-592K 700:17:5200:36:2000:54:5501:13:52.85+00:10:097:238.1
27KRAKOWIAN Piotr 287VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAKAMYKM40-495M 2000:17:4700:36:1400:54:4901:13:54.80+00:10:117:238.1
28BADECKI Ryszard 358M50-597M 2100:18:0200:36:5000:55:2901:14:03.55+00:10:197:248.1
29STAWNIAK Karol 329KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+1M 2200:18:1400:36:4800:55:3001:14:04.10+00:10:207:248.1
30ŚLUSARCZYK Andrzej 337WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-696M 2300:17:5800:36:4400:55:3601:14:05.60+00:10:217:248.1
31ROGOS Henryk 317ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGLUBIĄŻM70+2M 24100:17:5700:36:4300:55:2801:14:17.40+00:10:337:258.1
32ŚLUSARCZYK Marcin 335WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-395M 2500:18:1300:37:0400:56:0701:14:53.95+00:11:107:298
33TEODOROWSKI Dariusz 338UNIA MIASTLUBLINIECM40-496M 2600:18:1700:37:1900:56:2401:15:13.70+00:11:307:318
34BERESZKO Waldemar 254TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM60-697M 27100:18:3100:37:4900:56:5601:15:50.35+00:12:067:357.9
35WIEŃSKO Ryszard 341NIEZRZESZONYPUŁAWYM60-698M 2800:18:4000:37:3900:56:4901:16:04.45+00:12:207:367.9
36GARBACZEWSKA Iwona 271SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAK30-395K 800:19:0400:38:0600:57:1601:16:25.20+00:12:417:387.8
37SKRYCKA Katarzyna 325SALLER NORDIC WALKING TEAM LEGNICALUBINK30-396K 900:18:3200:37:2300:56:5001:16:33.75+00:12:507:397.8
38POZNAŃSKI Wiesław 314BIAŁYSTOKM60-699M 2900:18:4500:37:5200:56:5301:16:46.45+00:13:027:407.8
39KOŁPAK Jan 284LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+3M 3000:18:3800:37:4700:57:1601:16:53.95+00:13:107:417.8
40DOBROWOLSKA Anna 268CHOTOMÓWK50-593K 1000:18:4600:38:1500:57:5701:17:05.10+00:13:217:427.8
41CHARCZUK Zenon 23WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-6910M 3100:18:4500:38:1700:57:5301:17:13.95+00:13:307:437.8
42KURZAWSKA Jolanta 292KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691K 1100:18:5500:37:5300:57:2501:17:17.75+00:13:347:437.8
43CZAJKA Urszula 264FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-692K 1200:18:5700:37:5400:57:2501:17:23.80+00:13:407:447.8
44STANIEC Stanisław 357STRZELINM60-6911M 3200:18:4500:37:4800:57:4101:17:34.45+00:13:507:457.7
45SZYMCZYK Magdalena 334NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK30-397K 1300:18:3600:37:5800:57:4101:17:34.70+00:13:517:457.7
46BORKOWSKI Leszek 256NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDGRABIANÓWM50-598M 3300:18:5800:38:4200:58:2301:17:40.40+00:13:567:467.7
47DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 269KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-594K 1400:19:0500:38:4100:57:5901:17:45.35+00:14:017:467.7
48KORDOWSKA Bogusława 285KRAKÓWK40-492K 1500:18:5700:38:3400:58:2001:18:04.70+00:14:217:487.7
49ZACHARCZUK Zofia 345NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK60-693K 1600:19:0500:38:3700:58:1901:18:11.35+00:14:277:497.7
50MALINOWSKA Katarzyna 299LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-398K 1700:18:3900:38:3100:58:3001:18:14.95+00:14:317:497.7
51BUJNICKI Marcin 259NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-497M 3400:18:0200:37:1600:57:2701:18:15.70+00:14:327:497.7
52WIERZBA Lilla 342PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-595K 1800:18:5600:38:3600:58:2601:18:24.05+00:14:407:507.7
53ŚLUSARCZYK Grzegorz 336WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-498M 3500:19:3900:39:4100:59:3001:19:13.45+00:15:297:557.6
54SKAWIŃSKA Ewa 324RIGHTWAYWILKSZYNK40-493K 19100:18:5100:38:5100:59:1101:19:34.80+00:15:517:577.5
55MOLENDA Magdalena 303KS IDMAR RACING TEAMMOSINAK30-399K 2000:19:3400:39:5300:59:4901:19:45.25+00:16:017:587.5
56SURIAK Michał 331VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-396M 3600:20:0000:40:0500:59:4101:19:50.05+00:16:067:597.5
57GWAREK Anita 272PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-494K 2100:19:2100:39:2600:59:4501:20:25.10+00:16:418:027.5
58PINIS Agnieszka 312VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-495K 2200:19:1400:39:2501:00:1201:20:58.20+00:17:148:057.4
59ZAWADA BISZCZAD Agnieszka 347JELCZ LASKOWICEK40-496K 23100:19:3900:40:1001:00:3601:21:00.45+00:17:168:067.4
60KOTULA Jakub 286UNIA MIASTKATOWICEM30-397M 3700:19:5400:40:0101:00:2401:21:10.50+00:17:268:077.4
61OCZKOWSKA Katarzyna 308KUDOWA ZDRÓJK40-497K 2400:19:5600:40:2501:00:5601:21:36.30+00:17:528:097.4
62KIEŁBIK Marek 283M&M SKRZYDLATAWROCŁAWM60-6912M 3800:20:0700:40:5501:01:4501:22:32.15+00:18:488:157.3
63JAŁOWIECKA Emilia 276WROCŁAWK60-694K 25100:20:2000:41:1401:01:5501:22:51.30+00:19:078:177.2
64CHOLEWKA Jolanta 262MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-695K 2600:20:2200:41:1601:02:0201:23:01.80+00:19:188:187.2
65BAJ Danuta 251ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK50-596K 2700:19:3000:39:5801:01:1201:23:04.15+00:19:208:187.2
66JEDYNAK Stanisław 279PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+4M 3900:20:0200:41:1701:02:1901:23:12.65+00:19:298:197.2
67WORONKO-ZACZYNSKA Janina 344KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 2800:20:2400:41:2701:02:2801:23:42.95+00:19:598:227.2
68SZOT Magdalena 333KRAKÓWK18-291K 2900:19:5100:41:0101:02:2901:23:46.65+00:20:038:227.2
69MOSOŃ Marek 304M&M SKRZYDLATAWROCŁAWM60-6913M 40100:20:5500:42:1001:03:2401:23:51.80+00:20:088:237.2
70POHL Anna 313BIAŁAK50-597K 30100:20:3600:41:3401:02:4901:24:09.00+00:20:258:247.1
71KURASZ Aneta 363POLANICA ZDRÓJK30-3910K 31100:20:3200:41:3001:02:4501:24:12.90+00:20:298:257.1
72CZAKIERT Marek 265VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-599M 4100:19:4200:40:5601:02:3901:24:30.95+00:20:478:277.1
73KROCZAK Andrea 288ŁĄKA PRUDNICKAK40-498K 3200:21:0400:42:2501:03:5101:24:32.85+00:20:498:277.1
74OMARSKA Grażyna 309PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-696K 3300:20:4800:41:5001:03:1301:24:42.80+00:20:598:287.1
75KASPRZYK Elżbieta 348VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-598K 3400:20:0800:41:3801:03:2501:24:54.30+00:21:108:297.1
76NONAS Marta 364POLANICA ZDRÓJK30-3911K 3500:20:3100:41:4201:03:2301:25:03.75+00:21:208:307.1
77PATER Zbigniew 356WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM70+5M 4200:20:4000:42:0101:03:2801:25:19.35+00:21:358:327
78STONCEL Barbara 360GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEK40-499K 3600:21:0000:42:3501:04:0401:25:34.05+00:21:508:337
79BARAN Marek 253KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM40-499M 4300:21:2800:43:0901:05:2201:27:27.55+00:23:438:446.9
80MACIĄG Andrzej 296ACTEAMWROCŁAWM50-5910M 4400:20:3000:42:3601:05:0801:27:41.55+00:23:578:466.8
81PRZYBYLSKA Izabela 315JAŚMINKAKALISZK30-3912K 3700:21:2000:43:2501:05:4701:27:43.15+00:23:598:466.8
82LIGĘZA Elżbieta 295TYCHYK50-599K 3800:21:4100:43:4601:05:4901:27:49.45+00:24:058:466.8
83STONCEL Mieczysław 361GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEM50-5911M 4500:21:1500:43:0901:05:5801:28:25.05+00:24:418:506.8
84THOMALLA Bogdan 339SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+6M 4600:21:1500:43:1501:05:4101:28:51.00+00:25:078:536.8
85WNĘK Ewa 366KŁODZKOK60-697K 3900:21:1500:43:3801:06:2801:29:49.40+00:26:058:596.7
86RACŁAWSKA Joanna 316AMATORKASKARBIMIERZ OSIEDLEK50-5910K 4000:21:3400:43:3901:06:1701:29:49.80+00:26:068:596.7
87KRYSZCZUK Kacper 289NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM18-291M 4700:22:2000:44:5501:08:0901:30:58.80+00:27:159:056.6
88WARZECHA Dominik 340SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM18-292M 4800:22:2400:44:5601:08:0901:31:00.65+00:27:179:066.6
89SIWCZYK Grażyna 323LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-698K 4100:22:1700:45:1001:08:0301:31:00.95+00:27:179:066.6
90DROZD Krystyna 270CIDRY LOTAJOMPIEKARY ŚLĄSKIEK50-5911K 4200:22:2800:45:3601:08:3401:31:37.80+00:27:549:096.5
91SALAMĄDRA Jolanta 319SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4910K 4300:23:2500:47:2301:11:2501:34:09.25+00:30:259:246.4
92CZERWONAJCIO Agata 267WROCŁAWK50-5912K 4400:23:2700:47:2301:11:2701:34:10.20+00:30:269:256.4
93SIEROTNIK Maria 321WROCŁAWK60-699K 4500:23:2900:47:2601:11:2901:34:11.00+00:30:279:256.4
94PRZYBYŁ Janina 129CHODZĘ BO LUBIĘŚCINAWAK70+2K 4600:22:4800:46:2701:10:3001:34:35.05+00:30:519:276.3
95MĘDRAK Alicja 300WROCŁAWK60-6910K 4700:22:2200:46:0301:10:1601:34:47.80+00:31:049:286.3
96KUNIKOWSKI Zenon 354RIGHT WAY WROCŁAWSMOLECM60-6914M 4900:22:5600:46:2601:11:2501:37:35.40+00:33:519:456.1
97WINIARSKI Robert 349LEGNICAM50-5912M 5000:22:5500:48:1101:12:2401:37:39.50+00:33:559:466.1
98BARABACH Danuta 365AKTYWNEGO SENIORAPRZEWORNOK60-6911K 48100:23:2500:47:4401:12:5901:38:33.85+00:34:509:516.1
99ZIĘBA Julia 353UNIA MIASTKATOWICEK70+3K 4900:23:2200:48:2201:14:2801:41:37.00+00:37:5310:095.9
JÓŹWIAK Ewa 281ZIĘBICEK50-59 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 100 wynik(ów)