POLANICA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21.1 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Polanica
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
50
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
43
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.1km | 3.6km | 6.1km | 8.6km | 11.1km | 13.6km | 16.1km | 18.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki1.1km3.6km6.1km8.6km11.1km13.6km16.1km18.6kmCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
               
1ROSAK Marcin 426GREEN TEAMZIELONA GÓRAM40-491M 100:06:4000:23:0900:39:3300:55:5201:12:2201:28:3601:44:3702:00:4202:17:17.85 6:309.2
2SKIBA Krzysztof 427KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM50-591M 200:06:2500:22:0000:38:0600:54:2401:10:5201:27:2501:44:0202:00:4102:18:04.05+00:00:466:329.2
3KORDOWSKI Piotr 414KRAKÓWM40-492M 300:06:4100:23:1100:39:3400:55:5601:12:3801:29:4501:47:0602:04:3002:21:59.80+00:04:416:438.9
4WAWRZYNIAK Łukasz 442KS METRACO POLKOWICEWALIMM30-391M 4100:07:1200:23:5000:41:0900:58:3701:16:1301:33:5401:52:0202:10:1602:29:06.30+00:11:487:048.5
5BARCZYK Bogdan 401VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-592M 500:07:1400:24:3900:42:0200:59:4101:17:3701:35:2801:53:3402:12:1002:30:51.90+00:13:347:098.4
6MAKOWSKI Jan 419RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-593M 600:06:4700:24:1000:42:1201:00:1601:18:1901:36:3601:54:4102:12:4202:31:00.25+00:13:427:098.4
7PIETRZYK Jarosław 424VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 700:07:1500:24:4000:42:0200:59:4201:17:3701:35:3001:53:3602:12:1002:31:25.05+00:14:077:108.4
8PUSZKIEL Janek 362GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+1M 800:07:0500:23:4300:41:0700:59:0201:16:4001:35:0601:53:4402:13:0102:32:27.85+00:15:107:138.3
9KOWALSKI Marek 415UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-594M 900:07:2600:25:1500:43:1401:01:2101:19:2601:37:5001:56:3802:15:5802:35:25.50+00:18:077:218.1
10SŁUPIANEK Paweł 428LECYMY DURŚKATOWICEM30-393M 1000:07:1500:24:4900:42:2401:00:2001:18:1701:36:4101:55:4102:15:4502:35:59.70+00:18:417:238.1
11KOŁODZIEJ Joanna 434UDRY LOTAJOM RUDA ŚLĄSKAK50-591K 100:07:5000:26:2900:45:1401:04:1201:22:5501:41:4002:00:1002:18:5102:37:45.75+00:20:277:288
12SPYCHAŁA Marzena 430CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-491K 200:07:5500:26:3700:45:2801:04:1501:23:0201:41:4802:00:3402:19:3502:38:47.10+00:21:297:318
13NIEDŹWIECKA Katarzyna 422FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-492K 300:07:5700:26:4900:45:3201:04:2001:23:1901:42:1802:01:2202:20:2602:39:20.25+00:22:027:337.9
14ŻYDACZEWSKI Ryszard 441KS METRACO POLKOWICELUBINM50-595M 1100:07:2100:25:1300:43:4001:02:4001:21:4201:40:5402:00:1302:19:3002:39:26.60+00:22:087:337.9
15LESIŃSKI Grzegorz 92KS METRACO POLKOWICEOLSZANYM50-596M 1200:07:2400:26:0200:44:4301:03:5601:22:3801:41:5302:01:1002:20:2902:40:06.35+00:22:487:357.9
16BOCZAR Beata 404GREEN TEAMZIELONA GÓRAK50-592K 400:07:5400:26:4300:45:3601:04:3401:24:0001:43:1802:02:3202:21:4102:40:58.85+00:23:417:377.9
17STĘPIEŃ Lucyna 432KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 500:07:5700:26:3000:45:1701:04:2401:23:4401:43:1402:02:3602:22:0302:41:29.85+00:24:127:397.8
18KRYSZCZUK Krzysztof 416NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-597M 1300:07:5500:26:3400:45:3501:04:4101:23:5701:43:0902:02:4502:22:5802:42:27.00+00:25:097:417.8
19STEFANICKI Marek 431ŚWINOUJŚCIEM60+2M 1400:07:3900:26:0700:44:5901:04:0201:23:1501:42:4302:02:3702:22:5602:43:52.30+00:26:347:457.7
20WESOŁOWSKI Wojciech 436MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+3M 1500:07:4000:26:0800:45:0001:04:0301:23:1601:42:4402:02:3802:22:5702:43:53.20+00:26:357:467.7
21JANOSZKA Irena 411CIDRY LOTAJOMPIEKARY ŚLĄSKIEK50-593K 600:07:5300:26:4200:45:4801:05:1001:24:5401:44:4102:04:3102:24:5302:45:31.25+00:28:137:507.6
22ŻAMOJCIN Marek 440NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-598M 1600:07:4000:26:5600:46:4401:06:3901:26:3901:46:1602:06:0302:26:1202:46:34.00+00:29:167:537.6
23RACŁAWSKI Jan 425AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60+4M 1700:07:4300:26:1000:45:0201:04:0501:23:1701:43:0202:03:5202:25:2002:48:07.55+00:30:497:587.5
24LIGĘZA Janusz 418TYCHYM50-599M 1800:07:4400:26:1400:45:2801:05:0601:25:0301:45:2702:06:0302:27:0802:48:27.55+00:31:097:597.5
25GRABOWSKA Manuela 408KS METRACO POLKOWICEKARPACZK18-291K 700:07:4900:26:2900:45:3601:05:3701:25:5301:46:2302:06:5902:27:5902:48:43.65+00:31:257:597.5
26KOWALCZYK Mariusz 359GREEN TEAM ZIELONA GÓRAM50-5910M 1900:07:5300:27:1500:46:5901:06:5701:27:1301:47:4302:08:1902:29:1902:50:02.95+00:32:458:037.4
27WITKOWSKA Maria 438UNIA MIASTKATOWICEK60+2K 800:08:1200:27:4300:47:4301:07:5001:28:1101:49:0102:09:3602:30:1302:51:22.70+00:34:048:077.4
28MARONDEL Katarzyna 421SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-391K 900:08:0000:27:3200:47:1301:07:2601:27:3101:47:5402:08:3802:30:0902:52:07.75+00:34:498:097.4
29MANDZIUK Marta 420NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK40-493K 1000:08:2800:28:1800:48:1701:08:4701:29:2001:49:4602:10:2402:31:3202:52:53.05+00:35:358:117.3
30BARCZYK Jolanta 402VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-594K 1100:08:2500:28:1900:48:5501:10:0001:30:5501:51:5402:12:3702:33:5002:55:19.35+00:38:018:187.2
31WIŚNIEWSKI Roman 437TWARDORZECZKAM60+5M 20100:07:5400:27:2700:47:3101:08:2301:29:0901:50:3902:12:2402:34:4602:57:34.20+00:40:168:247.1
32KARASIEWICZ Irena 412FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-595K 1200:08:0200:27:3300:47:4801:08:2701:29:4401:51:1602:13:2202:35:4802:57:54.10+00:40:368:257.1
33SOBAŃSKA Grażyna 429DRUŻBICEK60+3K 1300:08:4800:29:2900:50:0601:10:5001:31:5501:53:1602:14:3902:36:2802:58:10.35+00:40:528:267.1
34GERLE-KOTULA Anna 407UNIA MIASTKATOWICEK30-392K 1400:08:4100:29:5900:50:4401:12:0801:33:5401:55:5402:17:5202:39:5903:00:57.30+00:43:398:347
35JAJTNER Ilona 410KRAKÓWK30-393K 1500:08:2300:28:3000:49:2601:11:1601:32:3801:54:2102:16:3902:39:4603:02:43.00+00:45:258:396.9
36PANEK Elwira 423LĘBORKK50-596K 1600:08:2700:28:4500:49:4101:11:0301:32:4001:54:5402:17:4802:40:4303:02:53.55+00:45:358:406.9
37ZAWADZKA Maria 439KS METRACO POLKOWICELUBINK60+4K 1700:08:4600:30:0200:51:3201:13:1901:35:0801:56:5602:18:4902:41:0103:03:03.50+00:45:458:406.9
38SURIAK Ewelina 433VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-292K 1800:08:1900:28:5600:49:5401:11:1801:32:4001:54:2902:17:4102:40:5103:03:15.30+00:45:578:416.9
39POSTEK Danuta 397MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-597K 1900:08:2900:29:2100:50:0601:11:0001:32:2401:54:2802:16:4802:40:1003:03:17.70+00:45:598:416.9
40CHMIELEWSKA Anna 261JEDLINA-ZDRÓJK30-394K 2000:08:3500:29:5600:51:5601:15:0301:37:3402:00:1902:23:2302:46:3903:09:00.80+00:51:428:576.7
41ROZMUS Jolanta 399FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+5K 2100:09:0500:31:1300:53:4501:16:3401:39:3702:03:0502:27:1202:51:0803:14:52.00+00:57:349:146.5
42KARASIEWICZ Iwona 355NORDIC CLUB SZCZECINWARSZAWAK30-395K 2200:09:1700:32:1100:55:1501:18:5201:43:4402:07:4802:32:2602:57:4803:23:40.60+01:06:229:396.2
43BEDNARCZYK Agnieszka 403KUDOWA-ZDRÓJK40-494K 2300:09:2700:32:4400:56:0401:19:1501:42:5002:07:2502:32:5402:59:0603:26:03.25+01:08:459:456.1
44GRABOWSKI Mirosław 409SN KARPACZKARPACZM50-5911M 2100:07:3700:26:4200:46:0401:05:5001:26:0501:46:38+00:18:027:507.7
45CHRAPEK Urszula 406KS RUDZICARUDZICAK30-396K 2400:09:1900:32:3100:56:0901:20:4901:46:53+00:34:319:376.2
46ŚWISŁOCKI Bogdan 398FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-5912M 22100:07:2000:25:0900:43:11+00:03:387:048.5
Znaleziono 46 wynik(ów)