POLANICA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Polanica
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
256
Wystartowało/ Started:
242
Nie ukończyło/ Not finished:
10
Ukończyło/ Finished:
232
Na trasie/ On track:
6

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BIŃCZYK Dariusz 15ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 100:15:4100:31:53.75 6:229.4
2RAJEWSKI Sebastian 132KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 200:15:4300:31:54.30+00:00:006:229.4
3TOPOLNICKI Konrad 167CKZIU NYSA MECHANIKNYSAM-Jun.1M 300:16:1000:32:12.40+00:00:186:269.3
4WOJTASIŃSKI Daniel 187VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 400:15:5100:32:14.20+00:00:206:269.3
5ROŻYNEK Miron 138KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 500:16:0500:32:38.75+00:00:456:319.2
6KUBIAK Tomasz 417SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-442M 600:15:5300:32:48.25+00:00:546:339.1
7DĘBSKI Bartłomiej 29VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-443M 700:16:1600:32:53.90+00:01:006:349.1
8TOPOREK Rafał 168PRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 800:16:2500:33:22.75+00:01:296:409
9TRZCIŃSKI Franciszek 169SPORTI I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM50-541M 900:16:3300:33:23.15+00:01:296:409
10SCHRÖDER Karol 140SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-444M 1000:16:0900:33:39.15+00:01:456:438.9
11BRZOZOWSKI Piotr 249NORDIC WALKING POLAND / AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-392M 1100:16:1600:33:42.90+00:01:496:448.9
12FRĄCKOWIAK Roman 38KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-542M 1200:16:5500:33:58.05+00:02:046:478.8
13BREWKA Joachim 21UNIA MIASTLUBLINIECM50-543M 1300:16:5400:34:08.05+00:02:146:498.8
14SANIUK Edward 139FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 1400:16:5900:34:14.65+00:02:206:508.8
15SŁOMIAN Leszek 142UNIA MIASTKATOWICEM55-592M 1500:17:0100:34:21.55+00:02:276:528.7
16BARTOSIEWICZ Łukasz 9NWPL / LUKI TEAMGDAŃSKM30-393M 1600:16:4900:34:25.45+00:02:316:538.7
17WIERZBIŃSKI Piotr 181KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-492M 17100:17:1800:34:33.80+00:02:406:548.7
18MANDZIUK Marek 96NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM45-493M 1800:17:1800:34:54.25+00:03:006:588.6
19ADAMUS Marian 2SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 1900:17:1500:34:58.85+00:03:056:598.6
20UFEL Marcin 171MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM40-445M 2000:17:1800:35:14.70+00:03:207:028.5
21USS Jola 173NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK55-591K 100:17:1700:35:14.75+00:03:217:038.5
22SZYMAŃSKI Stefan 160XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 2100:17:0900:35:20.60+00:03:267:048.5
23FRĄCKOWIAK Mateusz 39KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.2M 22100:17:0300:35:29.00+00:03:357:058.5
24PRADUŃ Michał 126LUBELSKIE ZNORDZICLUBLINM-Niepełnosprawni(B)2M 2300:17:3000:35:40.40+00:03:467:088.4
25GAPIŃSKI Leszek 42WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM60-641M 2400:17:3200:35:41.10+00:03:477:088.4
26POLISZCZUK Piotr 125PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 2500:17:2700:35:42.30+00:03:487:088.4
27PIOTROWSKI Marek 124GOGGLE PAE TEAMWILKANÓWM55-593M 2600:17:5900:35:59.50+00:04:057:118.3
28ŁUKASZEWICZ Joanna 224GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-491K 200:17:5500:35:59.55+00:04:057:128.3
29OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 114KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 300:17:4800:36:06.70+00:04:127:138.3
30HOLWEK Jarosław 62ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM50-544M 2700:17:3500:36:07.25+00:04:137:138.3
31SULIKOWSKA Agnieszka 149PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-391K 400:17:5700:36:07.35+00:04:137:138.3
32PINTAK Artur 123KOLNOWICEM30-394M 2800:17:2800:36:08.85+00:04:157:138.3
33IDKOWIAK Magdalena 65KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOK40-441K 500:18:0500:36:11.30+00:04:177:148.3
34PARTYKA Teresa 117WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-592K 600:17:5000:36:11.45+00:04:177:148.3
35KORYTOWSKA Agnieszka 77MŁAWAK30-392K 700:17:5800:36:15.30+00:04:217:158.3
36SZYMANOWSKA Anna 157LĘBORKK55-593K 800:17:5000:36:19.40+00:04:257:158.3
37GODZIŃSKA Dorota 48BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK30-393K 900:17:5700:36:20.00+00:04:267:168.3
38JÓŹWIAK Marianna 69SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 1000:17:5200:36:21.95+00:04:287:168.2
39TOMCZYK Edward 166MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 2900:17:3600:36:22.10+00:04:287:168.2
40ROMAŃCZUK Agnieszka 137NOWI SIEDLCESIEDLCEK45-493K 1100:18:0400:36:25.50+00:04:317:178.2
41JUREK Szymon 213POLANICA-ZDRÓJM-Jun.3M 3000:18:1100:36:29.30+00:04:357:178.2
42MIKICIUK Jakub 105NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDSIEDLCEM-Jun.4M 3100:17:5300:36:29.60+00:04:357:188.2
43GARBACZEWSKI Jakub 45SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAM-Jun.5M 3200:17:5400:36:31.65+00:04:377:188.2
44DUSIEL Ewa 33VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-542K 1200:17:5400:36:33.05+00:04:397:188.2
45KUBAT Janusz 87VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-494M 3300:17:4400:36:37.85+00:04:447:198.2
46KOLARSKA Agnieszka 74VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-394K 1300:17:5800:36:39.60+00:04:457:198.2
47MARCINKOWSKA Agnieszka 100UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.1K 1400:17:5100:36:43.40+00:04:497:208.2
48UFEL Marcelina 170MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.2K 1500:17:5700:36:49.30+00:04:557:228.1
49DUDEK Kazimierz 32NIEZRZESZONYŚWIERZAWAM70+3M 3400:18:1000:36:53.75+00:05:007:228.1
50GODZIŃSKI Paweł 49BAŻANT NWTEAMMILEJEWOM30-395M 3500:18:1100:36:59.90+00:05:067:248.1
51GAŁĄZKA Paweł 221MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)2M 3600:18:1900:37:02.65+00:05:087:248.1
52WROŃSKI Włodzimierz 193PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-693M 3700:18:1600:37:05.55+00:05:117:258.1
53WÓJCIK Mirosław 191SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-446M 3800:18:2500:37:06.25+00:05:127:258.1
54SZYMANOWSKI Eugeniusz 158LĘBORKM60-642M 3900:18:2100:37:10.05+00:05:167:268.1
55GŁOMBICA Ewa 46WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK30-395K 1600:18:1600:37:14.65+00:05:207:278.1
56MANDZIUK Magdalena 97NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK-Jun.3K 1700:18:2000:37:18.50+00:05:247:278
57GAPIŃSKA Janina 41WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAK60-641K 1800:18:3900:37:26.10+00:05:327:298
58WARCHALSKA Teresa 178UNIA MIASTKATOWICEK65-691K 1900:18:4000:37:34.25+00:05:407:308
59WILD Ewa 184OŁAWAK40-442K 2000:18:4900:37:52.45+00:05:587:347.9
60JĘDRASZKO Jacek 68ŚWIECIEM-Dzieci1M 4000:18:5300:37:53.10+00:05:597:347.9
61KOWALCZYK Edyta 79KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK45-494K 2100:18:4800:37:56.15+00:06:027:357.9
62ZBYRYT Halina 247AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAK45-495K 2200:18:5100:37:59.35+00:06:057:357.9
63MARCINKOWSKI Jakub 101UNIA MIASTLUBLINIECM18-291M 4100:18:3900:38:00.70+00:06:067:367.9
64BERLIŃSKI Dariusz 210PASJA NW WARSZAWAWARSZAWAM50-545M 4200:18:5100:38:03.20+00:06:097:367.9
65GRYGOROWICZ Bogdan 56KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)3M 4300:18:3900:38:09.05+00:06:157:377.9
66SOWA Andrzej 144PARKRUN LUBINLUBIN 59-300M65-694M 4400:18:4800:38:12.40+00:06:187:387.8
67MANDZIUK Anna 98NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK18-291K 2300:18:4200:38:14.10+00:06:207:387.8
68GRUSZKA Michal 54UNIA MIASTLUBLINIECM40-447M 4500:18:4200:38:15.15+00:06:217:397.8
69WENEK Maja 180LĘBORKK-Dzieci1K 2400:18:4900:38:25.15+00:06:317:417.8
70FIGURSKA Dominika 36FACE NORDIC WALKING TEAMŁÓDŹK18-292K 2500:18:5400:38:26.35+00:06:327:417.8
71KUPIBIDA Bogusława 90SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-594K 2600:18:5700:38:28.70+00:06:347:417.8
72PIKSA Kazimierz 230NW KRUSZYNABRZEGM65-695M 4600:19:2100:38:35.70+00:06:417:437.8
73KOZIARZ Roman 81STADION ŚLĄSKIKATOWICEM55-594M 4700:18:5800:38:45.65+00:06:517:457.7
74BAJ Stanisław 5ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAM60-643M 4800:19:0100:38:47.05+00:06:537:457.7
75STOJANOWSKA Dorota 147KS METRACO POLKOWICEDUSZNIKI-ZDRÓJK45-496K 2700:19:0800:38:47.10+00:06:537:457.7
76GARBACZEWSKI Mariusz 44SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAM30-396M 4900:19:2100:38:47.75+00:06:547:457.7
77KORYTOWSKI Jakub 78MŁAWAM-Dzieci2M 5000:19:2500:38:52.00+00:06:587:467.7
78KASZTELAN Sasza 222POLANICA-ZDRÓJM-Jun.6M 51100:19:2000:38:52.75+00:06:597:467.7
79ZASOWSKI Jan 195GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM-Dzieci3M 5200:19:2800:38:56.90+00:07:037:477.7
80DROZD Maria 229NW KRUSZYNAKRUSZYNAK50-543K 2800:19:2200:38:58.25+00:07:047:477.7
81CZEMPIK Kornelia 26UNIA MIASTCHORZÓWK50-544K 2900:19:1200:39:05.25+00:07:117:497.7
82WILK Tadeusz 185TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM-Niepełnosprawni(A)3M 5300:20:3300:39:07.00+00:07:137:497.7
83SZYJKA Izabela 290NORDIKIKAMIENIEC WROCŁAWSKIK30-396K 3000:19:1100:39:11.75+00:07:187:507.7
84PYKA Aleksandra 223UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci2K 3100:19:0900:39:18.80+00:07:257:517.6
85WALCZAK Grzegorz 174OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-495M 5400:19:2900:39:18.90+00:07:257:517.6
86RAPACZ Magdalena 134KŁODZKOK30-397K 3200:19:2500:39:19.30+00:07:257:517.6
87CZMOCH Marian 27UKS JEDYNKAŁOSICEM65-696M 55200:19:2600:39:19.50+00:07:257:527.6
88MAJCHERCZYK Krzysztof 297TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM65-697M 5600:19:3900:39:19.75+00:07:267:527.6
89SZNAJDER Zenon 153UNIA MIASTRYBNIKM65-698M 5700:19:2700:39:20.35+00:07:267:527.6
90CHMIEL Natalia 226NORDIC SCYZORYKIBILCZAK-Jun.4K 3300:19:3000:39:20.85+00:07:277:527.6
91BARTOSIEWICZ Włodzimierz 8FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-644M 5800:19:1100:39:21.85+00:07:287:527.6
92WILD Arkadiusz 183OŁAWAM50-546M 5900:19:2100:39:29.15+00:07:357:537.6
93GOLENIA Angelika 50DOBRA - GRUPA NORDIC WALKINGDOBRAK18-293K 3400:19:2100:39:31.50+00:07:377:547.6
94SZEMBERSKI Paweł 151KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM40-448M 6000:19:2100:39:41.10+00:07:477:567.6
95SULECKA Gabriela 148ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 3500:19:4800:39:42.35+00:07:487:567.6
96SZENDZIELORZ Ilona 152STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-642K 3600:19:4400:39:45.00+00:07:517:577.5
97BISKUPSKI Tadeusz 232POLANICA-ZDRÓJM60-645M 6100:19:5500:39:45.10+00:07:517:577.5
98NOGA Bolesław 111ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGŻÓRAWINAM60-646M 6200:19:5600:39:47.35+00:07:537:577.5
99PIĄTKOWSKI Józef 120KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+4M 63100:19:4300:39:48.25+00:07:547:577.5
100NIECHWIEJCZYK Kinga 110UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.5K 3700:19:3000:39:55.20+00:08:017:597.5
101SOBCZYK Rafał 143KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-496M 6400:19:5600:40:03.30+00:08:098:007.5
102PARADOWSKI Jakub 220POLANICA-ZDRÓJM-Dzieci4M 6500:20:3100:40:04.00+00:08:108:007.5
103PIEKŁO Robert 121NIEZRZESZONYSTARA ŁOMNICAM45-497M 6600:19:5900:40:06.10+00:08:128:017.5
104BUJNICKA Magdalena 22NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci3K 3800:19:5300:40:15.75+00:08:228:037.5
105GODZIŃSKA Paulina 47BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK-Dzieci4K 3900:19:5800:40:17.20+00:08:238:037.4
106SIENKIEWICZ Ewelina 141AEROGIRLSOLEŚNICAK30-398K 4000:19:5200:40:21.70+00:08:278:047.4
107ORŁOWSKI Grzegorz 235POLANICA-ZDRÓJM50-547M 6700:20:1000:40:22.35+00:08:288:047.4
108ADAMOWICZ Andrzej 1ŁÓDŹM70+5M 6800:19:5200:40:22.75+00:08:298:047.4
109CZARNIK Stanisław 201ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJM65-699M 6900:19:4300:40:24.90+00:08:318:057.4
110DĄBROWSKI Andrzej 28MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃDĘBLINM65-6910M 7000:19:4600:40:28.30+00:08:348:057.4
111GOLOP Jakub 396SZCZYTNAM-Dzieci5M 7100:19:2400:40:30.80+00:08:378:067.4
112GÓRECKA Iwona 51UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK50-545K 4100:20:0200:40:31.70+00:08:378:067.4
113JURCZYŃSKA Bożena 70VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-595K 4200:20:0600:40:38.50+00:08:448:077.4
114BIEGAJŁO Małgorzata 12ZDROWOPIJ.PLPABIANICEK50-546K 4300:20:2500:40:40.95+00:08:478:087.4
115GRYGOROWICZ Teresa 55KS METRACO POLKOWICELUBINK65-692K 4400:20:0500:40:42.40+00:08:488:087.4
116PUZICHOWSKA Małgorzata 131NORDIKIJELCZ-LASKOWICEK55-596K 4500:20:0700:40:44.25+00:08:508:087.4
117SZYMKÓW Wojciech 162DOBRA - GRUPA NORDIC WALKINGDOBRAM18-292M 7200:20:3500:40:44.95+00:08:518:097.4
118ANGIELCZYK Małgorzata 3MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-693K 4600:20:1900:40:45.65+00:08:518:097.4
119MAJCHERCZYK Wacław 298TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM70+6M 7300:20:0600:40:47.40+00:08:538:097.4
120CZERWIŃSKI Arkadiusz 266SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-397M 7400:19:5000:40:54.25+00:09:008:107.3
121SYPEK Małgorzata 219POLANICA-ZDRÓJK40-443K 4700:20:1000:40:55.95+00:09:028:117.3
122HISZPAŃSKA Katarzyna 61VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-294K 4800:20:1200:41:06.30+00:09:128:137.3
123GUZIOR Agnieszka 57KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK40-444K 4900:20:1700:41:13.85+00:09:208:147.3
124BAL Agnieszka 6KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWK30-399K 5000:20:0700:41:14.00+00:09:208:147.3
125WIESZOŁEK Ewelina 182UNIA MIASTIZBICKOK30-3910K 5100:20:1800:41:15.40+00:09:218:157.3
126GÓRSKI Henryk 52OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+7M 75100:20:3200:41:21.75+00:09:288:167.3
127KRZYŚCIN Maja 248SANTANDER CONSUMER BANKK-Dzieci5K 5200:20:2100:41:25.55+00:09:318:177.2
128KOZIARZ Jadwiga 82STADION ŚLĄSKIKATOWICEK55-597K 5300:20:2200:41:29.20+00:09:358:177.2
129HOŁDA Jolanta 64KUBISIA TEAM OLEŚNICA KTOOLEŚNICAK60-643K 5400:20:3100:41:29.35+00:09:358:187.2
130JASIK Beata 67ŁĄCZNIKK30-3911K 5500:21:0300:41:36.20+00:09:428:197.2
131KOŁPAK Irena 76LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-694K 5600:20:4100:41:52.95+00:09:598:227.2
132NOWAK Ewa 112STADION ŚLĄSKICZĘSTOCHOWAK50-547K 5700:20:3800:41:58.50+00:10:048:237.1
133DRAUS Czesława 30KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK55-598K 5800:20:5600:42:16.25+00:10:228:277.1
134GOLENIA Reinhold 208DOBRAM60-647M 7600:21:0300:42:21.85+00:10:288:287.1
135ZIELIŃSKI Jacek 197GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-648M 7700:21:0400:42:23.10+00:10:298:287.1
136SZEMBERSKA Małgorzata 150KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK40-445K 5900:20:5700:42:25.95+00:10:328:297.1
137HANUS Joanna 58KS METRACO POLKOWICEKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 6000:21:1400:42:26.45+00:10:328:297.1
138MARCINKOWSKA Joanna 250NORDIKIJESZKOWICEK18-295K 6100:20:4900:42:27.30+00:10:338:297.1
139SZWED Małgorzata 156DĄBROWAK40-446K 6200:20:5700:42:35.20+00:10:418:317
140SZYMAŃSKI Mirosław 161SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-498M 7800:20:4400:42:35.60+00:10:418:317
141BIEGAJŁO Piotr 13ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM50-548M 7900:20:5500:42:36.05+00:10:428:317
142CHMIEL Beata 225NORDIC SCYZORYKIBILCZAK45-497K 6300:20:5300:42:36.35+00:10:428:317
143MAKUCHOWSKA Hanna 211POLANICA-ZDRÓJK-Dzieci6K 6400:20:5200:42:43.90+00:10:508:327
144MILKOWSKI Mariusz 107GDYNIAM-Niepełnosprawni(A)4M 8000:21:2200:42:45.50+00:10:518:337
145GOLENIA Irmgarda 209DOBRAK60-644K 6500:21:1700:42:49.15+00:10:558:337
146REMISZEWSKI Adam 135OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+8M 8100:20:5200:42:51.80+00:10:588:347
147KAPECKI Kazimierz 198ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJM70+9M 8200:21:2600:42:54.75+00:11:018:357
148BACH Anna 215GDYNIAK40-447K 6600:21:1900:42:54.85+00:11:018:357
149WÓJCIK Henryk 190OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+10M 8300:21:2700:42:56.15+00:11:028:357
150WOJDA Angelika 186CKZIU NYSA MECHANIKNYSAK18-296K 6700:20:2900:42:56.30+00:11:028:357
151RACZYŃSKA Aleksandra 227UNIA MIASTCHORZÓWK70+1K 6800:21:1500:42:59.20+00:11:058:357
152MIKOŁAJCZYK Arkadiusz 106WAŁBRZYCHM50-549M 8400:21:2400:43:29.80+00:11:368:426.9
153ŚLUSARCZYK Karolina 164WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.6K 6900:20:4400:43:33.80+00:11:408:426.9
154ZGRZEBNICKA Agnieszka 196POLKOWICEK45-498K 7000:21:3400:43:34.65+00:11:408:436.9
155SZNAJDER Teresa 154UNIA MIASTRYBNIKK60-645K 7100:21:3000:43:35.45+00:11:418:436.9
156SZYMAŃSKA Lucyna 159XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 7200:21:1800:43:37.65+00:11:438:436.9
157HARTMAN Jadwiga 202ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJK65-695K 7300:21:3100:43:43.30+00:11:498:446.9
158PROSKURA Dariusz 128MORSY WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM30-398M 8500:22:0100:44:01.85+00:12:088:486.8
159KWIATKOWSKA Jadwiga 234KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+2K 7400:21:2200:44:03.00+00:12:098:486.8
160DZIUBAŁA Bogusław 35NIEZRZESZONYKŁODAM70+11M 8600:21:5200:44:16.60+00:12:228:516.8
161MAŃSKA Bogda 99LĘBORKK55-599K 7500:21:5700:44:19.75+00:12:268:526.8
162CAŁKA Marcin 241SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM18-293M 8700:19:4000:44:22.40+00:12:288:526.8
163KIERNICKI Stanisław 73WROCŁAWM55-595M 8800:21:4900:44:22.95+00:12:298:526.8
164KUBIT Wiesław 88KROSNOM50-5410M 8900:22:1100:44:23.15+00:12:298:526.8
165TOMAS Ela 165SIEDLCEK45-499K 7600:21:3500:44:34.20+00:12:408:546.7
166ARTYMCZ Maria 217GŁOGÓWK60-646K 7700:21:4200:44:40.85+00:12:478:566.7
167SZEWCZYK Barbara 239WROCŁAWK60-647K 7800:22:2400:45:04.15+00:13:109:006.7
168HOLWEK Iwona 63ZDROWOPIJ.PLPABIANICEK50-548K 7900:22:1300:45:28.00+00:13:349:056.6
169KULCZYCKI Jan 89GDAŃSKM65-6911M 9000:22:1400:45:32.00+00:13:389:066.6
170OWCZAREK Henryka 115POZNAŃK70+3K 8000:22:3300:45:32.25+00:13:389:066.6
171MROWIEC Maria 109UNIA MIASTBYTOMK70+4K 8100:22:3000:45:33.65+00:13:399:066.6
172KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 85UNIA MIASTKATOWICEK60-648K 8200:22:3100:45:35.25+00:13:419:076.6
173BŁASZCZYSZYN Danuta 16ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK65-696K 8300:22:3100:45:49.80+00:13:569:106.5
174MARCINKOWSKA Julia 237MYSŁOWICEK-Dzieci7K 8400:22:2200:45:53.45+00:13:599:106.5
175KRZYŚCIN Mirosława 86SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4910K 8500:14:2900:45:59.25+00:14:059:126.5
176CHLIPAŁA Agnieszka 246NADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHK30-3912K 8600:22:4200:46:04.75+00:14:119:126.5
177WÓJCIK Irena 189OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAK70+5K 8700:22:5500:46:06.85+00:14:139:136.5
178MĘDRAK Józef 103WROCŁAWM65-6912M 9100:22:5400:46:18.75+00:14:259:156.5
179KIJANKA Małgorzata 204ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJK65-697K 8800:22:5800:46:35.10+00:14:419:196.4
180MACHAJEK Krzysztof 95STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA ZABRZEPOLKOWICEM-Niepełnosprawni(A)5M 9200:23:1900:46:39.70+00:14:459:206.4
181PRZYBYŁ Sylwester 130CHODZĘ BO LUBIĘŚCINAWAM60-649M 9300:22:1000:46:47.05+00:14:539:216.4
182KOLBUSZ Janina 75KS METRACO POLKOWICELUBINK65-698K 8900:23:0700:46:59.70+00:15:059:246.4
183STEC Lidia 146POLANICA-ZDRÓJK60-649K 9000:22:5900:47:01.45+00:15:079:246.4
184MANDRYK Anna 205ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJK65-699K 9100:23:4200:47:02.70+00:15:089:246.4
185KUBAN Antosia 212POLANICA-ZDRÓJK-Dzieci8K 9200:22:1600:47:04.95+00:15:119:256.4
186GABIS Elżbieta 216NYSAK55-5910K 9300:23:2000:47:05.45+00:15:119:256.4
187KRZYŚCIN Ewa 200ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJK65-6910K 9400:23:0600:47:07.45+00:15:139:256.4
188WALCZAK Henryk 175OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+12M 9400:23:1100:47:30.15+00:15:369:306.3
189CHOLEWA Maria 203ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJK65-6911K 9500:23:2200:47:30.80+00:15:379:306.3
190FREUS Agnieszka 40RIGHTWAYWROCŁAWK50-549K 9600:23:2900:47:35.50+00:15:419:316.3
191KOZIOŁ Artur 83SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-449M 9500:23:5000:47:37.40+00:15:439:316.3
192PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 116GOWINOK70+6K 9700:23:2000:47:41.20+00:15:479:326.3
193GROBELNA Jadwiga 53KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 9800:23:5600:48:18.15+00:16:249:396.2
194BIAŁCZAK Marta 10STARE BOGACZOWICEK50-5410K 9900:23:5500:48:30.65+00:16:369:426.2
195IWANICKI Zdzisław 66WROCŁAWM70+13M 9600:24:1700:48:31.50+00:16:379:426.2
196GOŚCIŃSKA Iga 242SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK18-297K 10000:23:3400:48:33.65+00:16:399:426.2
197LEWANDOWSKI Jacek 93STADION ŚLĄSKICZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)6M 9700:23:3500:48:34.35+00:16:409:436.2
198CEŁKA Justyna 240SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK18-298K 10100:23:3500:48:34.70+00:16:409:436.2
199JÓŹWIAK Dominik 228SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 9800:23:2900:48:34.90+00:16:419:436.2
200HEKIERT Marta 445BYSTRZYCA KŁODZKAK-Dzieci9K 10200:23:1400:48:44.50+00:16:509:446.2
201UFEL Milena 172MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Dzieci10K 10300:23:1500:48:44.55+00:16:509:456.2
202YEROKHINA Ola 218POLANICA-ZDRÓJK-Dzieci11K 10400:21:5900:48:56.25+00:17:029:476.1
203ŚLUSARCZYK Danuta 163WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6912K 10500:24:0300:49:01.05+00:17:079:486.1
204HENDZEL Julia 214POLANICA-ZDRÓJK-Dzieci12K 10600:23:1900:49:18.05+00:17:249:516.1
205KWIECIEŃ Elżbieta 91WROCŁAWK50-5411K 10700:23:5600:49:18.65+00:17:249:516.1
206ANTOSIK Adam 233POLANICA-ZDRÓJM45-499M 9900:23:5000:49:20.35+00:17:269:526.1
207SOWA Elżbieta 145LUBINK65-6913K 10800:24:2600:49:28.80+00:17:359:536.1
208MISZTAL Paulina 367POLANICA ZDRÓJK30-3913K 109100:25:1200:49:57.35+00:18:039:596
209BIELAWSKA Dorota 14SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK55-5911K 11000:24:5400:50:05.55+00:18:1110:016
210KOWALCZYK Magdalena 80JELENIA GÓRAK30-3914K 11100:23:4100:50:13.70+00:18:1910:026
211JAKUĆ Krzysztof 245STARKOWOM-Niepełnosprawni(A)7M 10000:24:5100:50:15.45+00:18:2110:036
212KYKOW Lybomur 236POLANICA-ZDRÓJM-Dzieci6M 10100:27:2200:50:28.35+00:18:3410:055.9
213PĘDZICH Małgorzata 118SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4911K 11200:24:1800:50:49.65+00:18:5510:105.9
214MISZTAL Brian 395POLANICA ZDRÓJM-Dzieci7M 10200:24:2000:51:02.55+00:19:0810:125.9
215BOROWSKA Marta 19SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3915K 11300:25:5800:51:06.30+00:19:1210:135.9
216ZAŃ Jolanta 194SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3916K 11400:25:5700:51:06.80+00:19:1310:135.9
217KORONA Renata 368POLANICA ZDRÓJK40-448K 115100:24:5400:51:10.30+00:19:1610:145.9
218FILIMONOWICZ Patrycja 37SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3917K 11600:24:5300:51:26.45+00:19:3210:175.8
219JUZYSZYN Marta 71SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3918K 11700:26:2300:52:01.10+00:20:0710:245.8
220PIĄTKOWSKA Małgorzata 119KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+7K 11800:25:3800:52:13.85+00:20:2010:265.7
221BIAŁCZAK Waldemar 11STARE BOGACZOWICEM50-5411M 10300:26:3600:52:22.90+00:20:2910:285.7
222HANUS Teresa 59KROSNOK-Niepełnosprawni(B)3K 11900:26:1300:53:07.95+00:21:1410:375.6
223TYSIAK Czesława 207ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJK70+8K 12000:26:1900:53:14.80+00:21:2110:395.6
224KAPECKA Krystyna 199ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJK70+9K 12100:26:1800:53:15.10+00:21:2110:395.6
225BARAN Alina 7KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK45-4912K 12200:26:0100:54:33.45+00:22:3910:545.5
226DROP Mieczysław 31PAKOŚĆM70+14M 10400:27:5100:55:14.55+00:23:2011:025.4
227WDOWIAK Danuta 179CHODZĘ BO LUBIĘŚCINAWAK65-6914K 12300:27:2900:56:46.85+00:24:5311:215.3
228GARBACZEWSKA Ewa 43SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAK-Dzieci13K 12400:26:2100:57:22.30+00:25:2811:285.2
229BORZESZKOWSKA Małgorzata 20LĘBORKK50-5412K 12500:27:2700:58:15.60+00:26:2111:395.1
230BOJKE Olgierd 18WEJHEROWOM55-596M 10500:27:3500:58:17.50+00:26:2311:395.1
231KORONA Szymon 394POLANICA ZDRÓJM-Dzieci8M 10600:25:1700:58:46.85+00:26:5311:455.1
232WALCZAK Jerzy 176OCTOPUS SUCHY LASCHROMIECM55-597M 10700:28:2201:01:19.50+00:29:2512:164.9
233KRAMER Leszek 84OLEŚNICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKUOLEŚNICAM70+15M 10800:20:55+00:05:148:227.2
234PIETRZAK Przemysław 122SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-399M 10900:25:15+00:09:3410:065.9
235WÓJTOWICZ Danuta 192SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAK60-6410K 12600:30:59+00:15:1812:234.8
236KUBAN Franek 244POLANICA-ZDRÓJM-Dzieci9M 110   
237DRĄŻEK Władysław 206ZWIĄZEK EMERYTÓWPOLANICA-ZDRÓJM70+16M 111   
238BOGUSŁAWSKA-PIETRZAK Karolina 17SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3919K 127   
DQWOROCH Roman 188KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-64100:16:29 DQ DQ--
DQCUDAK Zbigniew 25VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM50-54100:17:04 DQ DQ--
DQMIKICIUK Krzysztof 104NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDSIEDLCEM45-49100:18:13 DQ DQ--
DQKUBISZYN Paweł 231POCZTA POLSKAWAŁBRZYCHM30-391 DQ DQ--
Znaleziono 242 wynik(ów)