POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-27
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
79
Wystartowało:
75
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
75
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1CYRUS Bogdan 232SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM 40-491 000:00:0500:15:0900:31:3600:48:0801:04:1301:04:18 6:259.3
2BIŁEK Artur 267NW LUBLINIECLUBLINIECM 30-391 000:00:0500:15:4100:32:1200:48:3201:04:3001:04:35+00:00:176:279.3
3SIWAK Piotr 230KGHM METRAKO POLKOWICERUDNAM 50-591 000:00:5500:15:4700:32:2400:48:4101:05:0401:05:59+00:00:516:309.2
4WOROCH Roman 237DOPIEWOM 50-592 000:00:5500:16:1000:32:2400:48:4001:05:0701:06:02+00:00:546:309.2
5PEŁCZYŃSKI Konrad 276MTB VOTUM TEAM WROCŁAWWAŁBRZYCHM 30-392 000:00:0600:15:3100:32:0200:48:2701:05:1801:05:24+00:01:056:319.2
6STILLER Karol 261REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAKUSIĘTAM 30-393 000:00:0400:16:1500:32:3700:49:1301:05:4601:05:50+00:01:336:349.1
7NIEDBAŁ Adam 233SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM 30-394 000:00:0400:16:1800:32:5400:49:4001:06:2301:06:27+00:02:106:389
8PUSZKIEL Leszek 274GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 50-593 000:00:5600:15:5400:32:3100:49:3501:06:3701:07:33+00:02:246:399
9NIECHWIEJCZYK Piotr 263OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM 30-395 000:00:0400:16:2400:33:2100:50:2701:07:2901:07:33+00:03:166:448.9
10PSUT Robert 202FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-291 000:00:0300:16:5600:34:2100:52:2801:10:3701:10:40+00:06:247:038.5
11SZCZEBAK Jacek 209TARNÓWTARNÓWM 40-492 000:00:0600:17:2000:35:1200:53:0601:10:5901:11:05+00:06:467:058.5
12SPYCHAŁA Marzena 272WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK 40-491 000:01:5600:17:1900:35:0400:53:0001:11:0501:13:01+00:06:527:068.4
13FELIS Paweł 207BOBROWIECM 40-493 000:00:0800:17:1800:35:1600:53:1701:11:1701:11:25+00:07:047:078.4
14BREWKA Joachim 262NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM 50-594 000:00:5600:17:1100:35:3300:53:4701:11:3101:12:27+00:07:187:098.4
15NIEMIEC Waldemar 249ZGPOLKOWICE- SIEROSZOWICENOWA RUDAM 50-595 000:00:5700:17:2300:35:2200:53:3701:11:3401:12:31+00:07:217:098.4
16JĘDRASIAK Renata 226KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 50-591 000:02:4900:17:3300:35:2100:53:2801:11:3901:14:28+00:07:267:098.4
17PANCEWICZ- KOSNO Karolina 270SILESIA NORDIC TEAMSOSNOWIECK 30-391 000:01:5500:17:2000:35:2700:53:4901:12:0001:13:55+00:07:477:128.3
18GAPIŃSKI Łukasz 259PTTK PRUDNIKTRZEBINAM 30-396 000:00:0500:16:3100:34:2600:53:1701:12:0201:12:07+00:07:497:128.3
19KUBICKI Bernard 228KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 60-691 000:00:5800:17:2800:35:3300:53:5301:12:0801:13:06+00:07:557:128.3
20REJ Anna 219HAJNÓWKAK 30-392 000:01:5600:17:3600:35:4400:54:0101:12:1401:14:10+00:08:017:138.3
21BOCZAR Beata 247GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 50-592 000:02:5000:17:3400:35:2700:53:4801:12:1901:15:09+00:08:067:138.3
22SMUL Andrzej 248GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 50-596 000:00:5600:17:1200:35:1800:53:4601:12:2301:13:19+00:08:107:148.3
23ANTOSZEWSKI Piotr 206DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 40-494 0100:00:0600:17:4800:36:0700:54:1901:12:2901:12:35+00:08:167:148.3
24PUSZKIEL Adrian 246GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 18-292 000:00:0400:17:5400:37:1100:55:1101:12:4501:12:49+00:08:327:168.2
25KALISZ Krzysztof 256KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 60-692 000:00:5800:17:2900:35:4300:54:2601:12:5901:13:57+00:08:467:178.2
26ROGOS Otto Henryk 269ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAM 70+1 0100:01:0000:17:4800:36:0200:54:4601:13:1701:14:17+00:09:047:198.2
27ŚLUSARCZYK Andrzej 238WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM 60-693 000:00:5800:17:3700:36:0900:54:4401:13:4101:14:39+00:09:287:228.1
28NOWROTEK Monika 203MOKATE TEAMCIESZYNK 18-291 000:01:5400:17:2000:35:5000:54:3701:13:4401:15:38+00:09:317:228.1
29ŚLUSARCZYK Paweł 279WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM 40-495 000:00:0700:17:3600:36:2200:55:0401:13:4601:13:53+00:09:337:228.1
30GAPIŃSKA Janina 258PTTK PRUDNIKTRZEBINAK 50-593 000:02:5000:17:3500:35:4500:54:3401:13:4801:16:38+00:09:357:228.1
31ŚLUSARCZYK Grzegorz 239WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM 40-496 000:00:0600:18:1300:36:5000:55:2901:13:5201:13:58+00:09:397:238.1
32BALCERAK-KOLASA Joanna 201FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹK 40-492 000:01:5700:18:3800:37:1100:56:0001:14:4501:16:42+00:10:327:288
33KURZAWSKA Jolanta 227KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-691 000:02:5200:17:5800:36:1800:55:2301:14:4801:17:40+00:10:357:288
34MACHOLC Piotr 224DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 50-597 0100:00:5700:18:1800:37:2200:56:1501:14:4901:15:46+00:10:367:288
35BUDZYŃ Anna 231SPEED TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIK 40-493 000:01:5700:18:1300:37:0100:55:5701:15:1201:17:09+00:10:597:318
36ŚWIĄTEK Joanna 235MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK 30-393 000:01:5600:18:1900:37:0700:56:2001:15:2301:17:19+00:11:107:328
37DOBROCZYŃSKI Damian 211POZNAŃM 40-497 000:00:0700:18:0800:36:4900:56:0501:15:4301:15:50+00:11:307:347.9
38LISIKIEWICZ Agnieszka 245GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 40-494 000:01:5600:18:2300:37:1600:56:2701:15:4401:17:40+00:11:317:347.9
39PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 218FACE NW TEAMSKAŁA KOŁO OJCOWAK 30-394 000:01:5500:18:1500:37:1300:56:4801:15:4501:17:40+00:11:327:347.9
40DEREŃ Beata 204LKS ISKRA JASZKOWASTARA ŁOMNICA K 18-292 000:01:5400:18:5900:38:0500:56:5501:15:5001:17:44+00:11:377:357.9
41KRUCZEK Anna 296PONIKWAK 30-395 000:01:5600:18:2800:37:3200:56:4901:16:1001:18:06+00:11:577:377.9
42GAPIŃSKI Leszek 260PTTK PRUDNIKTRZEBINAM 50-598 000:01:0000:18:3000:37:5500:57:2801:16:1301:17:13+00:12:007:377.9
43KRZANOWSKI Bartłomiej 210SAMOTNI WĘDROWCYWĘGLÓWKAM 40-498 0100:00:0700:18:0000:36:5700:56:3001:16:1601:16:23+00:12:037:377.9
44WARCHALSKA Teresa 220STADION ŚLĄSKIKATOWICEK 60-692 000:02:5100:18:1200:36:5900:56:2601:16:2501:19:16+00:12:127:387.9
45BYTNIEWSKI Mieczysław 212BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM 70+2 000:01:0100:18:3700:37:3100:56:5201:16:3001:17:31+00:12:177:397.8
46KRYCZKA Zbigniew 250REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 50-599 000:00:5600:18:3900:37:5400:57:1901:16:4701:17:43+00:12:347:407.8
47MARCINKOWSKI Wojciech 264NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM 40-499 000:00:0600:18:2400:37:4000:57:3901:17:1301:17:19+00:13:007:437.8
48KĘDZIERSKA Edyta 222POLSKA FEDERACJA NORDIC WALKINGGDAŃSKK 40-495 000:01:5700:19:2700:38:4400:58:1001:17:2901:19:26+00:13:167:447.7
49JARZYŃSKA Małgorzata 271SOBÓTKAK 50-594 000:02:5100:18:5000:38:2000:58:1001:18:2001:21:11+00:14:077:507.7
50WOŹNIAK Bartłomiej 265PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEKM 30-397 000:00:0500:18:5300:38:4100:58:3701:18:5101:18:56+00:14:387:537.6
51HORACZEWSKA Krystyna 244ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK 60-693 000:02:5200:18:4300:38:1500:58:3801:19:1501:22:07+00:15:027:557.6
52PEŁCZYŃSKA Anna 277WAŁBRZYCHK 30-396 000:02:5400:19:1900:39:0600:59:0701:19:2701:22:21+00:15:147:567.6
53MARONDEL Katarzyna 229SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK 18-293 000:01:5400:19:0300:38:5800:59:0801:19:4001:21:34+00:15:277:587.5
54SIEMIEŃSKA Marta 252GORZESZÓWK 18-294 0Kara 2+1 min00:02:5400:19:1100:38:2100:57:5201:20:0501:22:59+00:15:528:007.5
55DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 273KAMIENIEC WROCŁAWSKIK 50-595 000:02:5100:19:3500:39:5201:00:0401:20:1801:23:09+00:16:058:017.5
56ŚCIBISZ Bogdan 254TKKF SATURN CZELADZSOSNOWIECM 70+3 000:00:5900:18:4000:37:4800:58:4201:20:2201:21:21+00:16:098:027.5
57WAŁECKA Krystyna 215BRANIEWOK 60-694 000:02:5200:18:5900:39:1200:59:5801:20:3401:23:26+00:16:218:037.4
58SZNAJDER Zenon 266RYBNIKM 60-694 000:00:5800:19:0500:39:2401:00:2401:20:5001:21:48+00:16:378:057.4
59TRUCHAN-BAJER Bożena 214FROMBORKK 50-596 000:02:4900:19:0300:39:1401:00:1501:21:4101:24:30+00:17:288:107.3
60KOTAS Brygida 240DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 50-597 000:02:5000:20:1300:41:0001:01:3401:22:5101:25:41+00:18:388:177.2
61KAWKA Marek 257KŁODZKOM 60-695 000:00:5700:20:1800:41:0201:02:0401:23:1901:24:16+00:19:068:197.2
62CZAKIERT Marek 208REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 40-4910 000:00:0700:20:2300:41:4901:02:5401:23:5101:23:58+00:19:388:237.2
63POLACZEK Marta 243DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 30-397 000:01:5500:20:3600:41:4301:03:0401:24:1101:26:06+00:19:588:257.1
64MACIĄG Andrzej 216ACTEAMWROCŁAWM 50-5910 000:00:5800:19:3800:40:4601:02:4601:24:2101:25:19+00:20:088:267.1
65KUREK Edward 213MOSIR CZELADŹKATOWICEM 70+4 000:00:5900:18:5100:40:0301:02:2501:25:3201:26:31+00:21:198:337
66WIAK Wacław 251ISKRA JASZKOWA DOLNABYSTRZYCA KŁODZAM 60-696 000:00:5900:20:5500:43:4401:07:1301:29:5801:30:57+00:25:458:596.7
67CHRAPEK Urszula 217RUDZICAK 18-295 000:01:5400:21:4000:44:2701:07:5301:31:4201:33:36+00:27:299:106.5
68SMARUJ - SADOWSKA Janina 275BYDGOSZCZK 60-695 000:02:5300:21:4400:44:3001:08:0501:31:4401:34:37+00:27:319:106.5
69ŻUREK-TOMASZEWSKA Dorota 268RADZIEJOWICEK 40-496 000:01:5600:22:2500:45:4301:09:0701:32:4601:34:42+00:28:339:166.5
70JÓŹWIAK Dominik 221WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-293 000:00:0400:23:0000:48:5001:11:2401:33:5501:33:59+00:29:429:236.4
71BĄKOWSKA Maria 205OŚLA ŁAWKA GNIEZNOGNIEZNOK 60-696 000:02:5300:23:0300:46:3301:10:5301:34:5901:37:52+00:30:469:296.3
72GĘBSKA Elżbieta 242DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 50-598 000:02:5100:23:0600:47:2601:12:3601:38:2001:41:11+00:34:079:506.1
73MICHALAK Teresa 234NOWY DWÓR MAZOWIECKIK 60-697 000:02:5200:25:4000:51:2801:17:4501:44:1101:47:03+00:39:5810:255.8
74NAWROCKA Danuta 241DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 70+1 000:02:5300:26:0500:53:1901:20:3601:50:1801:53:11+00:46:0511:015.4
75SMACZYŃSKA Krystyna 295DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 70+2 0100:02:5300:23:0200:46:3501:11:1801:50:2101:53:14+00:46:0811:025.4
Znaleziono 75 wynik(ów)