POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
98
Wystartowało:
91
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
91
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
2.5km
Herk_All
5km
Herk_All
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KUŹMICZ Adam 251POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-391M 1100:15:4400:32:1200:48:4601:05:13.50 6:319.2
2KŁOS Maciej 240NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-392M 200:15:5700:32:2700:49:0801:05:46.05+00:00:326:349.1
3HELWICH Stefan 232KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 300:16:3400:33:3500:50:4101:07:33.95+00:02:206:458.9
4WOJTASIŃSKI Daniel 296NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-491M 400:16:2900:33:2500:50:4301:07:55.55+00:02:426:478.8
5KUŚMIEREK Jan 250BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-492M 500:16:5300:34:0800:51:2601:08:27.80+00:03:146:508.8
6PIETRZYK Jarosław 266NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-393M 600:16:4900:34:0400:51:3001:09:07.40+00:03:536:548.7
7KUBISZYN Małgorzata 247KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWK30-391K 100:16:5800:34:3400:52:0501:09:51.80+00:04:386:598.6
8JUREK Adam 236KS METRACO POLKOWICELUBINM50-591M 700:16:4800:34:1600:51:5601:09:52.80+00:04:396:598.6
9KLIMCZAK Adam 239GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-592M 800:17:0700:34:4800:52:3101:10:18.90+00:05:057:018.5
10WĘŻOWICZ Ewa 292STADION ŚLĄSKISKRZYSZÓWK40-491K 200:17:2200:35:0400:53:0001:11:10.10+00:05:567:078.4
11JĘDRASIAK Renata 235KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 300:17:1500:35:0300:53:0901:11:25.55+00:06:127:088.4
12DREWA Marian 224POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-692M 900:17:0700:34:5200:53:0501:11:32.25+00:06:187:098.4
13ŚWISŁOCKI Bogdan 286FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-593M 1000:17:2800:35:3100:53:4601:12:26.50+00:07:137:148.3
14MĄDRY Grzegorz 255KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-693M 1100:17:2900:35:4700:54:1401:12:44.55+00:07:317:168.2
15ADAMCZYK Adam 211PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+1M 1200:18:1800:36:3300:54:5001:12:48.40+00:07:347:168.2
16HRYNDIO Jerzy 233STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-694M 1300:17:4800:36:0700:54:5301:13:23.25+00:08:097:208.2
17KOŃCZEWSKA Bożena 180BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK50-592K 400:17:5000:36:2300:54:5901:13:29.40+00:08:157:208.2
18RAJEK Magdalena 272NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-492K 500:18:1900:36:3900:55:0401:13:44.65+00:08:317:228.1
19SIEMIEŃSKA Marta 277KAMIENNA GÓRAK30-392K 600:17:5000:36:1500:54:5301:13:46.30+00:08:327:228.1
20RASZEWSKA Izabela 273FORMA NA PIĄTKĘNWPABIANICEK40-493K 700:18:1000:36:5500:55:4301:14:22.90+00:09:097:268.1
21KRÓLIKOWSKA Krystyna 246POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-494K 800:17:5700:36:4200:55:2601:14:23.30+00:09:097:268.1
22GODZIŃSKI Paweł 229BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-493M 1400:17:4800:36:2900:55:3501:14:54.25+00:09:407:298
23DUSIEL Ewa 226NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-593K 900:18:1300:37:0600:56:2001:15:46.60+00:10:337:347.9
24SZCZĘŚNIAK Zbigniew 284NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-594M 1500:18:4100:38:0100:57:1801:16:03.15+00:10:497:367.9
25STANIEC Stanisław 281AMATORSTRZELINM60-695M 16100:17:4000:36:3700:56:2801:16:18.80+00:11:057:377.9
26STAWNIAK Karol 283KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+2M 1700:18:2600:37:2000:56:4201:16:18.95+00:11:057:377.9
27CZAJKA Urszula 221FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-691K 10100:18:1800:37:3200:56:5101:16:43.15+00:11:297:407.8
28OSTROCHALSKA Aleksandra 262POLIPACK TEAM GWELĘBORKK40-495K 11100:18:0100:37:2800:57:2301:16:52.45+00:11:387:417.8
29POSIM Dariusz 269WATAHADUBIELM50-595M 1800:18:0400:37:1500:56:5201:16:55.05+00:11:417:417.8
30GAPIŃSKA Janina 228CKZIU NYSA MECHANIKTRZEBINAK60-692K 1200:18:4800:38:0600:57:2101:16:56.85+00:11:437:417.8
31NETKOWSKI Wojciech 259PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-696M 1900:18:1200:37:3900:57:2001:16:59.95+00:11:467:427.8
32WOJDANOWSKA Małgorzata 295LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-393K 1300:19:1200:38:4200:58:0101:17:09.45+00:11:557:427.8
33CHORABIK Stanisław 218WESOŁY BORSUK TEAMDĘBOWIECM60-697M 2000:18:3000:38:0200:57:4001:17:33.40+00:12:197:457.7
34BERESZKO Waldemar 216MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM60-698M 2100:19:1100:38:4200:58:2701:18:01.70+00:12:487:487.7
35DĄBROWA Wojciech 303CHODŹ Z NAMIGOSŁAWICEM50-596M 2200:18:1600:38:1300:58:5001:18:15.90+00:13:027:497.7
36PALUDKIEWICZ Piotr 263CZARNY LASM50-597M 2300:18:5800:38:5000:59:0701:19:44.30+00:14:307:587.5
37KACZMAREK Maja 237POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK30-394K 1400:19:3000:39:2200:59:3901:19:59.10+00:14:457:597.5
38CONTUCCI Ewa 220NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-496K 1500:19:4500:40:2601:00:3201:20:22.60+00:15:098:027.5
39CZEMPIK Kornelia 223STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-594K 1600:18:5100:39:0300:59:4901:20:32.70+00:15:198:037.5
40KURZAWSKA Jolanta 249KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 1700:20:0600:40:1601:00:3901:20:58.95+00:15:458:057.4
41PANEK Elwira 264LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-595K 1800:19:2900:40:0401:00:2201:21:03.50+00:15:508:067.4
42FRYDRYCH Krzysztof 227WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-494M 2400:19:3500:40:0801:00:3401:21:22.25+00:16:088:087.4
43SKAWIŃSKA Ewa 280NAKIJEZAPRASZAMYWILKSZYNK40-497K 1900:17:4200:39:2301:00:3301:21:40.15+00:16:268:107.3
44JAŃCZY Gracjan 234CKZIU NYSA MECHANIKZŁOTOGŁOWICEM18-291M 25100:19:2400:40:1601:01:2201:21:49.45+00:16:358:117.3
45KORNECKI Sławomir 244CHWAŁOWICEM40-495M 26100:20:4200:41:0501:01:2101:22:12.55+00:16:598:137.3
46CHYRA Janusz 219UNIA MIASTLUBLINIECM40-496M 2700:19:4500:40:3701:01:4201:22:34.45+00:17:208:157.3
47WÓJCIK Mirosław 298SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-497M 2800:19:4600:41:1301:02:3801:23:54.45+00:18:408:237.2
48CZEMPIK Aniela 222STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-693K 2000:20:2900:41:2701:02:2701:23:57.15+00:18:438:237.1
49KONSTANCIAK Piotr 242SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-498M 2900:20:4300:41:2901:02:4701:23:59.30+00:18:458:237.1
50SĘDZIK Katarzyna 276LECYMY DURŚBYTOMK40-498K 2100:19:5200:40:5001:02:1701:24:17.10+00:19:038:257.1
51WNĘK Ewa 382KŁODZKOK60-694K 2200:20:1200:41:2001:03:0501:25:20.20+00:20:068:327
52THOMALLA Bogdan 287STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+3M 3000:20:4700:42:2701:03:5601:25:24.50+00:20:118:327
53STANKOWSKA Marzena 282KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-499K 2300:20:1100:41:1401:03:1001:25:25.60+00:20:128:327
54DĄBROWSKA Dorota 318CHODŹ Z NAMIGOSŁAWICEK50-596K 2400:21:1500:42:3701:04:0201:25:40.85+00:20:278:347
55PINIS Michał 267NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-394M 3100:20:5100:41:5901:03:4701:25:47.60+00:20:348:347
56JANOWSKA Emilia 374TEATR ZDROJOWY- POLANICAPOLANICA ZDRÓJK30-395K 25100:20:2900:42:0201:03:5901:25:50.45+00:20:368:357
57POHL Anna 268CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK50-597K 2600:21:1700:42:5901:04:3101:25:58.75+00:20:458:357
58PRZYBYLSKA Maria 271MIKUSZEWOK60-695K 2700:20:3000:42:1301:04:0301:26:11.75+00:20:588:377
59KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 238LECYMY DURŚCHORZÓWK30-396K 2800:22:1400:44:1101:05:4101:27:18.40+00:22:048:436.9
60PATER Zbigniew 241PIAST WROCŁAWWROCŁAWM70+4M 32100:21:1200:42:4301:04:2101:27:27.15+00:22:138:446.9
61SKOLIMOWSKA-KULIG Magda 154SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4910K 2900:21:2400:43:2901:05:3301:27:37.55+00:22:248:456.8
62WYSOCKA Bernadeta 299BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4911K 3000:20:5200:42:5301:05:4501:28:19.00+00:23:058:496.8
63TURZYŃSKA-STOPA Maria 289BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-696K 3100:20:4900:42:4801:05:2501:28:27.70+00:23:148:506.8
64JASIŃSKI Paweł 381POLANICA- ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM30-395M 3300:21:0500:43:1601:05:5801:28:42.20+00:23:288:526.8
65BZDYRA Małgorzata 378DZIKI OSIOŁPOLANICA ZDRÓJK40-4912K 3200:22:0500:44:3101:07:2301:29:41.85+00:24:288:586.7
66KORNECKA Anna 243CHWAŁOWICEK40-4913K 3300:21:2400:44:0301:07:1201:30:17.95+00:25:049:016.6
67DROZD Krystyna 225CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-598K 3400:21:4500:44:1101:07:1401:30:20.35+00:25:069:026.6
68MEGGER Agata 323AKTYWNI POSTOMINOSIEMIANOWICEK40-4914K 35100:21:4700:45:0201:08:0501:30:31.95+00:25:189:036.6
69GĄSIOREK Ewa 392AKTYWNIWROCŁAWK60-697K 3600:21:5900:44:3601:07:3101:30:39.40+00:25:259:046.6
70SZELIGA Justyna 285LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4915K 3700:22:4400:45:3301:08:0801:31:02.10+00:25:489:066.6
71MACIŃSKA Estera 254LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-291K 3800:22:1700:44:5001:07:3101:31:08.55+00:25:559:066.6
72WĄTROBA Sebastian 290VITADIET ŁÓDŹWARSZAWAM40-499M 3400:21:4000:44:4701:08:0701:31:14.50+00:26:019:076.6
73ORZEPOWSKA Renata 311CHODŹ Z NAMIGOSŁAWICEK40-4916K 3900:22:5600:46:0301:08:4801:31:52.20+00:26:389:116.5
74PIASECKI Lech 265STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+5M 3500:22:0300:45:1001:08:3501:32:46.80+00:27:339:166.5
75MĘDRAK Alicja 256WROCŁAWK60-698K 4000:22:2700:45:5001:09:3501:33:42.40+00:28:289:226.4
76BEDNARCZYK Agnieszka 215KUDOWA ZDRÓJK40-4917K 4100:22:4300:46:1601:10:0601:34:09.45+00:28:559:256.4
77POSIM Bogumiła 270WATAHADUBIELK50-599K 4200:21:5000:44:5701:09:0101:34:11.50+00:28:589:256.4
78LIGĘZA Elżbieta 252TYCHYK50-5910K 4300:23:3300:47:5501:11:2501:34:47.80+00:29:349:286.3
79MILCZAREK Joanna 257WROCŁAWK50-5911K 4400:22:1400:46:2601:10:5501:35:33.95+00:30:209:336.3
80KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 390STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-699K 4500:23:3000:47:2001:11:1501:35:44.05+00:30:309:346.3
81WOŹNY Aleksandra 297STRZELINK40-4918K 4600:22:1800:46:5001:11:4201:37:03.85+00:31:509:426.2
82WINIARSKI Robert 293LEGNICAM50-598M 3600:22:4100:46:4101:11:3201:37:22.40+00:32:089:446.2
83NOWAK Zofia 260AMATORSTRZELINK60-6910K 4700:22:4500:47:3601:11:3601:37:24.90+00:32:119:446.2
84MILCZAREK Witold 258ZACHARZYCEM50-599M 3700:24:5800:49:0901:13:3801:38:16.35+00:33:029:496.1
85WŁOCHOWICZ Olga 294LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-397K 4800:23:2300:48:0601:12:4701:38:26.75+00:33:139:506.1
86BACDORF Alicja 212LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK60-6911K 4900:23:4400:47:5301:12:4701:38:31.85+00:33:189:516.1
87BARTNIK Anna 214SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4919K 5000:24:2400:49:2301:14:3301:39:38.35+00:34:249:576
88BARTNIK Robert 213SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4910M 3800:27:2900:52:2701:17:3801:42:42.75+00:37:2910:165.8
89JÓŹWIAK Dominik 71SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-292M 3900:25:1500:51:4501:18:2801:45:07.90+00:39:5410:305.7
DQROMAN Krzysztof 274KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM60-69100:17:37 DQ00:35:48 DQ00:54:14 DQ01:12:43.95 DQ0:008.2
DQŚLUSARCZYK Andrzej 288WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-69100:18:35 DQ00:41:35 DQ01:02:42 DQ01:22:00.80 DQ0:007.3
Znaleziono 91 wynik(ów)