POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polanica Zdrój |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 98 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 91 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Herk_All 2.5km | Herk_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŹMICZ Adam | 251 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | 1 | 00:15:44 | 00:32:12 | ||
2 | KŁOS Maciej | 240 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:57 | 00:32:27 | |||
3 | WOJTASIŃSKI Daniel | 296 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:16:29 | 00:33:25 | |||
4 | HELWICH Stefan | 232 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:16:34 | 00:33:35 | |||
5 | PIETRZYK Jarosław | 266 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:16:49 | 00:34:04 | |||
6 | KUŚMIEREK Jan | 250 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-49 | 00:16:53 | 00:34:08 | |||
7 | JUREK Adam | 236 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 00:16:48 | 00:34:16 | |||
8 | KUBISZYN Małgorzata | 247 | KS METRACO POLKOWICE | LUBACZÓW | K30-39 | 00:16:58 | 00:34:34 | |||
9 | KLIMCZAK Adam | 239 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:07 | 00:34:48 | |||
10 | DREWA Marian | 224 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M60-69 | 00:17:07 | 00:34:52 | |||
11 | JĘDRASIAK Renata | 235 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K50-59 | 00:17:15 | 00:35:03 | |||
12 | WĘŻOWICZ Ewa | 292 | STADION ŚLĄSKI | SKRZYSZÓW | K40-49 | 00:17:22 | 00:35:04 | |||
13 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 286 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:17:28 | 00:35:31 | |||
14 | MĄDRY Grzegorz | 255 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:29 | 00:35:47 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | ROMAN Krzysztof | 274 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | M60-69 | 1 | 00:17:37 DQ | 00:35:48 DQ | ||
16 | HRYNDIO Jerzy | 233 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-69 | 00:17:48 | 00:36:07 | |||
17 | SIEMIEŃSKA Marta | 277 | KAMIENNA GÓRA | K30-39 | 00:17:50 | 00:36:15 | ||||
18 | KOŃCZEWSKA Bożena | 180 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K50-59 | 00:17:50 | 00:36:23 | |||
19 | GODZIŃSKI Paweł | 229 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:17:48 | 00:36:29 | |||
20 | ADAMCZYK Adam | 211 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:18:18 | 00:36:33 | |||
21 | STANIEC Stanisław | 281 | AMATOR | STRZELIN | M60-69 | 1 | 00:17:40 | 00:36:37 | ||
22 | RAJEK Magdalena | 272 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:18:19 | 00:36:39 | |||
23 | KRÓLIKOWSKA Krystyna | 246 | POLIPACK TEAM GWE | KRĘPA KASZUBSKA | K40-49 | 00:17:57 | 00:36:42 | |||
24 | RASZEWSKA Izabela | 273 | FORMA NA PIĄTKĘNW | PABIANICE | K40-49 | 00:18:10 | 00:36:55 | |||
25 | DUSIEL Ewa | 226 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-59 | 00:18:13 | 00:37:06 | |||
26 | POSIM Dariusz | 269 | WATAHA | DUBIEL | M50-59 | 00:18:04 | 00:37:15 | |||
27 | STAWNIAK Karol | 283 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:18:26 | 00:37:20 | |||
28 | OSTROCHALSKA Aleksandra | 262 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | K40-49 | 1 | 00:18:01 | 00:37:28 | ||
29 | CZAJKA Urszula | 221 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 1 | 00:18:18 | 00:37:32 | ||
30 | NETKOWSKI Wojciech | 259 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:18:12 | 00:37:39 | |||
31 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 284 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:18:41 | 00:38:01 | |||
32 | CHORABIK Stanisław | 218 | WESOŁY BORSUK TEAM | DĘBOWIEC | M60-69 | 00:18:30 | 00:38:02 | |||
33 | GAPIŃSKA Janina | 228 | CKZIU NYSA MECHANIK | TRZEBINA | K60-69 | 00:18:48 | 00:38:06 | |||
34 | DĄBROWA Wojciech | 303 | CHODŹ Z NAMI | GOSŁAWICE | M50-59 | 00:18:16 | 00:38:13 | |||
35 | BERESZKO Waldemar | 216 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M60-69 | 00:19:11 | 00:38:42 | |||
36 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 295 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:19:12 | 00:38:42 | |||
37 | PALUDKIEWICZ Piotr | 263 | CZARNY LAS | M50-59 | 00:18:58 | 00:38:50 | ||||
38 | CZEMPIK Kornelia | 223 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-59 | 00:18:51 | 00:39:03 | |||
39 | KACZMAREK Maja | 237 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K30-39 | 00:19:30 | 00:39:22 | |||
40 | SKAWIŃSKA Ewa | 280 | NAKIJEZAPRASZAMY | WILKSZYN | K40-49 | 00:17:42 | 00:39:23 | |||
41 | PANEK Elwira | 264 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K50-59 | 00:19:29 | 00:40:04 | |||
42 | FRYDRYCH Krzysztof | 227 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:19:35 | 00:40:08 | |||
43 | JAŃCZY Gracjan | 234 | CKZIU NYSA MECHANIK | ZŁOTOGŁOWICE | M18-29 | 1 | 00:19:24 | 00:40:16 | ||
44 | KURZAWSKA Jolanta | 249 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:20:06 | 00:40:16 | |||
45 | CONTUCCI Ewa | 220 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:19:45 | 00:40:26 | |||
46 | CHYRA Janusz | 219 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-49 | 00:19:45 | 00:40:37 | |||
47 | SĘDZIK Katarzyna | 276 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K40-49 | 00:19:52 | 00:40:50 | |||
48 | KORNECKI Sławomir | 244 | CHWAŁOWICE | M40-49 | 1 | 00:20:42 | 00:41:05 | |||
49 | WÓJCIK Mirosław | 298 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M40-49 | 00:19:46 | 00:41:13 | |||
50 | STANKOWSKA Marzena | 282 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:11 | 00:41:14 | |||
51 | WNĘK Ewa | 382 | KŁODZKO | K60-69 | 00:20:12 | 00:41:20 | ||||
52 | CZEMPIK Aniela | 222 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K60-69 | 00:20:29 | 00:41:27 | |||
53 | KONSTANCIAK Piotr | 242 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M40-49 | 00:20:43 | 00:41:29 | |||
DQ | ŚLUSARCZYK Andrzej | 288 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M60-69 | 1 | 00:18:35 DQ | 00:41:35 DQ | ||
55 | PINIS Michał | 267 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M30-39 | 00:20:51 | 00:41:59 | |||
56 | JANOWSKA Emilia | 374 | TEATR ZDROJOWY- POLANICA | POLANICA ZDRÓJ | K30-39 | 1 | 00:20:29 | 00:42:02 | ||
57 | PRZYBYLSKA Maria | 271 | MIKUSZEWO | K60-69 | 00:20:30 | 00:42:13 | ||||
58 | THOMALLA Bogdan | 287 | STADION ŚLĄSKI | ZABRZE | M70+ | 00:20:47 | 00:42:27 | |||
59 | DĄBROWSKA Dorota | 318 | CHODŹ Z NAMI | GOSŁAWICE | K50-59 | 00:21:15 | 00:42:37 | |||
60 | PATER Zbigniew | 241 | PIAST WROCŁAW | WROCŁAW | M70+ | 1 | 00:21:12 | 00:42:43 | ||
61 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 289 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:20:49 | 00:42:48 | |||
62 | WYSOCKA Bernadeta | 299 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:20:52 | 00:42:53 | |||
63 | POHL Anna | 268 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | K50-59 | 00:21:17 | 00:42:59 | |||
64 | JASIŃSKI Paweł | 381 | POLANICA- ZDRÓJ | POLANICA ZDRÓJ | M30-39 | 00:21:05 | 00:43:16 | |||
65 | SKOLIMOWSKA-KULIG Magda | 154 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-49 | 00:21:24 | 00:43:29 | |||
66 | KORNECKA Anna | 243 | CHWAŁOWICE | K40-49 | 00:21:24 | 00:44:03 | ||||
67 | KISZKA-MAZIARCZUK Berenika | 238 | LECYMY DURŚ | CHORZÓW | K30-39 | 00:22:14 | 00:44:11 | |||
68 | DROZD Krystyna | 225 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K50-59 | 00:21:45 | 00:44:11 | |||
69 | BZDYRA Małgorzata | 378 | DZIKI OSIOŁ | POLANICA ZDRÓJ | K40-49 | 00:22:05 | 00:44:31 | |||
70 | GĄSIOREK Ewa | 392 | AKTYWNI | WROCŁAW | K60-69 | 00:21:59 | 00:44:36 | |||
71 | WĄTROBA Sebastian | 290 | VITADIET ŁÓDŹ | WARSZAWA | M40-49 | 00:21:40 | 00:44:47 | |||
72 | MACIŃSKA Estera | 254 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K18-29 | 00:22:17 | 00:44:50 | |||
73 | POSIM Bogumiła | 270 | WATAHA | DUBIEL | K50-59 | 00:21:50 | 00:44:57 | |||
74 | MEGGER Agata | 323 | AKTYWNI POSTOMINO | SIEMIANOWICE | K40-49 | 1 | 00:21:47 | 00:45:02 | ||
75 | PIASECKI Lech | 265 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | 00:22:03 | 00:45:10 | |||
76 | SZELIGA Justyna | 285 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 00:22:44 | 00:45:33 | |||
77 | MĘDRAK Alicja | 256 | WROCŁAW | K60-69 | 00:22:27 | 00:45:50 | ||||
78 | ORZEPOWSKA Renata | 311 | CHODŹ Z NAMI | GOSŁAWICE | K40-49 | 00:22:56 | 00:46:03 | |||
79 | BEDNARCZYK Agnieszka | 215 | KUDOWA ZDRÓJ | K40-49 | 00:22:43 | 00:46:16 | ||||
80 | MILCZAREK Joanna | 257 | WROCŁAW | K50-59 | 00:22:14 | 00:46:26 | ||||
81 | WINIARSKI Robert | 293 | LEGNICA | M50-59 | 00:22:41 | 00:46:41 | ||||
82 | WOŹNY Aleksandra | 297 | STRZELIN | K40-49 | 00:22:18 | 00:46:50 | ||||
83 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 390 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K60-69 | 00:23:30 | 00:47:20 | |||
84 | NOWAK Zofia | 260 | AMATOR | STRZELIN | K60-69 | 00:22:45 | 00:47:36 | |||
85 | BACDORF Alicja | 212 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:23:44 | 00:47:53 | |||
86 | LIGĘZA Elżbieta | 252 | TYCHY | K50-59 | 00:23:33 | 00:47:55 | ||||
87 | WŁOCHOWICZ Olga | 294 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:23:23 | 00:48:06 | |||
88 | MILCZAREK Witold | 258 | ZACHARZYCE | M50-59 | 00:24:58 | 00:49:09 | ||||
89 | BARTNIK Anna | 214 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-49 | 00:24:24 | 00:49:23 | |||
90 | JÓŹWIAK Dominik | 71 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:25:15 | 00:51:45 | |||
91 | BARTNIK Robert | 213 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M40-49 | 00:27:29 | 00:52:27 |
Znaleziono 91 wynik(ów)