POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
41
Wystartowało:
40
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
39
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 3.6km | 6.1km | 8.6km | 11.1km | 13.6km | 16.1km | 18.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
1.1km
Herk_All
3.6km
Herk_All
6.1km
Herk_All
8.6km
Herk_All
11.1km
Herk_All
13.6km
Herk_All
16.1km
Herk_All
18.6km
Czas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1KORDOWSKI Piotr 317LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM40-491M 100:07:2600:24:2400:41:5100:59:3401:16:1601:33:0501:50:2702:08:0502:25:59.40 6:558.7
2HAŁAS Marcin 308UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 200:07:2800:24:4200:42:1500:59:4701:17:0601:34:1801:51:4902:09:2202:27:31.25+00:01:316:598.6
3KNITTER Tomasz 313BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 300:07:2700:24:2600:41:5200:59:3701:16:3501:34:0701:52:1302:10:4402:29:17.00+00:03:177:048.5
4KUBISZYN Mirosław 321KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWM30-392M 400:07:3100:24:5900:42:4000:59:4801:17:1801:35:0401:52:2302:10:4602:30:28.70+00:04:297:078.4
5BARCZYK Bogdan 301NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 500:07:2800:24:4200:42:1500:59:4701:17:1401:34:5701:53:0302:11:4202:30:28.95+00:04:297:078.4
6KLIMSIAK Sebastian 312KS METRACO POLKOWICESTRZEGOMM40-492M 600:07:3300:24:4600:42:1700:59:5201:17:2401:35:0601:53:1002:11:4302:30:32.05+00:04:327:088.4
7KOŁODZIEJ Joanna 315STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKIK50-591K 100:07:2800:25:1200:43:2601:01:4001:19:3201:37:5601:56:3302:15:3202:34:09.20+00:08:097:188.2
8ŻYDACZEWSKI Ryszard 349KS METRACO POLKOWICELUBINM50-592M 700:07:4000:25:1700:43:1001:01:0401:19:2401:37:5801:56:4802:15:4802:34:47.50+00:08:487:208.2
9WILCZEK Krzysztof 344UNIA MIASTZĘBOWICEM40-493M 800:07:2700:24:4400:42:1501:00:0301:18:0401:36:2801:55:0602:14:1802:35:31.20+00:09:317:228.1
10KUŚMIEREK Patryk 322BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 900:07:5000:25:3100:43:4401:02:1501:20:5901:39:4201:58:2502:17:4202:37:42.25+00:11:427:288
11SPYCHAŁA Marzena 336CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-491K 200:07:3900:25:5100:44:1801:03:0401:21:4001:40:2301:59:2002:18:3602:38:01.25+00:12:017:298
12KOWALSKI Marek 319UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-593M 1000:07:4500:25:3900:43:5201:02:2901:21:1101:40:1301:59:2802:18:5002:38:20.05+00:12:207:308
13KOLMETZ Katarzyna 314POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK40-492K 300:08:0800:26:3100:45:1801:04:2701:23:3901:43:0602:02:5302:23:0202:43:38.85+00:17:397:457.7
14STĘPIEŃ Lucyna 337KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 4200:07:4600:26:1000:45:1501:04:4201:24:3601:44:5902:04:5102:24:3102:44:28.70+00:18:297:477.7
15NOWICZ Mariusz 328CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASM18-293M 1100:08:0200:27:4400:47:1601:06:5101:26:3501:46:2202:06:0702:25:4202:45:00.15+00:19:007:497.7
16GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 306ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM50-594M 12100:08:0600:27:0500:46:0201:05:2601:25:1101:45:0002:04:5502:25:0502:45:39.55+00:19:407:517.6
17RAKOWIECKI Zbigniew 332FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-595M 1300:08:0300:27:0300:46:1301:05:3301:25:2001:45:1502:05:3002:25:5002:46:40.20+00:20:407:537.6
18GROS Agnieszka 307STADION ŚLĄSKIKATOWICEK40-493K 500:07:4900:26:2500:45:4301:05:3001:25:4401:46:1802:07:1402:27:5902:49:02.80+00:23:038:007.5
19JANOSZKA Irena 309CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-592K 600:07:5300:26:5700:46:3001:06:3001:26:5001:47:4202:08:1602:28:5302:49:53.35+00:23:538:037.5
20ŚCIBUT Ania 340FORMA NA PIĄKĘ NWPABIANICEK40-494K 700:07:4900:26:3200:45:5901:06:0601:26:3101:47:2502:08:0302:29:0402:50:07.10+00:24:078:037.4
21BADECKI Ryszard 350KS METRACO POLKOWICENIESZCZYCEM50-596M 14100:07:5700:26:5200:45:5601:05:2801:25:0601:45:2102:05:2802:26:4002:50:29.10+00:24:298:047.4
22ŻAMOJCIN Marek 348NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-597M 1500:07:5200:26:4900:45:5601:05:2401:25:0901:48:1602:06:1402:28:4902:52:05.05+00:26:058:097.4
23PAPROTNA Agnieszka 329NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-391K 800:08:2400:28:0600:48:1101:08:3501:29:3601:50:3302:11:5302:32:5802:54:08.00+00:28:088:157.3
24LIGĘZA Janusz 324TYCHYM50-598M 16100:08:0800:27:1900:47:1801:07:3301:28:0501:48:5102:10:0102:32:0102:54:31.85+00:28:328:167.3
25WIEŃSKO Ryszard 343PUŁAWYM60+1M 1700:08:1400:28:1400:48:0401:08:1401:29:1401:50:3102:11:5402:33:3702:55:02.95+00:29:038:177.2
26GODAWA Ireneusz 394STADION ŚLĄSKIKATOWICEM50-599M 1800:08:0900:27:2100:46:3601:06:3701:27:0901:48:1702:09:5202:32:1502:55:24.25+00:29:248:187.2
27STACHOWICZ Joanna 338BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 900:08:2300:28:0000:48:0101:08:1201:28:5101:49:4502:11:2202:33:3502:55:43.75+00:29:448:197.2
28SŁOMIŃSKA Marta 334BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 1000:08:2300:28:0100:48:0201:08:1301:28:5201:49:5502:11:2202:33:3602:55:44.75+00:29:458:197.2
29SOBAŃSKA Grażyna 335DRUŻBICEK60+2K 1100:08:3400:29:0200:49:3301:10:3801:31:2301:52:2702:13:3802:35:0402:57:12.20+00:31:128:237.1
30KORDOWSKA Bogusława 316LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWK40-495K 12100:08:2300:28:5200:49:3801:10:5301:31:4301:52:5802:14:3902:36:1902:58:48.75+00:32:498:287.1
31DANKIEWICZ Barbara 304ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁOWICZK40-496K 1300:08:4500:29:2700:50:0501:11:0901:31:5401:53:1802:14:4302:37:2202:59:55.90+00:33:568:317
32BUCZKOWSKA Wiesława 302FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+3K 14100:08:1400:27:5500:48:1301:09:0701:30:2901:52:3702:15:0802:38:0803:00:46.65+00:34:478:347
33ZAWADZKA Maria 347KS METRACO POLKOWICELUBINK60+4K 15100:08:5900:30:5000:52:4401:14:3801:36:3201:58:4102:21:0202:43:3803:06:28.95+00:40:298:506.8
34DUSZA Anna 305NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-593K 1600:08:1900:28:5500:50:2101:12:0901:34:4301:57:5102:21:2502:45:4603:11:07.50+00:45:089:036.6
35MALINOWSKA Katarzyna 326LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-392K 1700:08:5400:31:3200:53:3301:15:3101:38:1202:01:1902:24:5902:49:2003:12:17.30+00:46:179:066.6
36KRZEMIŃSKI Rafał 320SANTANDER CONSUMER BANKKĄTY WROCŁAWSKIEM30-393M 19100:08:1400:28:5300:50:2001:12:2701:35:1501:58:2002:22:4102:48:5303:16:12.60+00:50:139:176.5
37NIETRZEBKA Paweł 327MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-394M 2000:08:3000:29:2500:51:0201:12:5301:35:1701:58:2102:22:4102:48:5503:16:13.00+00:50:139:176.5
38ROZMUS Jolanta 333FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+5K 1800:09:0500:30:5900:53:4901:17:2201:41:1802:05:3402:29:1602:52:5403:17:00.20+00:51:009:206.4
39KARASIEWICZ Iwona 310NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-393K 1900:09:4400:33:4600:58:2601:22:0901:46:4802:11:5302:37:3503:04:4503:32:32.20+01:06:3210:046
POSTEK Danuta 331MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:08:27 DNF00:29:20 DNF00:50:54 DNF01:13:06 DNF01:36:02 DNF01:59:19 DNF02:23:25 DNF DNF DNF--
Znaleziono 40 wynik(ów)