POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polanica Zdrój |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 41 |
Wystartowało : | 40 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 39 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Herk_All 1.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KORDOWSKI Piotr | 317 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M40-49 | 00:07:26 | |||
2 | KNITTER Tomasz | 313 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:07:27 | |||
3 | WILCZEK Krzysztof | 344 | UNIA MIAST | ZĘBOWICE | M40-49 | 00:07:27 | |||
4 | HAŁAS Marcin | 308 | UNIA MIAST | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:07:28 | |||
5 | BARCZYK Bogdan | 301 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:07:28 | |||
6 | KOŁODZIEJ Joanna | 315 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKI | K50-59 | 00:07:28 | |||
7 | KUBISZYN Mirosław | 321 | KS METRACO POLKOWICE | LUBACZÓW | M30-39 | 00:07:31 | |||
8 | KLIMSIAK Sebastian | 312 | KS METRACO POLKOWICE | STRZEGOM | M40-49 | 00:07:33 | |||
9 | SPYCHAŁA Marzena | 336 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | K40-49 | 00:07:39 | |||
10 | ŻYDACZEWSKI Ryszard | 349 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 00:07:40 | |||
11 | KOWALSKI Marek | 319 | UNIA MIAST | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:07:45 | |||
12 | STĘPIEŃ Lucyna | 337 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 2 | 00:07:46 | ||
13 | ŚCIBUT Ania | 340 | FORMA NA PIĄKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:07:49 | |||
14 | GROS Agnieszka | 307 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K40-49 | 00:07:49 | |||
15 | KUŚMIEREK Patryk | 322 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:07:50 | |||
16 | ŻAMOJCIN Marek | 348 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M50-59 | 00:07:52 | |||
17 | JANOSZKA Irena | 309 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K50-59 | 00:07:53 | |||
18 | BADECKI Ryszard | 350 | KS METRACO POLKOWICE | NIESZCZYCE | M50-59 | 1 | 00:07:57 | ||
19 | NOWICZ Mariusz | 328 | CIDRY LOTAJOM | KSIĘŻY LAS | M18-29 | 00:08:02 | |||
20 | RAKOWIECKI Zbigniew | 332 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:08:03 | |||
21 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 306 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M50-59 | 1 | 00:08:06 | ||
22 | KOLMETZ Katarzyna | 314 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | K40-49 | 00:08:08 | |||
23 | LIGĘZA Janusz | 324 | TYCHY | M50-59 | 1 | 00:08:08 | |||
24 | GODAWA Ireneusz | 394 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M50-59 | 00:08:09 | |||
25 | KRZEMIŃSKI Rafał | 320 | SANTANDER CONSUMER BANK | KĄTY WROCŁAWSKIE | M30-39 | 1 | 00:08:14 | ||
26 | WIEŃSKO Ryszard | 343 | PUŁAWY | M60+ | 00:08:14 | ||||
27 | BUCZKOWSKA Wiesława | 302 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K60+ | 1 | 00:08:14 | ||
28 | DUSZA Anna | 305 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K50-59 | 00:08:19 | |||
29 | SŁOMIŃSKA Marta | 334 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:08:23 | |||
30 | STACHOWICZ Joanna | 338 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:08:23 | |||
31 | KORDOWSKA Bogusława | 316 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K40-49 | 1 | 00:08:23 | ||
32 | PAPROTNA Agnieszka | 329 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:08:24 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
POSTEK Danuta | 331 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:08:27 DNF | ||||
34 | NIETRZEBKA Paweł | 327 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | M30-39 | 00:08:30 | |||
35 | SOBAŃSKA Grażyna | 335 | DRUŻBICE | K60+ | 00:08:34 | ||||
36 | DANKIEWICZ Barbara | 304 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁOWICZ | K40-49 | 00:08:45 | |||
37 | MALINOWSKA Katarzyna | 326 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:08:54 | |||
38 | ZAWADZKA Maria | 347 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 1 | 00:08:59 | ||
39 | ROZMUS Jolanta | 333 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K60+ | 00:09:05 | |||
40 | KARASIEWICZ Iwona | 310 | NORDICLUB SZCZECIN | WARSZAWA | K30-39 | 00:09:44 |
Znaleziono 40 wynik(ów)