POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
257
Wystartowało:
215
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
209
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOPOLNICKI Konrad 175CKZIU NYSA MECHANIKPRZECHÓDM18-291M 100:15:5100:31:43.05 6:209.5
2BIŃCZYK Dariusz 12KABEX PODKOWA JANÓWCZĘSTOCHOWAM30-391M 200:15:4100:31:43.65+00:00:006:209.5
3RAJEWSKI Sebastian 147KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 300:15:3900:31:50.10+00:00:076:229.4
4DĘBSKI Bartłomiej 30NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 400:15:5700:32:21.20+00:00:386:289.3
5WOROCH Roman 191KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 500:16:1600:32:47.25+00:01:046:339.2
6BRZOZOWSKI Piotr 397AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-392M 600:16:0500:32:49.75+00:01:066:349.1
7PODGÓRSKI Szymon 138CKZIU NYSA MECHANIKWĘŻAM-Jun.1M 700:16:4200:33:13.15+00:01:306:389
8ROŻYNEK Miron 149KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 800:16:2000:33:14.85+00:01:316:399
9OLSZAŃSKI Karol 126FEAR THE RETURNKATOWICEM40-442M 900:16:1300:33:19.70+00:01:366:399
10WITUCKI Jacek 190POZNAŃM45-492M 1000:16:0700:33:23.50+00:01:406:409
11SPYCHAŁA Lesław 155CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAM50-541M 1100:16:3300:34:04.35+00:02:216:498.8
12KUBIAK Przemysław 96KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM45-493M 1200:16:4200:34:07.80+00:02:246:498.8
13BARYLUK Beniamin 6MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Jun.2M 13100:16:4700:34:27.50+00:02:446:538.7
14FRĄCKOWIAK Roman 40KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-542M 1400:17:0400:34:30.70+00:02:476:548.7
15BREWKA Joachim 16UNIA MIASTLUBLINIECM55-592M 1500:17:0200:34:32.60+00:02:496:548.7
16FRĄCKOWIAK Mateusz 41KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.3M 1600:16:4400:34:51.55+00:03:086:588.6
17WIŚNIEWSKI Sławomir 188FLUGGER TEAMGDAŃSKM45-494M 1700:17:2300:34:56.90+00:03:136:598.6
18KRYŚ Artur 92KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHM50-543M 1800:17:0600:35:08.00+00:03:247:018.5
19DUSZEŃKO Zygmunt 34KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 1900:17:2300:35:10.90+00:03:277:028.5
20HOLWEK Jarosław 208ZDROWOPIJ.PLNPOLANICA ZDRÓJM55-593M 2000:17:0000:35:11.85+00:03:287:028.5
21ZIELIŃSKI Szczepan 203SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-495M 2100:17:2200:35:13.85+00:03:307:028.5
22MIKSIK Jiri 210MOSKYT NORDIC WALKINGPRAHAM18-292M 2200:17:2100:35:26.90+00:03:437:058.5
23KUŚMIEREK Mateusz 102BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.4M 23100:17:4400:35:33.00+00:03:497:068.4
24DALECKI Przemysław 26GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM45-496M 2400:17:4900:35:41.45+00:03:587:088.4
25KOWALCZYK Tadeusz 85LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM65-691M 2500:17:3600:35:48.85+00:04:057:098.4
26POLISZCZUK Piotr 140PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)2M 2600:17:3500:35:54.95+00:04:117:108.4
27PIOTROWSKI Marek 399GOGGLE PAE TEAMWILKANÓWM55-594M 2700:17:4500:35:55.40+00:04:127:118.4
28GARBACZEWSKI Jakub 43SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAM-Jun.5M 2800:17:2400:35:55.45+00:04:127:118.3
29MAŚLANKA Iwona 112MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-491K 100:17:4100:35:56.05+00:04:137:118.3
30GĄGÓŁ Krzysztof 45GŁOGÓWM40-443M 2900:17:5000:35:57.05+00:04:147:118.3
31KROMSKI Paweł 91NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-544M 3000:17:3800:35:58.05+00:04:157:118.3
32JÓŹWIAK Marianna 73SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 200:17:4200:36:01.65+00:04:187:128.3
33MARCINKOWSKA Agnieszka 110UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.1K 300:17:2600:36:02.25+00:04:197:128.3
34JUREK Szymon 389POLANICA ZDRÓJM-Jun.6M 3100:17:5500:36:02.60+00:04:197:128.3
35MATECKI Ryszard 113KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM70+1M 3200:18:1900:36:03.05+00:04:207:128.3
36OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 125KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 400:17:4800:36:05.90+00:04:227:138.3
37BOROŃ Adam 14MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Jun.7M 3300:17:5600:36:07.95+00:04:247:138.3
38STACHOWICZ Marcin 156BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-393M 3400:18:0000:36:10.90+00:04:277:148.3
39GODZIŃSKA Dorota 48BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK30-391K 500:17:5500:36:15.15+00:04:327:158.3
40UFEL Marcelina 177MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.2K 600:17:3200:36:16.20+00:04:337:158.3
41ŚLUSARCZYK Marcin 396WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-444M 3500:17:4300:36:23.60+00:04:407:168.2
42URBANIAK Waldemar 178PRZEMKÓWM45-497M 3600:17:4800:36:34.75+00:04:517:188.2
43GRUSZKA Michał 58UNIA MIASTLUBLINIECM-Jun.8M 3700:17:3600:36:45.45+00:05:027:218.2
44GAPIŃSKI Leszek 291CKZIU NYSA MECHANIKTRZEBINAM60-642M 3800:18:0300:36:45.70+00:05:027:218.2
45OLEKSYK Małgorzata 393BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-591K 700:18:1600:36:47.45+00:05:047:218.2
46SZYMANOWSKA Anna 170LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)1K 800:18:0200:36:49.25+00:05:067:218.1
47SZYMANOWSKI Eugeniusz 171LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-643M 39100:18:1600:36:58.90+00:05:157:238.1
48SZCZUDLIK Małgorzata 166KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-392K 900:18:1300:37:02.50+00:05:197:248.1
49PARADOWSKI Jakub 375POLANICA ZDRÓJM-Dzieci1M 4000:18:3700:37:05.75+00:05:227:258.1
50PIĄTEK Dariusz 133POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)3M 4100:18:0900:37:08.10+00:05:257:258.1
51ZIELIŃSKA Iwona 201SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-542K 1000:18:3300:37:16.85+00:05:337:278
52CUDAK Zbigniew 24NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM50-545M 4200:18:2800:37:18.45+00:05:357:278
53WILD Ewa 186OŁAWAK45-493K 1100:18:3300:37:18.85+00:05:357:278
54WROŃSKI Włodzimierz 196PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-692M 4300:18:2000:37:21.30+00:05:387:288
55KAMIŃSKA Beata 75NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-543K 1200:18:2900:37:22.85+00:05:397:288
56KUBAT Janusz 93NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-498M 4400:18:2600:37:23.65+00:05:407:288
57PUSZKARSKA Małgorzata 141GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-441K 1300:18:1700:37:24.00+00:05:407:288
58ZASOWSKI Jan 199GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM-Jun.9M 4500:18:2000:37:30.20+00:05:477:308
59TOMCZYK Edward 174MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+2M 4600:18:2400:37:31.10+00:05:487:308
60STAŃCZAK Grażyna 157FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK65-691K 1400:18:2200:37:38.80+00:05:557:318
61BUGAŁA Alicja 20NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.3K 1500:18:3200:37:47.45+00:06:047:337.9
62CZMOCH Marian 25PUKS JEDYNKAŁOSICEM65-693M 4700:18:3000:37:49.50+00:06:067:337.9
63BAJ Stanisław 4ŚCINAWAŚCINAWAM60-644M 4800:18:4700:37:53.80+00:06:107:347.9
64KUPIBIDA Bogusława 99SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK60-641K 1600:18:4600:37:56.10+00:06:137:357.9
65DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 31KAMIENIEC WROCŁAWSKIK55-592K 1700:18:4400:38:06.10+00:06:237:377.9
66SZENDZIELORZ Ilona 167STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-642K 1800:18:5400:38:07.30+00:06:247:377.9
67WITUCKA Karolina 189POZNAŃK-Dzieci1K 1900:18:5300:38:11.35+00:06:287:387.9
68MALINOWSKA Monika 380LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-393K 2000:18:3700:38:13.55+00:06:307:387.8
69GRUSZKA Michał 57UNIA MIASTLUBLINIECM40-445M 4900:18:3200:38:16.95+00:06:337:397.8
70GRYGOROWICZ Bogdan 61KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 5000:19:1100:38:32.70+00:06:497:427.8
71PINIS Agnieszka 136NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-442K 2100:18:4800:38:33.85+00:06:507:427.8
72RADZIEJOWSKI Bogusław 145NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM55-595M 5100:19:0700:38:44.80+00:07:017:457.7
73GRYGOROWICZ Teresa 60KS METRACO POLKOWICELUBINK65-692K 2200:19:0100:38:46.75+00:07:037:457.7
74KOZIARZ Roman 86STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-645M 5200:19:0900:38:49.45+00:07:067:467.7
75WILD Arek 187OŁAWAM50-546M 5300:19:0800:38:50.45+00:07:077:467.7
76MIŚKOWICZ Anna 117CKZIU NYSA MECHANIKGŁOGÓWEKK60-643K 23100:19:2600:38:50.90+00:07:077:467.7
77GARBACZEWSKI Mariusz 44SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAM40-446M 5400:19:2200:38:52.40+00:07:097:467.7
78ŚLUSARCZYK Grzegorz 395WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-499M 5500:19:1100:38:52.65+00:07:097:467.7
79SIENKIEWICZ Ewelina 152AEROGIRLS OLEŚNICAOLEŚNICAK30-394K 2400:18:5100:38:52.85+00:07:097:467.7
80STOLTMANN Helena 160BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-593K 2500:18:5700:38:57.05+00:07:147:477.7
81SULECKA Gabriela 164ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)2K 2600:19:1200:39:07.75+00:07:247:497.7
82ŻAK Dawid 206MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Jun.10M 5600:19:0800:39:13.20+00:07:307:507.6
83WAWRZYNIAK Anna 182GDYNIAK45-494K 2700:19:0300:39:14.15+00:07:317:507.6
84ŚLUSARZ Krystian 339AZS ŚUMGORLICEM18-293M 57100:19:1600:39:16.00+00:07:327:517.6
85KUŹMICZ Magdalena 103POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOK30-395K 2800:19:3500:39:17.65+00:07:347:517.6
86TUZIMEK Agata 176STADION ŚLĄSKIKURÓWK30-396K 2900:19:1800:39:18.40+00:07:357:517.6
87GARBACZEWSKA Iwona 42SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAK30-397K 3000:19:3100:39:19.00+00:07:357:517.6
88DANA Kazimiera 27KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-693K 3100:19:2200:39:22.45+00:07:397:527.6
89URBANIAK Krystyna 179PRZEMKÓWK45-495K 3200:20:0200:39:26.70+00:07:437:537.6
90WOROCH Jolanta 192KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-544K 3300:19:2300:39:26.90+00:07:437:537.6
91SZYCKO Radosław 169SŁUPSKM40-447M 5800:19:2500:39:27.30+00:07:447:537.6
92CHARCZUK Zenon 21ŻÓŁWIK OPOLEOPOLEM60-646M 5900:19:3100:39:28.55+00:07:457:537.6
93BARCZYK Jolanta 5NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-594K 3400:19:3300:39:30.50+00:07:477:547.6
94EWERTOWSKA Ewa 37NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK50-545K 3500:19:2100:39:33.70+00:07:507:547.6
95BISKUPSKI Tadeusz 379VM POLANICA-ZDRPOLANICA ZDRÓJM60-647M 6000:19:3500:39:33.90+00:07:507:547.6
96DAROSZEWSKA Krystyna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-644K 3600:19:5200:39:36.80+00:07:537:557.6
97LACHOWSKA Ewa 105BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK60-645K 37100:19:1500:39:39.65+00:07:567:567.6
98STAŃCZAK Ryszard 158FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+3M 6100:19:2200:39:40.25+00:07:577:567.6
99BUGAŁA Anna 19NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-443K 3800:19:3500:39:41.55+00:07:587:567.6
100KOWAL Mariusz 84BYSTRZYCA KŁODZKAM40-448M 6200:19:2000:39:46.25+00:08:037:577.5
101WAWRZYNIAK Igor 183GDYNIAM-Dzieci2M 6300:19:0900:39:48.55+00:08:057:577.5
102NOGA Bolesław 122ŻÓRAWINAM60-648M 6400:19:3100:39:49.80+00:08:067:587.5
103SZYCKO Oliwia 168SŁUPSKK-Dzieci2K 39100:19:2900:39:51.05+00:08:087:587.5
104JAWORSKA Daria 68WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci3K 4000:19:2600:39:54.70+00:08:117:587.5
105JÓŹWIAK Łukasz 72SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)2M 6500:19:3700:39:58.30+00:08:157:597.5
106MIKUSINSKA Jola 116FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-496K 4100:19:4700:40:01.95+00:08:188:007.5
107NIETRZEBKA Aleksandra 121MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-291K 4200:19:4200:40:03.30+00:08:208:007.5
108GOŁĘBIEWSKI Andrzej 51KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-649M 6600:19:1300:40:03.55+00:08:208:007.5
109SYPEK Małgorzata 165POLANICA ZDRÓJK45-497K 4300:19:4900:40:04.35+00:08:218:007.5
110ZAWIERUCHA Irena 200AEROGIRLS OLEŚNICAOLEŚNICAK55-595K 4400:19:4100:40:12.00+00:08:288:027.5
111DĄBROWSKI Andrzej 29MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM70+4M 6700:19:4900:40:17.40+00:08:348:037.4
112MALINOWSKI Paweł 109KRAKÓWM18-294M 6800:19:5400:40:26.85+00:08:438:057.4
113PUZICHOWSKA Małgorzata 142NORDIKIJELCZ-LASKOWICEK55-596K 4500:19:5600:40:27.25+00:08:448:057.4
114SKIBIŃSKA Joanna 153KŁODZKOK40-444K 4600:19:3300:40:28.35+00:08:458:057.4
115GÓRECKA Iwona 52STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-546K 4700:20:0900:40:28.55+00:08:458:057.4
116KUCZYŃSKA Anna 97NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK55-597K 4800:19:5100:40:29.75+00:08:468:067.4
117MAJCHERCZYK Krzysztof 108MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM65-694M 6900:19:4700:40:36.90+00:08:538:077.4
118PIĄTKOWSKI Józef 391KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+5M 7000:20:1600:40:48.10+00:09:058:097.4
119GÓRSKI Henryk 53UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+6M 7100:20:1600:40:55.45+00:09:128:117.3
120BIKOWSKA Gabriela 11LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)3K 4900:20:1200:41:14.80+00:09:318:157.3
121GROMNICKI Mirosław 56SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-394M 7200:20:4500:41:26.65+00:09:438:177.2
122KUBAT Monika 94NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOK45-498K 5000:20:2000:41:30.95+00:09:478:187.2
123REMISZEWSKI Adam 148UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+7M 7300:20:2300:41:45.95+00:10:028:217.2
124STONCEL Mieczysław 162GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÒW-GORCEM50-547M 7400:20:0800:41:47.55+00:10:048:217.2
125ŚLUSARCZYK Karolina 173WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.4K 5100:20:2400:41:49.75+00:10:068:217.2
126BIAŁCZAK Emilia 7STARE BOGACZOWICEK18-292K 5200:20:5500:41:56.35+00:10:138:237.2
127DROZD Stanisław 385CIDRY LOTAJOMBYTOMM60-6410M 7500:20:3200:41:58.85+00:10:158:237.1
128KUREK Monika 100SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-445K 5300:20:5800:42:00.50+00:10:178:247.1
129KOLARSKA Nadia 79NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci4K 5400:19:5500:42:04.25+00:10:218:247.1
130NIESŁONY Ryszard 120STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-596M 7600:21:0100:42:11.10+00:10:288:267.1
131MORAWIEC Anna 119SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-446K 5500:20:5900:42:11.70+00:10:288:267.1
132ZIELIŃSKI Jacek 202GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM65-695M 7700:21:1200:42:21.30+00:10:388:287.1
133POLANEK Julita 278GLIWICEK18-293K 56100:21:0300:42:25.15+00:10:428:297.1
134WIESZOŁEK Ewelina 185IZBICKOK30-398K 5700:21:2500:42:34.50+00:10:518:317
135GUTOWSKI Paweł 330WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Niepełnosprawni(B)3M 7800:20:4700:42:36.65+00:10:538:317
136RURAŃSKI Jerzy 150STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+8M 7900:20:4900:42:43.20+00:11:008:327
137FILUSZ Alfred 39ZDZIESZOWICEM50-548M 8000:21:2800:42:43.30+00:11:008:327
138BIŃCZYK Agnieszka 13KABEX PODKOWA JANÓWCZĘSTOCHOWAK30-399K 5800:20:4500:42:43.75+00:11:008:327
139MAJCHERCZYK Wacław 107MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM70+9M 8100:21:1700:42:47.25+00:11:048:337
140OWCZAREK Magdalena 130MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-547K 5900:21:0400:42:49.50+00:11:068:337
141DYBEŁ Agnieszka 35NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)4K 6000:20:5300:42:49.85+00:11:068:347
142ANDREJSZYN Józefa 1CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK55-598K 6100:21:1000:43:02.30+00:11:198:367
143GRABOWSKA Bożena 54LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-499K 6200:20:2400:43:04.50+00:11:218:377
144GROCHULSKA Wiesława 342ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK60-646K 6300:21:2000:43:04.50+00:11:218:367
145BIJAK Bartosz 341AZS ŚUMSKALBMIERZM18-295M 8200:21:0600:43:07.60+00:11:248:377
146KOZIARZ Jadwiga 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK55-599K 6400:20:5200:43:12.75+00:11:298:386.9
147MIKOŁAJCZYK Arkadiusz 115PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM50-549M 8300:21:0900:43:17.70+00:11:348:396.9
148KIERNICKI Stanisław 77ACTEAMWROCŁAWM-Niepełnosprawni(A)4M 8400:21:1800:43:37.05+00:11:548:436.9
149KUŚMIEREK Beata 101BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-447K 6500:21:2800:43:46.65+00:12:038:456.9
150WYSOCKI Gabriel 197BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci3M 8500:21:2400:43:49.80+00:12:068:466.8
151STOLARSKA Magdalena 159NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-548K 6600:21:1600:43:52.40+00:12:098:466.8
152JANIK Bogusław 67STADION ŚLĄSKISIEMIANOWICE ŚL.M55-597M 8600:21:2400:43:58.80+00:12:158:476.8
153BRZEZIŃSKI Jan 279OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci4M 8700:21:5900:44:03.20+00:12:208:486.8
154KRAMER Leszek 89UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+10M 8800:21:2600:44:12.95+00:12:298:506.8
155MOCUŃ Monika 400WROCŁAWK30-3910K 6700:22:4600:44:16.80+00:12:338:516.8
156PACYNA Helena 131KLUB SPORTOWY METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+1K 6800:22:0300:44:18.05+00:12:358:516.8
157HANUS Joanna 384PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 6900:21:5000:44:21.25+00:12:388:526.8
158GOLENIA Irmgarda 50DOBRAK60-647K 7000:22:0800:44:27.85+00:12:448:536.7
159RACZYŃSKA Aleksandra 144STADION ŚLĄSKICHORZÓWK70+2K 7100:21:5500:44:33.05+00:12:508:546.7
160PINIS Gabriela 135NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK-Dzieci5K 7200:21:5100:44:44.60+00:13:018:576.7
161JAGODZIŃSKI Andrzej 64WROCŁAWM55-598M 8900:21:5100:44:45.80+00:13:028:576.7
162NOWAK Danuta 123SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK50-549K 7300:22:2800:44:48.00+00:13:048:576.7
163PYZIAK Małgorzata 143ROKRZESZÓWK55-5910K 7400:21:5600:44:54.00+00:13:108:586.7
164JANIK Marzenna 66STADION ŚLĄSKICHORZÓWK55-5911K 7500:22:0700:44:57.65+00:13:148:596.7
165GOLENIA Reinhold 49DOBRA - GRUPA NORDIC WALKINGDOBRAM60-6411M 9000:22:1600:44:58.10+00:13:158:596.7
166RUNIEWICZ- WAC Marlina 377POLANICA ZDRÓJK50-5410K 7600:22:0200:45:00.60+00:13:179:006.7
167ANTOLAK Andrzej 2WROCŁAWM45-4910M 9100:22:2400:45:14.30+00:13:319:026.6
168IWANICKI Zdzisław 62WROCŁAWM70+11M 9200:21:5500:45:24.95+00:13:419:056.6
169ZIELSKA Justyna 398CKZIU NYSA MECHANIKPRUDNIKK30-3911K 7700:21:5000:45:45.30+00:14:029:096.6
170WARGOCKA Agnieszka 181SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-448K 7800:21:5800:45:45.60+00:14:029:096.6
171OPALSKA Izabela 128SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4910K 7900:22:3000:46:02.25+00:14:199:126.5
172BIAŁCZAK Marta 8STARE BOGACZOWICEK50-5411K 8000:22:3800:46:35.15+00:14:529:196.4
173WÓJCIK Irena 193UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK70+3K 8100:23:0600:46:45.80+00:15:029:216.4
174KOBUCKA-KOZIOŁ Beata 78SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-449K 8200:23:1500:46:51.65+00:15:089:226.4
175KUCZYŃSKI Włodzimierz 98NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-6412M 9300:22:5200:47:05.20+00:15:229:256.4
176MĘDRAK Józef 114WROCŁAWM65-696M 9400:23:0900:47:18.45+00:15:359:276.3
177ONDYCZ Sylwia 127NORDIKIDOBRZYKOWICEK45-4911K 8300:22:4900:47:23.95+00:15:409:286.3
178KOZIOŁ Artur 88SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-449M 9500:23:2500:47:28.45+00:15:459:296.3
179KOLBUSZ Janina 81KS METRACO POLKOWICELUBINK70+4K 8400:23:2700:47:31.40+00:15:489:306.3
180ZUBA Helena 204KŁODZKOK60-648K 8500:23:4600:47:46.85+00:16:039:336.3
181GRYGIEL Teresa 59MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-649K 8600:23:3500:48:07.55+00:16:249:376.2
182ARTYMICZ Maria 3GŁOGÓWK60-6410K 87100:23:4800:48:12.75+00:16:299:386.2
183DUSZEŃKO Elwira 300KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)5K 8800:22:5600:48:14.90+00:16:319:396.2
184OGONOWSKA Edyta 124KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5912K 8900:23:5900:48:18.25+00:16:359:396.2
185GROBELNA Jadwiga 55KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 9000:24:0800:48:50.05+00:17:079:466.1
186GEIER Helena 46CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK65-694K 9100:24:0700:49:06.10+00:17:239:496.1
187BRUSKA Mariola 17BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5412K 9200:23:0000:49:13.45+00:17:309:506.1
188BIAŁCZAK Waldemar 9STARE BOGACZOWICEM50-5410M 9600:24:3200:50:01.05+00:18:1810:006
189PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 132FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+5K 9300:24:4600:50:32.30+00:18:4910:065.9
190KREYCZI Aneta 90SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3912K 94200:24:2200:50:45.10+00:19:0210:095.9
191HARASIUK Amelia 245POLANICA ZDRÓJK-Dzieci6K 9500:26:4100:51:04.00+00:19:2010:125.9
192WILK Karolina 231POLANICA ZDRÓJK30-3913K 9600:26:4200:51:08.05+00:19:2510:135.9
193BRZEZIŃSKA Magdalena 370SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4410K 9700:25:3400:51:47.60+00:20:0410:215.8
194ZARZYCKA Paulina 198SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3914K 9800:23:1000:52:50.20+00:21:0710:345.7
195ORZECH Agnieszka 129SANTANDER CONSUMER BANKSIECHNICEK30-3915K 9900:24:2800:52:51.05+00:21:0810:345.7
196HANUS Teresa 383PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)3K 10000:26:2800:53:30.25+00:21:4710:425.6
197WÓJCIK Henryk 194UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+12M 9700:26:2200:53:41.25+00:21:5810:445.6
198MACHAJEK Krzysztof 106STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA KOŁO ZABRZEPOLKOWICEM-Niepełnosprawni(A)5M 9800:26:2200:53:41.60+00:21:5810:445.6
199ZARZYCKI Ziemowit 253SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM-Dzieci5M 9900:24:2400:54:06.05+00:22:2310:495.5
200WINNICKA Agata 376POLANICA ZDRÓJK30-3916K 10100:29:4901:00:51.40+00:29:0812:104.9
201STOPA Gerard 207BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM65-697M 10000:31:0301:02:13.70+00:30:3012:264.8
202WÓJTOWICZ Stanisław 345SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAM65-698M 10100:29:2401:02:17.00+00:30:3312:274.8
203FILIMONOWICZ Patrycja 38SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3917K 102200:29:4601:03:21.65+00:31:3812:404.7
204BIELSKA Maria 10JASZKOWA DOLNAK60-6411K 10300:30:5601:04:30.95+00:32:4712:544.6
205WÓJTOWICZ Danuta 195SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAK60-6412K 10400:30:5501:04:32.05+00:32:4912:544.6
DQMIKSIK Zdenek 209MOSKYT NORDIC WALKINGM55-59100:17:41 DQ00:36:25.85 DQ0:008.2
DQSZYMAŃSKI Stefan 172XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+100:18:20 DQ00:36:33.90 DQ0:008.2
DQDUDEK Edward 32KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-69100:17:54 DQ00:37:09.60 DQ0:008.1
DQKOŁPAK Jan 82LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+100:18:32 DQ00:38:24.70 DQ0:007.8
DQBUCZKOWSKI Jerzy 18KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-69100:17:48 DQ DQ--
CHYRA Wiktor 325UNIA MIASTLUBLINIECM-Jun.00:19:50 DNF DNF--
WARGOCKA Gabriela 248SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK-Dzieci00:23:31 DNF DNF--
WARGOCKA Dagmara 346SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK-Dzieci00:59:02 DNF DNF--
POHL Marta 139CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK18-29 DNF DNF--
BAZAN Stasiu 275POLANICA ZDRÓJM-Dzieci DNF DNF--
Znaleziono 215 wynik(ów)