POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
118
Wystartowało:
106
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
106
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ROSAK Marcin 135NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAZIELONA GÓRAM40-491M 101:01:48.25 6:109,7
2WOJTOWICZ Tomasz 161BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGWIDACZM30-391M 201:01:49.90+00:00:016:119,7
3KUŹMICZ Adam 3POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-392M 301:02:45.85+00:00:576:169,6
4STĘPAK Piotr 149LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAZBYLITOWSKA GÓRAM18-291M 401:04:17.50+00:02:296:259,3
5POŁUBIAK Paweł 129SIECINOM30-393M 501:04:18.25+00:02:306:259,3
6KŁOS Maciej 88NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-394M 601:04:47.55+00:02:596:289,3
7HELWICH Stefan 79KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM60-691M 701:06:33.85+00:04:456:399,0
8WOJTASIŃSKI Daniel 160NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-492M 801:07:00.85+00:05:126:429,0
9MARCZAK Tomasz 111NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-292M 901:07:37.80+00:05:496:458,9
10MAŁKA Marian 109GLIWICEM60-692M 1001:07:43.60+00:05:556:468,9
11KOBIELA Krzysztof 89NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM40-493M 1101:07:51.30+00:06:036:478,8
12CZŁAPSKI Krzysztof 69NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 1201:07:56.45+00:06:086:478,8
13BUL Dariusz 60PRUDNIKM40-494M 1301:08:08.10+00:06:196:488,8
14KOZŁOWSKI Piotr 97STARE KUROWOM40-495M 1401:08:10.25+00:06:226:498,8
15SIWAK Piotr 142KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-592M 1501:08:13.70+00:06:256:498,8
16JUREK Adam 84KS METRACO POLKOWICELUBINM60-693M 1601:08:51.30+00:07:036:538,7
17ZABŁOCKI Karol 164NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-395M 1701:09:44.10+00:07:556:588,6
18KLIMCZAK Adam 87GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-593M 1801:09:51.20+00:08:026:598,6
19SANIUK Edward 139FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+1M 1901:09:54.10+00:08:056:598,6
20OSTROCHALSKA Aleksandra 122POLIPACK TEAM GWELĘBORKK40-491K 101:10:14.65+00:08:267:018,5
21CHAMIELEC Bogusław 64A EMERYT BIEGA/LUBINLUBINM50-594M 2001:10:17.35+00:08:297:018,5
22FRĄCKOWIAK Mateusz 74EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-293M 2101:10:20.25+00:08:327:028,5
23ŚWIDEREK Marcin 156NW CZŁAPSKI TEAMSKIERNIEWICEM40-496M 2201:10:27.20+00:08:387:028,5
24RZEPKA Małgorzata 137GLIWICEK40-492K 201:10:32.70+00:08:447:038,5
25RADECKI Artur 133CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-595M 2301:10:41.90+00:08:537:048,5
26DREWA Marian 70POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-694M 2401:10:51.00+00:09:027:058,5
27ADAMCZYK Adam 51PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 2501:10:51.40+00:09:037:058,5
28SPYCHAŁA Lesław 145CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-596M 2601:10:59.20+00:09:107:068,5
29HRYCIUK Waldemar 81TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-695M 2701:11:17.75+00:09:297:078,4
30KRÓLIKOWSKA Krystyna 100POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-493K 301:11:28.20+00:09:397:088,4
31JĘDRASIAK Renata 83KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 401:11:57.90+00:10:097:118,3
32ZIELIŃSKI Szczepan 166SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-497M 2801:12:08.25+00:10:207:128,3
33OLEJNICZAK Piotr 121PABIANICEM50-597M 2901:12:11.45+00:10:237:138,3
34KROMSKI Paweł 99NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-598M 3001:12:27.25+00:10:397:148,3
35MARCZYŃSKI Adam 112POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM40-498M 3101:12:34.00+00:10:457:158,3
36KRAKOWIAN Piotr 98NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAKAMYKM40-499M 3201:12:34.05+00:10:457:158,3
37SOCHACKI Waldemar 144KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKM50-599M 3301:13:57.85+00:12:097:238,1
38GODZIŃSKI Paweł 77BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-4910M 3401:14:01.90+00:12:137:248,1
39STANISŁAWSKI Jan 147MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-696M 3501:14:20.75+00:12:327:268,1
40KWECZKA-JANECZEK Anna 105NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-494K 501:14:29.90+00:12:417:278,1
41MROZIŃSKI Tadeusz 116NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM50-5910M 3601:15:10.35+00:13:227:318,0
42SIEMIEŃSKA Marta 141KAMIENNA GÓRAK30-391K 601:15:14.95+00:13:267:318,0
43ROMAN Krzysztof 134KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM60-697M 3701:15:40.95+00:13:527:347,9
44ZIELIŃSKA Iwona 165SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-592K 701:15:41.50+00:13:537:347,9
45LEJKOWSKA Mirela 106POLIPACK TEAM GWEGOWINOK30-392K 801:15:46.65+00:13:587:347,9
46KOŁPAK Jan 91LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+3M 3801:16:00.65+00:14:127:367,9
47ŚLUSARCZYK Andrzej 154WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+4M 3901:16:09.05+00:14:207:367,9
48WOLNIEWICZ Katarzyna 162POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCHPIEKARY ŚLĄSKIEK50-593K 901:16:09.95+00:14:217:377,9
49PANCHYRZ Piotr 169NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-4911M 4001:16:32.75+00:14:447:397,8
50POSIM Dariusz 132WATAHADUBIELM50-5911M 4101:16:33.35+00:14:457:397,8
51PLEWIŃSKI Rafał 127CHABROWE WILKIBANINOM30-396M 4201:16:41.60+00:14:537:407,8
52CZEMPIK Kornelia 68MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWK50-594K 1001:17:05.65+00:15:177:427,8
53FRANCZAK Małgorzata 73NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 1101:17:07.85+00:15:197:427,8
54NETKOWSKI Wojciech 117PASJA NORDIC WALKINGBRWINOWM60-698M 4301:17:11.95+00:15:237:437,8
55SZCZĘŚNIAK Zbigniew 151NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5912M 4401:17:24.25+00:15:367:447,8
56OCYSEK Zygmunt 179STADIONM70+5M 4501:18:32.70+00:16:447:517,6
57ŚLUSARCZYK Grzegorz 155WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4912M 4601:18:40.30+00:16:527:527,6
58NIETRZEBKA Aleksandra 118ŻYRARDÓWK18-292K 1201:18:52.00+00:17:037:537,6
59POLAK Łukasz 128OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM30-397M 4701:18:59.20+00:17:107:537,6
60KURZAWSKA Jolanta 103KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 1301:19:32.85+00:17:447:577,5
61MORYS Agnieszka 114MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAK30-393K 1401:19:41.60+00:17:537:587,5
62KACZMAREK Maja 85POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK40-495K 1501:19:59.10+00:18:107:597,5
63PONKA Radosław 130POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-4913M 4801:20:11.25+00:18:238:017,5
64RZEPKA Tomasz 138GLIWICEM50-5913M 4901:20:49.05+00:19:008:047,4
65MIŚKOWICZ Anna 113CKZIU MECHANIK NYSAGŁOGÓWEKK60-691K 1601:21:15.05+00:19:268:077,4
66STĘPIEŃ Lucyna 150KS METRACO POLKOWICELUBINK60-692K 1701:21:33.75+00:19:458:097,4
67CONTUCCI Ewa 66NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-496K 1801:21:59.15+00:20:108:117,3
68WITALEC Anna 159BOGUCHWAŁAK30-394K 1901:22:39.15+00:20:508:157,3
69HILGNER Katarzyna 80NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-497K 2001:22:52.00+00:21:038:177,2
70PIETRUSZYŃSKA Dorota 126PRUDNIKK50-595K 2101:23:07.15+00:21:188:187,2
71STANKOWSKA Marzena 148KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-498K 2201:23:44.15+00:21:558:227,2
72CZEMPIK Aniela 67MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWK60-693K 2301:23:51.85+00:22:038:237,2
73BOŃCZYSZYN Bożena 57POLIPACK TEAM GWEWICKOK50-596K 2401:23:59.55+00:22:118:237,1
74SIWIK Aldona 143OSTRÓW WIELKOPOLSKIK40-499K 2501:24:41.00+00:22:528:287,1
75KAMIŃSKA Beata 86NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-597K 2601:24:58.40+00:23:108:297,1
76EWERTOWSKA Ewa 72NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK50-598K 2701:25:04.45+00:23:168:307,1
77MOSOŃ Marek 115DWAMARKIWROCŁAWM60-699M 5001:25:26.25+00:23:388:327,0
78FRYDRYCH Krzysztof 75WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4914M 5101:25:35.05+00:23:468:337,0
79KOTULA Jakub 96UNIA MIASTKATOWICEM30-398M 5201:25:36.30+00:23:488:337,0
80NIETRZEBKA Paweł 119ŻYRARDÓWM30-399M 5301:25:40.35+00:23:528:347,0
81MALINOWSKI Paweł 108LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM18-294M 5401:26:11.75+00:24:238:377,0
82CHABROS Agnieszka 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4910K 2801:26:27.70+00:24:398:386,9
83WĄTROBA Sebastian 157BEL MARE Nordic Walking TeamWARSZAWAM40-4915M 5501:26:31.45+00:24:438:396,9
84SĘDZIK Katarzyna 140LECYMY DURŚBYTOMK40-4911K 2901:26:38.50+00:24:508:396,9
85KOŁOWSKI Tomasz 90OPOLEM40-4916M 5601:26:49.40+00:25:018:406,9
86GWAREK Anita 78PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4912K 3001:26:50.30+00:25:028:416,9
87JANKOWSKA Anna 82OŁAWAK30-395K 3101:27:01.55+00:25:138:426,9
88GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka 76NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4913K 3201:27:15.00+00:25:268:436,9
89BZDYRA Małgorzata 61TEAM DZIKI OSIOŁPOLANICA-ZDRÓJK40-4914K 3301:28:45.80+00:26:578:526,8
90SZCZYPIOR Kinga 153POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK30-396K 3401:28:47.10+00:26:588:526,8
91KOŁPAK Irena 92LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK60-694K 3501:31:20.75+00:29:329:086,6
92ANGIELCZYK Małgorzata 52MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-695K 3601:31:24.05+00:29:359:086,6
93CHOLEWKA Jolanta 65MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-696K 3701:31:25.45+00:29:379:086,6
94KUCZYŃSKI Włodzimierz 101NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-6910M 5701:33:33.90+00:31:459:216,4
95CHABROS Dariusz 62SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4917M 5801:34:11.60+00:32:239:256,4
96MAŁKA Irena 1101956GLIWICEK60-697K 3801:34:47.65+00:32:599:286,3
97OWCZAREK Magdalena 124MIĘDZYBORÓWK50-599K 3901:35:35.40+00:33:479:336,3
98NOWAK Zofia 120STRZELINK60-698K 4001:36:56.60+00:35:089:416,2
99DRYNDA Franciszek 168NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM70+6M 5901:38:28.50+00:36:409:506,1
100POSIM Bogumiła 131WATAHADUBIELK50-5910K 4101:38:45.85+00:36:579:526,1
101DZIKI Marzenna 71ALETEMPOWARSZAWAK60-699K 4201:39:47.85+00:37:599:586,0
102IGNATOW Katarzyna 170POLANICA-ZDRÓJK18-293K 4301:43:40.70+00:41:5210:225,8
103WOŹNY Aleksandra 163STRZELINK40-4915K 4401:44:06.65+00:42:1810:245,8
104BACDORF Alicja 53GRODZISK MAZOWIECKIK60-6910K 4501:48:34.80+00:46:4610:515,5
105PATER Zbigniew 125WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM70+7M 6001:53:09.30+00:51:2111:185,3
106OWCZAREK Henryka 123MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+2K 4601:53:41.25+00:51:5311:225,3
Znaleziono 106 wynik(ów)