POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 - 21.1 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polanica Zdrój |
Data : | 2020-07-11 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 46 |
Wystartowało : | 43 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 43 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_1 1km | Lap_2 11km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARCZYK Bogdan | 4 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:05:58 | 01:14:22 | |||
2 | BRONISZEWSKA Milena | 6 | KŁODZKO | K30-39 | 00:07:11 | 01:40:38 | ||||
3 | CHORABIK Stanisław | 7 | WESOŁY BORSUK TEAM | DĘBOWIEC | M60+ | 00:06:13 | 01:26:32 | |||
4 | CYRUS Bogdan | 8 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:05:22 | 01:12:25 | |||
5 | CZERSKI Krzysztof | 9 | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ / EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:05:26 | 01:13:01 | |||
6 | DANKIEWICZ Barbara | 10 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁOWICZ | K40-49 | 00:06:47 | 01:32:42 | |||
7 | DZIAKIEWICZ Iwona | 12 | DZIKITEAM | ŻYRARDÓW | K50-59 | 00:06:33 | 01:29:01 | |||
8 | FRANCZAK Anna | 13 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:06:40 | 01:32:27 | |||
9 | GERLE-KOTULA Anna | 14 | UNIA MIAST | KATOWICE | K30-39 | 00:06:51 | 01:36:27 | |||
10 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 15 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M50-59 | 00:06:04 | 01:19:59 | |||
11 | HAŁAS Marcin | 16 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:05:22 | 01:12:29 | ||||
12 | JÓŹWIAK Marianna | 17 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:06:18 | 01:24:07 | |||
13 | KLUCZYŃSKI Remigiusz | 18 | SZUKAM KLUBU | PAMIĄTKOWO | M50-59 | 00:05:50 | 01:19:48 | |||
14 | KOBIELA Magdalena | 19 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:06:21 | 01:28:13 | |||
15 | KOLMETZ Katarzyna | 20 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | K40-49 | 00:06:15 | 01:21:33 | |||
16 | KOŁODZIEJ Joanna | 21 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKI | K50-59 | 00:05:36 | 01:16:50 | |||
17 | KORSAKOV Kostiantyn | 22 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:05:58 | 01:19:26 | |||
18 | KOWALSKI Marek | 23 | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:06:01 | 01:19:32 | ||||
19 | KRAWĘTEK Agnieszka | 24 | NWPL/NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | K40-49 | 00:05:56 | 01:20:05 | |||
20 | MACKIEWICZ Dariusz | 25 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M40-49 | 00:05:28 | 01:13:28 | |||
21 | MARCZAK Krzysztof | 26 | NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M60+ | 00:05:27 | 01:16:57 | |||
22 | MARONDEL Katarzyna | 27 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | K30-39 | 00:06:22 | 01:30:02 | |||
23 | MĄDRY Grzegorz | 28 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60+ | 00:05:36 | 01:16:47 | |||
24 | MICHALSKI Andrzej | 29 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | SANOK | M60+ | 00:05:30 | 01:13:35 | |||
25 | NACZK Wiktoria | 30 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | K18-29 | 00:06:10 | 01:24:44 | |||
26 | NACZK Leonard | 31 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | M40-49 | 00:05:41 | 01:17:03 | |||
27 | NIEDBAŁ Adam | 32 | SIEWIERZ | SIEWIERZ | M40-49 | 00:05:33 | 01:16:57 | |||
28 | OMARSKA Grażyna | 33 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60+ | 00:07:22 | 01:41:28 | |||
29 | PIETRZYK Jarosław | 34 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:05:13 | 01:12:14 | |||
30 | RAJEK Magdalena | 35 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:06:08 | 01:20:57 | |||
31 | ROWIŃSKI Paweł | 36 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:06:11 | 01:27:09 | |||
32 | SKIBA Krzysztof | 37 | MSPORT TEAM | POLKOWICE | M60+ | 00:05:12 | 01:08:18 | |||
33 | SOMIAK Piotr | 38 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-49 | 00:07:30 | 01:43:17 | |||
34 | SOMIAK Marta | 39 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-49 | 00:07:29 | 01:43:16 | |||
35 | SZCZUDLIK Małgorzata | 40 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:06:18 | 01:22:21 | |||
36 | SZWED Dorota | 41 | SKRZYDLACI DZIECIOM | WALIM | K30-39 | 00:07:23 | 01:43:20 | |||
37 | SZYMAŃSKI Jacek | 42 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | SKÓRKA | M50-59 | 00:05:54 | 01:22:00 | |||
38 | WENDT Jarosław | 44 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | M50-59 | 00:06:04 | 01:24:04 | |||
39 | WETOSZKA Piotr | 45 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M30-39 | 00:05:33 | 01:14:37 | |||
40 | WILCZEK Krzysztof | 46 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M40-49 | 00:05:30 | 01:13:42 | |||
41 | ZAWADZKA Maria | 47 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 00:07:00 | 01:38:30 | |||
42 | ZYCH Witold | 48 | ROGI | M50-59 | 00:05:30 | 01:16:20 | ||||
43 | ŻYDACZEWSKI Ryszard | 49 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 00:05:20 | 01:14:10 |
Znaleziono 43 wynik(ów)