POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 - 5 KM - MĘŻCZYŹNI

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
96
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
96
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZARĘBSKI Michał 359NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 100:31:05.45 6:139,6
2STILLER Karol 318KABEX PODKOWA JANÓWKUSIĘTAM30-392M 200:31:16.20+00:00:106:159,6
3WITUCKI Jacek 345POZNAŃM45-491M 300:31:32.25+00:00:266:189,5
4KUŹMICZ Adam 251POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-393M 400:32:11.85+00:01:066:269,3
5SKIBA Krzysztof 309MSPORT TEAMLEGNICAM60-641M 500:32:13.10+00:01:076:269,3
6WOJTOWICZ Tomasz 347BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGWIDACZM30-394M 600:32:45.95+00:01:406:339,2
7DĘBSKI Bartłomiej 191NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 700:32:55.70+00:01:506:359,1
8SOKOŁOWSKI Marek 313RYMANÓW-ZDRÓJM55-591M 800:32:56.10+00:01:506:359,1
9POLKOWSKI Piotr 292NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-395M 900:32:56.85+00:01:516:359,1
10STĘPAK Piotr 317LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAZBYLITOWSKA GÓRAM18-291M 1000:33:03.15+00:01:576:369,1
11TOPOREK Rafał 333POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 1100:33:58.05+00:02:526:478,8
12FRĄCKOWIAK Roman 201EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-541M 1200:34:07.95+00:03:026:498,8
13BRZOZOWSKI Piotr 182AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-396M 1300:34:20.35+00:03:146:528,7
14KŁYŚ Ryszard 235GLIWICEM60-642M 1400:34:24.65+00:03:196:538,7
15WOJTASIŃSKI Daniel 346NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 1500:34:32.05+00:03:266:548,7
16DANIELSKI Waldemar 189SOKOŁÓW PODLASKIM55-592M 1600:34:33.60+00:03:286:548,7
17CZŁAPSKI Krzysztof 187NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-593M 1700:34:38.25+00:03:326:558,7
18ŚWIDEREK Marcin 330NW CZŁAPSKI TEAMSKIERNIEWICEM40-443M 1800:34:56.55+00:03:516:598,6
19RECZULSKI Mariusz 302SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-542M 1900:35:00.00+00:03:547:008,6
20ZYCH Witold 363ROGIM50-543M 2000:35:05.00+00:03:597:018,6
21GUDZIO Maciej 216NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDCZERWONAKM50-544M 2100:35:07.75+00:04:027:018,5
22WOROCH Roman 349KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-643M 2200:35:10.25+00:04:047:028,5
23GRABOWSKI Jacek 213LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM45-492M 2300:35:16.95+00:04:117:038,5
24HAŁAS Marcin 217CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-397M 2400:35:23.95+00:04:187:048,5
25KUSTAL Marcin 249NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-444M 2500:35:37.10+00:04:317:078,4
26KURZAC Bartosz 248NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Jun.1M 2600:35:45.50+00:04:407:098,4
27MARCZAK Tomasz 263NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-292M 2700:35:46.85+00:04:417:098,4
28KLIMCZAK Adam 234GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM55-594M 2800:35:53.80+00:04:487:108,4
29DUSZEŃKO Zygmunt 196KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 2900:35:55.85+00:04:507:118,3
30JANKOWSKI Mateusz 222POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM18-293M 3000:36:13.45+00:05:087:148,3
31WIŚNIEWSKI Sławomir 158FLUGGER FARBYGDAŃSKM45-493M 3100:36:14.95+00:05:097:158,3
32SPYCHAŁA Lesław 315CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-545M 3200:36:17.50+00:05:127:158,3
33SIWAK Piotr 372KS METRACO POLKOWICEM55-595M 3300:36:24.90+00:05:197:178,2
34MATECKI Ryszard 266KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM701M 3400:36:34.65+00:05:297:198,2
35OLSZAŃSKI Karol 284FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-494M 3500:36:36.50+00:05:317:198,2
36MARCZYŃSKI Adam 264POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM40-445M 3600:36:40.65+00:05:357:208,2
37ZBYRYT Marek 361AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM55-596M 3700:36:55.70+00:05:507:238,1
38ZAGAJA Janusz 357WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM65-691M 3800:36:59.50+00:05:547:238,1
39BEDNARZ Krzysztof 175WROCŁAWM30-398M 3900:37:02.85+00:05:577:248,1
40RAJEK Tomasz 300NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-546M 4000:37:28.75+00:06:237:298,0
41KRAWCZYK Sebastian 55M50-547M 4100:37:38.75+00:06:337:318,0
42MIKOŁAJCZAK Jan 269LEGNICAM65-692M 4200:37:48.45+00:06:437:337,9
43KASPRZAK Tadeusz 232OSIEKM-Niepełnosprawni(A)2M 4300:38:25.25+00:07:197:417,8
44CIEŚLUK Marcin 184NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)3M 4400:38:27.85+00:07:227:417,8
45CZMOCH Marian 188PUKS ŁOSICEŁOSICEM65-693M 4500:38:37.05+00:07:317:437,8
46RYBAŁTOWSKI Paweł 308OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM75+1M 4600:38:49.05+00:07:437:457,7
47PIATEK Dariusz 288POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)4M 4700:38:50.75+00:07:457:467,7
48GRYGOROWICZ Bogdan 214KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 4800:39:12.80+00:08:077:507,6
49PANCHYRZ Piotr 286NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM45-495M 4900:39:18.55+00:08:137:517,6
50KURNYTA Stanisław 247TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM50-548M 5000:39:19.65+00:08:147:527,6
51KUBAT Janusz 242NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-496M 5100:39:20.05+00:08:147:527,6
52MROZIŃSKI Tadeusz 366NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM50-549M 5200:39:21.70+00:08:167:527,6
53WAWRZYNIAK Igor 339POLIPACK TEAM GWEGDYNIAM-Jun.2M 5300:39:30.50+00:08:257:547,6
54RUSINOWICZ Andrzej 306DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75+2M 5400:39:32.90+00:08:277:547,6
55FRANCZAK Dariusz 200NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-597M 5500:39:41.50+00:08:367:567,6
56NOWACZYK Tomasz 282GNIEZNOM40-446M 5600:39:44.70+00:08:397:567,6
57WASILEWSKI Sławomir 337PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM75+3M 5700:39:51.20+00:08:457:587,5
58DOBROWOLSKI Robert 193SPORTOWI EMERYCIJELENIA GÓRAM60-644M 5800:40:04.35+00:08:588:007,5
59SZCZĘŚNIAK Wiktor 325NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Jun.3M 5900:40:05.00+00:08:598:017,5
60KOWALCZYK Tadeusz 240LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM65-694M 6000:40:30.75+00:09:258:067,4
61SOSNECKI Łukasz 314ALEKSANDRIA IM-Jun.4M 6100:40:49.35+00:09:438:097,3
62RADZIEJOWSKI Bogusław 299NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-645M 6200:40:54.50+00:09:498:117,3
63DUDEK Edward 194KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM702M 6300:42:00.30+00:10:548:247,1
64MORMAN Bartosz 276JELENIA GÓRAM40-447M 6400:42:02.85+00:10:578:247,1
65PUSZKARSKI Adam 297GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 6500:42:03.55+00:10:588:247,1
66ZMACZYŃSKI Bogusław 362KS METRACO POLKOWICELUBINM65-695M 6600:42:36.05+00:11:308:317,0
67LACHNIK Hubert 254ARNSDORFM703M 6700:43:09.95+00:12:048:386,9
68CIPYK Ireneusz 185NW CZŁAPSKI TEAMWROCŁAWM55-598M 6800:43:10.00+00:12:048:386,9
69ADAMOWICZ Andrzej 171ŁÓDŹM704M 6900:43:31.85+00:12:268:426,9
70NIESŁONY Ryszard 279MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWM60-646M 7000:44:57.60+00:13:528:596,7
71NOGA Bolesław 281ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGŻÓRAWINAM60-647M 7100:45:03.65+00:13:589:006,7
72GÓRSKI Henryk 211UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM705M 7200:45:05.00+00:13:599:016,7
73JÓŹWIAK Łukasz 225SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 7300:45:12.90+00:14:079:026,6
74WILD Arek 341OŁAWAM50-5410M 7400:45:22.95+00:14:179:046,6
75STONCEL Mieczysław 321GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEM55-599M 7500:45:41.75+00:14:369:086,6
76THOMALLA Bogdan 331STADION ŚLĄSKIZABRZEM75+4M 7600:45:45.80+00:14:409:096,6
77WAWRZYŃCZOK Krzysztof 367NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-448M 7700:46:06.15+00:15:009:136,5
78GÓRAL Andrzej 209ARGUS WŁOCWAWEKBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)5M 7800:46:09.40+00:15:039:136,5
79KARCZMARSKI Krzysztof 231JOVI KOZIENICEKOZIENICEM60-648M 7900:46:19.15+00:15:139:156,5
80PIĄTKOWSKI Józef 289KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM75+5M 8000:46:57.80+00:15:529:236,4
81KUNIKOWSKI Zenon 102RIGHTWAYSMOLECM65-696M 8100:47:05.45+00:16:009:256,4
82KAPECKI Kazimierz 230KLUB SENIORA POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM706M 8200:47:15.25+00:16:099:276,3
83LUBAŃSKI Tomasz 261SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-649M 8300:47:43.10+00:16:379:326,3
84ROŚKOWSKI Tadeusz 305ANTONIÓWKAM60-6410M 8400:48:10.40+00:17:049:386,2
85REMISZEWSKI Adam 303UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM707M 8500:48:17.45+00:17:129:396,2
86MIKOŁAJCZYK Arkadiusz 270PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM50-5411M 8600:48:19.85+00:17:149:406,2
87WSZOŁEK Jakub 355AZS ŚUMRZEPIENNIK STRZYŻEWSKIM18-294M 8700:49:16.25+00:18:109:516,1
88JAGODZIŃSKI Andrzej 219WROCŁAWM55-5910M 8800:51:36.70+00:20:3110:195,8
89MĘDRAK Józef 268WROCŁAWM65-697M 8900:51:37.65+00:20:3210:195,8
90JÓŹWIAK Dominik 226SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)6M 9000:52:37.75+00:21:3210:315,7
91LITYŃSKI Piotr 259POZNAŃM-Niepełnosprawni(B)4M 9100:53:26.40+00:22:2010:415,6
92BIAŁCZAK Waldemar 177SEKCJA BIEGOWA I NORDIC WALKING TRÓJGARB STARE BOGACZOWICESTARE BOGACZOWICEM50-5412M 9200:57:51.85+00:26:4611:345,2
93KULCZYCKI Jan 245GDAŃSKM708M 9301:02:21.90+00:31:1612:284,8
94WINIARSKI Robert 343LEGNICAM50-5413M 9401:02:38.70+00:31:3312:314,8
95MACHAJEK Krzysztof 371STS KOŁO WARSZAWA M-Niepełnosprawni(B)5M 9501:04:22.95+00:33:1712:524,7
96WÓJCIK Henryk 354UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM75+6M 9601:05:01.80+00:33:5613:004,6
Znaleziono 96 wynik(ów)