POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 - 5 KM - MĘŻCZYŹNI
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polanica Zdrój |
Data : | 2020-07-11 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 104 |
Wystartowało : | 96 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 96 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŹMICZ Adam | 251 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | |||
2 | KRAWCZYK Sebastian | 55 | M50-54 | |||||
3 | KUNIKOWSKI Zenon | 102 | RIGHTWAY | SMOLEC | M65-69 | |||
4 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 158 | FLUGGER FARBY | GDAŃSK | M45-49 | |||
5 | ADAMOWICZ Andrzej | 171 | ŁÓDŹ | M70 | ||||
6 | BEDNARZ Krzysztof | 175 | WROCŁAW | M30-39 | ||||
7 | BIAŁCZAK Waldemar | 177 | SEKCJA BIEGOWA I NORDIC WALKING TRÓJGARB STARE BOGACZOWICE | STARE BOGACZOWICE | M50-54 | |||
8 | BRZOZOWSKI Piotr | 182 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | |||
9 | CIEŚLUK Marcin | 184 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | |||
10 | CIPYK Ireneusz | 185 | NW CZŁAPSKI TEAM | WROCŁAW | M55-59 | |||
11 | CZŁAPSKI Krzysztof | 187 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
12 | CZMOCH Marian | 188 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M65-69 | |||
13 | DANIELSKI Waldemar | 189 | SOKOŁÓW PODLASKI | M55-59 | ||||
14 | DĘBSKI Bartłomiej | 191 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
15 | DOBROWOLSKI Robert | 193 | SPORTOWI EMERYCI | JELENIA GÓRA | M60-64 | |||
16 | DUDEK Edward | 194 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M70 | |||
17 | DUSZEŃKO Zygmunt | 196 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | |||
18 | FRANCZAK Dariusz | 200 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
19 | FRĄCKOWIAK Roman | 201 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | |||
20 | GÓRAL Andrzej | 209 | ARGUS WŁOCWAWEK | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | |||
21 | GÓRSKI Henryk | 211 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M70 | |||
22 | GRABOWSKI Jacek | 213 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M45-49 | |||
23 | GRYGOROWICZ Bogdan | 214 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
24 | GUDZIO Maciej | 216 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | CZERWONAK | M50-54 | |||
25 | HAŁAS Marcin | 217 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | ||||
26 | JAGODZIŃSKI Andrzej | 219 | WROCŁAW | M55-59 | ||||
27 | JANKOWSKI Mateusz | 222 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M18-29 | |||
28 | JÓŹWIAK Łukasz | 225 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | |||
29 | JÓŹWIAK Dominik | 226 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | |||
30 | KAPECKI Kazimierz | 230 | KLUB SENIORA POLANICA ZDRÓJ | POLANICA ZDRÓJ | M70 | |||
31 | KARCZMARSKI Krzysztof | 231 | JOVI KOZIENICE | KOZIENICE | M60-64 | |||
32 | KASPRZAK Tadeusz | 232 | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
33 | KLIMCZAK Adam | 234 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
34 | KŁYŚ Ryszard | 235 | GLIWICE | M60-64 | ||||
35 | KOWALCZYK Tadeusz | 240 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M65-69 | |||
36 | KUBAT Janusz | 242 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | |||
37 | KULCZYCKI Jan | 245 | GDAŃSK | M70 | ||||
38 | KURNYTA Stanisław | 247 | TEMMPO WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | |||
39 | KURZAC Bartosz | 248 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Jun. | |||
40 | KUSTAL Marcin | 249 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
41 | LACHNIK Hubert | 254 | ARNSDORF | M70 | ||||
42 | LITYŃSKI Piotr | 259 | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
43 | LUBAŃSKI Tomasz | 261 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | |||
44 | MARCZAK Tomasz | 263 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | |||
45 | MARCZYŃSKI Adam | 264 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M40-44 | |||
46 | MATECKI Ryszard | 266 | KS METRACO POLKOWICE | KUDOWA ZDRÓJ | M70 | |||
47 | MĘDRAK Józef | 268 | WROCŁAW | M65-69 | ||||
48 | MIKOŁAJCZAK Jan | 269 | LEGNICA | M65-69 | ||||
49 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 270 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | |||
50 | MORMAN Bartosz | 276 | JELENIA GÓRA | M40-44 | ||||
51 | NIESŁONY Ryszard | 279 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | M60-64 | |||
52 | NOGA Bolesław | 281 | ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG | ŻÓRAWINA | M60-64 | |||
53 | NOWACZYK Tomasz | 282 | GNIEZNO | M40-44 | ||||
54 | OLSZAŃSKI Karol | 284 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | |||
55 | PANCHYRZ Piotr | 286 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M45-49 | |||
56 | PIATEK Dariusz | 288 | POLIPACK TEAM GWE | GNIEWINO | M-Niepełnosprawni(A) | |||
57 | PIĄTKOWSKI Józef | 289 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M75+ | |||
58 | POLKOWSKI Piotr | 292 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | |||
59 | PUSZKARSKI Adam | 297 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | |||
60 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 299 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | |||
61 | RAJEK Tomasz | 300 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | |||
62 | RECZULSKI Mariusz | 302 | SMS EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | |||
63 | REMISZEWSKI Adam | 303 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M70 | |||
64 | ROŚKOWSKI Tadeusz | 305 | ANTONIÓWKA | M60-64 | ||||
65 | RUSINOWICZ Andrzej | 306 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75+ | |||
66 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 308 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75+ | |||
67 | SKIBA Krzysztof | 309 | MSPORT TEAM | LEGNICA | M60-64 | |||
68 | SOSNECKI Łukasz | 314 | ALEKSANDRIA I | M-Jun. | ||||
69 | SOKOŁOWSKI Marek | 313 | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | ||||
70 | SPYCHAŁA Lesław | 315 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | M50-54 | |||
71 | STĘPAK Piotr | 317 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | ZBYLITOWSKA GÓRA | M18-29 | |||
72 | STILLER Karol | 318 | KABEX PODKOWA JANÓW | KUSIĘTA | M30-39 | |||
73 | STONCEL Mieczysław | 321 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC | BOGUSZÓW-GORCE | M55-59 | |||
74 | SZCZĘŚNIAK Wiktor | 325 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Jun. | |||
75 | ŚWIDEREK Marcin | 330 | NW CZŁAPSKI TEAM | SKIERNIEWICE | M40-44 | |||
76 | THOMALLA Bogdan | 331 | STADION ŚLĄSKI | ZABRZE | M75+ | |||
77 | TOPOREK Rafał | 333 | POLIPACK TEAM GWE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | |||
78 | WASILEWSKI Sławomir | 337 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M75+ | |||
79 | WAWRZYNIAK Igor | 339 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | M-Jun. | |||
80 | WILD Arek | 341 | OŁAWA | M50-54 | ||||
81 | WINIARSKI Robert | 343 | LEGNICA | M50-54 | ||||
82 | WITUCKI Jacek | 345 | POZNAŃ | M45-49 | ||||
83 | WOJTASIŃSKI Daniel | 346 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
84 | WOJTOWICZ Tomasz | 347 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | WIDACZ | M30-39 | |||
85 | WOROCH Roman | 349 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | |||
86 | WÓJCIK Henryk | 354 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75+ | |||
87 | WSZOŁEK Jakub | 355 | AZS ŚUM | RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI | M18-29 | |||
88 | ZAGAJA Janusz | 357 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M65-69 | |||
89 | ZARĘBSKI Michał | 359 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | |||
90 | ZBYRYT Marek | 361 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | M55-59 | |||
91 | ZMACZYŃSKI Bogusław | 362 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M65-69 | |||
92 | ZYCH Witold | 363 | ROGI | M50-54 | ||||
93 | MROZIŃSKI Tadeusz | 366 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | |||
94 | WAWRZYŃCZOK Krzysztof | 367 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | |||
95 | MACHAJEK Krzysztof | 371 | STS KOŁO WARSZAWA | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
96 | SIWAK Piotr | 372 | KS METRACO POLKOWICE | M55-59 |
Znaleziono 96 wynik(ów)