POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21,1KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-27
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
21,1 km
Zgłoszonych:
41
Wystartowało:
41
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
41
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 3.6km | 6.1km | 8.7km | 11.2km | 13.7km | 16.2km | 18.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu1.1km3.6km6.1km8.7km11.2km13.7km16.2km18.7kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1SKIBA Krzysztof 336ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLKOWICEM 50-591 000:00:0700:06:3800:21:4400:37:1100:52:5601:08:5001:24:5101:41:0001:57:0702:13:4002:13:47 6:209.5
2LUBIATOWSKI Ireneusz 327KGHM METRAKO POLKOWICEGUBINM 40-491 000:00:0600:06:3900:22:1300:38:1100:54:1401:10:2801:26:5501:43:3402:00:4002:18:0402:18:10+00:04:246:329.2
3KOLASA Wojciech 303FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM 40-492 0100:00:0600:07:1600:24:3200:41:5300:59:0901:16:1501:33:2201:50:4002:08:1402:25:3302:25:39+00:11:536:538.7
4PIOTROWSKI Michał 320PENDOLINOGDAŃSKM 30-391 000:00:0500:07:1800:24:3100:41:5500:59:0901:16:1701:33:2201:50:4102:08:1502:26:0902:26:14+00:12:296:558.7
5STUPNOWICZ Przemek 301FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-291 000:00:0500:07:0900:24:3100:42:2501:00:1601:17:5801:35:4601:52:5202:10:1802:27:3602:27:41+00:13:566:598.6
6BOGACKI Sławek 316ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-493 000:00:0700:07:1500:24:3200:42:2301:00:1401:17:5401:35:4101:52:5002:10:1602:27:4302:27:50+00:14:037:008.6
7ZACZYŃSKA Anna 335KGHM METRAKO POLKOWICELUBINK 30-391 000:00:5600:07:2700:24:5700:42:2101:00:0801:18:0201:35:4801:53:1102:10:4802:28:3502:29:31+00:14:557:028.5
8LENZ Andrzej 305DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 50-592 000:00:0700:07:2300:24:4000:42:2301:00:1701:17:5701:35:4301:53:1502:11:1502:29:4302:29:50+00:16:037:058.5
9ZAGAJA Janusz 302POKÓJM 60+1 000:00:0800:06:5300:23:3200:41:0300:58:4501:16:1501:34:2201:52:5202:11:4502:31:3302:31:41+00:17:537:108.4
10MAKOWSKI Jan 328RYBNIKM 50-593 000:00:0800:07:1700:24:4400:42:2301:00:3701:18:5101:36:5501:55:4702:14:2602:33:0802:33:16+00:19:287:158.3
11ŚLUSARCZYK Marcin 333WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM 30-392 000:00:0600:07:3800:25:3400:43:1401:01:2401:19:2701:37:3101:55:3002:14:2202:33:3102:33:37+00:19:517:168.2
12SOBKOWSKI Janusz 326SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM 60+2 000:00:0800:07:2800:25:0600:43:0801:01:2101:19:5901:38:3801:57:1602:15:5402:34:1502:34:23+00:20:357:188.2
13KACZKOWSKI Zbigniew 332MARSZPOZDROWIEPOZNAŃM 30-393 0100:00:0600:07:3700:25:3300:43:3301:01:2801:19:4001:38:1201:56:3602:15:3402:34:4802:34:54+00:21:087:208.2
14WOJCIECHOWSKI Tadeusz 321DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60+3 000:00:0900:07:2800:25:0600:43:0901:01:2401:19:5901:38:3001:57:1402:15:5502:34:5302:35:02+00:21:137:208.2
15SMUS Damian 331UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-292 000:00:0500:07:3900:25:5800:44:2301:02:4001:20:4401:38:5101:57:1002:15:5202:35:2002:35:25+00:21:407:218.2
16BAJER Piotr 309BRAN-FROM TEAMFROMBORKM 50-594 000:00:0700:07:3700:25:4000:43:1701:01:3201:20:0201:38:3201:57:1702:15:5602:35:3702:35:44+00:21:577:228.1
17WESOŁOWSKI Wojciech 304GNIEZNOM 60+4 000:00:0800:07:3300:25:3100:43:4001:02:0201:20:2701:39:1901:58:3002:18:0802:38:0102:38:09+00:24:217:298
18PIETRZYK Jarosław 339REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-394 0100:00:0500:07:3600:25:5300:43:4601:01:3301:19:3201:37:3601:56:2302:16:0402:38:4302:38:48+00:25:037:318
19MÓL Wioletta 306SILESIA NORDIC TEAMCZELADŹK 40-491 000:00:5700:07:4600:26:2100:45:3801:04:4901:23:3301:42:3902:02:1202:22:0702:41:3702:42:34+00:27:577:397.8
20STĘPIEŃ Lucyna 323KGHM METRAKO POLKOWICELUBINK 50-591 000:00:5800:07:4900:26:2400:45:1601:04:2101:23:3901:43:0202:02:4002:22:2902:41:5502:42:53+00:28:157:407.8
21KOWALCZYK Mariusz 338GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 40-494 000:00:0700:07:3500:25:3900:44:0601:02:3701:21:3601:41:1502:01:0702:22:0202:43:1002:43:17+00:29:307:437.8
22GLOC Wojciech 325SMOLECM 40-495 000:00:0700:07:3800:25:3500:44:3201:03:5201:23:3201:43:1302:02:5402:22:5902:43:4102:43:48+00:30:017:457.7
23JANCZYK Małgorzata 313FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 30-392 000:00:5700:07:5400:26:3300:45:3801:04:4901:24:1501:43:4002:03:3502:23:4902:44:1002:45:07+00:30:307:467.7
24ROSADZIŃSKA Natalia 340UMPLESZNOK 18-291 0100:00:5700:08:2300:28:2200:47:5601:07:3601:27:3601:47:1902:06:5902:26:2702:46:3002:47:27+00:32:507:537.6
25SARNOWSKA Wanda 337GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 50-592 000:00:5900:08:0600:27:1300:46:3501:06:2301:26:0901:46:0202:06:1102:26:3402:47:2002:48:19+00:33:407:557.6
26SZULC Alicja 319MOSIR MŁAWAMŁAWAK 30-393 000:00:5700:07:5600:26:4500:46:0701:05:5101:25:3801:45:4102:06:1202:27:2402:49:0202:49:59+00:35:228:007.5
27KARASIEWICZ Irena 310BRAN-FROM TEAMBRANIEWOK 50-593 000:00:5900:07:5900:27:1600:47:0801:07:1801:27:4701:48:1902:09:1002:30:4402:52:0102:53:00+00:38:218:097.4
28WITKOWSKA Maria 317STADION ŚLĄSKIKATOWICEK 60+1 000:01:0000:08:2200:28:3200:49:0101:09:5001:30:2701:50:3902:11:2402:31:4502:52:1002:53:10+00:38:308:097.4
29KUBIACZYK Arkadiusz 329WROCŁAWM 50-595 000:00:0800:08:0900:28:3800:47:5101:07:2401:27:1401:47:3602:09:2702:32:1602:55:3302:55:41+00:41:538:197.2
30CIENNIK Wiktor 307FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 40-496 000:00:0700:08:2100:27:5900:48:0001:08:1201:29:0501:50:1102:12:0802:34:1402:56:4702:56:54+00:43:078:227.2
31CIENNIK Kalina 308ŁÓDŹK 40-492 0100:00:5700:08:2600:28:5700:49:4901:10:3501:31:3901:52:5702:14:2602:35:3602:56:5902:57:56+00:43:198:237.2
32KANIOWSKA Beata 322REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 40-493 0100:00:5800:07:5000:26:5800:47:1401:08:0201:29:2101:50:4102:12:3502:35:0102:57:4002:58:38+00:44:008:257.1
33KMIECIK Grzegorz 318SPALONASPALONAM 50-596 000:00:1000:09:0300:29:5400:50:4301:11:2701:32:0501:53:0802:14:4602:36:2402:57:4302:57:53+00:44:038:257.1
34BEDYK Czesław 311FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 60+5 000:00:0800:07:5900:27:1700:47:3101:07:4901:28:2101:49:1402:11:3302:34:2102:58:0202:58:10+00:44:228:267.1
35TYLUTKI Agnieszka 315NORDIC ACTIVETARNOBRZEGK 40-494 0100:00:5800:08:1700:27:5900:48:1101:08:3801:29:5901:51:4402:13:5602:36:0602:58:1702:59:15+00:44:378:267.1
36JEZIERSKA Jolanta 314RIGHTWAYWROCŁAWK 50-594 0100:00:5800:08:0900:28:2100:49:2001:10:1501:31:1601:52:4802:15:0202:37:4903:00:3103:01:29+00:46:518:337
37JARONIEK-BEDYK Wiesława 312FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 60+2 000:00:5900:08:3500:29:4200:51:0601:12:4401:34:5401:57:1902:19:4602:42:3203:05:3103:06:30+00:51:518:476.8
38ZAWADZKA Maria 324KGHM METRAKO POLKOWICELUBINK 60+3 000:01:0000:08:4500:30:1800:52:1901:14:3501:36:5501:59:2402:22:2502:46:0803:10:5403:11:54+00:57:149:026.6
39STUPNOWICZ Joanna 300FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 40-495 000:00:5800:08:5200:30:4600:52:5601:15:1201:38:0002:01:0402:24:2002:48:0803:11:0103:11:59+00:57:219:036.6
40KUBIACZYK Małgorzata 330WROCŁAWK 50-595 000:00:5900:08:3800:29:5000:51:4901:14:1701:37:2902:01:0502:26:1002:51:3503:16:1603:17:15+01:02:369:186.5
DQŻUCHOWICZ Monika 334DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 18-29DQ00:08:08 DQ00:27:20 DQ00:47:06 DQ01:07:00 DQ01:26:29 DQ01:46:22 DQ02:06:46 DQ02:26:18 DQ2015-06-27 DQ DQ--
Znaleziono 41 wynik(ów)