POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 5KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-27
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
190
Wystartowało:
186
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
182
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SCHRÖDER Karol 135SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM 40-441 100:05:3800:15:1600:31:3000:37:08 6:189.5
1ZARĘBSKI Michał 156REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-391 200:05:0800:15:1800:31:3000:36:38+00:00:006:189.5
3WOJTASIŃSKI Daniel 103REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-392 300:05:0700:15:4400:32:1300:37:20+00:00:436:269.3
4NOWAK Mariusz 159KGHM METRACO POLKOWICEKŁODZKOM 30-393 400:05:0600:15:4600:32:2100:37:27+00:00:516:289.3
5KUCHTA Rafał 70SILESIA NORDIC TEAMCHEŁMEKM 45-491 500:06:0200:15:4700:32:2300:38:25+00:00:536:289.3
6MIELCAREK Leszek 71BYTOMM 60-641 600:07:3900:15:5800:32:2500:40:04+00:00:556:299.3
7ROŻYNEK Miron 8KGHM METRACO POLKOWICEWROCŁAWM 50-541 700:06:3700:15:5800:32:2700:39:04+00:00:576:299.2
8HAŁAS Marcin 47MOSIR CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM 30-394 8100:05:0600:16:0200:32:4600:37:52+00:01:166:339.2
9RECZULSKI Mariusz 105REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 45-492 900:06:0500:16:0800:32:5200:38:57+00:01:226:349.1
10KARASIŃSKI Maciej 191SIEDLCEM Niepełnosprawni1 10100:09:0400:16:2800:33:3500:42:39+00:02:056:438.9
11PAKOSZ Piotr 119LKS GÓRNIK JANUSZKOWICEJANUSZKOWICEM Junior1 1100:04:0700:16:4200:33:4500:37:52+00:02:156:458.9
12FLIS Marek 95GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 50-542 1200:06:3700:16:3400:33:5000:40:27+00:02:206:468.9
13RATECKI Marcin 53NORDIC WALKING TEAM GDAŃSKGDAŃSKM 40-442 1300:05:3800:16:3900:33:5500:39:33+00:02:256:478.8
14KRYŚ Artur 128NIEZRZESZONYWAŁBRZYCHM 45-493 1400:06:0100:16:4700:34:3500:40:36+00:03:056:558.7
15PARTYKA Teresa 143NORDIC WALKING KRUSZYNAKRUSZYNAK 50-541 1500:12:1400:17:1000:34:3700:46:51+00:03:076:558.7
16ZMACZYŃSKI Bogusław 34KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 60-642 1600:07:4000:17:0300:34:3900:42:19+00:03:096:558.7
17SIKORA Bronisław 136LKB AMATOR LESZNOLESZNOM 60-643 1700:07:4100:17:0200:34:4000:42:21+00:03:106:568.7
18SŁOMIAN Leszek 51STADION ŚLĄSKIKATOWICEM 50-543 1800:06:3700:17:0400:34:4500:41:22+00:03:156:578.6
19DUDA Arkadiusz 117KGHM METRACO POLKOWICELUBINM Junior2 1900:04:0800:17:0300:35:0600:39:14+00:03:367:018.5
20WILCZAK Kaja 109TKKF MOSIR CZELADŹCZELADŹK Dzieci1 2000:09:2600:17:1100:35:1100:44:37+00:03:417:028.5
20ZIĘTEK Sylwia 139SILESIA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 30-391 2100:10:5500:17:1600:35:1100:46:06+00:03:417:028.5
22ŻUCHOWICZ Robert 93DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 55-591 2200:07:0100:17:3900:35:1300:42:14+00:03:437:028.5
23DRANKOWSKI Robert 142NORDIC WALKING KRUSZYNAKRUSZYNAM 30-395 2300:05:0700:17:3900:35:1400:40:21+00:03:447:028.5
24GAŁĄZKA Paweł 21ORLI SZPON GNIEZNOGNIEZNOM Niepełnosprawni2 24100:09:0400:17:3300:35:3200:44:36+00:04:027:068.4
25GRYGOROWICZ Bogdan 115KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 65-691 2500:08:1100:17:2800:35:4300:43:54+00:04:137:088.4
25SZCZYPKOWSKA Mirosława 96DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 50-542 2600:12:1500:17:3400:35:4300:47:58+00:04:137:088.4
27ROSADZIŃSKI Sławomir 114LESZNOM 45-494 2700:06:0200:17:3600:35:4600:41:48+00:04:167:098.4
28LESIŃSKA Marzenna 157OLSZANYK 50-543 2800:12:1500:17:4300:35:5100:48:06+00:04:217:108.4
29PAKOSZ Irena 120LKS GÓRNIK JANUSZKOWICEJANUSZKOWICEK 45-491 2900:11:4600:17:5800:36:1000:47:56+00:04:407:148.3
30RAKUĆ Jakub 13RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-291 30100:04:3300:17:3800:36:1100:40:44+00:04:417:148.3
31BUSZTA Dariusz 32NIEZRZESZONYPOLANICA ZDRÓJM 45-495 3100:06:0500:17:4500:36:2100:42:26+00:04:517:168.3
32SOWA Jan 132NZGLIWICEM 65-692 3200:08:1100:17:5200:36:2400:44:35+00:04:547:168.2
33PETER Maciej 116KGHM METRACO POLKOWICELUBINM Junior3 3300:04:0900:17:5600:36:3400:40:43+00:05:047:188.2
33KOPCZYŃSKI Jakub 147NORDIC WALKING KRUSZYNAKRUSZYNAM 18-292 3400:04:3300:18:0100:36:3400:41:07+00:05:047:188.2
35MLECZEK Maria 188GRUPA BIEGOWA WALIMWALIMK 30-392 3500:10:5400:18:1200:36:4000:47:34+00:05:107:208.2
36GRZYB Izabela 97REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 30-393 3600:10:5500:18:0400:36:4700:47:42+00:05:177:218.2
37RECZULSKA Katarzyna 104REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 45-492 3700:11:4800:18:0700:36:5500:48:43+00:05:257:238.1
38STOJANOWSKA-CIASTEK Dorota 165DUSZNIKI-ZDRÓJK 40-441 3800:11:2000:18:2500:36:5900:48:19+00:05:297:238.1
39KARCZEWSKA Marzena 12RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 30-394 3900:10:5700:17:5900:37:0500:48:02+00:05:357:258.1
40SŁOWIK Michał 24POLANICA ZDRÓJM 40-443 4000:05:3900:18:0900:37:1100:42:50+00:05:417:268.1
41JÓŹWIAK Marianna 50WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 40-442 4100:11:2000:18:2700:37:1600:48:36+00:05:467:278.1
42GROCHOWALSKI Mikołaj 98BAWILANDSŁAWNOM Dzieci1 4200:03:3500:18:4900:37:1900:40:54+00:05:497:278
43RAKUĆ Angelika 14RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 18-291 4300:10:2700:18:2500:37:2100:47:48+00:05:517:288
43PIATCZYC Michał 169GRODZISK WLKP.M Dzieci2 4400:03:3500:18:4600:37:2100:40:56+00:05:517:288
45PAKOSZ Piotr 121LKS GÓRNIK JANUSZKOWICEJANUSZKOWICEM 65-693 4500:08:1200:18:2000:37:2500:45:37+00:05:557:298
46KUPIBIDA Bogusława 140SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK 55-591 4600:12:4700:18:2800:37:2600:50:13+00:05:567:298
47MAGNUSKI Dariusz 89NW SPEEDKRAPKOWICEM 30-396 4700:05:0700:18:0300:37:3300:42:40+00:06:037:308
48MARZEC Halina 113NIEZRZESZONABIELAWAK 55-592 4800:12:4900:18:3100:37:3700:50:26+00:06:077:318
48FELIS Stanisław 26BOBROWIECM Dzieci3 4900:03:3600:18:5100:37:3700:41:13+00:06:077:318
50FELIS Beata 25BOBROWIECK 45-493 5000:11:4900:18:3400:37:3800:49:27+00:06:087:318
51NOWROTEK Roman 5MOKATE TEAMCIESZYNM 65-694 5100:08:1200:17:5500:37:4400:45:56+00:06:147:328
52THOMALLA Bogdan 43SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM 70+1 5200:08:3700:18:5000:37:4800:46:25+00:06:187:337.9
52PIĄTKOWSKI Józef 64KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM 70+2 5300:08:3700:18:5100:37:4800:46:25+00:06:187:337.9
54DROZD Maria 144NORDIC WALKING KRUSZYNAKRUSZYNAK 45-494 5400:11:4600:18:4700:37:4900:49:35+00:06:197:337.9
55ŻUCHOWICZ Elżbieta 92DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 55-593 5500:12:4900:18:4200:37:5200:50:41+00:06:227:347.9
56GIDASZEWSKA Beata 101GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 45-495 5600:11:4800:18:4700:37:5400:49:42+00:06:247:347.9
57CHOŁODECKA Marta 131TRZEBNICAK Dzieci2 5700:09:2600:18:3600:37:5800:47:24+00:06:287:357.9
58ZBYRYT Marek 153USKS LUDWIKOWICE KŁODZKIENOWA RUDAM 50-544 58100:06:3800:18:3300:37:5900:44:37+00:06:297:357.9
59BOGDAN Witold 29CIECHANÓW M 65-695 59100:08:1200:18:2400:38:0000:46:12+00:06:307:367.9
60GŁADKOWSKA Małgorzata 62KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 50-544 6000:12:1700:18:3800:38:0200:50:19+00:06:327:367.9
61PUSTELNIK Karolina 145NORDIC WALKING KRUSZYNAPRĘDOCINK Junior1 6100:10:2700:18:4100:38:0700:48:34+00:06:377:377.9
62JÓŹWIAK Łukasz 49WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM Niepełnosprawni3 6200:09:0500:18:4800:38:1000:47:15+00:06:407:387.9
63PIPIRO Grażyna 23UKS ZSZ JEDYNKAJASTRZĘBIE ZDR.K 55-594 6300:12:4800:18:5200:38:1400:51:02+00:06:447:387.8
64BAJ Stanisław 9ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAM 55-592 6400:07:0200:18:5700:38:2700:45:29+00:06:577:417.8
65SPYCHAŁA Michalina 148WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK Junior2 6500:10:2700:18:5500:38:4500:49:12+00:07:157:457.7
65DĄBROWSKI Andrzej 46MARSZPOZDROWIEDĘBLINM 65-696 6600:08:1300:19:0300:38:4500:46:58+00:07:157:457.7
67PAWŁOWSKA-WOŹNIAK Małgorzata 133PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEKK 30-395 6700:10:5400:19:0900:38:5000:49:44+00:07:207:467.7
68MAKUCHOWSKI Tomasz 33POLANICA ZDRÓJM 40-444 6800:05:3900:19:1600:38:5100:44:30+00:07:217:467.7
69SOBIERAJ Emilia 187GŁUSZYCAK Dzieci3 6900:09:2700:19:2300:38:5600:48:23+00:07:267:477.7
70GRZESZCZAK Andrzej 44NZZAGÓRÓWM 55-593 7000:07:0100:19:1200:38:5700:45:58+00:07:277:477.7
71SKIERŚ Albert 172ZAMACH W SMOLEŃSKUSULECHÓWM 45-496 71100:06:0200:18:5500:39:0700:45:09+00:07:377:497.7
72MOŻDŻEŃ Barbara 199GNIEZNOK 50-545 7200:12:1400:19:2100:39:1000:51:24+00:07:407:507.7
73BAJ Danuta 10ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK 50-546 7300:12:1700:19:2300:39:1400:51:31+00:07:447:507.6
74BOGDAN Grażyna 28CIECHANÓW K 60-641 7400:13:1100:19:1300:39:2200:52:33+00:07:527:527.6
75KRUCZEK Justyna 194PONIKWAK Dzieci4 7500:09:2600:19:1500:39:2300:48:49+00:07:537:527.6
76JANICKI Tomasz 160GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 30-397 7600:05:0700:18:5700:39:3200:44:39+00:08:027:547.6
77GOLENIA Reinhold 3AMATORDOBRAM 55-594 7700:07:0300:19:1200:39:3400:46:37+00:08:047:547.6
78NIEMIEC Barbara 94AMATORNOWA RUDAK 50-547 7800:12:1700:19:4000:39:3600:51:53+00:08:067:557.6
78MATYJA Anna 52ŚREMK 45-496 7900:11:4800:19:4300:39:3600:51:24+00:08:067:557.6
80PTAŚ Jolanta 110TKKF MOSIR CZELADŹCZELADŹK 45-497 8000:11:4600:19:2000:39:3900:51:25+00:08:097:557.6
81BOBER-OGON Betina 141SILESIA NORDIC TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 18-292 8100:10:2800:19:1000:39:4500:50:13+00:08:157:577.5
82PIATCZYC Barbara 170GRODZISK WLKP.K 50-548 8200:12:1600:19:2900:39:5100:52:07+00:08:217:587.5
83KRZANOWSKA Małgorzata 42SAMOTNI WĘDROWCYWĘGLÓWKAK 40-443 8300:11:2100:19:2700:39:5500:51:16+00:08:257:597.5
84BARUCH Henryka 55DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 65-691 8400:13:3900:19:4200:40:0200:53:41+00:08:328:007.5
85KOWALSKI Wawrzyniec 152UNIWERSYTET II WIEKUMIEJSKA GÓRAM 50-545 8500:06:3800:19:3200:40:1300:46:51+00:08:438:027.5
86KOSIŃSKA Maria 17MOSIR RYPINRYPINK 55-595 8600:12:4700:19:4900:40:1800:53:05+00:08:488:037.4
87KUBICKA Danuta 61KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-642 8700:13:1100:19:4300:40:2000:53:31+00:08:508:047.4
88MUC Joanna 38POLANICA ZDRÓJK 30-396 8800:10:5600:20:1000:40:2100:51:17+00:08:518:047.4
89BISKUPSKI Tadeusz 196POLANICA ZDRÓJM 55-595 8900:07:0300:19:5000:40:2800:47:31+00:08:588:057.4
90LULEK Lucyna 84ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK 65-692 9000:13:3800:19:5600:40:3000:54:08+00:09:008:067.4
91MALCZYK Anna 81DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 30-397 9100:10:5600:19:3600:40:3400:51:30+00:09:048:067.4
92MAJERANEK Marcin 127REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 18-293 9200:04:3300:20:0700:40:4600:45:19+00:09:168:097.4
93WANDYCZ Sylwia 68KGHM METRACO POLKOWICESUCHA GÓRNAK 30-398 9300:10:5400:20:1600:40:4700:51:41+00:09:178:097.4
94ZAWADZKI Andrzej 67KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 55-596 9400:07:0200:19:5700:40:5300:47:55+00:09:238:107.3
95STARZYŃSKA Ewa 60KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-643 9500:13:1200:20:1600:40:5800:54:10+00:09:288:117.3
96DEC Alicja 164DUSZNIKI-ZDRÓJK 60-644 9600:13:1100:20:1400:40:5900:54:10+00:09:298:117.3
96KRAWCZYK Michał 193POLANICA ZDRÓJM Dzieci4 9700:09:4900:20:3400:40:5900:50:48+00:09:298:117.3
98WOŁOSZCZUK Beata 163KŁODZKOK 45-498 9800:11:4900:20:1000:41:0700:52:56+00:09:378:137.3
99KUROWSKA Kalina 118KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 18-293 9900:10:2800:19:4700:41:1500:51:43+00:09:458:157.3
99PIATCZYC Wacław 171GRODZISK WLKP.M Niepełnosprawni4 10000:09:0500:19:5000:41:1500:50:20+00:09:458:157.3
101MĄCZKA Maria 2GDAŃSKK 65-693 10100:13:3700:20:1300:41:1800:54:55+00:09:488:157.3
102FILUSZ Fred 107ZDZIESZOWICEM 45-497 10200:06:0500:19:3200:41:3600:47:41+00:10:068:197.2
103MAZURKIEWICZ Elżbieta 90GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK Niepełnosprawni1 10300:11:2200:20:3900:41:3700:52:59+00:10:078:197.2
104ŚLUSARCZYK Maciek 178WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM Dzieci5 10400:03:3600:20:2700:41:3900:45:15+00:10:098:197.2
105DYLEWSKI Andrzej 108DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60-644 10500:07:3900:20:2300:41:5000:49:29+00:10:208:227.2
106STASIEWICZ Elżbieta 154KAMIENIEC WROCŁAWSKIK 55-596 10600:12:4900:20:5400:42:0600:54:55+00:10:368:257.1
107GOLENIA Irmgarda 4AMATORKADOBRAK 55-597 10700:12:4700:20:5400:42:0700:54:54+00:10:378:257.1
108ROSOŁEK Elżbieta 91GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 50-549 10800:12:1500:21:1100:42:1300:54:28+00:10:438:267.1
109MAJERANEK Małgorzata 126REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 18-294 10900:10:2800:20:2900:42:1900:52:47+00:10:498:277.1
110NOWAK Grażyna 72WROCŁAWK 50-5410 11000:12:1800:21:2800:42:2300:54:41+00:10:538:287.1
111KRAMER Leszek 78STREFA NORDIC WALKINGOLEŚNICAM 70+3 11100:08:3600:21:1000:42:2800:51:04+00:10:588:297.1
112PIPIRO Grzegorz 22UKS ZSZ JEDYNKAJASTRZĘBIE ZDR.M Niepełnosprawni5 11200:09:0400:20:4600:42:3200:51:36+00:11:028:307.1
112WÓJCIK Henryk 75UTWOLEŚNICAM 70+4 11300:08:3600:21:0900:42:3200:51:08+00:11:028:307.1
114WIESZOŁEK Ewelina 106IZBICKOK 30-399 11400:10:5700:21:0500:42:3800:53:35+00:11:088:317
115WIECZORKOWSKA Monika 48KAMIENIEC WROCŁAWSKIK 50-5411 11500:12:1600:20:5800:42:3900:54:55+00:11:098:317
116ŚLUSARCZYK Paulina 177WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEK Dzieci5 11600:09:2600:20:4000:42:4000:52:06+00:11:108:327
117ZAKRZEWSKA Henryka 20GNIEZNOK 65-694 11700:13:3700:21:0200:42:4200:56:19+00:11:128:327
118KARCZEWSKI Krzysztof 11RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 30-398 11800:05:0800:21:1400:42:4300:47:51+00:11:138:327
119BREWKA Klaudia 129NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECK 45-499 11900:11:4900:20:5400:42:4400:54:33+00:11:148:327
120PRZYBYŁ Janina 82ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK 65-695 12000:13:3800:21:0800:42:4800:56:26+00:11:188:337
121SZNAJDER Teresa 134ZSE-U W RYBNIKURYBNIKK 60-645 12100:13:1300:21:2700:43:0600:56:19+00:11:368:377
122HARTMAN Jadwiga 167POLANICA ZDRÓJK 60-646 12200:13:1500:21:2800:43:0700:56:22+00:11:378:377
123KARPAŁA Włodzimierz 198OPATÓWEKM 55-597 123100:07:0200:21:1200:43:0900:50:11+00:11:398:377
124MUC Łukasz 37POLANICA ZDRÓJM 30-399 12400:05:0900:20:3400:43:1800:48:27+00:11:488:396.9
125PRZYBYŁ Sylwester 83ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAM 60-645 12500:07:4000:20:4300:43:2200:51:02+00:11:528:406.9
126KAPECKI Kazimierz 137GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM 65-697 12600:08:1300:21:4800:43:3100:51:44+00:12:018:426.9
127KAPŁON Izabela 57POLANICA ZDRÓJK 45-4910 12700:11:4700:21:4400:43:3500:55:22+00:12:058:436.9
128CZEKAŃSKI Damian 88WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM 30-3910 12800:05:0800:21:4300:43:3900:48:47+00:12:098:436.9
129MOCZARSKI Adam 54ŻABI KRUKSOPOTM Niepełnosprawni6 12900:09:0400:21:5400:43:4000:52:44+00:12:108:446.9
130ANTOSZEWSKA Katarzyna 19GNIEZNOK 30-3910 13000:10:5600:21:1700:43:4800:54:44+00:12:188:456.8
131WYRWA Ewa 16RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 55-598 13100:12:4800:21:3600:43:4900:56:37+00:12:198:456.8
131KAZUCH Maria 99LUBLINIECK 55-599 13200:12:4800:21:4200:43:4900:56:37+00:12:198:456.8
133KAZIMIERZ Bumaj 161POLANICA ZDRÓJM 60-646 13300:07:4100:21:4800:43:5500:51:36+00:12:258:476.8
134ROCH Renata 77OLEŚNICAK 45-4911 13400:11:4700:21:5500:43:5800:55:45+00:12:288:476.8
135JASTRZĘBSKA Violetta 73WROCŁAWK 50-5412 13500:12:1800:21:4300:43:5900:56:17+00:12:298:476.8
136SZAŁAJ Anna 35KGHM METRACO POLKOWICELUBINK Niepełnosprawni2 13600:14:0800:21:3200:44:0300:58:11+00:12:338:486.8
137ZABOROWSKI Janusz 190IŁAWAM 55-598 13700:07:0200:21:4500:44:0800:51:10+00:12:388:496.8
138PALIAN Ewa 123GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK 65-696 13800:13:1300:21:2900:44:1200:57:25+00:12:428:506.8
139BARUCH Włodzimierz 56DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 65-698 13900:08:1100:21:3000:44:1600:52:27+00:12:468:516.8
140KARPAŁA Bogumiła 197OPATÓWEKK 50-5413 14000:12:1900:22:4400:44:3100:56:50+00:13:018:546.7
141DYBOWSKA Henryka 15RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 50-5414 14100:12:1600:22:2400:44:3900:56:55+00:13:098:556.7
142ŚLUSARCZYK Karolina 86WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK Dzieci6 14200:09:2600:21:2800:44:4600:54:12+00:13:168:576.7
143MUC Jan 39POLANICA ZDRÓJM Dzieci6 143100:03:3600:22:0700:44:5000:48:26+00:13:208:586.7
144ŁUCZYSZYN Stanisława 146NORDIC WALKING KRUSZYNAKRUSZYNAK 65-697 14400:13:3900:22:0200:44:5200:58:31+00:13:228:586.7
145KURKOWSKA Irena 195BIAŁYSTOK 1 14500:13:1400:22:1400:45:0400:58:18+00:13:349:006.7
146KROMA-WALKIEWICZ Małgorzata 102GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 40-444 14600:11:2200:22:3400:45:1800:56:40+00:13:489:036.6
146ŚLUSARCZYK Monika 179WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEK 40-445 14700:11:2100:22:3700:45:1800:56:39+00:13:489:036.6
148KAŁAMAJA Jolanta 63KGHM METRAKO POLKOWICELUBINK 45-4912 14800:11:4800:22:3200:45:1900:57:07+00:13:499:036.6
149EWA Krzyścin 166GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK 60-647 14900:13:1400:22:2100:45:3800:58:52+00:14:089:076.6
150WINCZEWSKA Anna 18RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 45-4913 15000:11:4700:22:5300:45:4500:57:32+00:14:159:096.6
151KOLBUSZ Janina 58KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 65-698 15100:13:3800:22:3500:45:4700:59:25+00:14:179:096.6
152MARONDEL Jan 69BYTOMM 60-647 15200:07:4000:22:2100:46:1300:53:53+00:14:439:146.5
153MARCINIAK Mirosława 76FUNDACJA MARCINIAKNOWY DWÓR MAZOWIECKIK 50-5415 15300:12:1400:22:5600:46:1400:58:28+00:14:449:146.5
154KUBAN Justyna 176K 40-446 15400:11:2100:22:5900:46:2300:57:44+00:14:539:166.5
155KOGUT Ryszara 85ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAM 65-699 15500:08:1300:22:4000:46:5100:55:04+00:15:219:226.4
156WÓJCIK Irena 74UTWOLEŚNICAK Niepełnosprawni3 15600:14:0800:23:3300:47:2601:01:34+00:15:569:296.3
157PRZYTOCKA Joanna 162KŁODZKOK 30-3911 15700:10:5700:23:0400:47:2900:58:26+00:15:599:296.3
158MUC Aleksandra 36POLANICA ZDRÓJK Dzieci7 15800:09:4900:22:0200:47:4500:57:34+00:16:159:336.3
159MAKUCHOWSKA Hanna 31POLANICA ZDRÓJK Dzieci8 15900:09:4900:22:0300:47:4900:57:38+00:16:199:336.3
160KAZUCH Lidia 100NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECK Niepełnosprawni4 16000:14:0900:23:3500:47:5601:02:05+00:16:269:356.3
161GROBELNA Jadwiga 65KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-648 16100:13:1300:23:3000:48:2001:01:33+00:16:509:406.2
162JANICKA Anna 125GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK 70+1 16200:14:0500:23:3500:48:2101:02:26+00:16:519:406.2
163SZULC-DRABCZYK Urszula 59KGHM METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAK Niepełnosprawni5 163100:13:1200:23:5900:48:2801:01:40+00:16:589:416.2
164KRAŚNICKA Leonarda 66KGHM METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAK 55-5910 16400:12:4800:24:2300:48:2901:01:17+00:16:599:416.2
165KWIATKOWSKA Izabela 41RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 30-3912 16500:10:5500:23:4100:48:4900:59:44+00:17:199:456.1
166GRZYB Jolanta 155WROCŁAWK 45-4914 16600:11:4800:24:2300:49:0901:00:57+00:17:399:496.1
167MACHAJEK Krzysztof 1POLKOWICEM Niepełnosprawni7 16700:09:0500:24:5100:49:1900:58:24+00:17:499:516.1
168SZCZUBIAŁ Krystyna 192DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 70+2 16800:14:0400:24:5600:50:1501:04:19+00:18:4510:036
169WDOWIAK Danuta 7ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAK Niepełnosprawni6 169100:14:0800:24:3500:50:2901:04:37+00:18:5910:055.9
170TYSIAK Czesława 168GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK 65-699 17000:13:3900:25:4000:50:4801:04:27+00:19:1810:095.9
171WDOWIAK Tadeusz 6ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚCINAWAM 65-6910 17100:08:1300:24:5700:50:5400:59:07+00:19:2410:105.9
172ŚLUSARCZYK Danuta 87WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK 60-649 17200:13:1400:25:1600:51:1501:04:29+00:19:4510:155.9
173KAPECKA Krystyna 138GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK 65-6910 17300:13:4000:25:3900:51:2701:05:07+00:19:5710:175.8
174WIŚNIEWSKI Jerzy 45GDAŃSKM 60-648 17400:07:4000:25:1100:51:4300:59:23+00:20:1310:205.8
175PARADOWSKI Jakub 30POLANICA ZDRÓJM Dzieci7 17500:03:3600:25:4700:51:5500:55:31+00:20:2510:235.8
176GÓRECKA Halina 150GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK 65-6911 17600:13:4000:26:2900:53:2301:07:03+00:21:5310:405.6
177GNOJNICKI Waldemar 149GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM 70+5 17700:08:3600:25:0400:53:3301:02:09+00:22:0310:425.6
178KUPIEC Alicja 180POLANICA ZDRÓJK Dzieci9 17800:09:4900:27:0500:56:2001:06:09+00:24:5011:165.3
179NIKIEL Henryka 124POLANICA ZDRÓJK 65-6912 17900:13:3900:29:0900:57:4101:11:20+00:26:1111:325.2
180BORZESZKOWSKA Małgorzata 174PFNWLĘBORKK 50-5416 18000:15:3600:46:2101:04:4901:20:25+00:33:1912:574.6
181BOJKE Olgierd 173PFNWWEJHEROWOM 50-546 18100:15:3600:46:2201:04:5101:20:27+00:33:2112:584.6
182KOWALSKA Krystyna 200UNIWERSYTET II WIEKUMIEJSKA GÓRAK 55-5911 18200:12:5000:31:4901:06:5101:19:41+00:35:2113:224.5
183KIETRYS Grażyna 79MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK 50-5417 18300:12:1700:20:04+00:04:488:017.5
184DRĄŻEK Władysław 27GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM 70+6 184100:08:3700:21:04+00:05:488:257.1
185ROGOWSKA Teresa 122GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK 65-6913 18500:13:3800:26:21+00:11:0510:325.7
186MAGDZIARZ Alicja 151GRUPA SENIORÓW POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK 60-6410 18600:13:1300:31:38+00:16:2212:394.7
Znaleziono 186 wynik(ów)